Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Ahojky, tak se hlásím do klubu. Narozky mám v srpnu ale horoskop s jistotou nevim páč jsem na přelomu tak sem napůl lev napůl panna. Jinak oslava asi nebude mám narozky 2 dny před svatbou tak to asi spojím s rozlučkou se svobodou. ;-)
Katwind, taky jsi me prekvapila, taky jsem myslela, ze mas vic ;-) Ja narozky pojmu jako posezeni s rodici nekde v restauraci. Vim, ze si mamka neodpusti upect mi dort, no dobra :-D A s manzilkem chceme velkolepe oslavit nase tricatiny tam, kde jsme meli svatbu :-D Jako prvni spolecne kulatiny :-D :-D :-D Je to jen napad. 8-) Do te doby se na to budeme setrit :-N
Taky se hlásím. Jsem typickej bejk (11.5.). Studuju žurnalistiku a pracuju v leasingovce a časopisu. Školu mám před sebou ještě dva roky, protože jsem si mezi střední a vejškou udělala prázdiny a odjela do zahraničí. A nebo jsem možná taky vopožděná. :-D
Ahojda, hlásím se do klubu 82 :-D
Ahojda, tak se taky hlásím do klubu 82 :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem se vrátila ze svatební cesty a tady se to zatím hezky rozjelo, taky bych některé z Vás neřekla 25 ;-) Katwid, ja jsem 2.8. Jinak taky studuju 5. ročník,takže se přidávám ke studujícím.Ale kdo ví, jak dlouho ještě, plánujeme mimu, tak snad to nějak dodělám :-)
Profilova fotka
Hezký den! Tak se hlásím do klubu ;-) jsem narozená 21.12. a můj nastávající je také tento ročník jen o pár dní starší - 3.12. musím říct že soužití dvou střelců je někdy vážně zábava - říkám si co si o nás asi sousedi musí myslet :-D Já jsem teď v červnu skončila VŠ a Petr jde ke státnicím 18.9. takže máme o zábavu postaráno :-| no a potom jdeme oba na doktorantský... Holky a kdy plánujete mimča?
Profilova fotka
Ha jumi a to mi střelci velmi vyhovují, mívám i pochopení pro ty jejich cholerické výlevy :-D ;-) Hmm mimino bylo v plánu tak do dvou let, ale jak se to blíží, nějak mám tendence posouvat termín dozadu.. :-D
Profilova fotka
Na mě právě letos ta touha po mimču nějak děsně skočila a ne a ne se ji zbavit, takže jsme se s přítelem dohodli, že se o něj po svatbě začneme snažit...já bych chtěla hned on počkat, tak to takhle máme jako kompromis ;-) ale uvidíme, třeba se nakonec v červnu sama leknu a mimi odložím =-)
Profilova fotka
Mno ne že by ve mně nějak houkaly poplašné hormony, spíš nechci být třicetiletá prvorodička :-N. Kolem sebe mám teď dvě břichaté kamarádky a dvě mladé maminy, takže se teoreticky vzdělávám a inspiruji :-D Jó, kdyby to tak šlo naplánovat jako datum svatby.. :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, my už začínáme na mimču pracovat. Manža by ho nejradši bral už před dvěma lety. Ale já byla ta brzda. Teď už se začínám strašně těšit. Sice to bude takové chaotické, končím až příští rok v červnu, takže zase jedna studentka těhulka:-) Teda snad. Nesmím to zakřiknout ;-)
Holky, ahojda, tak my s manžou plánujeme vše nechat přírodě bajvoko za rok, takže teoreticky v mých 26ti;-)
Článek se načítá
my bychom mimčo chtěli tak asi za 3 - 4 roky, zatím nemáme ani pořádně kde bydlet :-|
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme se vrátili z týdenní dovolené.... katwind - tak to budeme mít podobně...my se plánujeme začít snažit po svatbě takže nějak v létě příštího roku a doufám, že se vše podaří....
jumik, tak to je fajn, tak třeba se pak budeme vídat na koňovi:-) Bethanka-fakt? A nešlo by to urychlit? Nemáš pocit, že to je pozdě? Nemoralizuju, neradím, jen mluvím za sebe, já mám skoro pocit, že je pozdě už teď...ale kvůli vybavení toho domu a řekněme užití si tenhle rok sami sebe, to plánujemza rok;-) Doufám, že nám vyjde nějaká pěkná dovča ještě. Ale těším se moc na mimi ;-)
katwind: no mě to nějak pozdě nepřijde, spíš tak akorát, bude mi kolem 27-28, snad už i budeme mít kde bydlet (jako ve vlastním) a oba budem mít práci, prostě mimčo bychom chtěli před mou 30. Tak snad se nám zadaří. No a teď mimčo ještě určitě nechceme, oba (hlavně já) si na nj připadáme ještě moc mladí :-N
beth, jasně ;-) každý jak to cítí...ono to možná je i tou životní situací, před rokem by se mi asi taky nechtělo...ale teď jsem se vdala, máme domeček, mám práci...hmm, nevím, prostě se moc tším na příští rok, kéž by se nám vše povedlo, jaksi plánujeme všechny že ;-)
kat, určitě ta životní situace hodně ovlivňuje, já mít vlastní bydlení a dobrou práci, tak se na to taky koukám jinak, ale když oba studujeme a máme co dělat, aby jsme uživili sami sebe, tak na mimčo není ani pomyšlení. Ale těším se až ho budeme mít. Tak ať vám to vyjde jak si plánujete ;-)
Profilova fotka
Jo jo naprosto souhlasím...asi jde hodně i o to zázemí..my jsme spolu s Petrem skoro 7let, rok a půl spolu bydlíme ve vlastním 3+1, teď jsme oba skončili VŠ a oba už máme nějaký čas práci + jsme se oba přihlásili na doktorské studium, takže ještě stýpko k tomu...v červnu se bereme a já to cítím podobně jako katwind - tedy včera bylo pozdě ;-)
Jo, jumik a katwind, jsem na tom stejne. Porad jsem si pripadala mlada, manzel teda taky. A pak jakoby uhodil hrom a touzime rozsirit nase rady :-D Nekdo si proto (v jinym tematu) hleda nekoho do trojky, my si prejem dite :-N :-D :-D Malem mi slzicka ukapla, kdyz manzel vykladal nasi kamaradce, ze se v Cechach museji lidi rozhodnout, jaky bydleni si poridi a kdy si tedy poridi deti (splaceni hypoteky). Kdezto my se rozhodli mit deti co nejdriv, proto nezijem v Cechach (to samozrejme neni jediny duvod, ale je to mily, kdyz to tak rekne chlap, co loni nechtel o mimi ani slyset). Ale musime jeste pockat, nez skoncim skolu ;-)
Profilova fotka
mmmk - a kdy končíš? a jestli se můžu zeptat, tak kam jste to utekli? já bych nemohla žít v jiné zemi, strašně to tu miluju, ráda si někam zajedu ale pak se ještě raději vracím domů, spousta věcí mě v té naší zemi vadí a štve, ale stejně je to domov ;-)
Jumik, nebydlime tak daleko. Jen v Nemecku ;-) Koncim pristi rok v lete (snad, doufam, verim :-D ). Mne to ani neprijde, sice studuju v CR, ale stejne ziju venku uz tak tri roky. Moji vyucujici jsou nastesti shovivavi a dopravaji mi moznost absenci na cvikach a na prednaskach. Ovsem u zkousky musim predvest vic nez spoluzaci :-N
Profilova fotka
mmmk - je a co studuješ? Já loni místo mimi dostala štěňátko, ale už je z něj habán a mě to miminkování ne a ne opustit....jen se trochu děsím, aby se nám to povedlo, když to poslední dobou vidím.... :-(
Studuju řízení a ekonomiku podniku :-N Nejak me to uz moc neba :-| Psi miminko jsem loni dostala taky, ale uz je to velka holka a nechce se, potvora, vozit v kocarku :-D :-D :-D (Zkouseli jsme jen pro panenky) :-D Tak si musime holt poridit opravdove. Nastesti mam dost prace, tak mi ten cas do zacatku snazeni snad rychle utece 8-)
Profilova fotka
mmk to my jsme si taky pořídili zvířecí miminko :-D . A už se mi kolikrát nechce uklízet po něm a hrát si s ním a vyčesávat ho, shánět mu dobrůtky, co má pád, pže potvůrek nežere všechno.., tak je to znamení, že s opravdovým mimčem mám ještě chvíli počkat :-) . A myslíš, že je nějaký rozdíl, kdy si pořizují dítě Němci a Češi?
Kamini, to si pis. Jsou tu dva druhy matek - mlade, stare a ostatni. Mlady porodi deti tak mezi 15-19 a stary az po 35 :-N Ani jedny nejsou moc odvareny z faktu, ze maji dite. Ty mlady v tehotenstvi kouri atd. Nemaji s detma trpelivost. Ty starsi uz taky tu trpelivost nemaji a dite si porizuji, kdyz si najdou mladsiho chlapa, ktery to dite chce. A do ostatnich spadaji takovy ty normalni holky (vetsinou vysokoskolacky), co se vdaji a poridi si deti do tricitky. Tech neni moc, bohuzel! Nemecko ted docela bojuje s malou porodnosti. Rodi hlavne nemecke Turkyne, coz prinasi akorat vic nezamestnanych v budoucnu. Turci velmi neradi pracuji :-S Na me se vsichni divaji jako na uplnyho magora, ze jsem vdana. Pritom docela dost holek na univerzite ma deti. Jen neni zadna vdana :-D Delala jsem projekt a los mi urcil do dvojice takovyho typka, desne ambiciozniho. Nebyl veskrze spatny. Kdyz jsem mu rekla, ze ziju s mym "milackem" v byte, tak se chytal za hlavu, ze proc se vazu, kdyz jsem jeste ani nerozjela karieru... uz jsem ani nenasla odvahu mu rict, ze jsem za toho milacka vdana :-D :-D :-D
mmmk:-D
Profilova fotka
Tak to mě překvapilo.. :-N Spíš jsem měla představu, že v Německu se těhotenství a vůbec výchova dítěte mnohem víc prožívá. No tenhle trend se čtyřicetiletými rodičkami už dorazil i k nám :-D . Ale zase, když chlapi můžou být otcem kliďo po padesátce, proč by ženská nemohla porodit po čtyřicítce, že.. :-D :-| Tu roli důsledných rodičů pak nezvládají stejnak ani jeden :-D .
Profilova fotka
tak to me prekvapilo taky mmmk. A to v Nemecku ziju uz skoro dva roky. Holt ja na takove zobecnovani nejsem. Rekla bych, ze je tady mnohem vic druhu matek, vesmes stejnych jako v CR ;-)
Miss, kousek od nas je Bauchladen, kde byvaji tehotenske kurzy, predporodni priprava a tehu joga, ale opravdu tam vidam spoustu znamych zenskych (at uz z ulice nebo z firmy) a to jsou vetsinou vysokoskolacky, dobre zajistene, se zazemim. Pritom ty kurzy a jogu a vsechno hradi KK. V Cechach bych nenapocitala deset holek, ktere maji dite mezi 16 a 19. Vim o dvou, co mely deti pred 20. Kdezto tady teda tech supr-mladych mamin je strasne moc. A jiste nepopres, ze kdyz prijde neco do mody, v Nemecku to dotahnou do extremni formy. Viz moje padesatileta nadrizena to tahne s mym tricetiletym kolegou. Proste protoze je to trendy!! A zazadali si o adopci ditete, protoze ona uz ma dospele deti a on zadne. Pripada mi, ze v Nemecku moc nejsou z deti odvareni. Ze se vetsina lidi treba v buse nebo v restauraci tvari velmi kysele, kdyz nekomu breci dite. Rikala mi moje zenska doktorka, ze ji tyhle obstarozni matky pekne stvou!!! Ze za ni nedavno prisla 45-leta zenska, ze je sice po prechodu, nicmene si nasla tricatnika, co strasne touzi po detech, tak prej jestli by ten prechod nesel zase nejakyma praskama vratit :-D :-D :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?