Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Jo myslela jsem si že je to chyba u mě , že někdo zas dělá na síťi, ale když odklepnu stránku tak mi to najede na ůplně prázdnou a potom sem najedu až tak na druhý třetí i čtvrtý pokus ]-(
Profilova fotka
misi, přesně, chci to odeslat a prázdná stránka...tak si řikám, sakra, se to zase neodeslalo, ale ono se to odesílá :-) tak apsoń to... :-D
Profilova fotka
jo jo tak je to asi tímto servrem je to na pytel ]-(
Profilova fotka
je to přetížený, no...a ten kůň asi obzlvášť :-D
Profilova fotka
A na konííka se vůbec nedostanu :-|
je to fakt na hovno, bob furt jen píše, že čeká na nový server a podobná kecy, už mě to fakt nebaví 8-( Kůň nejde vůbec, tady vždycky tak na desátý pokus ]-(
Profilova fotka
No to jo , tam už minule jsem si říkala , že je to strašně pomalí a já jen napíšu přispěvek a ani se neukáže v nábídce jak tam všichni píšou :-)
Profilova fotka
No aby se nám bob dočkal :-D
Profilova fotka
teď jsem si dovolila dát dvě fotky do alba na střeše, tak ani nevím, jeslti se odeslaly, nebo ne...asi jsem toho chtěla po tom hodně :-D Jsou to fotky toho, co nás poslední dobou hodně zaměstnává... už jsem z toho docela mimo :-D
Profilova fotka
tak už mi to napsalo error, tak na to prdim :-D Vypadá to, že tenhle server už dlouho nepojede, co...nezvládne nápor návštěvnic... holky, co já bych pak dělala...no musely bychom si asi zvyknout...
jsem nevydržela a napsala bobovi do jeho diskuze tady na beremku "vypadok". Tvrdí, že náporem návštěvnic to není... :-| v létě v sezóně svateb jich tu je mnohem více... achjo, je to o nervy co? musíme pomalu vymýšlet, kam začneme emigrovat:-D
Profilova fotka
tak to abychom začly už hledat :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ránko, tak jsem sem šla po ránu nakouknout a ono to běhá, jak kdyby nic...to nechápu...to asi bude tím, že všichni spí a není to přetížený :-D :-D :-D
Soni a kdybys videla, jak to behalo v noci kolem jedne :-D
Profilova fotka
kat, ty jsi čekala až to půjde, co? :-D:-D:-D
Profilova fotka
Ahojky, tak co dneska bude spojení lepší :-D Právě jsem dala péct scůj první chlebík ta jsem zvědavá co z něho vyjede za tovar :-D
Profilova fotka
Jé Mišo, tak my se odpol stavíme :-D :-D Já dělala hrachovou polívku a za chvíli půjdu dělat tortellini se smetanovou omáčkou, mňamky mňam :-D
Profilova fotka
Se stavte máte to kousek :-D a vemte ty tortelíni :-D
Profilova fotka
Jdu zkontrolovat chlebík jak se peče a dám taky nějaké fotky na střechu jak vypadá ten náš záchod no hrůza :-)
Profilova fotka
Tak chlebík kyne :-)
Profilova fotka
No, tak se obávám, že těch tortellin moc nezbylo, vlastně žádné :-N :-N A hrachovku bys nechtěla? Nebo štrůdl...je mi dobře, tak vařím a peču. Zítra jdu na kontrolu, tak se nechám uschopnit a v úterý půjdu do práce, radši, abych neměla ještě problémy...ale cítím se fakt ok...no to možná, že jsem fakt celej týden ležela v peřinách :-D
Profilova fotka
No hrachovku ani né , ale ten štrůdl nezní špatně :-D
Profilova fotka
Jsem poslední dobou začla do štrůdlu sypat kokos (dělává to babička) a je to lepší jak s ořechama :-D
Profilova fotka
No tomu věřím my máme kokos skoro ve všem miláček se po něm může utlouct, kdyby bylo na něm tak ho dá i do toho chleba co se začiná péct :-D
Profilova fotka
...co děláš na střeše..?? :-D :-D Taky stavíte jako my?-no my už to máme za sebou...ještě podbití střechy z jedné strany a barva na fasádu.. :-p
Čauky kočenky, tak já měla k obídku pečené sojové maso, bramborový knedlík a červené zelíčko:-) A ještě jsem dělala špenátovou polívku, ale tu jsem nejedla, tu si dám zítra k véče. Manža se mi vrátil z pánské jízdy z hor, tak jsme ho musela potěšit, ať se příště zase těší domů že?:-D Ke svačince má puding se zmrzkou a šlehačkou. ;-) misi, co chlebík? x-) Dneska to fachá, což nechápu, když bob říkal, že v příštím týdnu musí sehnat toho "opravátora" :-|
Profilova fotka
Já na střeše? No předělaváme byteček :-D No chlebík se už peče pěkně to voní teď ještě jaká bude chuť a konzistence :-D
Profilova fotka
Jdu zkontrolovat chlebík už by pomalu měl být ;-)
Profilova fotka
kat, manžel taky přišel s tím, že by udělal něco ze sojového masa, ale zatím nic :-( Ale docela bych si něco dala, už jsem ho pár let neměla :-D Chlebíček, chlebíček, chlebíček? Kdepak je??? Pošli vůůůůni :-D
Profilova fotka
Tak chlebík je hotový a je vyborný, jen se trošku drolí

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?