Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
my i hned v létě po svatbě byli na "pětce" v kině a dobrý...jen ta knížka byla lepší...a hlavně, jak tam všichni stárnou :-D Samo máme doma i všechny díly na DVD, teda zatim krom toho pátýho...ale v tý knížce je toho víc a je lepší...
Profilova fotka
me ty filmy nebavi.... ja zeru jen ty knizky......
Profilova fotka
Ahoj Soni a Mysicko!!!!!!!!!!!-jsem tetááááááááááááááááá poprvééé!!!!!!!!!!!!!!!!jsem teta malého Tobiáška :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
masu, tak to je supéér :-D :-D to přijmi ode mně veliké gratulko :-D Na mě ale nemáš, já už jsem čtyřnásobná tetka :-D
Profilova fotka
Soni a Misicko sama nevím kde se berou takovýto koky!!! :-( netřeba je přeléčovat ani nijak léčit a to je hlavní a jinak těhu padá zatím není nic vidě...za 3týdny znovu ;-) .......... SRDEČNĚ DĚKUJI ZA GRATULACI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO VÍTE ZASE KALÍM :-N :-N :-N
Profilova fotka
ahoj děvčata dlouho jsem tu nebyla, přeji úspěšný rok 2008.
Profilova fotka
Ahojky holky jen nakukuji a zase do práce ]-( už aby byl víkend Masu no tak teda příště ;-)
Profilova fotka
ahoj dolda, tobě taky krásný nový rok :-) Míšo, tak to nezávidím, jít do práce...mně se tam asi pak nebude ani chtít...
Profilova fotka
No to ti veřím, mě se po dovolené a ani po neschopence takly nikdy nechce. Jednou jsem byla tři měsíce doma a taky jsem se do práce netěšila
Profilova fotka
ty jo tři měsíce doma, by mi asi už trefilo...ono i ten týden bude záhul...a po svatbě se mi taky nechtělo, zvlášť, když bylo takové teplo, krásně, s mužíčkem jsme hned po svatbě byli na chalupě u bazénku a museli jsme pak jít do práce :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak se máte při pátku? Já už tak nějak celkem dobrý, ale pořád to není ončo...Manžel má teď tři dny volno, tak je doma aspoň se mnou....A co chystáte na víkend?
Profilova fotka
Sonička oooo :-o :-o :-o nová fotečka v profilu....výborně!! :-D :-D Já se asi zase stáhnu zítra na nějakou pařbičku zapili jsme synovečka a ted to je třeba roztočit :-D :-D Jak vy se máte co děláte...?
Článek se načítá
Profilova fotka
masu....fotečka to jo...jsem si tam dala jednu, ale ta byla hodně podobná té Míšině, tak jsem tam dala radši jinou, ale ono je to stejně putna :-D tak na pařbičku, jo :-) To my dlouho nikde nebyli a ani to nevypada, že půjdem...manžel co se šíleně před svatbou "zdělal", tak mu alkohol nechutná a nikam se mu moc nechce...ale někam bych možná taky zašla :-) Jinak my trávíme pátek doma, respektive budem celý víkend, jsem pořád na neschopence, tak ven nemůžu...tak teď momentálně čučím na Slunce, seno a skládám puzzle, opět :-) Dneska mi manžel vařil, rychlou znojemskou s rýží a mňamky :-D Tak máme vařeno i na zítra :-D
Profilova fotka
Ahá chápu... Tak mnamky jooo..mnááám!!!!!!! :-D ;-)
Profilova fotka
chceš recept? :-D to je s kuřecím masem :-) a fakt dobrotaaaaa :-D
Profilova fotka
RYCHLÁ ZNOJEMSKÁ přísady: 250 g kuřecích prsou, 50 g třeba vysočiny, 2 kyselé okurky, 1 cibule, 2 natvrdo uvařená vejce, půlka kostky masoxu, 1 větší lžíce hořčice, sůl, pepř, olej, mouka hladká postup: cibuli nadrobno nakrájíme, osmahneme na oleji, přidáme na kousky nakrájená kuřecí prsa, necháme chvíli restovat,přidáme na kostky nakrájený salám, okurky, vmícháme hořčici, osolíme, opepříme, zalijeme cca 3 dcl vody, přidáme masox, až se rozpustí, přidáme na kostky nakrájená vejce, zahustíme moukou. Nejlepší příloha rýže.
Profilova fotka
:-D :-D díky....... :-D :-D
Profilova fotka
Kde jste všechny??? :-D :-D Zase sama, co... 8-)
Profilova fotka
ahojky já jsem tu už taky, včera u nás byli známi tak jsem trošku popíjeli a do teďka jsme hajali, bylo to dobrý něco jsem i zahráli. Přišla mi dneska pekárna nachleba tak budu studovat a zítra možná upeče první chlebíček. A co vy jak uživáte Soboty?
Profilova fotka
Ahoj Míšo, moje mamka tu pekárnu na chleba má a chlebíček je z ní moc dobrý, fakt super...hlavně je to strašně jednoduchý...i když cenově se snad vyplatí jít koupit chleba do obchodu :-)
Profilova fotka
No to možná vyplatí, ale prý chuťově se to nedá srovnat. Pávě jsme poslala bráchu do obchodu pro droždí to mi ještě chybí a zítra na to hupsnu a něco vykouzlím. Dlouho jsem o ní přemýšlela a pak jsem ještě četla tady o ní diskuzi a všechny holky ji chválili tak jsem taky neodolala |-|
Profilova fotka
To jo, není nad to dát si takový dobroučký čerstvý chlebíček :-D Ale zase když to tak vezmu, tak my chleba až tak moc nejíme, to spíš rohlíky :-)
Profilova fotka
Na rohlíky si tam můžeš udělat těsto a pak je v troubě upéct, taky to zkusím a pak dám vědět jestli byli dobrý :-)
Profilova fotka
Jako že si v té pekárně můžeš nechat zadělat těsto? Hustý... :-D Normálně bych si dala čerstvou patičku chleba x-)
Ahoj holky, taky vám to dneska (spíše celý týden) tak mizerně jede? už mě to fakt štve 8-( Misicko, chleba se v pekárně prodraží jen pokud pečeš z hotové směsi (ze zdravé výživy - třeba slunečnicový pak komplet vyjde asi na 38 korun);-) Ale pokud pečeš ze svých namíchaných suroviny, tak Tě chlebík vyjde tak na 17 korun;-) A ty rohlíčky, mňami, mňami, asi si tam přes noc taky chlebík nechám upéct:-)
Profilova fotka
Jo jo Soni namicháti to samo těsto, třeba i na vánočku a taky marmeládu ti to udělá nebo těsto na pizzu atd. Jsem to asi hodinu studovala a stejně jsem z toho trošku magor, ale doufám že použivaním se to naučím ovládat :-D No já budu péct určitě ze svých surovin. Beremese i střecha a to nemluvím o koňovi mi tento týden taky vůbec nejede ]-(
Profilova fotka
katwind, no u mě to docela jde... už je mi docela dobře, tak v pondělí jdu na kontrolu, ale nevím, jeslti už hned v úterý půjdu do práce, nebo si neschopenku ještě prodloužím...
Profilova fotka
Soni užívej si doma dokuď můžeš venku jsou bacili na každém rohu tak ať jsi chvilu imuní a né že to hned zase lapneš ;-)
Profilova fotka
no právě, já mám příští týden dlouhý a když mi uschopní, tak hned v úterý pomažu...ale kdybych si to nechala napsat až do čtvrtka, tak půjdu až v pátek do práce...a jelikož mi je líp, tak bych mohla vygruntovat byt příští týden :-D :-D Taky vám to tak blbne, na koně se vůbec dostat nemůžu a sem, a na střechu na třetí pokus :-D
Profilova fotka
koukám, že jsem kat trochu nepochopila, ale beztak to pořád blbne... 8-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?