Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Tak to je dobře, žes měla klídek....Já tady klídek nemám...manžel je doma a objednal si nějaké kabely k televizi, počítači a tak, tak si tu s tím hraje jak malej Jarda :-D
Profilova fotka
Tak to si dokážu živě představit :-D
Profilova fotka
to je snad každý chlap, takovej na kabely.... :-N
Profilova fotka
u nás už není skoro žadný sníh- obleva...závidím chemelici ;-) x-) x-)
Profilova fotka
*CHUMELENICI U VÁS :-D
Profilova fotka
masu :-D :-D :-D
Profilova fotka
SI TÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ???????? :-D ;-)
Profilova fotka
*máša* x-) x-)
Profilova fotka
Soníí si tú? 8-)
Profilova fotka
Víš co pojd na skype...masulenka1 x-)
Profilova fotka
masulenko, ty ses rozjela :-D Já už šla spát...a teď už zase nemůžu, manža ještě spí, tak už tu sem zas tak po ránu :-D
Profilova fotka
joo,já už jsem doma z nemocnice měla jsem zase ko. po operaci ve fm... :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
a kontrola v poho?
Profilova fotka
no udělali mi tam zase pořádek...snad jo...dýchá se mi lépe taksi joo :-D
Profilova fotka
Tak to je fajn, že je ti už líp ;-) U nás je dneska obleva svití sluníčko a je tam jak na jaře :-) Tak jsem se pěkně zapotila v bundě a huňatém svetru než jsemn dolezla domů :-D
Profilova fotka
tak to je dobře, že se ti líp dýchá :-D Dneska je venku tak krásně :-D
Profilova fotka
akorád mám zase nového koka ve výtěru...prej neškodný ale nevím jak pro koho jestli pro mě nebo ostatní-konkr.staphilokok-aureusxxx..asi neznáte :-D
Profilova fotka
Tak toho teda neznám neměla jsem tu čest, zatím jsem ho nepotkala :-D
Profilova fotka
Masu malá je super ;-)
Profilova fotka
masu, takový koky, kde se to bere :-) My koukáme ne bermudskej trojúhelník, jak dávali v neděli na Nově, už začínáme třetí díl, ale nějak v tom začínám mít zmatek, takže jsem radši zase tu...
Profilova fotka
jé vy máte i další díli, mě se to celkem líbilo, ale viděla jsem jen ten první na další si musím počkat do Neděle
Profilova fotka
no jo, manža hledal až našel :-) Budu se na to muset podívat někdy jindy...takhle jak jedem třetí díl, tak už tomu moc nerozumím...a nevnímám...
Profilova fotka
Já jsem se chtěla dívat na nově na čarodky a nějak jsem u toho vytuhla :-D a co zdravá už je to lepší ;-)
Profilova fotka
No, nic moc, pořád jsem taková unavená a kašlu, dneska teda víc...ale dneska jsem manžovi pomohla odstrojit stromeček :-) nebo že by on pomáhal mně :-N Tak tu máme misku čokoládových figurek, tak se držím to nesníst všechno :-D
Profilova fotka
to právě, jak jsem tu odstrojila stromeček, tak jsem pak padla a začla usínat, a zima mi byla...ale musím vydržet :-D Ulici si nemůžu nechat ujít a Ordinaci taky nee :-D :-D
Profilova fotka
tak manžílek právě prohlásil, že tomu přestává rozumnět, tomu filmu...dějou se tma divný věci a mají tam pořád halucinace :-D A když on řekně, že tomu nerozumí, tak to je co říct :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem včera na internetu objevila, že si můžem už teď objednat sedmý díl Harryho Pottera :-D Vychází 31.1., ale objednávku už mám vyřízenou, tak doufám, že pak hned v únoru dorazí...Už se tak těším :-D Čtete ho taky někdo, nebo jsem jenom já ta divná :-N
Profilova fotka
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... uz se tesim az si to prectu... ale doufam, ze je to opravdu uz posledni dil (ted sly famy, ze by mozna napsala dalsi) ... posledni dily jsou na jedno brdo.. takze si to prectu a doufam, ze uz to nejak skonci x-)
Profilova fotka
satyyy, co ty nečteš :-D :-D No, já dostala minulý rok k Vánocům od manžílka všech šest dílů a přelouskala jsem je hodně rychle...asi si ještě přečtu ten šestý, abych si připomněla o co jde, i když si něco pamatuju...
Profilova fotka
ja ctu vsechno... ale tohle hltam.... je to jedina kniha (teda vsech sest), co precetl muj bracha.... jinak mu to cteni moc nejde.... u nas to cte cela rodina (krome segry)... uz vidim, jak se o to zase popereme.... :-D ale to je dobry napad si precist ten posledni dil pro pripomenuti

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?