Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
? ;-)
Profilova fotka
copak?? jako jj že dám vědět...zatím níc... :-D :-D :-p
Profilova fotka
Fajn, holky tam je dneska taková zima, že se mi nechce vůbec do práce ]-(
Profilova fotka
hojky holky, tak jsem v praci, ale asi zitra a v nedeli si dam oraz. Jsem se tu merila a mam 37,5 a to je teprve odpoledne, to chci videt, jak to poskoci navecer... miso, tu zimu mi ani nepripominej, ja pomalu mrznu i v praci :-N
masu, promiň, já se přecvakla do jiné diskuze :-S V jiném tématu psala holčina, že chtěla dítě, manžel ne, tak to vyřešila tak, že mu nalhala, že musí vysadit HA, používali kondomy, které ona propíchala a takto otěhotněla. napsala jsem jí na to, že mi to přijde děsný, hnusný od ní...a pak jsme omylem cvakla sem a myslela jsme, že ten příspěvek smazali admani:-D Takže sorry, jsem po bouračce autem, asi mě airbag moc praštil do hlavy :-p Tím, že jsme se tady i tam bavily o dětech, tak jsem si to spletla:-)
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem si to v práci domluvila a do práce jdu až ve středu, tak snad to vyležím...Dneska jsem to tam teda doklepla, ale dva další dny bych to asi už ani nevydržela...Tak snad tu o víkendu někdo bude :-D
Profilova fotka
Bré ránko, tak si polehávám v pelechu, v obýváku a manžílek se o mě prý bude starat...tak když po něm něco chci, tak remcá :-D Ale prý bude vařit oběd, bosáky, takže dneska fakt bude pohodička :-D :-D Zítra ale musí do práce, tak tu budu sama :-(
Profilova fotka
Ahojky, Soni tak to pořádně vylež mě se to nachlazení pořád drží zuby nehty, ale mám víkend volnej tak snad to bude lepší. Kat: tak to je teda hustý, tak tohle bych fekt svýmu manželovi ani přiteli neuděla jen abych mohla mít dítě a co potom? Raději bych se sním rozešla a našla si někoho komu dítě semnou vadit nebude. S tou autonehodou to myslíš vážně? Tak doufám, že se ti nic nestalo ;-) Jinak taky bych se nechalo od miláčka rozmazlovat, ale je fakt že když jsem nemocná tak taky pro mě dělá první poslední ;-)
Profilova fotka
To jo, manžílek se snaží starat :-D Teď jsme dojedli, tak se mu to povedlo, jen trochu mastnější :-x
Profilova fotka
no ono se to vypracuje,když bude vařit častěji :-D
Profilova fotka
to asi časem jo, ale ono se mu všechno povede jen na poprvý, teda jako to co vaří :-D A tohle dělal už asi po třetí :-. Teď čekám jestli po sobě uklidí tu kuchyň, no nepřála bych to vidět ani největšímu nepříteli :-D A už aby dokoukal tu krimošku, ať můžu koukat na lyžování :-D
Profilova fotka
:-D no tu kuchyň si dokážu představit :-D tak co už je uklizená? :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
čůste já jsem včera zase pěkně zakalila přišli sousedi a kámošce umřel tatka :-( :-( fůj,ale já moc neumím pít bylo to bezvědomí skoro |-| katwind-tak to by mě ani nenapadlo...drsné téma...
Profilova fotka
Masulenka a jak se citíš dneska po takové kalbě nemáš trošku opičku :-) Já už jsem pěkně dlouho takhle moc opilá nebyla většinou se to snažím uhlídat, ale pár takovejch stavů už mám taky za sebou :-D
Profilova fotka
HROZNĚ :-( :-(
Profilova fotka
No tak to ti nezAvidím, tak přeji a´t se z toho brzo dostaneš ;-)
Profilova fotka
masulenko, tak ať tě to brzo přejde, to musí být hnus :-(
Profilova fotka
misicko, kuchyň uklizená zatím ještě není, vidím to na zítřek, že to umyju sama, páč on bude v práci a mně to nedá...ale než abych se na to koukala, tak to radši udělám sama :-D
Profilova fotka
No já měla dneska trošku ůklidový den, jelikož jsem byla taky nachlazená tak jsem moc na ůklid nedala a moje drahá polovička sice trošku uklidila, ale znáš chlapi že? No tak to u nás konečně vypadá jako u lidí :-D
Profilova fotka
Já se vidím, jak tu budu zítra sama, že taky něco poklidím, že to nevydržím ležet celý den...dneska fakt jen ležím...
Profilova fotka
Však lež aspoń nachytáš síli ;-) Mě když to chytlo tak jsem proležela celý dva dny než jsem byla schopná trošku fungovat a i teď když se rozkašlu tak zním jako zvon :-D
Profilova fotka
no, jak se tak citím, tak se zítra asi taky rozkašlu...naši kašlou už asi měsíc jak tuberáci, v podstatě skoro všichni, se z toho nějak nemůžou vyhrabat...
Profilova fotka
Taky mám nějaký bronchiální problé a hlavně po té operaci...už jsem se prospala je trochu lepší :-D
Profilova fotka
masu, určo bude líp :-D
Profilova fotka
:-D :-D někdy jo... :-D
Profilova fotka
Pěkné po poledne :-D Jak se vede? Co masulenko, uz je líp? Snad jo :-D Já polehávám, stavím puzzle a koukám na DVDčka :-D
Profilova fotka
a od rána tu pěkně chumelí, tak je radost z okna pohledět :-)
Ahoj holky, tak já měla včera návštěvu, takový příjemný dýchánek, tři páry a hráli jsme různé hry, hlavně activity:-) bylo to fajn. Misi, jojo, to auto je bohužel pravda, na silvestra v poledne jsem dostala smyk a sjela ze stráně dolů:-( Auto jde do likvidace, bylo rok nové, na leasing :-( Achjo...
Profilova fotka
téda Katwind, tak to musela být zrovna smůla...takže autí není a leasing budeš muset pořád platit, jo? :-.
soni, zatím moc nevím, jak to bude, leasing mi přerušili, zbývala mi zhruba půlka. A bylo pojištěné, takže něco by mi i měli vrát z peněz, ale samozřejmě přijdu o hodně... :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?