Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Tak to je super, že máte termín a to místo je moc pěkné, viděla jsem pár albíček co to tam holky měli a nádhera. Jinak v manželství je to zatím super :-)
A co holky delate? Myslim kde pracujete, nebo jeste nektere taky studujete? Zajima me jaky tip holek se vdava v mym veku, setkavam se v okoli s nazorama co ze jsme se to zblaznili, ze se chceme UZ brat!!! Pritom v dobe svatby mi bude 26.
Profilova fotka
Já už makám asi pět let :-) V době svatby mi bylo 25 let a od nikoho jsem neslyšela, že tak brzo spíš každý říkal už, jelikož s miláčkem jsme chodili docela dlouho. Jinak se mi nezdá, že věk 25 je nějak málo. spíš bych řekla, že tak akorát za chvilku už aby jste pomýšleli i na dítě, ne? :-D
Mozna je to tim, ze ziju v Praze. Kdyz jsem svy kolegyni v praci, ktere je skoro 29, rekla, ze se budu vdavat tak na me koukala jak na nejakyho exota :-| Mozna je to i tim, ze vysokoskolaci to maji vse jaksi posunute....nez dodelaji skolu, zacnou pracovat...atd. atd. ....nez ti co pracuji uz od 19ti...
Profilova fotka
No možná to může být i tím, ale určitě si stím nedělej hlavu zaleží na tom co chceš ty ;-)
Ja vim :-) Prekvapive tento nazor sdileji i my rodice, ze je cas......spoustu casu. My si to ale stejne udelame po svym.... :-)
Profilova fotka
A co už se těšíš, já bych se hnedka vdávala znovu :-)
No jasne, tesim! Budeme to mit jen se svedky, dnes jsme se ale bavili o tom, ze bychom tam mohli pozvat nase matky....udelalo by jim to radost. Ale celou rodinu tam urcite nechceme....mame dost komplikovany vztahy...byla by to katastrofa. Tenhle den bude jen o nas dvou!!!
Profilova fotka
No maminky určitě pozvěte mám dojem, že kdybych tu moji nepozvala do smrti by mi to neodpustila.
Profilova fotka
Tak nic holkýý,čestík,já už dnes odjíždím,sice změna na Morávku,ale určitě bude fajn ;-) pa.... :-D DO NOVÉHO ROKU HLAVNĚ ZDRAVÍ!!!
Profilova fotka
Tak si to pořádně užij :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my dnes zase vrátili z návštěvy babičky a dědy, no, doufám, že už nikam nepojedem, už toho ježdění mám docela po krk :-S Jo, ve středu se vlastně přijede podívat brácha s rodinou, ale to bude naštěstí u nás, tak je to něco jinýho :-D Jinak u nás manželství také probíhá naprosto fantasticky, lepší už to snad být nemůže :-D Zítra jdu zase makat, tak bude asi záhul..máme tam plno cizinců :-) ale naštěstí tam budu jen do šesti, neboť poslední vlak mi jede před sedmou...
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak ať je ten nový rok ještě lepší než ten předchozí :-N Dneska opět razím do práce, tak se pěkně vyležte z těch kocovinek a užijte si dnešní Nový Rok :-D
Profilova fotka
Ahojky přeji všem krásný začátek nového roku 2008 ;-)
Take preji vsem uspesny rok 2008 :-)
Profilova fotka
Soni tak jak bylo v ráci, doufám že to uteklo?
Profilova fotka
No, jeste tu trcim, ale za ctvrt hodky mizim a hura domu...Zitra se prijede podivat bracha,tak musim neco uvarit k obedu a nejaky chlebicky nachystat...a az odjedou, tak by meli prijet kamaradi, kteri u nas prespi...se tech navstev a oslav asi nezbavime :-| Navic se dneska citim dost mizerne, zacina mi tect z nosu, porad kycham a poboliva v krku, takze taky radost... :-N Ale piju caje jak diva a cpu do sebe vitaminky, tak snad to k necemu bude :-D
Profilova fotka
Tak to ještě těch pár min vydž ;-) No já taky bojuji z nachlazením, zítra jsem si ještě vzala volno jelikož se mi na neschopenku nechce tak uvidím jestli mi bude líp nebo se bez doktora neobejdu. Brácha je na horách a má sebou foťák zítra dojede tak bych mohla dofotit tu kuchyń a dát to do pc. ;-)
Profilova fotka
Tak já naštěstí mám středu i čtvrtek volný, ale asi nebude čas si pořádně poležet :-( No, zatím to vypadá, že čtvrtek odpoledne už bude free a my si budem užívat, že už budem doma sami :-D Kuchyň máte pěknou, co jsem zatím viděla :-) My možná se tu zkusíme zeptat u zdejších truhlářů, co by za to chtěli a uvidíme...
Profilova fotka
HOLKY,JÁ TO JEŠTĚ NEDOSTALA (PO VYSAZENÍ HA) ŽE BY HNED NA POPRVÉ...?? :-N
Profilova fotka
Jé tak to by bylo skvělí ne?
Profilova fotka
Masu, tak to by bylo super, co? A vy vlastne chcete druhe, ze? Tak snad to vyjde :-D Tak nam odjela jedna navsteva, trosku jsem po nich poklidila a po osmy prijde dalsi navsteva...jsem docela K.O. Tak si jdu vypit cajicek, Coldrex, snad se mi trochu ulevi...Tak pujdu nachvilku asi zalehnout... Volali mi z prace, ze tam je nejakej problem a kdo jinej za to snad muze nez ja, ze? ....Tak si zase rikam, ze snad HA vysadim a pujdu radsi na materskou...
Profilova fotka
Pojd,pojdte vsichniiii :-D :-D
Profilova fotka
Jo tak v takovejch chvilích bych na to taky nejraději skočila a pořídila si dítě :-D Masu doufám, že já se za tebou tak do pár měsiců přidám ;-)
Profilova fotka
já ještě nic nevím jistě holkýý :-o Akor. jistý je Týnka- ta už bude mít 2 ročky a já 26... :-D
Holky, koukám, že letošní rok bude bohatý na miminka:-) Já už se taky začínám těšit, i když si ještě chvíli počkám ;-)
Profilova fotka
masu, tak já si stejně radši ještě chvilku počkám....a obdivuju tě, teda já si sebe nedokážu představit, že mám doma už dvě děti, no ty bláho :-D
Profilova fotka
Nám bylo v den svatby oběma 25 a co si pamatuju, tak se nikdo nevyjadřoval, jestli je to pozdě nebo brzo...ale je fakt, že jsme mezi kamarády vrstevníky jedni z prvních (většinou řeší bydleni, což jsme my nemuseli, anebo se možná budou brát, až se třeba rozhodnou pro dítě, nevím:-)). Co se týče dětiček, taky se moc těším, ale zatím mám pocit, že máme co dělat postarat se sami o sebe (bydlíme spolu teprv 3/4 roku a ještě nemáme běh domácnosti zcela zmáknutý) :-N Ale hlavně chci ještě nějakou dobu pracovat, školu jsem skončila v létě a přišlo by mi trochu mrhání těma dlouhýma pernýma rokama, kdybych šla hned na mateřskou.
Profilova fotka
Masu tak pak dej vědět ;-)
Profilova fotka
jj ;-) :-D x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?