Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Tak co děvčata :-D :-D u nás všechno v pořádku,bramborky v řádku :-D mohla bych ted po té operaci předpovídat počasí :-N cítím i to co nemám 8-( :-D
Profilova fotka
VŠEM STRESOVANÝM ŽENÁM!!-NEZAPOMENTE ŽE SE JEŽÍŠEK NARODIL VE CHLÉVĚ-TAKŽE NA ÚKLID ZAPOMENTE- ABY SE U VÁS CÍTIL JAKO DOMA"" :-D :-D POJDTE K PC :-p
Profilova fotka
tak Martét, u nás se asi bude cítit příjemně :-D
u nás se bude cítit báječně:-) Krásné Vánoce 82ky:-) ;-)
Profilova fotka
Tak to souhlsí i u nás se bude cítit jako doma :-D :-D :-D Pěkné a veselé ;-)
Profilova fotka
Holky, bych snad chtěla dítě, takhle ty Vánoce nejsou nic moc... :-N
Profilova fotka
Můžu potvrdit,a souhlasím se soni! Nemá to chybu malá sedí u dárku od rána aby je někdo zase neodnesl... :-D :-D
Profilova fotka
No my jsme si je udělali s manželem takový slavnostní, byli to naše první společné, ale kdybych to měla takhle slavyt každý rok tak by mi to asi nevyhovovalo, přišlo mi to trošku smutný, že sedíme jen dva při večeří. Pak jsme sice šli k našim kde byla i babička a brácha, takže dárečky jsme rozdávali všichni. Ale s dítětem to asi musí být ůplně jiné takové veselé, když člověk vidí jak ty děti mají radost atd. no třeba přiští nebo přepřiští rok budemem tři ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak Ježíšek se u nás zastavil :-D A vypadá to, že jsem nezlobila :-D No, a dneska jsme absolvovali rodinnou sešlost u mých rodičů se sourozencema a dětma. No je to fakt něco naprosto jiného, než když jsme včera sami dva si rozdávali dárky. Je to strašně hezké, dívat se na dětičky, jak se pouštějí do rozbalování dárků a ta radost z nich. U nás dětičky ještě na Ježíška věří, takže o to je to lepší :-D
Profilova fotka
Ahojky my, jsme včera taky absolvovali tradičný rodinné náštevy a dneska v tom jdemem pokračovat.
Profilova fotka
...aaaa my také samé návštěvy nemám čas ani skoknout......mějte seeeé ;-)
Profilova fotka
Čauky holky, tak konečně jsme dneska dorazili taky domů :-D To byla samá návštěva a doteď jsem vybalovala, i dárky, co jsme dovezli. Jsme dostali takového povlečení, že bychom mohli každý den převlíkat :-D No, a zítra a v pátek mě čeká noční, a v sobotu ještě razíme k mým prarodičům do jižních Čech :-)
Článek se načítá
Ahoj 82jky :-) Mohu se k Vam pridat? Jsem cervnova a svatbu planujeme na leto, nejspis cervenec, ale zatim nemame potvrzene ani misto ani datum...vahame mezi zamkem Loučeň, dendrologickou zahradou v Praze v Pruhonicich a Vinicnim altankem...poradite nektera??? Nebo nejake jine misto v/v okoli Prahy? A krasne svatky vsem, hodne stesti do noveho roku!!!!
....jinak neco malo o me...jsem v pataku na VŠ, snad budu v cervnu koncit :-) pracuju v HR a radi bychom brzi mimco, ale budeme nuceni jeste tak rok pockat (kvuli bydleni) Pekny vecer!
Profilova fotka
Ahoj Julie, vítej mezi námi :-D A taky hezký posvátky :-D Svatbu 18.7. schvaluju, to se brali moje rodiče :-) Na červenec asi jsou pěkná místa na svatbu, já bych možná brala tu dendrologickou zahradu, bývají hezké fotky :-)
jezis ta hrubka! sem to ale mamlas....:-) ja chtela 6.6. ale to budu zrovna uprostred sileni ohledne skoly....statnice, tak to by asi neslo....takze cervenec. Muj favorit byl do ted zamek Loucen, ale dnes jsem zjistila, ze jen poplatek za obrad je tam 7800Kc a to me teda docela vydesilo...no mozna to vyhraje ta dendrolog.zahrada, mame to i kousek. Bude to jen svatba se svedky, do ted jsme to nikomu nerekli...nevim jestli to ale vydrzim:-)
Ahoj julie:-) Holky, po představu, jak jste/jsme tady na tom s dětmi? Máte již? Kdy plánujete? Já jsem narozená v srpnu a zhruba v tu dobu bych ráda začla pokoušet štěstí (a byla bych ráda, kdyby mi to k mým 26tým narozkám vyšlo) :-D
Ahoj Katwind, tak u me bylo uz loni pozde....po mimcu touzim uz od 23, ale nejak se musi udelat nejdriv to a tamto...vsak to znate :-( V cervnu statnicuju a v cervenci se vdavam (nejspis), puvodne jsme meli v planu se zacit v lete snazit, ale kupujeme byt ktery bude zkolaudovan v lete 2009, takze musime pockat...zacnem se snazit v prosinci 2008....aby mimco prislo uz do noveho (snad to vydrzim)......je to holt slozite,no! Doufam, ze ti to vyjde presne tak jak si naplanujes :-)
Profilova fotka
Holky, tak já teda jen plánuju to, že HA vysadím v létě, ale rozhodně si neplánuju to, že k narozkám (v listopadu) bych už chtěla být těhotná...Kdyby bylo na manžovi, tak prášky už neberu :-D :-D Julie, skoro 8 tisíc za obřad?? To je docela pálka, my platili 1500 :-D
jo? a kde jste ten obrad meli??? Nevis nahodou jake jsou svatby ve Vinicnim altanku v Havlickovych sadech? Je to prave dost penez....treba mi nektera poradite lepsi mistecko a levnejsi :-) .....chtela bych to ale mit venku, hlavne ne na zadne radnici!!!! No, to je jasny, mimco se neda moc naplanovat....uvidime co bude za rok, treba se situace zmeni, ale ted pocitame s tim, ze se zacnem snazit tak za rok od ted ;-)
Profilova fotka
My měli svatbu v západních Čechách, odtud pocházíme. Jak to přesně vypadá kolem Prahy, fakt nevim...zkus se podívat do jiných diskuzí...A jedna uživatelka tady se vdávala ve Vysočanech parku Podvinní, nebo jak se to jmenuje a taky zajímavé :-D
Jojo, holky, hezky se to plánuje, realiota pak může být úplně jiná že... my jsme postavili domeček, teď ho postupně vybavujeme, ale od svatby v dubnu tady bydlíme a je nám moc dobře:-) Školu jsme dokončila letos v červnu, ale to už jsem rok pracovala a měla odklad na jedny státnice. já HA vysadila v srpnu myslím (jedu 4. cyklus bez) a musím říct, že jsme dobře udělala. Cítím se tak nějak jinak, úplně svobodněji, volněji, lépe. Jen mám dost dlouhé cykly (45 je maximum), ale to neva, ovulaci mám, což je hlavní:-) A chodím vesele an tu vakcínu proti rak. děl. čípku. Tak uvidíme, co bude pak:-)
Profilova fotka
Ahojky, tak dneska už zase do práce :-( Sice mám noční, tak snad to bude lepší a určo to rychleji uteče než denní. Manžílek je v práci už taky dneska, tak jsem sama doma a poklizim si...Dělám si místo na věcičky, co jsme dovezli z Vánoc :-D Bych pomalu potřebovala ještě jeden pokoj :-) A co jinak holky plánujete na Silvestra? Budete doma, nebo někde s kamarády? My doma, páč opět makáme :-|
Profilova fotka
Ahoj,my jedeme k manželově tetě na barák,máme toho baráku málo doma :-D vždy jsme jezdili na byt do města-a dívali jsme se z 5 patra na rány a ohnostroje... :-D
Profilova fotka
Ahojky, holky tak dva dny v práci a zase víkend volný to by mohlo být častěji. Kat já mám narozky taky v Srpnu, ale to už doufám, že budu v nějakém měsíci těhotenství :-)
Profilova fotka
Ajoj, tak ja dneska trčím na noční a je pohodička, naštěstí jsou cizinci hodní a vrací se domů včas, tak se budu moci jít aspoň natáhnout :-D A ráno frčíme k babičce a dědovi, a večer zase zpátky, tak snad nebudu až moc mrtvá po noční...
Profilova fotka
...čáu,já jsem po děsné pařbě... :-S 8-( :-x a dnes repeté 8-(
masu, jsem na tom podobně :-p Misi, já nějak nesěchám, zatím se cítím dobře bez dětí, tak toho chci využít na maximum (toho času jen s manželem) a pak uvidíme;-) Vakcínu končím každopádně v červnu;-)
Profilova fotka
Jé holky já bych taky pařila, ale bohužel jsem zase nějaká nachrmlaná takže víkend travím v posteli ]-(
Tak to ja nebyla parit ani nepamatuju! Sem na to uz asi stara :-D vzdycky vsude hned usinam :-( My jsme vcera rezervovali termin, bude to ve Vinicnim Altanku v Praze....koukala jsem, ze jste skoro vsechny uz vdane.....jak se Vam zije v manzelstvi? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?