Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
misicko, tak at ti ted den v praci rychle utece :-) Ja jeste dnes mam volno, ale po+ut budu v praci :-( A co Bidnici, je to hezke? Kdopak vam tam hral? A ve stredu konecne do divadla :-D Jdu s kamoskou na Richarda III. s Krajcem :-D No, ja se asi nedockam :-N
Profilova fotka
Je Soni a budeš na mě také myslet?? :-( Dopoledne jdu po nože... |-|
Profilova fotka
...pod...na operaci toho nosu :-|
Profilova fotka
Operaci nosu? No to nezavidim :-( Ale urco na tebe myslet budu, to vis ze jo ;-)
Profilova fotka
Ani nemluv...nevím co je lepší jestli jen v lokále a všechno slyšet nebo celkově..?? Porod jsem měla v lokále nic medem,ale super pocit 8-)
Profilova fotka
A co ze ti budou delat? Jako plastiku nebo mas nejaky problem? To bych snad radsi mela celkovou narkozu...i tak bych byla vy.... :-x
Profilova fotka
Mám v celé pravé krajině nosní cystu :-(
Profilova fotka
Dnes má manžel svátek,tak jsem myslela že to neposeru jak s tím Ježíškem a taky že jo :-( koipila jsem batoh a pendu Nike...no batoh je malý...a do páru mamča zase mu omylem koupila dámské tepláky-takže mám už Ježíška batoh a tepláky já :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak Bídníci byli super. Moc známích herců tam nebylo jen Leona Černá a Míša Nosková a pak tá barmanka co hraje v ordinaci na nově. Ale supr. Což nemůžu říct o neděli a včerejšku kdy jsem se v práci vůbec nezastavila, od jedné co jsem nastoupila až do devíti jsme měli masakr fronty. Lidi blázní a blazní, přišla jsem včera ůplně hotová takže jsem sebou buchla a spala až do teďka, no doufám, že to bude dneska lepší. Masulenka, držím pěstičky ať se operace zdaří a nebolí ;-)
Profilova fotka
Mě dělali jednou jeden zákrok jen při lokálce a musím říct, že jsem trpěla při tom jak zvíře no a potom jsem byla na operaci při celkové narkozé a nějak jsem ji špatně nesla takže až mě probudili tak jsem blila jak amina. Tak nevím co je lepší, každopádně tě nechci strašit dá se to přežít však něco vydržíme ne ;-)
Profilova fotka
Misicko, tak to ti nezavidim tu praci...My mame celkem klidno, posledni dobou...ale na Silvestra :-( to bude teprve masakr :-( Zitra konecne jdu taky do divadla, tak uz se tesim :-D A nechali jsme si usit zavesy, tak si pro ne ve ctvrtek jdu, tak je budem mit poveseny jeste pred svatkama, jupiii :-D
Profilova fotka
ahojky tak já jsem dneska sice z práce už doma unavená jak kotě, ale bohužel jsou tu vánoce takže se jdu vrhnout do ůklidu a pečení asi kokosek :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak vás zase zdravím :-D To beremko poslední dobou pořád stávkuje, co? Včera jsem byla na Richardu III., je to teda super představení. Hrály tam samé známé tváře :-) A Richard Krajčo tam podal super herecký výkon :-N A představte si, že jsme tam s kamarádkou přišly (měli jsme lístky na II. galerii) a při vstupu se nás paní(co utrhávala lístky)ptala, jestli nechceme jít do první řady, že jim lidi zrušili rezervace, tak mají tam volno. Takže jsme to brali všema deseti :-D Tak jsme je měli pěkně všechny před sebou :-D Dneska jsem si byla koupit jmelí, dopoledne jsme s mužíčkem dělali čokoládu (do formiček) a teď peču štrůdl :-D Na Štědrý den na večeři už mám všechno nakoupeno, tak už máme aspoň ty nákupy z krku.
Profilova fotka
Ahojky tak dneska to v práci už bylo o poznaní lepší, ale stejně jsem došla unavená. Do peti hodin jsme lítali ješte po obchodech. Vybrala jsem si ka vanocím pěkné nové zimní botky, už se na ně těším bude vnich teploučko :-)
Profilova fotka
Čauky, tak tady nemáme ubytovanou ani nohu, nikdo tu nemá být snad do 26.12, ale sedět se tu prostě musí :-( To asi na Štědrý den ze mě bude kostlivec...Kdyby nás tak chtěli pustit domu, aby tu nikdo nestrašil...
Profilova fotka
JSEM DOMA ŽIJU :-D :-p TROŠKU TO BOLÍ NO OPERACE CYSTY V NOSE JE UŽ TAKOVÁ...FRÝDEK JSOU PROSTĚ PROFÍCI!!!!
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Prajem pekný presviatočný deń :-)
Profilova fotka
Ahojky děvčata :-)
Profilova fotka
masulenko, to je dobre, ze jsi uz doma... :-D Holky, tak jsme soutezili v Novomanzelich roku a skoncili jsme na 7. miste, tak super :-D :-D
Profilova fotka
Tak blahopřeji masulenka, že už to máš za sebou. Já už mám konečně volno a jdu do práce až ve čtvrtek. Hurá hurá soni blahopřeji k umistění je to pěkné :-)
Profilova fotka
Jé Mišo, ty se máš, že už máš volno, já chci takýýýý ]-( Dneska do 21 h, zítra 8-20hod a pak jdu až 27. na noční x-) Tak aspoň ten Štědrý den si pěkně užijem, a pak budem jezdit po příbuzenstvu :-N Jo a Mišo děkujem. Jsme si naposílali aspoň i sami nějaký smsky, aby to teda k něčemu bylo a bylo.
Profilova fotka
Tak jsme právě dojeli z města je tam pořádný zmatek nechápu ty lidi :-D Koupili jsme jen stromek a hurá pryč.
Profilova fotka
Míšo, to ti nezávidím. My máme stromeček umělý a už ho máme postavený od čtvrtka :-N Beztak jsme ted porad v praci, tak v pondeli bude aspon o starost min a muzem uz chodit kolem stromecku :-D
Profilova fotka
no my jsme chtěli původně ten v tom květináči a pak ho zasadit, ale nějak jsme ho nesehnali a kvůli tomu, že jsou to naše první vánoce tak jsme se rozhodli pro živý. Pro přiští rok koupíme určo taky umělí.
Profilova fotka
Umělý stromek je kolikrát lepší než živý, ale teď jak jsme ho vyndali z krabice, tak pár jehličí taky vypadalo :-D Takže je jedno, jestli opadává umělý nebo živý :-N Ale až budou děti, tak budem určo pár let kupovat živej :-)
Profilova fotka
Jo až budou děti tak budeme chtít taky živí ať mají vánoce se všim všudy. Zapoměli jsme na stojánek a manža se právě snaží něco vyrobit tak jsem zvědavá jestli nám stromek nespadne :-D
Profilova fotka
Jinak abych nezapomněla, tak i vám všem tady přeji šťastné a veselé Vánoce :-D Už pomalu nevím, kam sem psala a kam ne :-N :-N
Profilova fotka
:-D :-D :-D Je toho moc co :-D a ke všemu je tu další fórum modrá střecha, no už ani nevím kam mám taky psát :-D
Profilova fotka
Mi povídej, taky nevím, kdy dřív skočit :-D Asi si půjdu udělat ten oběd. ;-)
Profilova fotka
no já asi taky to bude nejlepší :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?