Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Masulenka děkuji za gratulaci do albíčka i ty jsi byla krasná nevěsta :-)
Profilova fotka
Se máte za dnešní den,nám včera umřel nejoblíbenější dědeček od manžela!-jiného už nemám! :-(
Profilova fotka
masulenko, tak to je mi moc líto :-( Manželův dědeček teĎ leží v IKEMu, je o operaci čtyřnásobnýho bypasu (nebo jak se to píše), takže snad bude v poho...
Profilova fotka
Holky, já jsem asi smolař dne...Normálně jsem teď šla do obýváku za manžou, pustila jsem si Ulici a sedla si na kraj konferenčního stolku, a pak jsem si poposedla a propadla...:-( okraje jsou dřevo a vprosředku je sklo...takže fakt smůla :-( naštěstí jsem ok, jen dva šrámy na ruce...tak jsem se z toho rozbrečela...a to ten stolek máme asi 3 týdny...tak to teď nevim, co se s ním bude dělat...snad se dá někde sehnat jen to sklo...ale beru to s nadsázkou...hoolt něco se rozbít muselo a střepy přinášejí štěstí :-D :-(
Profilova fotka
Jé tak to je mi taky líto. Já už dědy nemám ani jednoho a od manžela máme už jen jednoho.
Profilova fotka
soni a na stole se sedí :-D néé to byl vtip hlavně, že jsi celá ;-)
Profilova fotka
Já mám taky jen jednoho dědu, ten od taťky zemřel, i babička, když mi byli dva roky. A manžílek má ještě oba.
Profilova fotka
to jsou holt takové návyky :-( ach jo...my doma vždycky měli stůl plný, bez skla :-D
Profilova fotka
No jo to je bohužel život :-(
Profilova fotka
Neboj to sklo seženete, jen to bude stát nějaké penízky
Profilova fotka
No, ono je takové jiné, ale třeba by šlo sehnat i klasické...fakt nevim...tak to je teď stolek mimo provoz :-x
Profilova fotka
Holky daří se fááákt :-( :-o Koupila jsem manželovi na Vánoce strojek holící Philips-strašně si ho přál 2300 stojí jo,včera došel poštou já natěšená že má dárek doma protože pak jdu do nemocnice a už nic nestihnu-jenže děda co umřel ho měl také a on si mi tak klidně v posteli řekne-jestli jsi mi ho chtěla koupit tak ho nekupuj babča mi ho uřčo dá...mě málem kleplo!!!!!!!!! A k tomu jsem ještě měla příšerný bolesti včera ;-( reakce na úmrtí zřejmě...
Článek se načítá
Profilova fotka
masulenko, tak to je taky pech s tím strojkem :-( A ty jdeš před Vánoci do nemocnice? Tak ať ti to dobře dopadne, ať už s tebou budou dělat cokoliv x-) Holky, tak dneska peču pracny z tatranek, vypadají docela dobře a zatím se mi nepřipékají, tak mám fakt radost jak malá holka :-D
Profilova fotka
Ahoj bobánci, jak se vede. Já mám prodloužený víkend, zítra mám dovču. Máte v práci nějaký vánoční večírky.
Profilova fotka
Ahoj holky, no to jsem ráda, že to už fachčí :-D Jsem měla absťák :-N dolda, nás majitelé v práci zvou akorát na oběd, ale nás tam dělá málo, takže nás jde tak 10 na ten oběd a prostě posedíme a tak v 17 jdem domů :-D Ale i to bývá super.
Profilova fotka
My žádné večírky nemáme , manželo jo ]-(
Profilova fotka
Můj manžílek má večírek zítra, bude jich tam přes 200 :-o Zítra asi budu péct další cukroví :-)
Profilova fotka
Ti se teda mají :-D
Profilova fotka
však už se těší, jak se nadlábne :-D
Profilova fotka
A my zase nic ]-( Ten můj už se na to teší taky jak malej jarda, ale musí si počkat až na přiští týden.
Profilova fotka
A co chystáte jinak na víkend? My teda doma a doma :-D Jen zítra manžílek jde na večírek, ale jede do Prahy už ve 12, takže tu budu samotinká...tak si asi v klidu poklidím a budu dělat nějaké cukroví, koukat na telku, nakukovat na beremko a tak :-D
Profilova fotka
Tak můj miláček zítra valí pracovat a já jedu zase za kultůrou no a Neděle je jasná oba dva v práci ]-( Takže víkend docela o ničem a uběhne jako voda. Už se teším na přiští pátek bude mě čekat krásných pět dní před sebou volna.
Profilova fotka
Pět dní volna, to bude parádička, co? Já teda jsem ještě pátek, sobota a neděle před Štědrým dnem v práci, i manžílek, a pak mám až 27. noční, takže pohodička. Ale na Silvestra a Nový Rok mám denní :-(
Profilova fotka
Ahooooj holky! nějak dlouho jsem sem nenakoukla! Já budu péct linecké zítra s mamkou...a ostatní druhy až se skoromuž konečně rozhodne nasekat ořechy - už se k tomu chystá týden ]-( No a dort teda koupíme nic si patlat nebudu a 25. narozky bez dortu - to zase néééé! :-D
Profilova fotka
jumik, narozky 25. jo? To bych nechtěla :-D :-D Mně manžílek konečně v úterý ořechy nalouskal :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj Jumi ,tak ty taky patříš do 1982- :-D :-D známe se s beremka máš ode mě šatičky... :-D
Profilova fotka
Včera pohřeb...tak snad dnes se nějak rozptýlím,jdu na narozky švagrovi,zdravím vás všechny... ;-) x-)
Profilova fotka
...no tak to je chaoz já se zase přihlásila loginem z koníka...sorry...tady MASULENKA :-N :-D
Profilova fotka
kulisku, my jsme si už zvykly :-D Jen se jdi trochu rozptýlit, z té smuteční nálady, taky je to třeba.
Profilova fotka
čauky já se právě vrátila z Prahy byli jsme na vanočních trzích a potom na muzikále v Goji na Bídnícich, no byl to super den ůplně jsem nasála vanoční atmosféru jen škoda, že nebyl sníh :-( Doma jsem přišla a krásně to voní po cukroví, ale ted jdu hajat den byl naročný a já totálně unavená a zítra do práce ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?