Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Bethanka, moje segra studuje neco podobneho. Kdyz se ji jeden muj spoluzak (Nemec) ptal, co je to specialni pedagogika, tak mu rekla, ze je to veda, na co je kdo blbej :-D :-p Nic ve zlym. Ja s anglicitnou zapasim. Momentalne v tom smeru, ze ji zapominam. Zatimco nemecky mluvim denne, anglicky jen s kamoskou na skypu tak jednou do mesice :-(
mmmk: to to tvá ségra moc pěkně vystihla :-D :-D :-D I když v mé specializaci to tak úplně není. Já zas zápasím s němčinou, od maturity jsem ji použila asi 2x, tenhle rok na ní musím zapracovat ať ji úplně nezapomenu :-N
Prijed za mnou do Nemecka a ja te nekde necham samotnou ve meste a uvidis, jak se vsechny znalosti nemciny vrati :-D :-D :-D Ja ji taky od matury dva roky nepouzila a pak jsem tu mela zacit hned pracovat (brigada jako servirka) a to nejak neosidis. Byl to mazec, ale po 14 dnech se to vynorilo z hlubin a nastesti zustalo dodnes. Na ukor anglictiny ;-) V denni praxi se clovek nauci asi nejvic.
ach jo, sice jsem proti těmhle ročníkovým tématům, ale přidám se. jsem lednová - typická kozorožka :-|
Mas vlastni rozum jako spravny kozoroh? Mam doma jednoho takove typickeho? Kolikateho jsi? Drahous 13. x-)
no já doufám, že vlastní rozum mají nejen kozorozi ;-) tak já jsem ještě o dva dny později - 15.
jdu spát, zbývá mi jeden den do svatby a zítra toho máme hodně. mmch - četla jsem web vašeho pejska, výborně jsem se pobavila. kdo mu pomáhá se psaním? :-D
Profilova fotka
rijen ;-)
Karkulko, budeme drzet pesti, nejen ja, ale i nase zvireci holky. A to uz neco znamena ;-) Moje dve pesti, Larinciny 4 a Spasinciny (kocicciny) 4 - 10 pesti jen od nas... to uz musi klapnout :-D x-) A ktery web jsi cetla? To je vlastne jedno, pomaham obema pejsanum se psanim. Preci jenom nemaji tolik zkusenosti s html :-D A ja se pri tom psani bavim taky. Je to takovy jakysi druh relaxu, zabavy a vlastniho sveta :-N :-D Alci, teda ja ziram. Jen par mesicu starsi a svatbu o rok driv a mimi... jsem nejaka opozdena :-D
Profilova fotka
Tady blíženec, nevím, jestli typický, ale krásně rozpolcený mezi touhou být o své svatbě středem pozornosti a nervozitou kvalitně nastupující (svatba až za 15 dní!), pětadvacítku jsem nijak neprožívala, neb posledních pár let trávím narozky mezi zkouškami (27.5.) a to není zrovna vhodný čas pro velký odvaz...co tu ještě řešíte? Jo, jestli na svatbu pozdě nebo brzo? Tak akorát, nicméně mezi svými stejně starými kamarádkami jsem první :-N
taky jsem si myslela, že je alčátko starší - teda ne že by na to vypadala :-D ale dyš už má tu nelčákovou... mmmk, moc díky, deset pěstí je už pěkný číslo. tak já se teda budu snažit, abych nezklamala a nedrželi jste zbytečně. četla jsem Samíkův web, Lařin jsem jen tak prolítla, protože už jsem neměla čas. :-( Ale je to fakt psina! :-D
Karkul, dikec. Je to psina do slova a do pismene :-D Nase Larus mi ted rikala, ze aby to nebylo do drzeni pesti zadarmo, tak v pondeli nejpozdeji ocekavame fotky ;-) Ja vedela, kolik je Alcatku let, ale ona je proti me docela rychlik. O rok driv se vdavala a kdovi o kolik driv pocala Nelus :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, :-D :-D :-D :-D :-D muj Jirinac uz slysel zvony bit a posleze i tikat biologicky hodiny, takze taak :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Akdyz jsme u toho, jak tu 25tku tedy oslavite?A mate vymysleny nejaky darek?Mne se pta Jirin, nasi,tchanovci...kdyz ja si preju , abychom byli vsichni zdravi a meli se moc radi :-N :-D :-D
Ahoj!Moc tady nechodím kvůli času, ale nedá mi se nepřidat!já jsem lednová-kozoroh..oslavy 25 byly bouřlivé,páč jsem to spojila s oslavou státnice! :-) :-) ufuf...Jinak už pracuju-celé 2 měsíce! :-D
Alcatko.j:Mrkla jsem se na Tvé album a máš moc krásnou dceru!Tak hlavně at je zdravá, zbytek už půjde sám od sebe! :-)
Profilova fotka
ahoj já stoprocentní ročník 82 :-D
Lucinecka, nepovidej :-D :-D :-D :-p
Alci, mne taky vsichni posilaji nekam, kdyz si preju celosvetovy mir a nehynouci lasku sveho muze :-N Muj manza mi preje k mym narozeninam mimino a abych dosahla inzenyrskeho titulu :-D A ja to neresim, protoze mam porad dost jinych aktivit. A oslavu asi delat nebudu, pro mne to neznamena nejaky vyznamny zivotni meznik. ;-)
A já jsem listopadový štír - mám krásné datum narození: 1.11. Taky studuju ekonomii :-)
lisiecka: já jsem 1.12. :-D
No a ja 7.12. ;-)
market a všichni, kdo budete držet packy, s fotkama to asi nebude tak horký, po svatbě jedeme na svatební cestu. no snad se jich aspoň pár zadaří. zatim jsem do přípravnýho šoupla kytky a tak... moc se mi totiž líbí. to asi každý se líbí vlastní kytky, co :-D alčátko, neluš je fakt kousek, celej tatínek, co? :-) ale je kouzelná. a ty tvoje kecy u fotek! :-D se vždycky připočůrám :-D :-D :-D já už narozeniny slavila, ale abych řekla pravdu, tak ani nevim jak. takže buď jsem byla tak na kaši, nebo žádná oslava nebyla. prostě narozky no :-) dostala jsem myslim bonboniéru, kytku a lahev - od přítele. šetřili jsme na svatbu, takže žádný velký dary. od rodičů a tak jsem dostala finanční příspěvek. ale jsem stejná jako vy - taky si přeju celosvětový mír a zdraví všech lidí na téhle planetě :-D čau kočeny, jdu se trochu zkrášlit a dodělat výzdobu a pokusit se spát. začínám se těšit, takže tomu spaní asi moc nedám.
Karol, takze my uz zacaly s nasema holkama fandit ;-) Jsem si jista, ze vsechno klapne. Uz ted chvalim kytky, jsou moc krasne ;-) A pak dej vedet, jak to probihalo a jak jsi se vdala x-) :-D :-D
Teda já taky nevím, jak moc "veký" ty čtvrtstoleťový narozky jsou... tak ani nevím, jak budeme slavit... asi podle financí. Přišla jsem s nápadem, že rodiče a sourozence pozveme na oběd do restaurace (přítel má 25. narozky 10 dnů přede mnou, tak to berem společně). Tchýně vykulila oči, a žeprý to nejde, že nemůžeme vynechat dědu, že on přece je takovej společenskej a že by ho to mrzelo. Načež já na to, že ale pak bysme muselli pozvat všechny prarodiče a že by to bylo zbytečně drahý, že s ostatními to oslavíme někdy doma. Načež ona nadnesla úžasný nápad, že si prý můžeme ode všech nechat dát peníze, abysme tu oslavu v restauraci mohli zaplatit. Dobrý, že? Dostanem peníze, abysme jim mohli zaplatit oběd. Ani náhodou :-p
Profilova fotka
Tak já se taky přidávám k ročníku 82 :-)
Profilova fotka
Any, mas super tchyni :-D :-D :-D :-D Ja tojako neco velkyho neberu, alebylomi nazs¨naceno, ze jako vic bychom to oslavit meli...proklid, muj i Jirina :-D to teda oslavime a pozvem rodice na obed, babky a segry s partnery asi taky...ach jo, mne se totiz nechce se s nima otravovat doma..oni nevedi , kdy odejit :-N Karkul, dikes, je zlata, sidlo moje prtavy, ale je fakt celej Jirinac, napred jsem byla dotknuta, ale ted uz nejsem,neco po men ma, klapaty usi :-D :-D :-D
čaute! tak já sem taky trochu překvapivě ročník 82 :-D :-D :-D koho by to napadlo, co?
Janka, vetsi prca by to byla, kdybys byla Janka82, ale narozena 83 :-D :-D :-D
Ty jo, některé z vás mě překvapili, že jste tak mladé:-D (mmmk, alcatko.j i anya) ;-) Já mám 25 za pár dní (9.8.), ale asi to nikterak slavit nebudu, já nějak na ty velkolepý oslavy nejsem. Od manži dostanu spinningový kolo, což se těším, od našich koberec:-) Možná se chytnu vašich nápadů a pozvu třeba rodiče někam do hospůdky... 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?