Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
V sobotu začíná advent. Pekla jsem perníčky, ale myslím, že mi je manža do Vánoc spořádá, zítra dám věnec na dveře a udělám výdobu doma a taky musím udělat adventní věnec, aby v neděli při obědě hořela první svíčka.
Profilova fotka
Tak já to zatím nějak nehrotím ty vánoce. Jediné na čem je to poznat , že je všude moc lidí. Sníh co napadl už roztál tak mi to tak ani nepřijde, že budou vánoce. Spíš z toho počasí mám takovou depresivní náladu ]-( dárky v hlavě už mám naplanovaný tak je ještě koupit a výzdobu máme malinkou dáme jen nějaké vločky na okno a je to. :-)
Profilova fotka
Právě jdu dělat adventní věnec, určitě se u toho zase naštvu.
Profilova fotka
Tak ja dnes musím vytiahnuť adventný veniec a chystám sa na okná. Som zvedavá čo z toho bude :-p
Profilova fotka
My adventní věnec neděláme ano ho neumím určitě bych měla jehličí zabodnutý všude jen né ve věnci :-D
Profilova fotka
Tak mě se fakt povedl, vím, že samochvála smrdí, ale je fakt pěknej. Včera jsem dělala perníkovou chaloupku a taky docela ujde.
Profilova fotka
Taky tak nesnášíte to pondělí?
Profilova fotka
Keď som ešte chodila do práce tak som ho tiež neznášala :-| ]-(
Profilova fotka
holky s pecenim klid, ja hodlam pect tak 4 dny pred Vanoci :-D
Profilova fotka
Ahooj holky, tak jak se vede? Koukám, že přípravy na Vánoce začínají :-D No, už bych aspoň mohla něco doma vystavit :-N A péct začnu asi příští týden, ale ještě netuším cooo??? :-o
Profilova fotka
soni, ja budu nejdriv pernicky na stromecek, aby nam to krasne doma vonelo :-) a tim prozatim skoncim :-D
Profilova fotka
Já jsem si přivezla upečené perníčky od mamky, celou krabici :-D Tak mám od perníčků klid. Možná zítra udělám pracny, ale to jen když budu mít fakt náladu :-D Koukám, že to tu dneška nějak nešlo, jsem se celý odpoledne sem nemohla dostat...:-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak od nedele máme na stole adventný veniec :-D :-D Toť zatiaľ všetky prípravy :-D
Profilova fotka
BAFFFF :-D ako sa máte? Čo nové?
Profilova fotka
Čauves děvčata, já mám i adventní kalendář a chaloupku. Zase mám v práci kontrolu, mě z toho prdne.
Profilova fotka
:-x Tak na adventný kalendár som zabudla ako na smrť :-x
Profilova fotka
neboj, nejsi sama :o) ja letos chci vymyslet neco netradicniho....mam par napadu, jen uvidim jak se co chytne. Hlavne aby chutnalo... :-)
Profilova fotka
Tak já adventní kalendář nějak neřeším.... :-N Konečně jsem našla krabici s vánočními věcmi, tak jsem jich pár vyndala a rozestavěla, ale ještě asi něco dokoupím...Tak na pečení dneska nemám náladu, tak aspoň odpoledne zabalím pár dárků :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem se málem lekla, že nám zavřeli téma naštestí to tak není :-D
Profilova fotka
Nezapoměntě holky večer zamčít na petlici , aby ty co jsme zlobili dneska neodnesl čert :-D :-D Jinak přeji všem krasného Mikuláše ;-)
Profilova fotka
Holky, tak jsme se vraceli s manžílkem domů z nákupu a koukáme, a kolem nás projel traktor s valníkem a tam čerti, mikuláš, andělé, měli tam sud a z něj šlehaly plameny, no fakt jsem to nikdy neviděla. A valník měli omotanej fáborkama :-D A pak odjeli a těsně před barákem byli v baru :-D :-D To je typické pro ně. No, ale nejvíc mi na tomhle dni vadí ty děcka, jak si bouchají petardy...
Profilova fotka
Normálně jsem si zadělala linecký těsto :-. Je to možný, že bych i já pekla??? Vypadalo to divně, ale naštěstí z toho vzniklo pěkný těsto, tak mám radost. Teď ještě abych to nepřipekla :-N
Profilova fotka
Ahoj-11.5.1982 ;-) můžu? Já letos nepeču mám ze svatby :-p :-D
Profilova fotka
Ahoj masulenko, vítej mezi námi :-D Téda, ty se máš, že máš ještě cukroví schované :-D Co já bych za to dala :-D
Profilova fotka
Ahoj masulenko vítej mezi námi.
Profilova fotka
Tak děvčata, jste tu všechna nebo si některou vzali čerti?
Profilova fotka
já tu jsem na beton,protože k nám příjde až zítra :-D
Profilova fotka
jsem tu taky porad jeste, tady zadni certi ani nechodili :-D
Profilova fotka
I mě nějak přehlídl :-D Masulenko ahojky, koukala jsem na fotky ze svatby byla jsi moc hezká nevěsta. Nám taky nějaký to cukroví zbylo, ale i tak budeme muset něco dopéct.
Ahojky, 10.12.1982 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?