Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
bielanevesta:přeji Natálce jenom zdravíčko.
Profilova fotka
Tak to musí být zajímavá práce =-) Téda, dneska mi to v práci fakt neba...Hlavně, když koukám z okna a tam je to hnusné počasí :-( Líp by bylo někde na horách, na čerstvém vzdoušku, ale to si můžu nechat leda tak zdát :-N
Profilova fotka
Zdarec holky, já bohužel net v práci nemám takže sem vždy skáknu jen když jsem doma a je čas a ten teď je jelikož jsem měla dneska raní a miláček je až do šesti v práci takže se zabavám po svém :-D Já lyžuju ráda, no spíš běžkuju sjezdy mi nic neříkají. Už se teším až budeme mít volný víkend a pojedeme někam na vysočinu na chatičku a bude se lyžovat. :-)
Profilova fotka
Tak na běžkách jsem nebyla ani nepamatuju :-( Ale někdy v šestý, sedmý třídě, jsem jezdívala se ségrou a se švagrem na běžky na Šumavu - Kvilda, Modrava...to bylo fakt super :-D Na sjezdovkách jsem byla naposled asi před rokem a půl. Ale můj manžílek lyžím moc nedůvěřuje, takže vyjet si na hory nehrozí...Jo, to bych mu musela vzít asi sáňky :-D Teď jsem si vzpomněla na Anděla na horách, se na to dívám skoro pořád :-D
Profilova fotka
No tak můj milí je na tom stejně. Zimu nemá vůbec rád a zimním sportům taky neholduje. Osm roků ho lakám na chatu v zimě a nedařilo se mi ho přemluvyt až tento rok mi to slíbil a doufám, že slib dodrží a mimochodem já si beru lyže a on ty sáňky :-D
Profilova fotka
No, vidíš :-D Ale i na sáňkách se užije dost srandy :-D Miši, ty se máš, být takhle brzy doma :-N To já jsem tu zase až do osmi :-(
Profilova fotka
Jo když mám raní tak jsem doma už ve dvě, ale když mám odpolední tak chodím až o půl jedenácté.
Profilova fotka
Sice jsem brzo doma, ale když koukám z okna tak se mi zdá, že snad už je osm ]-(
Profilova fotka
Jo, táák, klasika :-D A noční máš taky? Tak určo to něco taky do sebe má :-D A to děláš takto po týdnu?
Profilova fotka
Né noční naštěstí ne, to bych asi nezvládla a ani nechtěla :-S
Profilova fotka
No, jak je ta hnusná inverze, tak je počasí na palici... Tak já dělám noční jen vyjímečně, ale je to celkem pohoda, teda pokud se lidi necouraj a tak. Zrovna teď jí budu mít v sobotu a budou lidi z nějaký firmy, co už má vánoční večírek, tak se fakt na noční těším 8-(
Profilova fotka
A co vůbec dělaš za práci?
Článek se načítá
Profilova fotka
Pracuju na recepci v penzionu :-x
Profilova fotka
Tak to může být dobrá práce, ne!?
Profilova fotka
Jo, je to celkem v poho. Občas i nuda, ale někdy se tu člověk nezastaví. Ale jinak tu můžeš potkat dost zajímavých lidí, i z celého světa :-D Nedávno jsme tu měli Mongoly :-D
Profilova fotka
Tak to musíš znát i jazyky ne?
Profilova fotka
No nic musím jít něco dělat jinak tady zase prosedím celý den :-D pa zatím
Profilova fotka
No, tak nějak se domluvím anglicky i německy, i když pořád se mi to motá a zapomínám slovíčka, ale s cizincema se vždycky nějak domluvím a oni jsou v pohodě, někdy i radí :-D Teď nám hodně jezdívají i lidi na služební cesty, jako Slováci, nebo lidi z Moravy x-) A cože děláš ty?
Profilova fotka
Ahojky děvčata, právě hlásili v rádiu, že vyhodili nějaký lidi protože chodili v práci na internet, tak doufám, že mi to nehrozí. Taky se těším na pořádnou lyžovačku a je jedno jestli běžky nebo sjezdovky. V pátek jedeme do sklepa do Mutěnic, už se moc těším. Jak říká mamka" To bude zase v aleji nablito".
Profilova fotka
Sonisku a nelezou Ti někdy lidi na nervy, kamarádka, taky dělá na recepci a zrovna včera říkala, že někoho zabije.
Profilova fotka
No jo jazyky to je u mě kámen úrazu :-D Já pracuji na poště na ceninové přepážce, je fakt , že někdy taky musím s cizinci komunikovat, ale vždy to zvládnu rukama :-D Každému kdo dělá s lidmi tak nastane období ky mu lidi lezou krkem :-D to je normální já bych taky někdy střílela ;-)
Profilova fotka
Tak někdy je to pohodička s lidma, s některými je sranda, ale někdy bych je fakt někam nakopala :-N
Profilova fotka
Třeba do zadečku :-D
Profilova fotka
např :-D Miši, tak na poště, jo? Tak to taky musí být hukot :-. Já když byla menší :-D Mladší :-D No, základní škola, tak jsem u nás po vsi o sobotách roznášela noviny :-D :-D To byla prča :-N
Profilova fotka
Jo jo hukot tam je :-) Je to tady u nás největší a nejvíc naštěvovaná pošta, jelikož leží v centru takže se tam nejen nezastavíme, ale i nenudíme pořád se tam něco děje :-)
Profilova fotka
A to děláš teda v Brně? Já byla asi dvakrát tady v Praze v Jindřišský a jsem teda čubrněla :-D Ale tenkrát za přepážkou seděla docela fajn holka a byla velice ochotná x-)
Profilova fotka
Tak si jdu spočítat prachy, pobalím se a šupajdím dom :-D Zítra mám volno, tak se tu objevím asi častěji. Vidím to na zítra na leháro 8-)
Profilova fotka
Jo jo v 'Brně :-) Jé ty se máš , že máš zítra leháro . Mě zítra čeká odpolední takže domů dojedu až kolem 11hod ]-(
Profilova fotka
Tak to až zítra přijdeš dom, tak já budu mít už zase asi půlnoc :-D V sobotu zase do práce :-| Holky, a vám už je "pětadvacet" ? A jak jste slavily?
Profilova fotka
Mišo, co se to u vás dělo na poště?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?