Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
lafayette:no,ještě mám čas,tak uvidím,co mi nabídnou,až ji půjdeme zajistit ;-)
Profilova fotka
Kytiček mají na výběr všude spousty, tulipány jsou krásné :-D Mně se třeba zase nelíbily kaly :-|
Profilova fotka
mně se kaly líbí,ale má je skoro každá něvesta :-| ,i když je pravda,že tulipány teď taky chytají... ;-)
Profilova fotka
holky, vdavala jste se nektera v zime kolem vanoc? mame s tim terminem fakt problemy...
Profilova fotka
já vím, že můj brácha požádal švagrovou 6.12. o ruku, a 28.1. byla svatba, ale bylo to na radnici, takže tam to asi problém nebyl, no...Ale jestli chceš zámek, tak to je asi těžký.
Profilova fotka
no nam je to uplne jedno :)) poslala jsem hromadny mail na 54 mestskych uradu po CR a NIC! Pred hodkou mi teprve zareagovala prvni, ze maji volne misto, ale pro zmenu nebere partnerovi telefon :-D takze doufam, ze v pondeli to bude lepsi :)))
Profilova fotka
Tak doufám, že někoho seženete. ;-)
Profilova fotka
laf: My jsme byli na svatbě 27.12. v Brně a myslím, že s tím takový problém nebyl. Nám teda dali vědet 14 dní před svatbou, tak počítám, že to zamlouvali na rychlo ;-)
Profilova fotka
petinek:: jak rikam, obeslala jsem vsecicky urady v brne a nic :D docela legrace... nevzdavame, sezeneme... uz aby bylo pondeli ;-)
Profilova fotka
laf:oni to měli v kostele, to bude možná tím. Ale s těmi úřady to bude přes svátky asi složitější:-( Zkus nějaké menší obce v okolí, tam bývají většinou vstřícnější ;-) Přeju hodně štěstíčka:)
Profilova fotka
ozvali se nam z jednoho uradu, tak doufam...respektive - uz sama pro sebe delam, jako bychom si tam "placli" :-D dekuju moc, stesti budem urcite potrebovat...zitra se konecne dozvime, jestli ano ci ne :-)
Profilova fotka
Dobré ránko x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré dopoledne :-D Tak jsme přestěhovaní už ve svým :-D Dneska se hlásím zase už z práce :-|
Profilova fotka
Ahoj Soni :-) a čo sťahovanie, prebiehalo O.K.?
Profilova fotka
Ahoj Aničko, stěhování bylo OK, vše jsme zvládli a ještě teď jsem poničená a unavená, ale to bude dobré :-D Co malá, nezlobí? A jak jste dopadly v soutěži?
Profilova fotka
Jeeej vidíš súťaž :-N .......idem mrknúť, ale 1-miesto to nebolo |-| :-D
Profilova fotka
První bys možná byla, kdyby sis tu založila nové téma,aby ti posílali hlasy :-N Ale dá se tam asi využít i nějaká 3% sleva na nákup, viď? Ale jestli se to vůbec vyplatí použít...
Profilova fotka
Ahoj ahoj ahoj :-D Ako sa máte?
Profilova fotka
Ahojky tak já už zase v pracovním prosecu takže teď za váma budu chodit takobden :-( Lafayetee tak co už máte termín?
Profilova fotka
Míšo, a byli jste někde na dovče, nebo jste byli jen tak dom? Mně se taky nechtělo vůbec po svatbě do práce, to bylo jak za trest, navíc v létě....
Profilova fotka
zdravim devcata... prosim vas o radu... nevim, kolik pisnicek je treba si vybrat na svatbu... myslela jsem ze tak 2 staci. Nechavaji ty skladby hrat cele?
Profilova fotka
Ahoj lafayette, tak my to měli takto: 1. písnička - když tam přicházeli hosté a my ještě podepisovali papíry a tak, tak aby se zabavili. Pak 2. písnička byla na nástup nás obou. Pak 3. písnička na proslov oddávajícího, tu hráli asi dvakrát za sebou. A pak písničku na předávání prstýnků, pak jinou na přípitek, a ty ani nedohrály vždycky celé, a pak jsme měli poslední dvě písničky na gratulace. Ale ono je to všude jiné, to by ti měli říct na matrice, kolik je třeba písniček. U nás třeba standartně pouští Enyu, Celin Dion apod. Ale my si vybrali vlastní :-D Tak šťastný výběr :-D
Profilova fotka
soni, dekuju... nam prave rekli, ze si muzeme donest svoji hudbu :) takze ufff, poslouchat Celin, to by bylo pro me trochu za trest :-D zeptame se teda na matrice - diky ;-)
Profilova fotka
a už máš vybranou hudbu?
Profilova fotka
ano mam, ale jenom 2...a prave bych byla nerada, kdyby to utnuli uprostred :)) byla by to skoda... :-(
Profilova fotka
laf: my měli pět písniček,ale hrála nám tam živá hudby,ti to mohli zopáknout ;-) Na matrice Ti řeknou přesný čas,jak dlouho to trvá a useknout to neuseknou, oni se Ti s tím tak hrát nebudou, jen to zapnou a vypnou :-D
Profilova fotka
no myslim ze myslenky budu mit v tu chvili uplne nekde jinde a ze to ani vnimat moc nebudu :-D uvidime...
Profilova fotka
Je fakt, že my jsme chtěli písničky dle svého přání a stejně ani nevíme, že je hráli :-D Ba jo, něco si pamatujem, ale stejně to až tak nevnímáš. My jsme si to pořádně vychutnali až z DVD, když jsme si zkoukli naší svatbu. Stejně třeba když hraje písnička na proslov oddávajícího, tak ta hudba stejně hrála potichounku, aby byl slyšet hlavně on.
Profilova fotka
takze kdyz nad tim tak premyslim, necham asi jenom ty dve a reknu jim at to porad pousti dokola :-D ono to ve finale bude jedno :-D
Profilova fotka
taky možnost :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?