Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Tak uz jsem z prace doma :-D jj, hlavne aby utekl jeste ten zitrek :-D Asi budu muset jit umyt nadobi a tak, vubec se mi ale nechce :-(
Profilova fotka
Dobré ránko :-D :-D Soni s tým nádobíčkom ťa úplne rozumiem :-S :-D
Profilova fotka
Dobré dopoledne :-D Tak nádobí jsem nakonec umyla všechno, zase jsem si řekla, že to aspoň nebudu muset dělat dneska. Navíc ještě jsem myla fritovací hrnec, takže nic moc :-( Ale je to dobrej pocit, když dneska přijdu a nebudu muset ho mejt :-) Dneska jsme vstávali v půl sedmé do práce a jelikož si manžílek nepřeřídil svůj mobil, tak zvonil už v půl šestý, jsem myslela, že ho klepnu ]-( :-D
Profilova fotka
Tak Misi už to má za sebou :-) Teším sa na podrobnosti keď sem zavíta :-)
Profilova fotka
Tak Míšo, doufám, že se tu brzy ukážeš a ukážeš nám vaše fotečky :-D Už se fakt těšíme, že jo?? :-D :-D Určitě jste to měli krásné :-N
Profilova fotka
Soni ja som si myslela, že sa tu ukážeš :-D :-D Jj aj ja som zvedavá na fotečky :-)
Profilova fotka
Ahojda! Holky keby ste mali čas a chuť pošlite prosím do súťaže hlas mojej Natálke. Sme č.253. ĎAKUJEEEM x-) x-) x-) http://www.babyportal.cz/soutez-2kolo/
Profilova fotka
Ahojky holky, tak už jsem vdaná paní. Jedním slovem to bylo užasné. Jsem plná dojmů a pořád tomu nemůžu věřit. Asi to pořádně obstůňu jelikož bylo hnusně a zima a já lítala si půl hodiny po parku a fotila se a byla jsem zmoklá na kost. Ale vůbec mi to nevadí. Tady je pár profi fotek http://www.stepan.vrzala.com/bukalovi/
Profilova fotka
už jsem hlasovala ;-)
Profilova fotka
No ahoj mladá pani ;-) :-) Podĺa fotočiek usudzujem, že svadbička bola ozaj perfektná, super šatičky, účes proste všetko ;-) :-) Ďakujem za hlas :-)
Profilova fotka
Děkuji :-) Svatba byla super.Hned bych dala repete :-D
Profilova fotka
Misi to chápem :-) Ja rok a štvrť po, mám tenistý pocit x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Škoda, že je to jen jednou za život :-( Ale dneska jsme se dohodli, že na naše první vyročí pozveme všechny kamarády a uděláme velkou oslavu a trošku zavzpomínáme. No jen jestli nebudu někde rodit mimi ;-)
Profilova fotka
Ahoj Míšo, máte mooc krásné fotečky, fakt super. Moc se mi líbila ta kytička. Necháš si jí usušit?
Ahoj Soni x-) :-D
Profilova fotka
Nazdárek nysku, ty sem ještě chodíš? Jak je, co škola? :-D
Ahoj Soni, tak dneska se mi zachtělo sem jít :-) dneska mi končí výpovědní lhůta a vrhám se na studium :-( no v únoru už mě čekají státnice ze dvou předmětů a pak psaní bakalářky :-( už to chci mít za sebou. A příští rok v létě chceme plodit miminko x-) jak se Ti daří???
Profilova fotka
Jé, no jo, ty vlastně ještě jsi v práci :-D Tak si tam poslední den pořádně užij :-D U nás dobrý, práce a byt. Tento víkend už se do něj stěhujem, včera jsme byli přebrat klíče a dneska jsme běhali po úřadech a byli v nábytku koupit komplet postel a taky stůl a židle do kuchyně :-D A ségra 23.9. porodila holčičku, takže dětí mám kolem sebe hafo, i když je mi líto, že se s nima až tak často nevídám :-(
No tak to se máte Soni, to Ti moc přeju!
Profilova fotka
Děkuju. Práce teď bude mraky :-( Všechno pobalujem, pak to zase budem vybalovat, na to se moc netěším, ale už to bude náš byt :-D Tak jdu zase něco pobalovat, abychom to vůbec všechno stihli. No, jsem si myslela, že v tom našm krcálku nebudem mít tolik věcí :-|
Profilova fotka
Ne ne kytičku si usušit nenechám o půlnoci jsem ji hodila do davu vdavky chtivích slečen a jedna moje kamarádka ji chytla tak bude dělat radost jí a doufám, že si ju usuší a když knim půjdu tak se na nu budu dívat. :-)
Profilova fotka
Tak to jo :-D Tak já kytičkou ani neházela, protože by se v tom letu rozpadla :-D Ty růže byly totiž na krátkých stonkách a bylo to zapíchané do pěny, což bylo blbé jen z toho důvodu, že to nešlo usušit :-( Ale radost udělala a já s ní byla náramně spokojená, takže mi stačí se na ní aspoň podívat na fotečkách :-D
Profilova fotka
Soni ja som mala kytku urobenú presne ako píšeš. Na krátkych stonkách a v takej zelenej pene. a hodila som ju, aj ju kamoška chytila, ale bola taká ťažká(tá kytka :-D ), že jej padla na zem a jedna ružička vypadla. Tak som ju iba zapichla naspäť a bolo :-D :-D :-D
Profilova fotka
Já když jsem házela kytí tak tam měli moc nizký stropy takže kytka nejprve buchla do stropu pak se odrazila a kámoška ji chytla. Taky uletěla jedna růžička, ale vbec to nebylo poznat a kytka pořád držela :-D
Profilova fotka
Misi ale kytku si mala fakt krásnu :-) Huráááá mne zajtra príde na návšetvu mamina :-) 8-) Sa tak teším :-)
Profilova fotka
Děkuji, ale ještě to nebylo ůplně ono to co jsem chtěla, ale nakonec se mi taky líbila. TAk si tu náštěvu užij. :-)
Profilova fotka
Misi mne sa moja tiež nakoniec páčila, ale mala som malinko inú predstavu :-p ale čo už je to za mnou :-D
Profilova fotka
No přesně tak jsem to měla i já. Představa byla jiná takže když jsem ji v Pátek uviděla tak jsem byla malinko v šoku, ale pak jsem se do ní zamilovala.
Profilova fotka
Mne to totiž urobili s ružičkami úplne opačne. viac som ich chcela veľkých červených a pár bielych, ale ako som už napísala nakoniec sa mi páčila :-)
Profilova fotka
Tak já vytiskla obrázek vybrané kytičky a oni udělali přesně to samé, takže já si nestěžovala :-) Což jsem se divila, moc jsem jim nevěřila, ale spletla jsem se. Míšo, a jak si užíváš manželství :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?