Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
sonisek, věřím!! tohle bylo holky náádherný!! chvílema jsem bojovala se slzama, jak mě to dojímalo. :-N akorát to nebylo 3h, ale jen 2h, přitom v reklamě říkali 3hodinová dechberoucí show.... no neva, ale vychutnala jsem si to maximálně, byla jsem unešená, mohla bych na to koukat celý den. :-) na drakulovi jsem byla před pár lety, akorát to nebylo to hvězdný obsazení jako Hůlka atd. akorát Černoch, Korn...možná byli známí ti hlavní, ale já je neznala. ale i tak to bylo moc krásný!!! tak kup lístky a vyraž. ;-) jak to jde doma s miminkem? zvykáš si? spinká?? povídej, co porod, moje noční můra!???? :-D
Profilova fotka
leirka, taky jsem tam tenkrát měla na krajíčku, taky mi dokáže všechno rozbulet...a teď kór.... Jinak to tak nějak zvládáme, někdy je to boj, když malej brečí, ale musíme si zvykat všichni. Zezačátku hodně spal, možná tím, že měl žloutenku, teď je to horší, ale ještě to jde...Porod? To snad ani nebudu komentovat, to si musí ženská zažít sama, každopádně druhé zatím fakt nechci :-(
Profilova fotka
No až bude nějaký čas tak ty lístky koupím a povalím :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
ajaj.... takže se opravdu není na co těšit. no u mě je dneska do zítřka kamarádka s miminkem a začínají mu zoubky, tak je taky protivnej a ubrečenější. před 3 týdny to bylo zlatý miminko a já hrozně chtěla taky a teď mě to celkem odrazuje... :-D misicka....na netu jsi, tak si je objednej a hurááá, nic vám nebrání.. ;-)
Profilova fotka
Ještě mě chybí ty pěnízky :-D :-D :-D
Profilova fotka
achojky, tak jak jste užívali Valentýna?? My nijak, nějak nás to nebere...:-D
Profilova fotka
Ahoj, my jsme ho procourali. Nakupovali jsme koupelnu a dlaždičky.
Profilova fotka
No nás to taky nebere, ale skočily si na jídílko a večer si udělali romantiku :-D :-D :-D
Profilova fotka
my si koupili zákusky a snědli je doma :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, ráda bych se přidala ke svému ročníku :-) Jak tak tady na to koukám, jste už skoro všechny vdané... mě to čeká letos v září. Přiznám se, že jsem z toho celkem nervózní - tolik zařizování! Přeji všem hezký den!
Profilova fotka
Ahoj Azaret9,vítáme tě mezi vrstevnicemi-) Zařřizování je super-neměj obavy,všechno klapne!!!-)I Tobě hezký den ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, jé jak já bycj se znovu vdávala to zařizovaní nervozita před svatebním dnem chci to zpátky :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
vítám nové příchozí ;-) Já chci taky znova svatbu a to opečovávání :-N
Profilova fotka
No, ale po svatbě nás čekají jen samé krásně manželské povinosti :-D
Profilova fotka
Azeret áte pěkný měsíc na svatbu to budete mít určitě moc hezký počasí ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky přeji krásné nedělní odpoledne :-)
Profilova fotka
azeret...ahojky, já ani nervozní nebyla, dokonce jsem byla tak v pohodě, že místo abych z nervozity hubla, tak jsem byla taková pěkná. :-D pomohlo mi, že jsem si říkala, že i když je protivný to zařizování, i tak je to jednou za život a už se to nebude opakovat a tak jsem si to užívala úplně všechno a prožívala jsem to v pohodě. tak se nestresuj, je to zbytečný. ;-) užij si to celé včetně svatby. jinak září miluju, je to můj neoblíbenější měsíc. ale v září máme nejvíc práce a 14 dní dovči by to kolegyním zkomplikovalo. tak si ten nádherný zářijový vzduch, který tak miluju užij za mě. :-) sice je brzy, ale to neva. :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, toto letí a už tu máme Březen, jak já se už těším na to teploučko :-) Kam plánujete dovolenou ?
Profilova fotka
Ahojky holky, kam jste se poděly :-o :-o A co khlof? Kdy máš ten termín už se to blíží ne?
Profilova fotka
to je děs, sem nikdo nechodí co? Na klhof jsem taky zvědavá :-)
Profilova fotka
leirka, to je fajn přístup, snad se mi ho taky podaří dosáhnout :-D
Profilova fotka
Ahoj,termín mám 17.4., blíží se mi to. Ale ještě nevim, jestli porod bude přirozenou cestou, nebo bude císařák.
Profilova fotka
klhof, proč císař??
Profilova fotka
Kvůli té ledvině, prý pořád cestuje. Teď jsem byla na sonu ledvin,prý sice ustupuje, ale je možné že se zas vrátí. Uvidí v den porodu, kdy ta ledevina je.
Profilova fotka
A jak se citíš?
Profilova fotka
Zatim se cítím dobře.
Profilova fotka
Tak to je fan a co uživáš si těhu ;-)
Profilova fotka
Užívám si. S naší fenou jsem pořád doma, odpoledne s ní akorát skočím před barák se vyčůrat, je to ještě štěně, tak si s ní netroufnu sama na delší chození. Jinak pořád musim držet dietu kvůli těhu cukrovce :-( ,musim si nechat zajít chuť na koláčky,..... 8-(
Profilova fotka
A spoň v těhu tolik nepřibereš ;-)
Profilova fotka
Zatím jsem přibrala 8kg

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?