Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravím já mám dneska perný den za hoďku vyletavám z domu a jdu po doktorech a dom se dostanu až tak kolem šesté :-|
Profilova fotka
čauky holky, tak letos poprvý peču klasický cukroví a zatím se mi daří. dokonce jsem včera ozdobila i perníčky všechny. zatím mám tři druhy a ještě něco málo, ale nechci to přehánět. spíš to dělám, že mě to baví a pak to rozdám. o vánoce budeme malovat, tak se strašně těším!!! bude obrovská barevná změna, tak si nejdřív máknu a pak si to volno krásně užiju a budu se kochat... :-D
Profilova fotka
Ahojky tak jakej je víkend?
Profilova fotka
Tak já už mám půlku plánu dneska za sebou byla jsem na vitání občánků :-) Teď musím trochu poklidit v kuchyňi pak si dám na hoďku relax a v šest valím do města na posezení s kámoškama a možná když mi bude dobře tak i nějaká diska bude ;-)
Profilova fotka
Tak to jsi leirka šikulka já mám tři druhy a asi na to už peču :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky můžu k Vá?? sem taky 82 březen
Profilova fotka
Ahoj luisbel ;-) Taky chystáš svatbu?
Profilova fotka
Ahojky jasan připoj se ;-)
Profilova fotka
miši...dnes si jdu vyzvednout koťátko, takže jsem taky dopekla. :-D týden se s ním budu mazlit, o vík si pro něj přijede švíca a to už budeme ve vymalovávacím procesu..ložnice, pak kuchyň a pak obývák..budeme mít dooost živo... :-D
Profilova fotka
Jé koťatka jsou super jen ten náš hafan by ho měla asi na oběd :-|
Profilova fotka
Týjo tak první den v práci a byl to masakr nesnaším lidi :-D :-D :-D Asi hoďku jsem tea byla jak v jiřikovém vidění a i ruce se mi klepali nervozitou, ale pak jsem se do toho dostala musela. Lidí bylo jak sr....... :-D :-D Hnedk jsem se musela rozčílit jelikož nějakej děda nepochopil princip jednoho losu a pořád mi tvrdil , že vyhrál jen 400 kč , ale při tom jeho výhra byla jen 40kč tak jsme tam asi deset minut bavila celou frontu jak jsem mu vysvětlovala, že jedenkrát čtyřice je 40 :-D :-D a né 400 :-D :-D Pak mě požádal nějakej vožralka a pizizupka o tel . číslo a strašně se divil , že tel.nemám :-D :-D No jsme hotová a vyštavená a jdu chrápat. Se me každej divil , že tam do vanočního provozu lezu až jsem se začala divit i já co mě to napadlo :-D :-D
Profilova fotka
a copak máš za práci?? jsi předtím byla doma?
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu taky k vám .... jsem září 82 a svatbu plánujeme na 5.9.09 :-N
Profilova fotka
ahoj....jasně, přidej se. ;-) litoměřice jako já... ;-)
Profilova fotka
Ahoj, konkrétněji Libochovice, ale původně Praha :-D Gratuluji k svatbě, můžu se zeptat. kde konkrétně jste se brali?
Profilova fotka
já konkrétně čížkovice, takže libochovičákem jezdím domů. :-) brali jsme se v lovo v obřadní síni...je hezky udělaná. celá bílá a červený koberec. i nám hráli na housle sami od sebe, takže fakt nádherná atmosféra.. fotky mám, ale ne na beremku... můžu Ti poslat na mejl, když budeš chtít, at to trošku zkoukneš...
Profilova fotka
Ahojky :-) :-)
Profilova fotka
Dělám na poště :-D :-D
Profilova fotka
Zítra jeden den volna tak ho využiju aktivně ráno do jeskyně pak nakoupit pak domů chcvilku odech a pak chci večer do Ikeii tak snad mě tam ty lidi neušlapou no a v neděli na osmou do práce. Pak ještě dvakrát a máme tu vánoce zítra asi nakoupim i na salát
Profilova fotka
Ahojkyyy :-)
Profilova fotka
Ahoj,omlouvám se, nějak v práci šílený frmol a nestíhám ani sem na forum, večer přijdu a jsem KO - dělám v bance..... Jinak t leirka: za fotky a příp. kontakty budu moc ráda, email ti písnu do IP, jestli ti to neva?
Profilova fotka
ahoooj, tak to my zas malujeme. víkend jsme malovali ložnici. nádhernou tmavou olivovou. ted malujeme kuchyn, to bude do noci a zítra druhý nátěr. :-D to bude meruňková a po svátcích obývák a tam bude taková malinová...takže barvičky a krásný. fakt je dobrý se nebát, protože to stojí za to. na poště??? tak to je dobrý ne?? sice fronty, to jo. ale sedíš, nikde nelítáš jak hadr na koštěti, to je dobrý. ;-)
Profilova fotka
Tak ještě zítra a budu mít krasných pět dní volníčka :-D
Profilova fotka
Ahojky pěknej předvánoční den ;-)
Profilova fotka
zirafka...jo, písni, v pohodě. :-) teď malujeme, jak jsem psala, takže taky nemám čas. jen na chvíli skáknu sem a pak pokračuju. dneska domalujeme kuchyn, pak tři dny budeme jíst a koukat na tv a pak nás čeká to nejnáročnější a největší - obývák. :-) a pak milion dodělávek..nový vypínače všude atd.... mis....jsem ráda, že pracuju tam, kde pracuju, mám 14 dní volno... :-D i když kolegyně musí jít do práce namnožit buňky 2x týdně, ale já s kolegyní máme na starosti infekci, tak výroba začne až po novým roce, tak paráááádaaaaaaaaa !!!
Profilova fotka
Tý jo leirka a co děláš , že množíš buňky :-o :-o
Profilova fotka
Všem přeji krásné vánoce :-)
Profilova fotka
Ahoj holčiny také vám přeji KRÁSNÉ A POHODOVÉ VÁNOCE !!!!!!!!
Profilova fotka
misicka...mikrobiologickou laborantku. :-) ted jsme na podzim "vyráběli" vzteklinu. jsme 4 kolegyně, 2 dělají "čisté buňky" a já s kolegyní je infikujeme. :-) vznikají z toho vakcíny pro zvířátka.
Profilova fotka
Týjo no to musí být tedy zajimavá práce :-o :-o :-o

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?