Ročník 1982

Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
ahoj, říkala jsem si, kdy se tu objeví i náš ročník :-D
Zrovna dneska jsem uvazovala, ze zalozim tenhle rocnik ;-) Tak ktery mesic jste narozene?
Profilova fotka
Jéíé,to jsem ráda,že někdo píše. Jsem si myslela,že tu snad nikdo není,když ještě není takové téma:-) Já jsem srpen,takový malý lev:-)
Ja prosincovy strelec... velkyyyy :-D :-D :-D
jé, já jsem taky prosincová :-D
ale teda ze střelce nemám snad vůbec nic... :-N
Tak to ja jsem ucebnicovy strelec :-D To je nas tak malo?
Profilova fotka
Typický květnový býk ;-)
Ahoj holky, přidávám se k vám a hlásím se k lednu :-)
:-D Čekala jsem, kdy tu vznikne taky náš ročník :-D Já jsem v říjnu ;-)
Ahoj, já jsem listopadová :-D
ahoj, přidávám se mezi lvice 82 ;-) Petinek, kolikátého? ;-)
Článek se načítá
únor a typický Vodnář ;-)
Profilova fotka
Tady další stoprocentní střelec :-D
Kolikateho, Kamini? Holky, co uz "to" mate za sebou, jak jste slavily 25? Sebralo vas to nebo tak neco? Ja jsem v tomto smeru v poho (taky me to ceka az za pul roku :-D ) a mam pocit, ze co jsem s manzelem, tak kazdy vek s sebou prinasi neco hezkeho. x-)
Profilova fotka
mmk 24.11, takže hned ta první dekáda. Na pětadvacítku se náhodou těším :-D ..
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidám, jsem první beran mezi váma. Já 25 slavila stejně jako všechny ostatní narozeniny, nijak mi to nepřišlo, pořád cejtim na 18 :-)
holky, kolik nás ještě studuje? Já mám pocit, že budu studovat asi až do důchodu... jsem jediný exot? :-N
Já jsem v páťáku VŠ, mám Bc., ale nějak jsem toho Mgr ještě nestihla... rýpalům beru vítr z plachet tím, že rovnou hlásím "já jsem vopožděná". Na to nemají co říct :-D
Kamini, to jsi presne jako moje dve kamosky, mmch. pekny kvitka :-D Bethanka, ja studuju, jsem ve ctvrtaku, protoze jsem sla o rok pozdeji do skoly, pak musela do devitky a mela jsem rok pauzu mezi gymplem a vysokou ;-) Takze exot rozhodne nejsi. 8-) A nebo ja jsem taky :-N
anya, mmmk: tak to jsem si oddechla, všichni okolo mě jsou doštudovaný a já stále se od té školy nemůžu odprostit, nějak se mi tam líbí :-N
Líbí není to správný slovo, spíš se té školy nemůžu zbavit :-D
Ja jeste ani nenatahuju standardni dobu studia. Kolem me jsou dostudovany uz daaavno, bo mam same starsi kamarady ;-) Muj manzilek je toho dukazem - odpromoval jako ing., kdyz mu bylo 23,5 :-D
Ahojky, tak já se řadím mezi pracující. Po střední jsem si udělala rok jazykovky a od té doby pracuju což mi maximálně vyhovuje. Nejsem moc studijní typ :-S
Damy, jeste studujici, co studujete? Ja ekonomii :-|
Profilova fotka
Ahojky, já jsem býk (24.4.) a k tý ekonomii - tu jsem dostudovala minulý rok ;-)
Ha, zase jedna rychlaaaa :-D x-)
já studuju na pajdáku angličtinu (tu mám teda už vystudovanou, letoškem) a taky speciální pedagogiku
Profilova fotka
Baf holky! :-) Ja mam o rok vic nez vy. Tak ja zasejc jdu no :-(
Profilova fotka
ja jen, ze jsem se u nas ocitla nejstarsi a jedina neprovdana, tak mi to prislo divny a koukam, ze v CR by to bylo stejne :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?