Ročník 1979

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj dámy, najdou se zde nevěsty nebo manželky narozené 1979? :-D
Profilova fotka
Ahojte děvčata tak já mám dnes super náladičku poprvý co sem nastoupila byla dneska pohodová směna - potřebovala bych takový všechny a v práci mě to dnes i výjmečně bavilo :-) myčku zapojenou ještě nemám, musí se kvůli tomu předělat odpad (tak zase bordel v kuchyni) ale prej do vánoc se možná dočkám :-D a včera měl malej zpívání u stromečku ve školce - každej rok pro rodiče dělaj takovou besídku, kde dětičky zpívaj koledy venku u stromku - letos kdy to bylo naposled (příští rok už pude Jiřík do školy) tak nám celou dobu lilo jako z konve dětičkám to ale nevadilo a řádili stejně a to tak, že se malej celej vymáchal v bahně - takže mám co prát :-D a největší žabař jsem já - sem se stěhovala jen jednou a to od rodičů k Jirkovi :-D
Profilova fotka
tak já jsem se stěhovala asi tak 6x v usa a 2x tady a ještě jednou mně to čeká ale to bude do našeho domečku tak se už těším a moc :-D :-D :-D :-D :-D brumdi to máš fajn já se těším až malý bude ve školce už nastupuje od února a já budu chodit na besídky, dneska jsem ho dala kamarádce na hlídání babička nemohla a on tam učil její kluky co mají 9 a skoro 5 říkat ty vole takže pěkný trapas, doma to neříká :-p :-p :-p :-p :-p :-p prti a proč jste se tak často stěhovali pokud se mohu zeptat to je hnus, takové dětství :-(
Profilova fotka
lucie:to by bylo na dlouhé povídání.ale ve zkratce.máma se rozvedla tak jsme šli k babičce na rok pak si vzala jednoho pána který byl z prahy ,no a tak jsem se stěhovali do prahy ale byly jsme různě bytech každý rok jinde až potom v bráníku jsme vydrželi 4 roky a pak v Košířích 4 roky.Je to na román.Teď je to tak že máma bydlí s manželem v baráčku v Odolený vodě,ségra si koupila byt na hypotéku bydlí tam sama a já bydlím u Honzy v baráku.Co ti budu povídat jsem ráda že mám tuhle etapu za sebou a mým dětem se to snad nestane.Z mýho dětství si nesu ještě dnes nějaký nepříjemnosti,ale to už je o tom jak se člověk dokáže s něčím vyrovnat.
Profilova fotka
jo a jinak už jsem konečně našli místo kde budeme mít svatbu.obřad i hostina na jednom místě a budem tam i ubytovaní.datum máme stále 24.7 ten se nezměnil.tak počkáme na kalkulaci co nám pošlou.co pořád nevím do jaký barvy to hodit jestli vínová nebo lososová :-| :-|
Profilova fotka
prti tak to věřím že lehký to nebylo :-( a barva mno mně se líbí ta vínová k Tobě jsi hnědovláska že? ;-) a jinak blahopřeju snad to všecko vyjde !!! :-)
Profilova fotka
já zase nevím jestli ta vínová není moc tvrdá barva.přece jen bude léto tak by to chtělo něco svěžejšího :-)
Profilova fotka
já jsem chtěla vínovou ale nakonec jsem si vzala žluto-hnědou kombinaci kvůli těm slunečnicím, no a šaty už máš prti? obě jsou krásné je to těžko se rozhodnout co ? jaké barvy nejvíc nosíš ??? ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
hm ani jednu :-D :-D ale nejvíc nosím černou,modrou,bílou,občas růžovou a červenou.šaty ještě nemám to začnu po novém roce,ty už mám vyhlídnuté jen je jít skouknout.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jaký byl víkend? Mně se na barvu neptejte, já bych z nich nevolila ani jednu, možná ještě tak žlutou, růžovou nebo zelenou. Taky jsem se nemohla rozhodnout a nakonec jsme měli smetanovou-bílou-stříbrnou. ;-)
Profilova fotka
víkend byl super, v sobotu na návštěvě ségra a v neděli jsem oslavila sváteček, a odpo jsme fičely nakupovat dárky :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) dneska upeču perníčky ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
Ahoj,lucie všechno nej k svátku.víkend docela dobrej.v sobotu jsme byly skouknout místo na svatbu to se nám moc líbilo.Večer jsem byla na večírku z bývalé práce takže to bylo docela příjemný,všichni mi chválili jakýho mám krásnýho syna,tak jsem byla pyšná matka :-D :-D a v neděli flákačka.dneska jsem zase v úklidu,takže vytírání,luxovaní,výzdoba vánoční atd.
Profilova fotka
prti dekuju, ja jeste upecu ty pernicky a na vsecko uz prdim, a jeste dneska zajdu do Tesca ale sama bez chlapu a deti at mam klid si to vsecko projit sama :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
to já jdu zítra se ještě juknout na nějaký dárečky malinký...
Profilova fotka
Tak my jsme dnes koupili perníčky v Ikei...taky dobrý. Pokud se mi bude chtít, tak je nazdobím a budou skoro jako domácí. :-)
ještě k tomu stěhování - taky se nerada stěhuju, ale konečně je to do vlastního, takže končí tahání věcí sem a tam, za což jsem hrozně moc ráda. Taky věříme, že v novém bytě nějaký čas vydržíme ;-)
Profilova fotka
Prti: k tý barvě svatby. No a už víš, jakou budeš mít kytičku? Rozhodni se podle kytky.
Profilova fotka
jannis: budu mít lososovou barvu svatby :-)
Profilova fotka
prti tak už jsi se rozhodla super, jj ta je asi taková svěží jak si prvně psala, co nového? U nás včera nasněžilo, dneska je -6 ale kdoví zda to vydrží až do Vánoc ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) petruszkaa tak to mně nenapadlo v Ikeii :-) :-) tak příští rok, letos už mám svoje, ještě nazdobit :-D :-D :-D
Profilova fotka
Prti: jo, tak lososová bude supr :-) Lucie: u nás v UL taky něco málo nasněžilo a mrzne, ale všude slyšíma čtu, že na Štědrej den by se mělo oteplit a padat sníh s deštěm.... :-(
Profilova fotka
Ahoj tak u nás máme -2 a krásně zasněženo a do toho svítí sluníčko :-D :-D ale podle mě do vánoc to nevydrží jako vždy.Už si nepamatuju kdy byly vánoce na sněhu :-(
Profilova fotka
U nás začalo sněžit včera v poledne, takže odpoledne z toho byla dopravní kalamita. Ale je to takové krásné vánoční, teplota -5, takže to nějak nechápu, když jsme JIŽNÍ (!) Morava. Byla jsem nechat ostříhat psíka a na poště a mám úplně zmrzlé nohy a to jsem jezdila autem, vždy jsem jen přeběhla - asi místo kozaček budu muset vytáhnout sněhule na hory. 8-)
Profilova fotka
tak jak je holky ? máte už stromeček u nás v Opavě kosa -11 a má být až -18 brrrrrrrrrrrrrrrrrr jěště že budu spát :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojte, já měla mít dneska do dvou a zas sem skejsla v práci až do 6 :-p a to sme chtěli jet do Chebu pro dárky. Sem zvědavá, kdy je koupim :-D volno mám jen zejtra na svoje 30-tiny a v neděli zas na ranní, tak doufám, že zas nebude protažená do 6 :-p :-D no a pak pondělí až středa 12ctky, pak jen 2 dny volna a 26. znova (což má zrovna táta 60 tku) - no fakt vánoce - pod tim stromkem usnu, jak budu utahaná :-| jinak stromeček máme na balkoně a musim udělat novej adventní věnec, jelikož mi jaksi opadává a do vánoc na něm nic nezbude :-( ale zas nám konečně napadl sníh a snad to vydrží až do vánoc - je to fakt hezký, jen mě mrzí, že nemám čas jít s malym sánkovat :-( momentálně je tady u nás -15, a na dnešní noc hlásili až -30. Tak doufám, že to zůstane u tý 15ctky, jelikož jinak ráno neodjedem :-D (to by ten fridex asi nerozběhal :-D) a mužskej mi někde přimrzne (šel ke známym na pivko) :-D
Profilova fotka
Krásné svátky všem holky třicítky! ;-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
Tak holky přeji vám krásné vánoční svátky a šťastný nový rok budoucím nevěstám a nynějším manželkám ať se vám splní všechna přání.
Profilova fotka
holky šťastné a veselé a do Nového roku jen to nej :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Přeji Vám krásné svýtky, hodně zdraví, štěstí a lásky. Užijte si to ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky,přeji vám všem krásné prožití vánočních svátků,hodně klidu a rodinné pohody a dětem bohatého ježíška ;-)
Profilova fotka
ahoj holky tak co jste dostaly k vánocům a jak jste si svátky prožily ? :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
ahojte, tak já svátky prožila v poklusu pořád do práce, z práce, doma, kolem malýho atpod...ale jinak v pohodě ;-) jo a pod stromek sem dostala zásnubák, čtvrt roku po svatbě :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?