Ročník 1979

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj dámy, najdou se zde nevěsty nebo manželky narozené 1979? :-D
Profilova fotka
žádný odcházení,to bych v tomhle tématu zůstala sama,protože jste asi všechny vdaný.. :-(
Profilova fotka
prti, ale zas tu je plno nových nevěst...už ani nechodím do naší brněnské diskuze.
Profilova fotka
kdepak já taky neodejdu prti neboj i když už jsem vdaná ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) už jsem tu zas dlozuho nebyla... Nestíhám v práci a doma taky ne - děs! prti: chápu tě, já jsem taky puntičkářka - musím mít všechno perfektní a když mi i nějaká maličkost naruší můj plán, tak jsem z toho úplně rozhozená!!! Naštěstí naše svatba i hostina dopadly podle mých představ takže bych nic neměnila.... petru: my jsme se brali taky po 6 letech :-))
Profilova fotka
petru: no to je,ale v naší diskuzi se tady dlouho novej člověk neobjevil :-(
Profilova fotka
no nebo se objeví a pak už nepíše :-( citruslady hura tak jsi zase tady jak je? Taky nic nestiham peču atd.... ale občas tu zajdu musim :-D :-D :-D
Profilova fotka
Prti: neboj, já se tu taky občas objevim ;-)
Profilova fotka
tak to jsem ráda že tady nejsem sama :-) :-) :-)
Profilova fotka
prti, to víš, v našem věku už těch nevěst zas tolik není:-) Já si snad dnes udělám alespoň těsta.
Profilova fotka
no ale co tím chceš říct?že jsme starý na to abychom se vdávaly???????????? :-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Profilova fotka
holky já už jsem někdy bezradná co mám vařit??????musím vařit každý den nebo obden,protože Honza chodí na obědy domů a opravdu jsem s nápady v koncích.už zase študuju recepty na netu.Taky vaříte každý den?
Článek se načítá
Profilova fotka
Tím nechci říct, že jsme starý - v nejlepší věku přece. Jen většina z nás už to má za sebou. ;-) U nás vaří manžel, ale my jíme přes týden mimo domov - manžel má obědy v práci a já se taky najím, když jsem někde na pochůzkách, toastem někde za pochodu. Když jsem doma, tak si většinou dám jen něco malého. Vaříme jen o víkendu, ale my jsme spíš na těstoviny, rizota a jiné blbosti.
Profilova fotka
prti já vařím taky každý den pro malého i sebe, ale je fakt, že někdy navařím na 2 dny, malý jí všechno, taky manžílkovi vařím jen o víkendu a občas už taky nevím co ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) petru starý ne, ale v nejlepších letech !!!! :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
no já to taky mohla mít za sebou tohle léto,ale nakonec jsme se na to vybodly,nestihly by jsme to zařídit,já měla co dělat po porodu.Ale teď jsem si vzpomněla že já jsem napřed v tom že mám dítě a vy některé nemáte ;-)
Profilova fotka
lucie:no kdybych vařila jen pro sebe a malýho tak bych byla spokojená sobě bych si vždycky něco ukuchtila,jenže pro chlapa to je někdy těžký a on ještě k tomu některý jídla nejí...
Profilova fotka
prti, tak já mám nevybíravýho chlapa s ní i nudle s tvarohem, :-D
Profilova fotka
no skočilo mi to sní :-D :-D přes týden vařím, kde co rizoto atd.. poradím Ti jeden recept prti: vepřové koltelty s kostí nebo bez bez 15dkg anglické slaniny kotlety naklepeme, posolíme, popepříme, rohy nakrajím ať se nekroutí nahoru, ze spodu a vrchu kotlety dám tu slaninu, tak je jako zabalím, nahoře posypu sýrem pořádně nastrouhaným, a dám to zapéct do trouby, a ještě ty kotlety zasypu strouhankou, trošku vody na štávu a buď máslo nebo olej co máte rádi, mňamkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, hranolky k tomu, opekáný brambor a uvidíš !!!
Profilova fotka
Ahoj ženy, tak jsem na vás zase přišla mrknout...teda vlastně nakukuju tu pořád a pročítám vás, ale nebyl čas....teď jsem přišla o práci :-( , tak už čas mám ;-) . S tou svatbou holky - já si taky říkám, že bych udělala hodně věcí jinak, ale vlastně asi neudělala....to co podle mě nebylo tak úplně ono, se stalo kvůli ostatním a to bych nezměnila, ani kdybych měla ten nejdokonalejší plán, takže na to prdím...stejně mi hodně lidí nezávisle na sobě přišlo říct, jak mi děkují za super akci, že to byla jedna z nejlepších svateb, co zažili...takže ty drobné nedostatky jsem asi viděla jen já, a jestli náhodou i ostatní, tak mi to prostě neřekli a dobře udělali :-D Asi vůbec nejsilnější vzpomínku mám jednak na obřad (ale to asi každá, co) a na to, jak si mě drahý vyzvedával u mamky...skoro vůbec nemluvil, byl akorát v šoku, až pak mi říkal, že mluvit ani nemohl, protože by se asi rozbrečel...a to on není typ, že by ho kdeco dojalo, naopak, je to kus chlapa, takový drsňák :-D :-D No a jak říkám, obřad byl super, jak jsem si myslela, že budu dojatá, tak jsem se celou dobu řehnila, až teda když jsme si říkali slib, tak to se mnou trošku zamávalo, protože drahý se mi celou dobu, co to říkal, díval do očí a skoro se to nedalo ustát...ale zvládli jsme to ;-) No s tím vařením - to bych potřebovala taky spoustu inspirace...když jsem chodila do práce, tak jsme vařili tak nějak na střídačku a občas co dům dal....teď jsem doma a vařím teda každý den, ale nějak nevím furt co... 8-( Luci, ty kotletky zní dobře, akorát to nechápu s tou strouhankou, to jako opravdu pořádně tou strouhankou zasypeš? Vůbec si nedokážu představit, jak to chutná...a tu slaninu kolem těch kotlet zabalíš, nebo prostě dáš plátek zespodu a plátek zvrchu a hotovo? Já jsem hrozná že? 8-)
Profilova fotka
ahoj luciena jj tak jsi to pochopila správně, obalíš slaninou a pak hrubě posypeš strouhaným sýrem a nakonec zasypeme kotletky strouhankou je to fakt výborné ale ne moc té strouhanky jen tak přiměřěně !!! a co ta práce byla jsi tam dlouho ?? děs já se děsím až se po mateřské vrátím teď v únoru :-S :-S :-S :-S :-S
Profilova fotka
Ahoj lucie:tak receptík dobrý vyzkouším. luciena:tak s tím slibem to musela být sranda.My takovýho nic neplánujem,protože já bych neřekla ani ťuk a přítel taky.Byla bych nervozní a pak bych se smála a nedokázala bych to říct :-D :-D já myslím že nám to ano stačí :-)
Profilova fotka
Tak to ten recept vyzkouším, jsem zvědavá a ráda zkouším nové věci...mám docela dost kuchařek a různých receptů, ale většinou podle nich nevařím, jen si tam beru inspiraci... Dneska jsem dělala sekanou a musím se pochválit, moc se mi povedla, drahý si byl třikrát přidat :-D Prti, my jsme se brali v kostele, takže tam by asi "ano" nestačilo :-) Mohli jsme si vybrat, jestli nám to farář bude předříkávat, nebo jestli to budeme číst, nebo jestli se to naučíme nazpaměť...já jsem chtěla nejdřív nazpaměť, ale muž měl zrovna v práci před nějakýma zkouškama a furt se v práci cosi učili, tak říkal, že už nemá na to, aby se ještě naučil slib :-D No nakonec jsem byla ráda, že nám to farář předříkával, stejně bysme to jistě oba zapomněli... No a hlavně sranda byla, když jsme si ten slib řekli, tak pan farář na mě pokýval a já myslela, že je to naše znamení :-D , tak jsem na muže šeptla "pusu", kterou jsme si následně dali a farář se zasmál a říkal, že nejdřív se vlastně dávají prstýnky a až potom polibek, ale že teda nevadí no :-D Tak jsme si ho pak dali ještě jednou. A pak ještě jak jsme se vraceli od podepisování, tak jsem si sedla na kytku lidi v kostele už z nás byli v křeči :-D :-D
Profilova fotka
ahojte holky, jen na chvilku jelikož nic nestíhám :-S koukám, že máte co dohánět, já mám bejby i sem už vdaná :-D :-D :-D :-D :-D :-D jinak já vařim každej druhej den kvůli malýmu, občas vypomůže babi a Jirka ještě bere obědy - tim že sem furt v práci to prostě jinak nejde; co neustále vařit vymýšlím neustále a receptík určitě vyzkoušim ;-) no a v úterý mě potěšila paní doktorka, když mi sdělila, že když jí Jirka oznamoval, že se malýmu změnilo jméno a že sme se vzali tak jak byl hrdej x-) no občas mě příjemně překvapuje ;-)
Profilova fotka
luciena:tak máte na co vzpomínat :-D :-D
ahoj, no my zrovna malujeme a čeká nás stěhování, takže vaření ani pečení na Vánoce nehrozí ;-)
Profilova fotka
eifelovka to se máššššššššššššš já bych se taky raději stěhovala, ještě rok musím počkat :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
Já už se stěhovat nechci!!! Zažila jsem to mockrát a nesnáším to. Ale stejně nás to určitě ještě za život nemine. My se chystáme na jaře vytrhat plovoučku z obýváku, kuchyně a předsíně a budeme dávat dlažbu a topení do podlahy, takže to bude asi taky dobrá sranda.
Profilova fotka
já se stěhovala 7krát takže já teda už to zažít opravdu nechci.Jediná výhoda je že nemáš tolik krámů,protože při každém stěhování jsem dělala čistku.Teď jsem snad už zakotvila. :-D :-D
Profilova fotka
Tak já jsem teda žabař - jen 4x. :-D
Profilova fotka
já to nejvíc nesnášela když jsem chodila na základku vlastně od 5 třídy jsem každý rok byla v jiné škole.Bylo to pro mě docela těžký psychicky.A hlavně pokaždé jsem se zamilovala a musela jsem se odmilovat :-D :-D to bylo neštěstí probrečený noci atd.Ale teď na to vzpomínám ráda. :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?