Ročník 1979

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj dámy, najdou se zde nevěsty nebo manželky narozené 1979? :-D
Profilova fotka
luc - já se na pokna teprve chystám a moc se mi do nich nechce, ale aspon už jsme vytahali z půdy světýlka :-D dneska mám volno (mám dvanástvku v sobotu), tak sem zvědavá kolik toho stihnu udělat :-D no a konečně sem si zašla s bolavou nožičkou k doktorovi (už tak 14 dní chodim jak Peyrac z Angeliky :-D) a zánět šlach, jak fikne - hned mi chtěl psát neschopenku, ale to bych zas byla bez peněz - tak sem nadopovaná práškama a musim šetřit nohu, no snad to povolí :-N
Profilova fotka
My mame umyta okna i svetylka,ale taky pejsku bez zubu. :-S
Profilova fotka
Ahoj, taky se hlásím k ročníku 1979. Jsem rozená 13. ledna a brali jsme se letos 3.10. :-) A mimi bychom chtěli, takže na něm pracujeme, snad se brzy zadaří ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak já dnes vytáhla vánoční výzdobu,ale zatím to mám položený vtašce na chodbě.ale už mám vánoční cukroví,měla jsem ho letos objednaný se mi nechtělo péct a nemám na to moc času.Hledáme pořád to místo na svatbu,ale snad už se zadaří.Máme už něco zamluvené kdyby náhodou jsme nic nenašli a vpondělí ještě jdeme na jednu schůzku.Už mě to neba už bch si chtěla hledat ostatní záležitosti na svatbu.Malej už toho taky moc nenaspí přes den tak se mu věnuju.No nic nebudu vás tím otravovat.A jak jste na tom vy s cukrovím? jannis:Ahoj,vítej mezi náma.dívala jsem se na album a měla jsi pěkné šaty a moc vám to sluší.My po svatbě budem pracovat asi na druhým miminku :-D
Profilova fotka
Jeejda, musim uz zacit s tim pecenim!
Profilova fotka
Prtinka: díky, vůbec se mi nechtělo ty šaty vracet nazpátek do půjčovny :-(
Profilova fotka
jannis:já se na ty šaty těším nejvíc.vždycky si představuju jak budu vypadat. :-D
Profilova fotka
ahoj holky, já už teda mám konečně uklizeno, pečení mně teprve čeká... nějak se mi letos do toho neche ;-) jannis79 vítej byla jsi opravdu kočka, mně se libí ta sladka podprsenka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D prti fakt budete pracovat, my pracujeme a pracujeme uvidíme zda to bude mít výsledek, už se těším na Vánoce a jestli ten (mimi) dáreček vyjde :-) :-) :-) :-) :-) :-) petru a co kolik druhů tak pečeš? citruslady kde jsi? brumdi tak co noha jak se Ti daří ???
Profilova fotka
prti, no já mám taky jednu fotku a tu by asi v salonech nechtěli vidět...co dokážou udělat šaty, když jsi v nich celý den. Hezký sice jsou, ale pohyb ztížený atd. V riflích je to teda pohodlnější. ;-) lucie, já mám zatím jen okna, zbytek uklidím snad v neděli a měla bych začít s tím pečením, ale taky se mi do toho letos nějak nechce. Kolik druhů jsem nějak nepočítala - peču prostě to, co nám chutná. ;-)
Profilova fotka
No když je řč o šatech.Byly jste v nich celou dobu až do konce,nebo jste měli i něco na převlečení?já pořád nevím jestli si nemám pořídit ještě nějaký šatky na převlečení.Nevím jestli v těch šatech vydržím a ještě k tomu jestli bude vedro tak nevim nevim.Zatím teda nevím jak budu mít šaty ale i tak.
Profilova fotka
Já v nich byla celou dobu, ale taky díky tomu, že ty na převlečení mi omylem taťka odvezl domů. A v místech, kde to mělo švy a kostice, tak jsem byla šíleně odřená. My jsme měli ten den spíš chladno (konec září), ale když jsme pak pařili na hostině na kapelu, tak mi v tom bylo docela slušné horko.
Profilova fotka
jj prti, měla jsem je taky dokonce ale už jsem se nemohla večer dočkat až je sundám, jak říká petru kostice au au, ale stálo to za to to půjčovný tak jsem si jich užilaaaaaaaaaaaaaaaaaaa my jsme měli sice svatbu v červnu a horko moc nebylo ale stojí to za to je mít celý den !!! ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jo.já si právě říkala že za to půjčovný by si ječlověk měl užít.no tak snad vyberu něco v čem vydržím.
Profilova fotka
lucie - noha už je lepší akorát jí vůbec nemám šanci v práci šetřit, tam děs a hrůza - jsem děsně utahaná, vůbec nic nestíhám, cukroví péct nebudu a sem zvědavá kdy umeju okna a budu se věnovat škole - ach jo no nic mějte se, jdu poklidit nádobí, vytřít s spát
Profilova fotka
prti - já byla v šatech celej den, až večer když sme šli na rozhlednu sem natáhla džíny a triko s mikinou ;-)
Profilova fotka
Holky, děkuju za komplimenty :-) Prti: já jsem vlastně o šatech na převlečení nepřemejšlela. Chtěla jsem si je užít - za ty prachy..... ;-) Sice mě ze začátku ty výstuže tlačily, ale časem, a možná s množstvím vypitýho alkoholu, jsem to přestala vnímat a měla je až do konce.
Profilova fotka
Ahoj děvčata, jak se máte?Počasí je pěkně hnusný ani procházka nic ach jo.A ze zařizování svatby jsem už taky unavená.Pořád nemáme místo v uvozovkách.Máme zamluvený obřad i místo hostiny ale není to to pravé ořechový tak pořád hledáme.Včera jsem byly taky na jednom místě sice cenově dobrý ale prostředí neee jde tam slyšet hluk aut a výhled taky na prd.Na první pohled se mi to nelíbilo takže na druhý by se mi to asi taky nelíbilo.Nevím jestli nejsem moc náročná :-| Ale našli jsme ještě jedno místo je to teda od nás asi 3/4 hodiny cesty ale můžem tam mít obřad i hostinu a podle fotek to vypadá hezky takový můj vkus a přítelův taky. Tak snad o víkendu to tam pojedem skouknout ;-) taky jste hledali tak dlouho?
Profilova fotka
prti, my jsme se brali po šesti letech a i víc než rok od zasnoubení, takže jsme to hodně diskutovali. No a po všech úletech, jakože na zámku nebo na parníku jsme si vybrali obyčejnou obřadní síň tady v Brně na zámečku, kde se všichni z Brna berou a i hospodu, kde mají svatbu všichni. Ale zase jsme si říkali, že na obřad může dorazit i plno lidí, kteří na hostinu nejdou, protože to je dostupné MHD a tu hospodu jsme vzali, že to máme blízko a bylo tam ubytko a plno věcí si člověk mohl donést svoje. Samo, že bych to udělala dnes celé jinak, ale na to, že jsme to pojali tak úplně normálně, je překvapující, jak na to lidi, co tam byli, s nostalgií vzpomínají, jak jsme si to tam všichni super užili.
Profilova fotka
No já si právě říkám,že si z toho děláme někdy hlavu a ve finále záleží jen na tom aby sito lidi užili najedli pobavili atd.a je to naše svatba tak se máme rozhodnou podlé svého kde by jsme to chtěli.Já už jsem i říkala že kdyby jsme to měli na naší zahradě tak se taky prd stane.Ale nemáme ještě pořádně udělaný barák tak by to nebylo moc pěkný.A přítel to tady nechce.No tak nic. :-)
Profilova fotka
Právěže někteří to chtějí mít jak z pohádky, ale tu svatbu skutečně z velké části dělají svatebčané (leda se vzít na tajno), takže pokud se budou nudit, budou to mít komplikované s dopravou, nebude jim chutnat, tak budou dělat rypáky a přenesou to i na vás. Je fakt jedno jestli to je na zámku nebo někde v hospůdce. Nám tam taky pár lidí rypákovalo, ale naštěstí jich bylo málo (2), tak se to ztratilo. Ale prostě jsme si dovolili dát jako předkrm rolku (překvapivě, svatba a rolka, že) a maso u svíčkové bylo prý tvrdé (zajímavé, že ostatním to chutnalo). Na zahradě asi ne, taky nás to napadlo, ale ti lidi musí chodit na wc a courali by se po baráku, takže by si pak člověk asi slušně zauklízel.
Profilova fotka
Čim víc možností, tím víc je člověk bezradnej, co!? ;-) Dřív to bylo jednoduchý - byla jedna obřadní síň a bylo to, teď si člověk může navymejšlet, ale i přes to to není to zrovna jednoduchý. Prti, my jsme se rozhodli koncem června, že se ještě letos vezmeme a měli jsme na to tři měsíce, takže poměrně narychlo, ale myslím, že to vyjde na stejno. Taky jsem přicházela domů s různejma nápadama, ale, tehdy ještě přítel mi to vřdycky shodil.... Taky jsem už z toho byla otrávená, až jsem konečně donutila přítele, aby si sedl k inernetu sám a začal hledat.... A "objevil" zámek, kterej není v našem okrese (taky je to od nás 3/4 hod cesty, ale dalo se to), ale zalíbil se mu a mně taky. Myslela jsem si, že to tam bude drahota, ale překvapilo mě, že to tam stálo "jen" 3 tis. Kč. Jinde to totiž stojí 6 tis. Kč a víc a to se mi dávat nechtělo. A navíc měli ještě volno, však to taky bylo 3.10., je mi ale jasný, že letní měsíce jsou zabraný mnohem dřív, takže vy moc otálet asi nemůžete......
Profilova fotka
No to jo máš pravdu,courali by se nám po bytě atd.Já doufám že nám nikdo rypákovat nebude,ale myslím že s 20 lidí které dobře známe snad nikdo takový nebude.Tak rolka a svíčková je klasika to se nemůže nikdo divit,tím člověk neurazí.Kdyby jste měli něco jinýho tak by zase remcali,že jste měli mít svíčkovou a rolku :-D
Profilova fotka
prti, ale to byli lidi z rodiny! Docela mě to šokovalo, ale naštěstí byli ostatní super, tak se to ztratilo.
Profilova fotka
tak to zamrzí...... :-S
Profilova fotka
prti - klíddd :-D hele my se brali po 10 letech, cca rok předem sem měla slíbený od naší matriky, že na rozhledně to nebude problém jak sme nejdřív chtěli - měli sme tam první rande x-) (navíc tu obřadku co tu máme a co je 20 let stejná + vylezeš z úřadu rovnou do silnice fakt ne :-p) a když mělo jít na věc byl problém najednou všechno, tak sme se na celej náš městskej úřad vykašlali a vzali se na hradě, kterej spadá pod Frantovky a hotovo dvacet :-D hospodu sme domluvili 2 dny ! před svatbou a všichni byli spokojený - prti vždycky je to jen o lidech ;-)
Profilova fotka
no jo když já jsem hrozná puntičkářka :-D :-D :-D :-D já když nemám něco hned a podle svých představ tak jsem nesvá a trápí mě když se něco někomu nelíbí.blbá vlastnost :-N
Profilova fotka
prti, my jsme pro zábavu a pohodlí svatebčanů udělali maximum a tak jsme si s manželem řekli, že jestli budou remcat, tak to je už jejich problém, že si to nenecháme zkazit. A nenechali. Když měli pindy na jídlo, tak jsme je trošku pomluvili při novomanželském tanci, zasmáli se tomu a bylo. Hele a i kdyby se ti to podařilo celé udělat, jak z nejromantičtějšího snu, tak vždycky pak najdeš něco, co bys udělala jinak. Nemluvě o tom, že se vše rychle vyvíjí a mění a já i teď vidím, co je nových možností a to jsme manželé jen něco přes rok.
Profilova fotka
ahoj holky, prti počasí je hnus to máš recht, alespon o to víc napeču cukroví a o víkendu budu lenošit, my jsme taky s místem hledali protože opava je malá a 50 lidí i s hudbou to je nereálné, měla jsme něco zařízené přes tetu, ale to mi v únoru vybouchlo, chlapík nám zarezervoval menší salonek a mně se ten menší nelibil, takže jsem 4 měsíce do svatby, šla jsem do mdlob, sháněla jsem jak divá protelefonovala jsem snad 1500kč za měsíc ale nakonec našla a maximální spokojenost :-) :-) :-) :-) :-) petru jo lidi si prostě nevybereš mi to měli podobně a taky bohužel rodina :-| naštěstí z mojí strany tam byla jen ségra jinak být tam máti tak to jsme vlečeni a pomlouváni to věřím 8-) my jsme neměli žádný překrm a myslím že nevadil nikomu, protože se nidko nepřejedl jak to na takových akcích bývá :-D :-D :-D :-D :-D taky bych spoustu věcí udělala jinak, ale to nej máme v sobě a stálo to za to ;-) ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
ahojte, tak ještě před2 měsíci sem si říkala, že bych udělala spoustu věcí jinak a ted´si říkám, že nikoli - vše bylo jak mělo být a bylo to prostě fajn ;-)
Profilova fotka
Já bych udělala vše jinak i teď, ale jak už od té doby uběhlo tolik času, tak to člověk míň a míň řeší...a kdyby tady nebylo pár témat ve volné diskuzi, kam píšu, tak už sem ani nechodím. ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?