Ročník 1979

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj dámy, najdou se zde nevěsty nebo manželky narozené 1979? :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, prave jsem se vzbudila, manzel jeste spinka - v noci jsme se vratili z koncertu Pink, parada! citruslady, v Charlies jsme meli s manzelem prvni rande, ale byla to nedele, tak tam nebylo tolik narvano. My chodime hodne do Metra. A v Hevizu byli ted pres svatek moji rodice a byli primo nadseni! Jinak k tomu psani na notebooku. Ja mam velikost 14, coz je mensi a pak malickou 10 do auta a doma si k nim pripojuji klavesnici, kdyz delam do prace, protoze potrebuji cisla. Ale psat se da i bez toho, ja mam stredni skolu obchodni akademii a tam jsme meli 4roky psani na stroji. Vsak i monitor se da pripojit k notasu.
Profilova fotka
Ahojte. citrus, lucie, no jistě jako by odešel člen rodiny - zrovna dneska sme šli kolem toho rybnííčka (spíš taková větší louže) a Jirka mi říká, že stejně nevěří že se tam utopil - já si taky myslim, že ho spíš někdo něčim majznul a jestli pak spad do vody, tak je to jasný nebo rovnou utopil |-| nebo tam spad a už nezvládl vylézt, byl už přece jen dost starý na kocoura, do baráku přišel jako toulavý kotě, když jednou šel za dědou, až domů, když šel z práce a už zůstal, já když sem do baráku přišla, tak už tu byl, takže přes 11 let mu bylo určitě ji jinak když vzpomínáte Plzeń, nechcete si udělat vejlet hned zejtra, zrovna tam jedu na přednášky na fakultu :-D ale jak to tak vypadá, tak na otočku tj. ráno v 7 vlakem do Plzně, pak pár přednášek a v 18 hodin zpátky :-)
Profilova fotka
petru tak PINK jooooooooooo, to Ti teda docela závidím, já jsem byla na koncertě Kelly Family se segrou a to jí bylo tak 10 let, smaozřejmě tehdy kvůli ní :-D :-D :-D :-D :-D :-D takže by to chtělo asi taky nějaký koncert třeba Scooter nebo tak něco !! brumdi mno to mně se jednou ztratil kocour a už jsem se ptala i sousedů, na celý týden prohledávala jsem popelnice, protože on se vždy vrátil a pak najednou jsem ho slyšela mňoukat u sousedky, zalezl jí do kotelny a ona tam do baráku dojížděla 1x za týden takže byl chudák vyhladovělyyyy lezli jsme pro něj oknem, ještě že na nás tehdy nikdo nevolal policajty ... kocourka je mi fakt líto, ale lidi jsou různí může to být i klidně jak píšeš a o to je to smutnější... :-( :-( :-( :-( :-( já myslím že nějaký srazík dáme musíme, jednou někde :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
Cau damy, tak opet az ted vstavam, vcera byl docela narocny firemni vecirek. Lucie, my hodne chodime na koncerty. Tento rok jsme dali: Depeche Mode, Madonnu, Pink a dnes jedeme zas do Prahy na Billy Talent. A 14.1.nas cekaji opet DM, ja jsem velka fanynka. A v lete jsme dali i technoparty Summer of Love. A asi toto jsou akce, ktere me nuti ty deti trosku odsunout. brumdi, ale nechodis do Plzne na prava?;-) Jinak lidi jsou desny swine. Teta mela psa, dlouho mel kozni problemy, za veterinare dali majlant. Pak zjistili po letech, ze ma alergii na lepek. Zacali u nej s dietou a do pul roku z nej byl nadherny zdravy pes. A pak jim ho nekdo otravil. A chudacek Maxo umiral 5dnu v bolestech, protoze vsichni vcetne veterinare doufali, ze to zvladne. Nakonec ho museli utratit. Pri pitve zjistili, ze mel uplne rozezrane vnitrnosti. Proto nasi Tenessy strazim, co to jde, neprezila bych, kdyby se ji neco stalo.
Profilova fotka
petru to je hnus máš recht lidi jsou swině nechtěla jsem to tu napsat ale je to PRAVDA !!! Chudák pes fakt, my máme od švagrový kokršpaněla je mu už 17 let a už jsem si na něj zvykla že se bojím každý den jeslti ho náhodou nenajdu někde no však víte věk na to má !!! Koncerty jj s dětma nereálné ale jednou to určitě vyjde tak jako ta Opera na kterou jsem letos jela !!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
ahojte holky, tak já si dnes celý den nalívala hlavičku vědomostma na přednáškách :-D ted´by to chtělo co nejrychleji napsat dávky a začít chodit na zkoušky - sem zvědavá kdy, když sem furt v práci a když sem doma tak lítám kolem sporáku, kolem těch mých dvou chlapů nebo s hadrem v ruce :-N :-D petru, sice na Zču ano, ale na ekonomku a tam nám to jen tak neprojde :-D lucie - no to musíš děti nejdřív někomu odložit na hlídání :-D :-D jinak já taky nebyla na koncertě ani nepamatuju, naposled snad v Plzni na Lucii nebo na wanstovkách ted´už fakt nevim, jaksi už nemám ani s kym, kámošku co sem chtěla vytáhnout tak před rokem na koncert wanastovek se na mě vyflajzla i když mi slíbila,že pojedeme :-p ale ráda bych příští rok vyrazila do Varů na Lord of the dance a když to jinak nepůjde klidně i sama :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak nestíhám - moc práce... Petru: Depešáky taky miluju a ještě U2 a naposledy jsem byla na Lenny Kravitze a Red Hot Chilli Peppers (2006) v Praze, takže by to nějakej koncert chtělo... Pink se mi taky líbí a ti Lord of the dance jsou teda taky skvělí! Sice jsem je na živo neviděla, ale kamarádka nevynechá jediné vystoupení ... jo petru a kde je to Metro a co tam hrajou? A s tím Hevízem si mě potěšila ;-) na fotkách to fakt vypadá skvěle!
Profilova fotka
Čaute, já sice stíhám, ale zas nějak nemám náladu - do toho se mi včera vys**** na dálnici auto, ale už je naštěstí ok, ale na náladě to teda nepřidá. citrus, Metro je vlastně za rohem od Charlies. Kdysi to bývala děsná diskárna, ale teď tam hrají docela ok, bývají tam i koncerty. My tam chodíme, že si tam nepřipadáme jak důchodci. :-D (www.metromusic.cz).
Profilova fotka
holky jak se máte a co nového? co plánujete na víkend :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) já budu dělat chůvu švagrové zítra večer a jinač všecko v naprosté pohoděěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě ;-) ;-)
Profilova fotka
ahoj,tak my zítra jdeme na větší procházku se známýma a v neděli jedu nakupovat zbytek vánočních dárků.Museli jsme změnit termín svatby i místo obřadu a hostiny kvůli financím,nejsou many :-. :-| ,ale myslím si že to bude i hezčí né žádné hogo fogo.Jinak ok.Malej je protivnej jak noc asi se z toho zcvoknu,ale v pohodě já mám nervy z oceli ale jednou vybouchnu :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahojte holky, když prti mluvíš o nervech -- tak mě dneska v práci bouchli, protože to už neni možný :-N dělaj z nás voli za minimální plat a ještě si dovolí říct, že musim počítat s tim, že když se nestíhá, že tam zůstanu přesčas zadarmo :-N no ani omylem ]-( malej mi dneska nějak blinkal a pořád kašle, já už fakt nevim co snim :-| ;-( no ale přidám Vám jednu veselejší zprávu, mojí kamarádce co dlouho nemohla otěhotnět a nakonec se zadařilo až po dlohé době a přes umělé oplodnění - tak před 3 dny porodila krásná dvojčátka (jen si pospíšili o 2 měsíce dřív na svět) x-)
Profilova fotka
tak to kamarádce gratalujem.moje švagrová snad taky porodí v pohodě,pořád má nějaký problémy,byla na plodovce to už jsem tady asi psala.Výsledky dopadly dobře tak ještě to srdíčko jestli bude v poho.Ale pořád jí tvrdne břicho v pátým měsíci tak snad to bude dobrý,bere na to dvojnásobek železa.no už aby to měla za sebou holka....
Článek se načítá
Profilova fotka
prti Ty už nakupuješ ?? Já mám akorát pro manžílka holící strojek a nějaký balzám k tomu, pro malého lego a knížku + kalendář a víc nic hahahaha to mám ještě neteř a synovce, vůbec mně letos nic nenapadá, jo a my dohromady si koupíme foťák huráááááááááááááááááá mno a snad to miminko ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) brumdi tó snad není možný že má pořád kašel to je k vzteku !!! dneska plánuju snad umýt dvě okna hehehe jet nakoupit Vánoní výzdobu a zkrášlit byt uvidíme :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
já už mám nakoupeno ale zvládla jsem to přes internet něco koupit a takový maličkosti ještě koupim a pak samozřejmě ještě něco schází tchánovcům a švagrovcům ale to máme už vymyšlený.malýmu něco ještě a konec.letos se s tím moc nemazlím,jediný co mě nebaví to balení dárků :-p mě to nikdy nejde,mám to vždycky jak šmudla.
Profilova fotka
tak to mně zase baví, balit to jen není s malým kdy jedině večer jak spí .... nerada dávám peníze potěším spíš maličkostí, ale rozmohla se dávat dost peníze mno :-| ale zase když nevědí tak je lepší že nám pak na něco přispějou :-D :-D :-D :-D :-D jo po netu to se vyplatí to já budu taky nakupovat hned zítra začnu !!!! jo prti švagrový držím palec ať jí to vyjde !!! tak mám uvařeno a hurá na žehlení prádla 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
Profilova fotka
já jdu taky žehlit 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( mám toho pěknej ranec
Profilova fotka
prti tak žehlení se nekonalo, ale úklid jak hrom, asi jsem se zbláznila :-D :-D :-D :-D ted jsem u švagrové a hlídám jí půl roční miminko ona je na oslavě, mojeho prcka hlídá manžílek 8-) 8-) 8-) holky co si přejete k Vánocům ????????
Profilova fotka
u mě žehlení proběhlo a procházka také.k vánocům si přeju klid.já si letos nic nepřeju,hlavně ať jsme zdravý ať všechno dobře dopadne.já všechno mám.nám by se akorát hodili penízky na svatbu.ale co vím tak od mamky dostanu napěnovač na mléko abych si mohla dělat lattééééééé na to se těším.není to taková ta spirálka ale nějaký vařič.já s to vybrala minulý rok jsem dostala vytouženou kabelku od Lacosty pak jsem dostala peněženku k tý kabelce.....no a dneska máme s Honzou výročí 2 roky jsme spolu toto letíííííííí :-D
Profilova fotka
mno já si přeju taky zdraví a miminko, taky víc nepotřebuju ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ale foták beru :-D :-D :-D :-D :-D zítra to doženu, myslím to žehlenííííííííííííííííííííí :-| a uvařím bezvadný oběd lososa mňam :-p :-p :-p :-p dobrou noc :-)
Profilova fotka
luci - nedělej mi chutě, lososa bych si hned dala :-) já dneska dělala papriky, co mě štve že na nic nemám čas - potřebuu umejt vokna a dát byt dohromady a příprava na vánoce jde jaksi mimo mě, stejně budu furt v práci :-p péct nebudu, jelikož stejně nás babičky zásobujou tak, že to jíme do velikonoc :-D a k vánocům si nadělíme s miláčkem pračku za penízky co sme dostali k svatbě :-) zrovna jí vybíráme a nemůžem se rozhodnout mezi boshkou a whirlpoolkou :-D
Profilova fotka
brumdi já mam bosh a nedám na ní dopusti tichá skvěláááááááááááááááááá jj losos byl vytečný, já taky nechci péct ale musím páč babičky nezásobujou... ale hlavně kvůli malého linecké to on má rád a moc rád pomáhá vykrajovat. Okno mám očištěno jen jedno a nazdobené tedy nastříkané sněhem ve spreji... jestli budu pokračovat nevím ptž mám 10 oken a jsou dvojitááááááááááá :-p :-p :-p :-p :-p už se těším na nový dům !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
já letos nepeču,se mi nějak nechce tak jsem si objednala.to jsem ale ostuda.my máme whirpool a docela to jde asi je trošku hlučnější,ale je to asi místem kde jí máme.jinak pere dobře ,programů má taky spoustu stejně z toho využívm tak 3.a dávejte bacha až si ji koupíte protože mě asi tak u 4 praní nevím přesně se rozsvítilo červený světýlko že je tam nějaký předmět někde ve vývodu.No já hledala jak blázen všechno otevřela a nakonec jsme našli v hadici kterou teče voda nějaký smotek vady ještě z výroby,protože z našeho prádla to určitě nebylo,taková ta šedivá vata.Chtěli jsme volat opraváře a naštěstí nás to napadlo.nevím kolik by to stálo :-o . lucie:a jak budete mít velký barák?
Profilova fotka
Ahoj holky, tak v patek jsme byli ve sklipku, vcera relax a dnes myti oken a vyzdoba. A darky uz mam taky skoro vsechny. Ale tim veskera pozitiva konci - nasi hafine vypadl zub a ja nevim proc, moc se o ni bojim, rano jdu s ni k doktorovi.
Profilova fotka
teda to sem ale tele :-D sem myslela myčku :-D už je objednaná boshka :-) malýho sme dnes odložili k našim, jelikož zítra jdem oba od 6 ti do práce, já si ho pak vyzvednu a mezitim bych ráda nastěhovala zbytek věcí co je ještě ve sklepě (jak jsme dělali podlahu v kuchyni do bytu), a potřebuju tu všechno nějak uklidit a hodit trochu do vánoční atmosféry, a taky musim se začít věnovat škole, at´pošlu korespondenční dávky aspon do konce roku - v úterý pak mám konečně taky 1 den volno, tak snad aspon něco stihnu :-N
Profilova fotka
p.s. - dárky mám zatim jen pro malýho, ale na zbytek ještě času dost né :-D :-D
Profilova fotka
prti domeček klasika 5+1 a garaz, uz se fakt moc těším, na jaře kopeme základy a pak nám firma dům vyrobí a smontuje a budeeeeeeeeeeeeeeeee :-) :-) :-) :-) :-) nemohu se dočkat až začneme domek upravovat zevnitř a pak se tam nastěhujeme jupiiiiiiiiiiiiii tak snad přístí Vánoce pokud to všecko půjde dobře ;-) ;-) ;-) ;-) brumdi jj tak myčka správná volba Boshku bych brala jsou tichéééé petru a co se stalo nekousla do něčeho? Jak je stará ??? drzím palce a dej vedět jak to dopadlo ;-)
Profilova fotka
Tak jsme doma od vetika. Mali pejsci na zoubky trpi, nekteri o ty 4 horni predni prijdou ve 3 letech, jini v 9. My mame 4 a pul. Ale paradentoza to neni, takze cela pusina ohrozena neni. Dost me to mrzi, je s papirama a vypada takto. Jesteze nevystavujeme. Ale hlavne, ze ji to neboli. Mycku mame Electrolux. Baracek bych taky brala, ale nejak na zadny v nasi lokalite nemame, stoji to pomalu 5 mega. Bydlime v novem byte, ale rozhodli jsme se na jaro vytrhat plovoucku a dat dlazbu a podlahove topeni, takze nas ceka docela 'sranda'.
Profilova fotka
lucie:tak to vám přeju ať se všechno vydaří a jde to jako po másle.nám jetě schzí udělat vchod vymalovat dlažbu a pokoj pro malýho na půdě to bude největší práce je tam harampádí a pak ještě zateplit nové okna uf....aby s náma nebyl do 15 ti v ložnici :-D :-D my máme myčku whirpool a spokojenost.
Profilova fotka
luci - no tak to je super, taky bych brala domeček, hlavně bez tchýně, kterou mám bohužel nad hlavou :-D jinak děvčata samozřejmě sem zas nic nestihla, domů sem se i s malym dohrabala v 6, jen sme s tihli nakoupit, uklidila sem zbytek věcí ze sklepa, umyla nádobí, ted´ještě vytřu a padnu za vlast do postele :-p tak snad zejtra, sem zvědavá, kdy se konečně dostanu k tomu učení :-S mějte se
Profilova fotka
petru tak to je fajn že je pejsanka v pořádku :-) :-) :-) :-) :-) :-) prti děkuji, jěště nás čeká moc práce ale snad do Vánoc tam budeme i s mimuškem :-D :-D :-D :-D :-D brumdi tak já včera očistila 5 dvojítych oken nazdobila a uklízela jak drak uf byla jsem úplně grogy večer, ještě musím koupelnu a záchod v kuchyní a spížce tam jsou okna našěstí malinký ale drolí se jsou stará je to hnus, ať už jsme ve svojem, vím co říkáš my bydlíme a máme tchána nad hlavou :-| :-| :-| :-| tak čusek holky valím pokračovat v uklízení a bláznění :-N :-N :-N :-N :-N :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?