Ročník 1979

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj dámy, najdou se zde nevěsty nebo manželky narozené 1979? :-D
Profilova fotka
no to máš pravdu že mám dáreček ,ten dáreček je pěkně protivnej a vůbec nevím proč,zuby mu nerostou a to všechno ostatní má taky zajištěné jídlo,spaní atd.a on pořád řve.musíme si s ním pořád hrát nevydrží sám.a když je sám tak piští jak myš :-D :-D :-D zachvíli budu hluchoněmá.
Profilova fotka
Holky, tady mají děti skoro všichni...zase si připadám divně. Dnes jsme byli koupit nějaké dárky k Vánocům včetně mého 6letého švagra - potkala jsem tam spolužačku ze střední a taky má 3 a půl letou dceru. Jinak u nás na jižní Moravě byla ráno mlha, odpoledne slunce a večer sprchlo. ;-)
Profilova fotka
petr: bud v klidu... ja mam 30 v prosinci, bereme se za rok a pul a deti az nekdy potom ;-) Kazdy to ma jinak :-)
Profilova fotka
brum co to máte za doktora na kašel pořád antibiotika :-( tak malému dávej nějake vitamíny, to taky pomáhá, moc v pokoji netopit ať ho kašel nedráždí. prtinka z toho si nic nedělej však ten můj taky, byli jsme na oslavě a všecky děcka v klidu jen ten náš nespal odpoledne a pak se tam ukázal, neposlouchal, běhal pořád a křičel jako někde na hřišti to bylo ostudy, všichni jen ho nechte ale beztak nás pomluvili :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D jo holt jsou to děti.. pak dorazili dvě baby převlíknute za ciganky a to náš malý se maminky už nepustil a dokonce se i uklidnil ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) petru divně né, prostě občas na ty děti najedeme, ale jinač je to o nás tady o 30!!! co máš za tu digitální zrcadlovku??? x-) x-) x-) x-) u nás dneska počasíčko taky nic moc, listí musí počkat 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Profilova fotka
ahoj holky ;-) tak koukám, že to máme dost podobné! I já jsem měla předsevzetí vdát se do 30 a stihla jsem to tak tak :-D V květnu jsem měla svatbu i narozky.... petrus: ty ráda fotíš? I já - před 3 roky jsem taky dostala od manžela k narozkám foťák (Nikon) a od té doby mě to chytlo ;-) A divně si připadat rozhodně nemusíš :-D já taky nemám děti a připadám si úplně normálně! :-D Teda většinou..... :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky,já měla zase noc :-p :-p od 3 hodin jsem k malýmu pořád vstávala co půl hodiny protože se převracel na břicho pořád a brečel nakonec v 5 dostal najíst a spal do půl devátý ale stejně bych spala. :-( no chytlo mě uklízení tak jedu jak fretka.teď odpočívám.to je hnus to počasí. :-p
Profilova fotka
prti tak to je síla kojíš ?? a zuby má? tak já má většího raubíře a občas k němu taky často vstávám :-) já se pustila do bábovky praní a žehlení když ten víkend byl s oslavou, počasí mně uspává :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
nekojím.zubů má 7.koukala jsem jestli mu nerostou další tak jsem nezpozorovala,on mi moc tu pusu neotevře ,tak zkouším nahmatat a nic jsem nenašla.mě právě zaráží jak je přes den protivnej už asi 14 dnů a vůbec nevím čím to je.a to jak se převrací pořád na břicho to už je taky nějakej ten pátek on rád spí naboku tak podle mě tam vždycky přepadne a vzbudí se.Nechci mu tam dávat nějaký zábrany deky složený atd protože by si to přetáhnul přes hlavu a bylo by.Ale zajímavý je že přes den se mu to nestává když spí. :-p
Profilova fotka
prtinka to je k vzteku, tak třeba jen období.. jo zábrany mu tam nedávej :-S určo to přejde :-) :-) :-) :-) :-) :-) pádím žehlit 8-(
Profilova fotka
Ahoj holky, zas jen na skok. Chystame se s hafinou k vetovi a budou ji davat oblbovaka, mam nervy, jak kdyby ho meli davat mne.
Profilova fotka
petru neboj to bude v dobrý :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) my máme kokra a ten je 14 let starý bere denně na srdce tabletku mno uvdíme jak dlouho tu s námi ještě bude ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se do klubu ;-) Peti, dobré téma, kde my dvě se ještě nesejdem? :-D Možná bysme mohly založit ještě téma Yorkšír a já....nebo Třicetileté a stále bezdětné :-D :-D Tak já dovrším třicítky posledního dne tohoto měsíce, tak si zatím ještě užívám sladkých 29 let :-D Jak jste se tu holky bavily o tom, jak starý je váš partner, tak já jsem tady asi největší pedofil, když má manžel 26 let :-D Ale já jsem s tím maximálně spokojená, vždycky jsem byla na zajíčky 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj luciena vítám Tě, jo my měli tu slunečnicovou co? Tvůj mažel nevypadá vůbec na 26 jste oba takoví zajíčci :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D petruszkaa jak jste s pejsánkem dopadli? prti co noc vyspaná ?? citruslady jak se vede? u nás opět mlha a deštivo, chce se mi spát :-N :-N :-N :-N :-N
Profilova fotka
ahoj luci ;-) mě se chce taky spát páč je tu tma jak v pytli.... Ještě musím přežít 2 dny v práci a pak mám až do úterý volno - HURÁ! Jedu za kámoškou do Brna - chceme si jet odpočinout do Rakouska do Laa (lázně) - je to kousek od Brna - petruszkaa to určitě zná :-D Už se strašně těším na tu dámskou jízdu! 8-) petrus: tak co včera s hafinkou? luciena: vítej do klubu ;-) tak jsme tu zatím 3 bezdětné :-D jinak já bych si myslela, že jste s manželem stejně staří (teda mladí :-D ) prti: to je mi tě líto, já když se nevyspím, tak se mnou nic není....
Profilova fotka
Ahoj holky,tak dnes se vzudil jen jednou.sláva.A semnou není nic už 8 měsíců :-D :-D :-D :-D mě to dítě vysává energii na všechno ostatní.o sexu se nedá vůbec hovořit :-| dohromady od porodu to bylo tak 5krát.a to když si vzpomenu před těhotenstvím jaký jsem měla apetit tak se to nedá srovnat.mě se to úplně otočilo ty hormony mizerný ;-( ;-( luciena:Ahojky,vítám tě mezi 30cítkami.
Profilova fotka
Ahoj holky, konečně mám i trochu času napsat. Takže včera u vetíka v pohodě - nějak mi nedošlo, že asi těžko půjde očkovat vzteklinu a zároveň dát oblbovačku a vyčistit zuby. Takže jsme jen očkovali a prohlédl jí ouška, packy atd. a vše je v pořádku. Na zuby půjdeme možná před Vánocemi, ale prý je ještě nemá moc hrozné. Jinak tu zrcadlovku mám Sony Alpha A350, ale chci ji prodat a koupit Canon, což se mi asi teď před svátky nepovede, protože jednak nemám kupce (kdybyste o někom věděli, kdo by si to ode mne naložil pod stromeček, tak dejte vědět ;-)) a ani penízky, co bych si k tomu přidala. citrus, Nikony se mi líbí, co se týče ovládání i tak dobře padnou do ruky, ale nemluví česky a to by možná u mne byl problém, já moc na jazyky nejsem - sice se anglicky domluvím, ale někdy spíš rukama nohama. :-D Laa jako městečko znám, po revoluci jsme tam hooodně jezdili na nákupy, ale v těch lázních jsem tam nikdy nebyla (naši i můj muž ale ano), tak třeba to ještě doženu. Luci, tak tě vítám i tady. ;-) No jo, máme toho hodně společného včetně těch zajíčků. Ale je pravda, že bych tě tipla taky mladší než je T. I nám to tak tipují, ale my jsme od sebe jen 2.
Profilova fotka
Ahoj petrus :-) tak do lázní si určitě zajeď! My tam jezdíme pokaždý, když jedu ke kámošce na návštěvu do Brna (což je tak 4-5krát za rok) Vždycky se tam vyblbnem a krásně zarelaxujem a když tam jedeš ve všední den, tak tam není ani moc lidí... prti: toho se právě bojím! Ze všech stran slyším, jak se holky nevyspí, na nic nemají energii - proto se mi zatím do toho moc nechce...
Profilova fotka
citruslady:to se ti ani nedivím,já kdybych tohle všechno věděla.........ba ne já jsem ráda že ho mám,hlavně že je zdravý,je to dítě no, taky jsme asi byly takový.některý kamarádky mají klidné dítě,já mám hold živé na jednu stranu je to dobře.tak uvidím jak se to bude rozvíjet dál.Ale je pravda že mi určité záležitosti chybí ze splečenského života.
Profilova fotka
Lucie - jj, my jsme ty slunečnicové ;-) Já jsem se do té svojí kytky úplně zamilovala, škoda, že to nešlo usušit... No nám nikdo netipuje, že já jsem starší než manžel, ale já si hlavně myslím, že ono je to úplně fuk, kolik nám je...já když občas vidím, jak se chovají jeho vrstevníci, tak bych řekla, že takové pako nevyzrálé bych nikdy nechtěla, ale zas na druhou stranu už jsem viděla i nevyzrálé čtyřicátníky :-S , takže ono to asi až zas tak o věku nebude... S těma dětma - no my jsme už o nich začali uvažovat, vlastně co uvažovat, já jsem vysadila antikoncepci...ale nijak to nehrotíme, nepočítám si, kdy mám plodné dny, nedělám ovulační testy ani žádné jiné podobné věci...prostě buď jo nebo né...já bych klidně i ještě počkala, mám pocit, že mám pořád ještě před sebou spoustu věcí, které by s dětma nešly realizovat, ale zas na druhou stranu jsme si říkali, že s dětma život nekončí, tak uvidíme...navíc moje rozhodnutí má taky co do činění s mojí prací, ale to bych tu nechtěla moc rozpitvávat... Holky do lázní bych si teda ale s chutí zajela, o těch Laa (an der Thaya že?) jsem slyšela, prý je to tam fakt fajn...teď momentálně se těším, až si užijeme thajské masáže, dostali jsme na ně poukaz jako svatební dar...já jsem jeden poukaz koupila i babičce k narozeninám, tak jsem zvědavá, jak se nám to bude líbit :-)
Profilova fotka
Kaly taky nešly sušit, tak jsem kytku poslala dál. ;-) Holky, ale prý jsou dobré lázně na Slovensku - naši jezdí do Velkého Mederu (dříve Čalovo), ale já ještě nebyla nikde. Nějak není čas. Já se chci teď nechat ještě očkovat proti rakovině děložního čípku, to zabere 3 měsíce, pak by se půl roku nemělo otěhotnět, tudíž tak za ten 1-2 roky ok. Tak snad ve 32 letech nebudu tak stará matka. :-D
Profilova fotka
Peti, ono se to očkuje i v tomhle našem věku? Já myslela, že to je dobré pro úplně mlaďoučké holky...nebo jsem to špatně pochopila a jenom těm hodně mladým to částečně hradí pojišťovna? Jinak opravdu si nemyslím, že bys ve 32 byla stará matka :-D
Profilova fotka
Luci, ted se to ockuje snad az do 45let, ale je to jak rikas, tem mladym prispiva pojistovna. Nevim, zda to u nas jeste k necemu je, ale gynekolozka mi rikala at do toho klidne jdu a prijde mi, ze je to docela rozumna zenska, ze nechce jen vydelavat.
Profilova fotka
ahoj holky petru pokud nemáš jěště děti tak prej je to dobré, klidně do toho běž... souhlasím s luciena být ve 32 matkou není být starou matkou :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D citruslady je pravda že život se Ti změní od základů a nikdy už to nebude jako dřív ale je to krásná změna :-) :-) prti přesně tak někdy nám dají pořádně zabrat ale hlavně že jsou zdarví a jsme rádi že je máme :-p :-p :-p luci kytičku jsem taky neusušila ale byla nádherná a slunečnice miluju snad od mala ;-) ;-) ;-) ;-) do lázních bych holky jela hned takový prodloužený víkend někde v relaxačním centru, masáže, sauna a s holkama pokecat, vínečko, co víme třeba se jednou domluvíme a někde to spácháme a lip se poznáme :-)
Profilova fotka
Ahoj holky,přeji krásné dopoledne.a co se týká těch lázní tak bych hned jela takový víkend jen pro sebe jůůůůůůůůůůů.
Profilova fotka
teda holky, vy jste toho nakecaly :-) už ani nevim, na co sem chtěla reagovat :-D tak petru - vůbec se nemusíš cítit divně, divný sme všechny :-D :-D lucie - no zjistili jsme, že těch dětí takhle dlouho ve školce kašle víc a zrovna mi ted´jeden tatínek říkal, že máme hlídat jestli nemá teplotu, aby to prej nebyla ta prasečí chřipka :-( - tak doufám, že ne a nakonec se z toho vylíže s tim očkováním děl.čípku je to asi jen pro bezdětné - my už stejně nemáme nárok :-D luciena - mám to podobně, anitko už neberu a necháváme to jak se povede, rozhodně se nesleduju ani nepočítám nějký plodný dny :-D - dle mého názoru je to jen na obtíž, mám kamarádku co to takhle pořád řešili a nemohla otěhotnět, pak se na to vykašlala a otěhotněla ani pomalu nevěděla jak :-D no a do lázní bych taky jela hned, hezky se uvolnit, masážičku atpod........a lucie, ten tvůj nápad domluvit se někam zajet a líp se poznat, vůbec neni špatnej ;-) ale já pudu akorát tak do práce, blíží se nám otvíračka, tak se z toho ještě opupínkujeme :-D :-D
Profilova fotka
ahoj holky, tak jak je dneska? Zase tu usínám...Dneska si půjdu zlepšit náladu cvičením a zítra už jedu do toho Brna, takže kdo chce, tak je sraz v pátek v lázních v Laa ;-) :-D petrus: já tu mateřskou taky nevidím dřív než za 2 roky...Moje kolegyně teď čeká první dítě a je jí 35....Takže to zatím nějak nehrotím....
Profilova fotka
Ahoj holky, tento týden je na prd - stihnu na vás mrknout jen ráno z mobilu než vyrazím do práce a pak večer, když dodělávám resty a to už tu je mrtvo. Tak já jdu trošku prošmejdit net ohledně dárků a pak ještě něco popracuju. ;-)
Profilova fotka
čeká nás dlouhý víkend aspon můj milovaný má volno až do středy, citruslady je fuč a co vy holky, co jste dělaly ?? já jsem dnes chtěla jít na BOSU ale vyprdla se na to :-) :-) :-) raději jsem si dala kafe s tchýňkou :-D :-D :-D :-D počasí se trošku zlepšilo :-) brum neboj snad nebude tak zle s prasečí chřipkou :-| :-| :-|
Profilova fotka
Luci, ja dnes po praci byla na spinningu a ted se valim u telky. Vikend si dame relaxacni, protoze ten pristi bude narocny. Manzel v po do prace jde, ja mam kancelar doma pokud nejezdim po pobockach, takze asi to vidim na praci doma. Pujdu se chystat na kute, zitra to mam narocne. Dobrou!
Profilova fotka
petru dobrou :-) :-) :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?