Ročník 1979

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj dámy, najdou se zde nevěsty nebo manželky narozené 1979? :-D
Profilova fotka
prtinka, noooo k tej Praze - já su z Brna ;-) , takže si myslím, že tady u nás na Moravě je líp, ale my Brňáci byli vždycky patrioti. Můj nej kámoš (svědek) se mi tam k vám teď odstěhoval a já mu to nemůžu odpustit. K těm příjmením...já donutila manžel, aby si vzal moje. Teda donutila...řekla jsem, že si budu muset nechat obě nebo se přejmenuje on, že se svého nevzdám a on na to kývl, je prostě úžasný. 8-)
Profilova fotka
petruszkaa:já proti moravákům nic nemám.... ;-) tak to je od něj hezký že se přejmenoval,já kdybych to chtěla od přítele tak by to taky asi udělal,ale kvůli tomu že v podnikání ho znají pod jeho jménem tak by to asi nešlo. :-)
Profilova fotka
Já právě nechtěla měnit jméno kvůli práci. ;-)
Profilova fotka
a jak se jmenuješ?
Profilova fotka
prtinka to já se bála taky a ejhle co mám :-) :-) :-) :-) příjmeni ženy je Prdová, dlouho jsem zvažovala že si nechám svoje nebo obě, ale dostala mně moje skvělá tchýňka ona se podruhé vdala a jméno Prdová si nechala a je na něj náležitě hrdá, já jí obivuju, tak jsem do poslení chvíle nechala všechny v napětí a pak jak zaznělo "dohodli se na společném příjmení Prda, Prdová" tak jsem se neubránila a musela se smát. Manžel je taktéž hrdý na své jméno takže já jsem věděla že on by moje nebral. A je to vlastně fakt, na jméně podle mne nezáleží hlavně ať jsme zdraví a máme se rádi. Jo k malému je to kluk skoro 3letý a taky pěkný andílek s rohama :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D petruszkaa a co děláš ???
Profilova fotka
Jé ahojte, tak sem ráda že konečně taky 30 cítky :-D neustále sem tu na stránkách viděla ročník 86, tak ted'si už aspon nepřipadíám tak stará :-D takže já jsem 19.12.1979, můj muž 19.8.1968, brali sme se 19.9.2009 a ještě sme se seznámili v r.99 a náš malej Jiřík je 27.1.2004 (součet dne narození mu taky dává 9 - prostě 9 a 19 jsou naše :-)
Profilova fotka
lucie:no to je jasný hlavně že jsme zdravý a příjmení to je fuk. ;-) tak to už je kluk jako buk?A co druhý plánujete? brumdinka:Ahoj,tak to máte hezký ty devítky,tak vám přeju aby jste žili do roku 2999 ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
Pracuji u otce ve firme jako jeho zastupce - spolupracujeme s jednou nadnarodni spolecnosti, takze podle prijmeni hned vsichni vedi, ke kteremu jejich partnerovi patrim. Jinak na ty data a cisla nejak nedam. Vlastne datum svatby jsme vzali proste den, kdy meli jeste volno. Ale tento rok jsme zjistili, ze je to den pred sv. Vaclavem, takze muzeme na nase vyroci i zaparit. A jak mate stare partnery, kdyz uz jsme u toho? Brumdinka o docela dost, ja mam doma rocnik 1981 (ani nechodil do Pionyra!):-)
Profilova fotka
prti - no to snad ani ne, přece tu nebudu strašit 1000 let :-D petruska - no mám o docela dost o 11 - ale my tomáme v rodině ob generaci moje babi s dědou byli taky o tolik a Jirkovo prarodiče taky - takže to snad aninemůže bejt náhoda :-) jinak já na datumy taky moc nedám, ale moje současná šéfka dělá donumerologie a řikala my, že podle těch datumů jsme dost individualisti oba dva, vzájemně se respektujeme a doplnujeme a umíme jet jak spolu tak i každej sám za sebe - prostě rovnocenej vztah - čimž mě potěšila a docela to sedí .-) a ještě my říkala, že tak za 20 let se budeme topit v penězích - tak sem zvědavá, když mneustále nic moc a jdem pomalu z vejplaty do vejplaty :-p
Profilova fotka
petruska:No já mám ročník 80 jsme od sebe půl roku.a vůbec v ničem nám to nevadí :-D :-D .teď v listopadu spolu budem dva roky a zatím jsme se nepohádali .ve všem si vyhovíme,máme stejný názory.až teda na to že žere politiku né úplně doslova ale zajímá se o to. brumdinka:tak alespoň do 2099 :-D
Profilova fotka
Tak to my jsme teda o 2 roky a 3 týdny...prostě mám zajdu :-D My už taháme spolu 8. rok - v dubnu. Hádáme se dost, ale to bude tím, že se nám nechce moc do kompromisů, jsme děsně tvrdohlaví, ale vždycky jsme se nějak domluvili a pak se za 5 minut na to tomu zasmějeme.
Profilova fotka
prtinka druhé plánuju mám od února jít do práce, tak se snažíme uvidíme ;-) petru aha tak to je jasný kvůli práce bych si taky svoje nechala, to máš štěstí dělat u otce, při té dnešní nezaměstnanosti. holky můj Tom je ročník 1971 tak mi to vyhovuje, mladšího bych nechtěla zajíčka :-D :-D :-D :-D :-D :-D my si taky občas vyměníme názor, ale kompromisy spolehlivě fungujuo. Mám teď pocit že na mně něco chystá asi překvápko, tajně něco zařizuje a pořád se tak usmívá, včera jsem mu řekla ať mi to prozradí a on že kdyby to uměl lip skrývat nic bych nepoznala hahaha mno u něj je to lehké přijít na to... co se děje ale možná tentokrát mně to překvapí :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky ;-) tak jak je po ránu? luci: moc se mi líbí tvé svatební fotky - ve kterém programu se to dá udělat? Jinak náš kocour taky furt žere :-D proto je tak velkej a kolik váží ten váš?
Profilova fotka
jinak můj m je ročník 75 a v únoru oslavíme 7. výročí - zatím si nemůžu stěžovat, moc se nehádáme - on je naštěstí kliďas :-D na rozdíl ode mě....Takže já se vždycky vyječím a je mi fajn :-D a s příjmením mám taky celkem problém - musím ho každému hláskovat.... Jsem paní Rosenkrancová ....
Profilova fotka
lucie:a kdy se ti narodilo první?Lukáš se nám narodil 23.2.2009.a druhý ještě neplánuju :-D ten můj je taky kliďas on se rozčiluje jen v práci ale doma si to naštěstí nevybíjí,a to já zase jo,já se bohůžel v práci nemůžu ventilovat když jsem na MD :-N protože mi hlavně už doma hrabe tak mi to občas ujede.
Profilova fotka
prti: mě zas právě kolikrát harbe z práce :-D pracuju v personální agentuře - to znamená každodenní kontakt s lidmi a to je klikrát o nervy! :-D
Profilova fotka
citrus:tak to ti nezávidím.já jsem chvíli dělala prodavačku asi 4 roky a každodenní kontat lidí už mi docela vadil,pak jsem přešla do kanclu,a tam pro změnu bylo zase něco jinýho.všude je něco.já jsem byla docela pravidelný návštěvník personálních agentur :-D
Profilova fotka
po ránu je fajn, dorazila kámoška a dali jsme kafčo... citruslady fotky jsem dělala v programu loonapix.com, takové originální že? :-) :-) :-) :-) jo s Tomíkem v srpnu 2010 oslavíme 5 leté vyročí už se těším :-p :-p :-p :-p kocour nevím kolik váží ale bude to asi tak 6kg, minule mi veterinařka zdělila že musí shodit, a to bylo v létě kdy prostě běhá ven, to ho ještě neviděla v zimě jaká je koule :-) :-) :-) :-) :-) :-) prtinka první se mi narodilo 5.2 2007, věřím že neplánuješ to já jsem tak brzo nechtěla, chtěla jsem počkat do jeho 2,5 roku tak se ted snažíme ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) jo to já mám taky velice klidného manžela a ja jsem ten uragán, no protiklady se přitahuji no ne??? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
lucie:když si představím to těhotenství zase.píchání injekcí do břicha,běhání po doktorech s tlakem a pořád na krev test na cukrovku fuj...já na krvi byla snad co 14 dnů a ještě budu muset běhat do trombocentra.ten kdo tvrdí že je to nekrásnější období tak asi nebyl těhotný. :-D
Profilova fotka
prti: no tak to se mám na co těšit teda! :-D luci: tak kávička, jo? Ty se teda máš....S kocourem to máme stejně - mám hrůzu z toho, kolik zase v zimě přibere! Přitom on toho zas tak moc nesní, ale tím, že přes zimu nechodí ven, tak pěkně kyne.... :-D jinak máš úplnou pravdu - protiklady se přitahují :-D
Profilova fotka
citrus:takovýhle těhotenství nemá každý :-D ale já mám problémy se srážlivostí krve,tak si musím tu krev ředit těma injekcema.(měla jsem plícní embolii ve 20)tak proto ty injekce.no fakt jsem se naběhala jak blbec.tak jsem ráda že mám na chvíli pokoj. :-)
Profilova fotka
Čau holky, vy teda jedete...vás za chvíli nebudu stíhat dočítat, protože každý den nedělám u PC. Vidím, že tu mám největšího mlaďocha, ale mně to nějak nepříjde - v našem okolí jsou lidi tak +/- 3 roky, všichni bezdětní zatím, takže to člověk neřeší. S příjmením to je taky sranda - komolí mi ho pořád, ale člověk si za těch 30 let zvykne. My jdeme na veterinu příští týden na očkování, taky jí asi nechám vyčistit zuby a žlázky - minulý rok nám vet říkal, že je trochu tlustá, tak jsem zvědavá, co tento - zdá se mi, že je tak akorát.
Profilova fotka
prtinka mno já jsem měla akorát ke konci 95kg a zvýšený krevní tlak :-D ale jinak jsem si celé těhotenství užila, jen se bojím těch kil, nic moc jsem nejedla a šup 22kg nahoře, podařilo se mi zhubnout celých 25kg pravidelným jídelníčkem i cvičením tak se toho zkusím držet. citruslady no já raději čajík tak kávička byla pro kamarádku :-D jj kocouři prý mají tendenci přibírat zvlášť když jsou kastrovaní, no v zimě ho vyfotím tu moji kuličku. ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) petruszkaa já tu taky tak často nejsem, jen večer nebo občas dopo a už teď nestíhám !!! :-) :-) :-) ale je to paráda se tak s váma pobavit tak zatím jdu obědvat s malým 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Profilova fotka
lucie:já přibrala 12 kilo měla jsem těhu cukrovku takže dietka.všechno jsem nechala v porodnici,ale od tý doby jsem nabrala 5 kilo :-( a musím se zbavit alespoň 10 kil do svatby to bude fuška a vůbec nevím jak.já jsem takový patron linej :-| .ten náš prďola je nějakej spavej už spí 2 a půl hodiny.
Profilova fotka
ahoj peti: o 2 roky mladší chlap - to je úplně v pohodě! Táta je o 6 let mladší než máma a skvěle si rozumí! a s tím veterinářem - dávají jí narkozu na to čištění zubů a jak často jí necháváte čistit ty zuby? Náš kocourek má doživotní dietu, protože měl močový kameny (u vykastrovaných kocourů prý docela běžné) takže může jíst jen speciální granule a kapsičky a nic jinýho - chudák....Doktor říkal, že je tak akorát, ale víc přibírat už by neměl.... luci: ty jo zhubnout 25kg - to jsi teda dobrá! To bych já nezvládla - zhubla jsem vždycky tak maximálně 3kg :-D peti: to buď teda ráda, že spí - kámoška se rok nevyspala....
Profilova fotka
citrus, naštěstí máme super veta, takže nám necpe narkozy jen aby měl hodně penízků, takže jí dává jen oblbovačku, aby se nebránila.
Profilova fotka
no já si to právě myslím, že někteří doktoři ti to cpou kvůli prachům! Ta moje kámoška, co má taky yorka s tím má zkušenost - mimochodem je taky z Brna :-D ....
Profilova fotka
citrus, my bydlíme 10km za Brnem, takže jezdíme k venkovskému vet (je to tedy asi 5km od Brna), ale tituly má před i za jménem, není drahý a příjde mi, že i u toho přemýšlí - občas ti dá raději "babskou radu" než aby cpal zvíře chemií kvůli nějaké prkotině. Jezdí k němu hodně lidí z Brna. ;-)
Profilova fotka
petrus a jak se prosím tě jmenuje, že bych ho mohla doporučit té mé kamarádce - za ty zuby dává 1000Kč......
Profilova fotka
Boa, tolik??? Je to MVDr. Štourač a ordinuje v České u Brna.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?