Ročník 1979

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj dámy, najdou se zde nevěsty nebo manželky narozené 1979? :-D
Profilova fotka
Nn,já mám narozky 4.4.,taky ještě pořád dávám malé kombinézu.To je svatá pravda s těma zaměstnavatelama :-p Ted se to venku nějak mračí,doufám,že nebude pršet,chceme jít odpoledne na procházku s pesanem. ;-)
Profilova fotka
to je pěkný datum 4.4 ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) my zase odpoledne fičíme k holičce teda já a malý jde semnou, čas na melírek, tak doufám, že se povede ;-) zatím svítí, a je okolo 6 tak uvidíme :-) :-) :-) :-) :-) jsem zvědavá kam se dostanu co budu dělat až druhé odroste, to zase bude chodit na pohovory atd.. už teď je mi z toho zle jen si na to vzpomenu :-|
Profilova fotka
pěkný datum? ;-) mám v jeden den i svátek a ted díky manžovi od minulého roku i výročí svatby :-N .ted koukám,že jsi měla taky svatbu minulý rok? ;-)
Profilova fotka
počky 4.4 je Ivi tak to nevím hahaha, no a´kde máš svatební album, abych Tě vidělaaaaaaaaaaaaaaa? jo my měli 20.6 a narozky máme oba v červenci já 5 a Tomík 21 malý má 5.2 tak jsem zvědavá co to malé :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D letím na melírek paaaaaaaaaa
Profilova fotka
ahojte - lucie - tak přesně takový byl můj bejvalý zaměstnavatel - dodnes mi dluží peníze za přesčasy v prosinci ]-( a ted´se ještě postaral (lépe řečeno p.ředitelka), abych přišla i o tu minibrigádu :-| elom - tak to je dobrý, ale aspon to máte všechno jednim vrzem :-D my sme zas zatížený na 19 tky a 24.tky - já narozky 19.12., Jirka 19.8. a vzali sem se 19.9.2009 :-D no a svátek pak já 24.5. a Jiříci 24.4. a moje mamka narozky 24.8. :-D
Tak se také přidávám jsem ročník 1979- 18. červen-blíženec- 20.3.2010 se mám vdávat,tak snad hurá? ;-) Né, samozřejmě se těším,ale nějak mi t nepřide jako změna., žijeme spolu, máme spolu dětičky, no a těd jsme se rozhodli, že se vezmeme, jsem na veškeré zařizování sama,tak je to divné. No vlastně co by nebylo? Nejsem ten tip člověka co se musí doprošovat, závidím těm co mejí rodiče zdravé, a co mohou dětičky pohlídat, aby byl klid a čas na cokoliv třeba i odpočinek.Pro mě je mateřská, vojenský výcvik a potřebovala bych snad psychiatra, ba né,je to těžké, ale musí se to zmáknout, jako to zvládali jiní. =-)
Profilova fotka
Ahojky -luci,fotky přidám,neboj,ještě jsem se k tomu nějak nedostala :-N . -brum-tak to je ten zaměstnavatel fakt na zabití,tak to máte taky moc pěkný,ty 19 a 24 ;-) rastyna,vítej,tak to už se ti svatba blíží,vid?My jsme spolu žili skoro 8 let,než jsme se vzali.Vždycky to není jednoduché,taky závidím těm,co mají babičky po ruce a můžou kdykoliv pohlídat,já mám tchýni daleko,mamka mi před rokem a půl umřela,tak vím,o čem mluvím.Jak staré máš dětičky? Holky,neříkejte mi,že jsem tady nejstarší? :-N
Profilova fotka
elo - no já nevim asi seš :-D rastyna - tak to máš svatbu za chvíli, jinak u nás taky po těch letech (brali sme se po 10 letech loni a náš syn půjde letos do školy) žádná změna, točí mě furt stejně :-D :-D :-D s mateřskou souhlas :-)
Profilova fotka
el, asi jo, já jsem květnovka. ;-)
Profilova fotka
brumdi neuděláš dneska nic, zaměstnavatele jsou vykoříistovateléééé :-) 24 je fajn to je Štědrej den to se mi líbí :-) :-) :-) :-) rastyna tak vítej mezi náma :-) :-) :-) :-) :-) s mateřskou se cítím občas taky tak, aaaaaaaahhhhhhhhhh ;-) elomanko těším se na fotečkyyyyyyyyyyy a co že jsi nejstarší, ještě se nevyjadřila citruslady kde zase je ta holka jednaaaaaaaaaaaaaa :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D petru co Ty, byla jsi na horách ???
Profilova fotka
Zatím vždy jen na 1 den, ale za pár dnů frčíme do Itošky. :-D
Profilova fotka
petru-taky bych tam jela,ale ne lyžovat ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky všem, přeju Vám všechno nej MDŽ :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
luciiiiiiiiiii,díky moc,taky přeju všem,užijte si to ;-) ,já dostala moc hezkou kyti x-)
Profilova fotka
Ivi, já jsem taky dostalaaaaaaaaaaaaaaaaa hezkou kytičku ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
ahojte, no já nedostala nic :-D ale před supermarketem stát dneska chlap a každý ženský dal růži - tak sem si měla jít stoupnout do fronty :-D :-D :-D
Profilova fotka
to je hezkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
luci - no jako reklama na květinářství určitě :-) :-D
Profilova fotka
brumdi, no lepší než nic, rudé karafiáty jsou fuč, tak asi nějaká novinka ;-)
Profilova fotka
Holkyyyyyyyyyy,co je s vámi?Nějak nám to tady vázne,co je u vás novýho?Jinak vám všem přeji krásné prožití velikonočních svátků x-)
Profilova fotka
taky přeju všem krásný Velikonoce, semnou nic, mám toho moc a večer padám na hubu unavou jeste jsem se pridala do tema na MK takze stridam diskuze ;-)
Profilova fotka
já to střídám taky Beremese,Modrý koník a Modrá střecha,jsou všude dobré rady
Profilova fotka
ahojte, taky přeju krásný velikonoce x-)
Profilova fotka
Ahojky brum,co je u tebe novýho???????
Profilova fotka
eli - radši nic, nemám zrovna nejlepší období :-S radši si užívej velikonoc ;-)
Profilova fotka
Tak,holky,včera jsme to oslavili,jsem zase o rok starší. ]-( Jak je u vás?Tady je dneska pěkná zima,manža šel s dětmi na koledu,hrozně se těšily.
Profilova fotka
kde jste všechny a co pořád děláteeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
ahoj Luci - no já se snažím nezbláznit :-D - jelikož práce furt nic :-(
Profilova fotka
Luci, u nás taky nic new...jen je doma nějak často dusno, ale to snad přejde. Dnes jdeme na Majáles, tak snad nezmokneme. :-D
Profilova fotka
haloooooooooooooo holky,kde jste?Písněte něco,co vás potěšilo,rozhodilo,naštvalo,atd.Kam jedete na dovču? x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?