Ročník 1979

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj dámy, najdou se zde nevěsty nebo manželky narozené 1979? :-D
Profilova fotka
ahojky brum,kde jsi se nám toulala? ;-) Tak to si dovedu představit,malá je v poho,ale malý mi to taky odpočítával na minuty,ten už taky uměl hodiny,tak to sním bylo těžší pořízení :-N A kolik je malýmu?S tou prací mě to mrzí,ted to slýchávám ve svém okolí dost často,je to ted špatný,ta finanční krize ]-( .A co to po tobě chce m vlastně za smlouvu?Já myslela,že se sepisuje jenom smlouva předmanželská. :-.
Profilova fotka
eli - potuluju se tu občas po jiných diskuzích :-D dneska a včera sme se kvůli tý smlouvě dost porafali, jelikož sem mu to sice před svatbou slíbila, ale ted´se mi do toho nechce :-N ale je to trošku na jinym principu než předmanželská smlouva, je o tom dobrej článek v Právu (to mi vystřih, abych prej věděla :-D, jestli to najdu na netu, tak semhodim odkaz), jinak ted´zrovna vařim kuře na paprice, abych nemusela vařit zejtra a mohla se věnovat škole a max.tak úklidu doma :-D - tak radši jdu, aby nebylo připečený :-D
Profilova fotka
brum- tak se zase brzy ukaž,jj,ráda si to přečtu,abych byla o něco chytřejší. x-)
Profilova fotka
tak hotovo - jen Jirka mi ještě oxiduje :-) v kuchyni a drhne hrnce, když máme myčku :-D za chvíli si jde ale lehnout a já budu mít konečně dneska klid, sem mu řekla jen až jde, že dneska byl tak protivnej, že pudu spát radši pozdějc :-D jinak malýmu ted´27.ledna bylo 6 let, už sme byli na zápise, ale jaksi ho ve škole moc nechtěj, jelikož je až moc chytrej (už sem tu na to téma založila diskuzi příliš chytré děti, aneb co bude dělat ve škole?) no a musí mít všechno srovnaný a dokonalý (takovej malej puntičkář - celej tatínek :-D) no jenže dělá ty úkoly dvakrát dýl než ostatní děti - má je sice nejlepší, ale díky tomu je pomalej a to je pro pančelku děsnej problém :-p mám z toho docela strach, že mi bude nosti domů akorát poznámky, jelikož počítat a číst už dávno umí :-| tim pádem se tam bude nudit a bude zlobit :-S
Profilova fotka
no to my se snažíme vyzvedávat ho taky, ale dnes to fakt nešlo a zítra uvidíme přesvědčuju manžu, už jsme se kvůli tomu rafli, má blbce šefa :-( :-( :-( :-( :-( po zítřku prdítko budu moct vyzvedávat pravidelně, já vím bylo mi ho líto, ale zvádl to.. ;-( zítra musím na to vyšetření tak uvidím co dál. ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) brumdi no to je fakt do druhých diskuzí přidáváš a na nás prdíš :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Nechte toho vašeho "dýl", to je divný, švagrovka to na mně zkouší furt. :-D
Profilova fotka
ahojte, doufám, že jste někde nezapadli :-D u nás přes noc napadlo 30 centáků, takže venku je tak cca 60 cm, všude hory sněhu a prohrnutý maximálně 2 hlavní ulice, takže fakt sranda :-D - já ted´ letim pro Jiříka do školky :-)
Profilova fotka
Ahojky,u nás chumelilo celé dopoledne,ale hlavně,že je nad 0.Luci,tak jak dopadlo vyšetření?Jsem ti držela palečky ;-)
Profilova fotka
děkuji Ivi, dobře fazolku jsem viděla na ultrazvuku to bylo fakt moc pěkné, u prvního jsem nic takového neviděla můj doktor byl vůl :-D teď mám bezva doktorku, ještě počkám na výsledky krve, jinak jsem na nemocenské, do práce se vrátím pokud všechno půjde jak má až po další mateřské, jsem ráda, bylo mi pořád zle a to dojíždění a teď to počasí já pojedu do školky krokem, dneska ráno to byla vichřice :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
Profilova fotka
tak dneska plakal ach jooooooooooooooooooooooooooooo ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Profilova fotka
Luci-neboj,to jsou ty začátky,za týden už mu to nepřijde,jj,na ultrazvuku je to krásně vidět,mám ještě schované snímky obou.Je to úžasný pocit,když ti v bříšku roste nový život x-) .Tady byla taky dopoledne vichřice,vítr a šíleně chumelilo,brrrr,ted už zase přituhlo a strašně to klouže,to bude ráno zase krutý,chjo ]-(
Profilova fotka
Ivčo-já doufám, málem jsem se rozbrečela k tomu šel na záchod a měl trošku průjem, a nezavolal a utřel se sám takže asi víme jak to dopadlo, musela jsem ho osprchovat :-| bobík malý, jak ke mně utíkal a plakal, bylo to smutný :-( ale věřím že to zvládne !!! jo cesta do školky byla dneska horor, všude naváté. všichni jeli 20km/hod. ještě že nemusím do práce :-p Ultrazvuk byl fakt zážitek, poprvé jsem viděla jak to všechno vypadá a o co jsem přišla debil doktor :-S ručičky a nožičky srdíčko prostě jsem byla v sedmém nebi i fotečku mám :-) je to fakt nepopsatelný zažitek :-) tak ahojky zase zítra, dneska mám uklizeno na rok dopředu tak jdu spát dobrou |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-|
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak ti přeju hezké sny,neboj,to se poddá,vím,o čem mluvím,prožila jsem si to s dětmi,ale jak už jsem ti psala,trhalo mi to srdce ]-(
Profilova fotka
děkuji Ivi vyspala jsem se dobře, malý prej nechtěl jít s učitelkou ráno, ale ona ho vzala a šel, dneska tam slaví s dětma narozeniny tak snad mu to uteče :-| :-| :-| :-| :-| :-| jsem bulela jak želva jak mi to manža ráno volal ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( snad to brzo přejde :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Profilova fotka
lucie - neprožíváš to nějak moc :-D :-D prosim Tě, však on si zvykne a pak ani nebude chtít domů, jak si bude s dětma rád hrát ;-) když si vzpomenu, když šel náš Jiřík poprvý do školky, tak nebrečel, nikdy tam nebrečel, jen dodnes nezapomenu jak se na mě podíval, takovej výraz něco jako mámo ! to nemyslíš vážně, že mě tu necháš :-p :-D za to tam některý dětičky (většinou holky) dělali přímo hysterický výstupy :-|
Profilova fotka
no brumdi nedělám ;-) je mi to jen líto, a jsem těhu tak víš jak to je s hormonama :-p :-p :-p :-p :-p :-p já věřím že si zvykne :-)
Profilova fotka
ahojky,luci,já těhotná nebyla a taky jsem to moc prožívala :-N .Zvykli si všechny děti,tak si taky zvykne,neboj.Jak píše brum,některé děti fakt dělaly hysterické výstupy,to bylo strašný,jsem si říkala zlatý brečení mých dětí ;-)
Profilova fotka
jj díky holky my to zvládnem :-) jste hodné :-) peču zrovna mufinky s ostružinama celozrnéééééééééé mňam Aleškovi zítra k snídani na ty jeho narozeniny :-)
Profilova fotka
ALešek má narozeninyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
Ahoooooooj,přejeme Aleškovi vše nej,nej,nej,hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka a moře kamarádů ve školce.... x-)
Profilova fotka
děkujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee moc :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
Taky přeju všechno nej Aleškovi.....nás to čeká za 14 dnů ......naše první jupí :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Holky holky nemáte někdo zkušenost se silikonovými samodržícímy podprdamy?Nevíte kde jí koupit?Vím že přes internet,ale nevím která se vyplatí a splní svůj účel.Děkuji
Profilova fotka
Happy birthday Aleskuu!;-)
Profilova fotka
Tak vše nej Aleškovi, Jiřík měl narozky 27.ledna - už 6 x-)
Profilova fotka
Ahojky,brum,tak dodatečně přeji Jiříkovi vše nej,nej,nej,prti-kámoška si jí kupovala v Quelle a je spokojená. ;-)
Profilova fotka
prti díky, podprsenku jsem kupovala normálně v obchodě s prádlem je super, petru thank you very much ;-) brumdi Jiříkovi taky všecko nej :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
jak je u vás,tady padá zase sníh,už ho nemáme ani kam dávat ]-( ,už mě to štve,já už chci jaro x-) .
Profilova fotka
u nás taje, +5 a jaro chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
Zitra se ma ochladit. A ja chci zimu. Je unor, tak ma byt zima;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?