Ročník 1979

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj dámy, najdou se zde nevěsty nebo manželky narozené 1979? :-D
Profilova fotka
Ahoj holky,svátky proběhly v klídku a pohodičce,brumdinka-tak to jsme na tom stejně :-D ,ještě jsem dostala dvd,vonavky,oblečení a koupili jsme si multifunkční tiskárnu,děti byly s dárkama taky mooooooc spokojený a to je důležitý.....jak budete trávit silvestra? ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, u nás taky paráda - asi jsem byla moc hodná. A dostala jsem taky prstýnek, co vypadá jako snubák, ale já už snubák mám, tak mám dva. ;-) Na Silvára valíme na hory s kamarády - do Orlických, snad tam ještě nějaký sníh zůstane. elomanka, odkud jsi? Manželova rodina bydlí totiž taky v okrese Rokycany. ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, u nás dárky taky v pohodě, dostali jsme foťak, elektircký kartáček na zuby,stavební povolení a druhé miminko je na cestě :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Malý byl taky nadšený z dárečků. Na Silvestra bych jela na hory, ale letos budu doma, neboť je mi pořád dost zle :-( :-(
Profilova fotka
Lucie tak to moc gratuluju :-) :-) :-) :-) krásný dáreček.u nás vánoce proběhly nádherně.všichni jsme dostali hodně dárečků hlavně malej.dostai jsme penízky abychom si dodělali ještě vchod do baráku a nějaký drobnosti já dostala stříbro a něco do kuchyně.silvestra budeme doma jak jinak přijede švagrová s manželem ona je těhotná takže taky skotačit moc nemůže.Tak krásný nový rok.
Profilova fotka
prti děkuju moc jo to byl ten nej dárek... :-) :-) :-) :-) :-) :-) taky jsme dostali penizky a maly asi nejvic darku, ale o tom to je ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) tak krásný nový rok vám všem HOLKY :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
My budeme na silvestra taky doma,s dětmi to ani jinak nejde ;-) .Luci-taky moc gratuluji,krásný dáreček ;-) petru-jsem ze Strašic,jestli ti to něco říká :-) .Je u vás taky sníh,tady je taková břečka,včera sněžilo,pak do toho napršelo,to bude šrumec,až to utuhne 8-) .
Profilova fotka
elomanka79 moc díky, jj s dětma to jinak nejde, ale nevadí. U nás ráno bílo a do oběda to roztaje, takže na houby ;-)
Profilova fotka
Přeji vám všem a vašim blízkým stastný nový rok 2010,hlavně hodně zdraví,protože to je to nejdůležitější,užijte si silvestra :-)
Profilova fotka
ahojte, já nemám zrovna dobrý konec a začátek roku, ale to by bylo na delší povídání. luci - no vidíš to, gratuluju, tak at´mimi hezky roste ;-) Vám všem pak přeju užijte si Silvestra, a at´je ten novej rok lepší než tenhle ;-)
Profilova fotka
brumdi a copak se stalo?
Profilova fotka
prti: IP jinak všem přeju štastnej novej rok ;-)
Profilova fotka
brumdi diky :-) snad to bude s tebou vsecko ok... holky mi ted mame takovy smutek, umira mi tchan ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem po Silvestru plná radosti a veselí a tady jak na funuse. Tak doufám, že se to vše brzy zlepší. ;-) elo, tchánovci bydlí v Mirošově a švagrová v Příkosicích. ;-)
Profilova fotka
ahojte holky, tak Vás vítám v novém roce ;-) doufám, že jste vše ve zdraví přežili a nakonec všechno bude fajn :-)
Profilova fotka
Ahoj holky,to je síla,takové přípravy,všechno nakoupit,napéct cukroví,atd.,a během chvilečky je po všem :-p .Strašně to letí,zase budeme o rok starší,chjo ]-( .petru-to je kousek od nás ;-) .Daly jste si nějaké předsevzetí do nového roku?já už si je pár let nedávám,nikdy jsem to nedodržela. :-N
Profilova fotka
Ahoj já si předsevzetí nedávám nikdy jsem ho nedodržela....ale zhubnout chci jako každý rok celý rok :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky,my to tady nějak flákáme...Jak se máte?Něco u vás nového?My máme zařízenou už i kapelu konečně,ale taky jsem docela hledala.No jinak nic extra novýho.S malým budeme chodit na plavčo od února tak jsem n něj tuze zvědavá.Budeme chodit ještě s kamarádkou a jejím synem tak se taky konenčě uvidíme asi po 3 měsících.Tohlep očasí je na prd tolika sněhu si nepamatuju už dlouho.A dala jsem se do hubnutí tak mi držte palce snad něco schodím....
Profilova fotka
ahoj holky, prti, jj nějak to flákáme, my teď nešel net, do toho starosti s tchánem, a moje ranní nevolnosti a dělají mi teď naschvály v práci, slibili mi 6hodin musim dojíždět 35km a když jsem jim oznámila že čekám mimi tak buď se mám vrátit na 8hodin, nebo na dohodu což je děsně nevýhodné tak se vracím na 8 hodin a budu asi malého brávat sebou pač nevím jak to udělat :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
no to je děs co si dneska dovolují ti zaměstnavatelé.člověk si nevybere.tak si ho budeš brát sebou :-) a kde pracuješ?
Profilova fotka
až v Ostravě, no nevím asi mi to nedovolí, ale tak nevím co jiného budu dělat !!!
Profilova fotka
luci, tys měla svatební šaty, co jsem původně měla zamluvené. Jinsk u nás nic new - včera za kulturou, těšíme se na hory a já bych si pořád něco jen kupovala, ale nejsou money. A jsem nějaká nachcípaná.
Profilova fotka
petru měla měla ale moje byly bílé a bez té kytičky, mám dojem že Tvoje byly krémové, ach jo hned bych je brala zpátky byly nááááááááááááááááááádherneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-) :-) :-) :-) :-) :-) teď kynu :-D :-D :-D :-D :-D jsem zvědavá kolik přiberu zase :-p
Profilova fotka
Tak kyticka byla odepinaci, mne se to libilo vic s ni. Ale pry nevesty ji tam nechtely. Bile ja nemohla, jsem strasna beloba:-)
Profilova fotka
jj byla, mně se tam nelíbila, já se krásně opálila takže to bylo nakonec fajn !!!! no už se těším až budu zase tak štíhlounká jako na svatbě, jeslti se to povede ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
ahojte, nějak sme to tady flákaly :-D no u mě nového nic, koncem roku sem přišla o práci a se mnou dalších 40 lidí (čerstvá včerejší info, že sme z toho hypermarketu letěli všichni :-p) nová se zatim neobjevila, mám odepsáno na pár inzerátů a nějak se nic neděje :-N jediný pozitivum z toho je, že konečně mám čas na školu, co sem na ní od září kvůli práci (věčně sem tam byla místo do 2 do 6 a dnes mi odmítaji ty přesčasy zaplatit ]-( ) nesáhla. no druhý mimi bych ráda, ale necháváme čistě na přírodě :-) no a manžel mě ted´neustále otravuje s nějakou smlouvou ohledně rozdělení majetku do budoucna - už sme o tom mluvili před svatbou a on na to nezapomněl :-p :-D :-D mě to příde zbytečný, jelikož já nemám nic a on 2 baráky nabytý před manželstvim - tedy jasně kdyby něco je to jeho, ale on na tý smlouvě trvá, že prej aspon bude hodnej až já budu vydělávat miliony :-D
Profilova fotka
brum, kdyz to nabyl pred manzelstvim, tak je to porad jeho, ne? Ja mam taky byt svuj a smlouvou jsme to neresili. Jinak v manzelstvi jsme nenabyli nic, manzel si koupil auto 14 dnu pred svatbou a ja mam auto firemni.
Profilova fotka
petrus - no právě, to mu řikám taky, ale on na tý smlouvě trvá - dokonce sme se kvůli tomu včera trochu chytli až mi řek, že jeho ústupek byla svatba (nikdy se ženit nechtěl i když nás oba miluje) a můj ústupek má bejt tohle :-p je fakt že sem mu před svatbou slíbila, že když uvidim co v tý smlouvě je, že to klidně podepíšu, na to my řikal, že to uděláme spolu u notářky, že je to jako spíš do budoucna aby bylo jasně daný, že když si on třeba koupí garáž a bude na tý smlouvě uvedenej jen on, tak že je opravdu jeho a že já bych kdybysme se rozváděli na ni třeba nemohla vznášet nárok - řikal mi, že to chce do budoucna, abysme předešli prej právě těm hnusnym hádkám při případnym rozvodu, kterej ale samo nechce - no a já si ze všeho nejvíc myslim, že to jsou vyhozený peníze notářce do kapsy a vůbec se mi do něčeho takovýho nechce :-N
Profilova fotka
Dokud nic nenabyvate, tak bych to neresila. Az byste neco takto kupovali, tak bych zasla k te notarce.
Profilova fotka
petru - no on má právě ted´možnost koupit tu garáž, tak ptoto s tim otravuje :-D
Profilova fotka
jj přesně tak, já mám taky pár věcí a Tom taky pře manželstvím a kdyby něco tak jsou naše, na tom jsme se dohodli a společný majetek dluhy atd... rovným díllem :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?