Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
jani - a v kolikátém jsi ty? To ani nevim :-(
Profilova fotka
Hakli zrovna se snažím najít tu nevěstu, kterou líčila a nejsem schopna ji najít... Foogy my jsme ve 20.týdnu, takže přesně o 10 víc než vy :-) ty budeš mít v šatičkách ještě maličké bříško, ale já už budu jak velryba :-D
Profilova fotka
jani- jaká velryba? Krásná těhotná nevěsta, ty drndo!!!!
Profilova fotka
foogy, šaty mám z jednoho maličkýho salonu z Lanškrouna. je tam ještě jeden veliký, takže na malý město docela konkurence a ceny si tím páden drží docela nízko :-)
Profilova fotka
Jéé a děkujz za pochvalu jmenovek a oznamka ;-)
Profilova fotka
Foogy jj já vím, jen už teď si občas připadám jak velryba...včera když jsem šla k té vizážistce, tak jsem musela vyšlapat schody do druhého patra, teda řeknu ti to byla ale zabíračka :-D jsem zvědavá jak za těch pár týdnu vylezu ty schody na zámku :-D :-D
Profilova fotka
Jani, určo Ti to bude moc moc slušet, a tobě Foogy taky, budete krásný nevěsty s pupíkama, už se na to těším, až uvidím fotky :-D
Profilova fotka
Ahojte holky, vy jste se ale rozjely, nez jsem vas docetal tak pribila dalsi stranka :)...asi pomalu ctu. ja jinak vyhlidla vcer amojemu kravatu - jsem netusila jaky je problem sehnat bilou kravatu, domluvla ucet na 1.10 - odbarveni a zkouska ucesu a ....co jeste ted jsem prisla na to jak budou vypadat nase jmenovky - napisu na brectanovy list (mam ho v planu na stul) bilou fixou jmeno . Ted jsem si koupila bily popisovac ..a vypada do celkem dobre - jeste musim odzkouset trvanlivost listu - jestli vydrzi aspon 3 dny at to nedelam v noci na rychlo. Jinak srdicko z kruspanku porad jeste drzi - jsem mysela ze bude do druheho dne uhynute...zvadle ale porad je ejste ok. Akorat jsem rikal aze bych ho mozna postrikala tim spayem na oziveni....se musim zeptat te moji kvetinove vily :)
holky, těhule, moja kámoška se vdávala v 6. mesici a nebylo to vidět v tom korzetu ani ;-)
Profilova fotka
Holky, tak jsem doma.. byla jsem s kamarádkou "provětrat" její dětičky.. Denýsek má cca 2,5roku a Marianka má zhruba půl roku.. bylo to moc fajn!! :-) Pavli, ty ses myslím ptala, zda se těším tolik jak tu píšeme.. já se těším!! Měla jsem dřív smíšené pocity, ale přešlo to a teď se těším!! :-)
Profilova fotka
Leni, já jsem se ještě těšit nezačala... :-N Mám ty smíšené pocity ... tak uvidíme, jestli se taky začnu těšit
Profilova fotka
Jo, Baru, koukala jsem na to srdíčko a je vážně moc povedené... Jsi šikulka! ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Pavli, neboj.. to přejde.. tohle je zřejmě normální!!! ;-)
Profilova fotka
Jo, moje svědkyně mi to taky říká... ;-) Ale těším se aspoň na to oznámení. Bude určitě krásný, pokud nezvořou texty.. ]-( Ale když mi posílali korektury, tak bylo vše v pořádku.. Taky jsem zvědavá na ta vínečka
Profilova fotka
Pavlínko, neboj.. všechno bude v pohodě.. tenhle stav tě přejde a už se budeš jen a jen těšit!!! :-) x-)
Profilova fotka
Leni, díky! Jsi zlatíčko x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, vypadá to, že se k vám přidám...o víkendu jsme s přítelem oznámili rodičům, že bychom se rádi vzali. A jelikož to má být malá svatba, tak hned v říjnu :-) Není některá z vás z Hradce Králové? Že bych načerpala nějaké rady.... Svatba sice bude v HK, ale momentálně bydlíme u Domažlic, tak to bude dobře hektické... :-p Představy máme, ale zařízeno není nic.
Profilova fotka
Holky tak já si trochu pospala a venku už je zase pařák, no šíleny...jsem byla na chvíli se psem venku a on padl naprosto únavou...chudák malej Pavli neboj, určitě bude všechno ok a to, že se začneš těšit taky příjde :-) Luci díky :-)
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jsem byla dnes zaplatit zálohu na prstýnky,vyjdou nás kolem 10 tis.,a taky jsem si koupila běloskvoucí bílé kalhotky... :-D (a tyky sáčky do vysavače,ale to vás asi zajímat moc nebude)
Profilova fotka
Ahoj Kristy, já to mám do Hradce cca 80km, z holek tady jsem Ti asi nejblíž.. ;-) Pařák venku potvrzuji i od nás, na nebi je sem tam mrak, jinak je nááádherně.. Kéž by to vydrželo až do listopadu :-D
Profilova fotka
Kristy ahojky, vítám tě mezi námi :-) a na kdypak na říjen byste to plánovali? Takže máte svatbičku taky docela narychlo :-) Luci a kdy prstýnky tak budete mít, když jsi dneska platila zálohu?
Profilova fotka
Luci, taky sháním nějaké pěkné kalhotky pod šaty a zatím nic.. Jsou to všechno obyč hadry...
Profilova fotka
Já jsem si dneska koupila fakt úžasné-koupila jsem je v sasse a jsou to panty-naprosto skvělý materiál a perfektně sedí,takže jsem moc ráda,že jsem něco sehnala...
Profilova fotka
Předem: omlouvám se, nevím jak přesně fungujete na vašich zkratkách: nemue a janulev: No jo, Hradečák by bodnul...musím vypátrat nějakého fotografa, prstýnky, šaty, dorty...no vše. Termín jsme původně chtěli na 30. 10. ale nevím. 1. Na matrice tento víkend neoddávají, ale to by šlo snad zamluvit? 2. Moje skoro švagrová má termín porodu 1.12. tak nevím, jestli se jí bude chtít měsíc před porodem cestovat takovou dálku. Že bysme to šoupli o 14 dní dříve
Profilova fotka
Ahoj Kristy, vítám tě mezi nevěstama říjnovkama :-) Pavli, já si kalhotky koupila už před promocí pod ty žluto-bílé šatky (pokud si je v albu stihla vidět).. A jelikož jsem je měla opravdu jednou na sobě, tak jsou jakoby nové.. ale jsou úžasné.. sice stály kolem 300,- ale jsou bezešvé a velmi pohodlné!!!! Jinak Pavli vůbec není zač.. občas člověk potřebuje prostě podržet a věř, že tenhle tvůj stav je normální!!! ;-)
Profilova fotka
Kristy, to víš, že by to švagrová zvládla.. ;-) sice by třeba netancovala celé hodiny, ale pokud jí to zdravot. stav dovolí, tak myslím, že v tom problém nebude - se jí zkuste zeptat? Třeba by sama řekla, že jí to vadit nebude a ráda by jela i v tak "požehnaném stavu" :-)
Profilova fotka
Leni, no jo o víkendu je překvapíme...zatím kromě rodičů nic netuší... Tak uvidíme a pak se 100% rozhodneme pro termín svatby.
Profilova fotka
No tak vidíš.. :) ať jsou reakce jen a jen kladné x-)
Profilova fotka
Kristy,na matrice se určitě domluvit dá,oni jsou sice někteří nepříjemní,ale jsou tu přece pro nás,ne??? Hradec je velké město-studovala jsem tam,takže určitě budeš mít na výběr ze všech věcí!!!! Leni,já mám taky ty bezešvé a stály taky 300 Kč.
Profilova fotka
Luci, a že jsou parádní, co?? :-) Já jsem z nich nadšená - vůbec nevím, že je na sobě mám.. ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?