Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Holky, co vás tu tak čtu, tak s těmi prstýnky to je síla. Jak už jsem tu psala, budeme mít za 4 500,- Kč a dala jsem si k tomu 10g zlata. Jinak by stály 7000,-, 5mm. Přesně podle našich představ a dokonce mi je zítra zlatník i doveze do Ji i když je z Nové Říše. Kdo chce kontakt do IP, pošlu.
Profilova fotka
Ahoj holky, přeju krásné slunečné ránko :-) jak svítí, tak je hned lepší nálada, co? tonny: my máme prstýnky cca 5 500,- /ks .. a to si myslím, že je tak normálka cena :-)
Profilova fotka
Dobré ránko, tak já hlásím v Brně zataženo, ale docela dost teplo, na to, že by mělo pršet to teda moc nevypadá :-)
Profilova fotka
Jani, tady byla v noci bouřka, takže se vypršelo a snad už nebude.. :)
Profilova fotka
Leni bouřka jo? Já jsem na ni čekala celou noc, aby se pročistit trochu vzduch, jelikož to teplo je už hrozné a stejně nic, ani kapka nespadla...
my mame prstynky za 6000, predbezna cena, ale protoze mame hodne uzky prsty (ja 47mm), tak by to prej melo byt kolem peti tis.Jeste doma pohledam nejake zlato,(9g jsem uz vyštrachala), a tak to bude ještě míň... tady je dneska taky zataženo, ale jsem ráda, pač se stejně učím, včera jsem byla uplně ded a normálně šla odpoledne spát :-D tak to fakt nevim, kde holky berou ty ceny kol 10 000 - 20 000 =-) =-) jestli je to jako počítaný bez vlastního zlata?
Profilova fotka
rosi, nám právě ty prstýnky vyjdou na cca 11tis. - bez vlastního zlata, kombinace bílého a žlutého zlata, já kamínek zirkon, šířka 5mm ..
leni, aha! tak bez vlastniho zlata bychom to meli asi taky tak. My mame bily zlato a u kraje rýšky, no už se na ně moc těším, hned mi v tom obchodě padly do oka a jsem ráda, že jsme se na nich bez problému shodli :-)
Profilova fotka
nám mají každým dnem volat.. taky se těším.. mám jen obavy, aby nám velikostně padly a nebyly třeba větší či menší :-N :-(
Profilova fotka
Leni určitě vám budou sedět, uvidíš :-) nám mají každm dnem taky volat Jinak my jsme si tam dali pouze jeden kousek zlata, takže to nám odečtou, takže do těch 8000 bychom se mohli vlést, tak uvidíme...
Profilova fotka
Dobré ránko holky, hlásím mlhu, ale prosvítá sluníčko, teplota kolem 20C, vypadá to na krásný den... ;-) V noci byla pěkná buřina, ale hned je dnes cítit lepší vzduch.. ;-) Dnes expedují naše oznámení, takže zítra nebo v pondělí by měli přijít.. Těším se. Jinak se nám ta svatba trochu rozrostla - už jsme na 35 lidech, ale shodli jsme se s Mišákem na tom, že když všichni přijdou, rádi je uvidíme. Nerozšířili jsme to totiž o ty, které musíme pozvat, protože jsme pozvali i támhlety... S prstýnky jsme pořád na stejném bodě, ale dnes musíme rozseknout a zítra objednat, jinak už nestihnou přijít.. A koukala jsem dnes do svatebního plánovače a do svatby zbývá pouhých 49 dní - uááááá! :-N :-D
Profilova fotka
Takže jsi taky nedočkavá, co? :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni jj jsem nedočkavá, moc se na ně těším, až je uvidím, jak vypadají doopravdy než pouze jen na obrázku .-) Nemu nás to čeká o víkendu, zítra večer mi oznamka dorazí domů, takže o víkendu něco rozdáme a některé nadepíši alespoň obálky, abych mohla v pondělí s tím skočit na poštu :-)
Profilova fotka
Pavli, tak v tom případě u nás zbývá pouhých 51 dní - uááááááááá :-D Já jsem taky s těma prstýnkama nedočkavá.. už je taky chci vidět než jen na obrázku.. jsem fakt zvědavá, máme tam aj rytinu, tak už se těším.. ale mám aj obavy, aby nebyl nějakej zádrhel :-( Holky, tady hlásím krásné slunečné počasí a teplota kolem 25°C na sluníčku :)) takže by mělo být krásně :-)
Profilova fotka
tý jo, vy jste toho nakecaly, jdu vás dočíst
Profilova fotka
Hani, já taky pořád dočítám, nic si z toho nedělej :-D
Profilova fotka
hakli - no, to víš, krása je drahá :-D Ale dobře jsi udělala! luci - to máš za super cenu - ty šaty a vše k tomu!!! To ti až závidím! A ve kterém salonu jsi byla? Holky a v Jihlavě je prej nějakej pěknej svatební salon - nevíte kde???
Profilova fotka
jani - paráda, domluvená kosmetička! Super!!!! Já jsem zatím v obličeji f poho, ale dekolt a záda mám samý beďák - to je děs! To jsem nikdy neměla, ale díky těhu.... Na prd, no.
Profilova fotka
luceku - ty vaše jmenovky nemají chybu, jak psaly holky, jsou fakt k sežrání :-D Tos vymyslela ftipně! Super! A oznámení máte roztomilý!
Profilova fotka
pavli, leni - to mě zbývá 42! Juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůů! x-)
Profilova fotka
Taky dočítám a někdy dlouho :-) Taky se mi ty jmenovky moc líbí - asi to okopíruju ;-) Ba ne, už mám koupený papír na stříšky, něco jako má Lennia.. ;-) Vy se holky vážně tak moc těšíte, jak tu píšete? Já mám pořád spíš smíšený pocity... :-N
Profilova fotka
A ne vůči Michalovi - protože toho fakt miluju, je to moje druhá půlka... Spíš mám ten strach z toho, jaký to bude potom, jak jsem tu psala..
:-) no tak nam se ty lidi furt rozrustaj 8-( ja se zacnu poradne tesit, az budu mit po statnicach a zapracuju se v novy praci :-) no, ale mam to za par teda :-. jeste ze se vseho zarizovani ted ujal pritel a nastesti mu to jde skvele, nema v tom takovej bordel jak ja, hezky vsechno v excelu, tabulečky a tak :-) foogy a v kterym jsi mesici? a holka nebo kluk? x-) x-) lepsi bedary na zadech nez na xichtiku, tam to zamalujes, doporucuju dermacol extra cover :-)
Profilova fotka
Foogy no já na zádech sem tam, ale obličej a jen levá půlka tváře a brada...vypadám fakt šíleně...proto jsem se ani při focení účesu nefotila zepředu, byste se lekly :-D No a já mám ještě 44 dní...
tyjo tak ja uz mam jen 37 janula - tos mela me videt pred rokem, vysazovala jsem HA a byla to fakt nechuť! vypadala jsem jak mochomurka s opacnym pomerem barev :-| fakt neprehanim
holky kolik že to máte těch hostů ke stovce? Týý jo rosi to jsi byla ty? Dívám se že Jana je z Brna, škoda že jsem si nevšimla dřív - mohla jsi mi tu kosmetičku doporučit.
Profilova fotka
Njn holky, se nám to krátí :-) Nemu já se těším, ale jak večer lehnu do postele, tak nad tím přemýšlím a už vymýšlím, že to se třeba nepovede a tamto...ale musíme doufat, že vše klapne :-) Rosi no a to jsem na začátku těhu byla jak panenka, že se mi ten obličej právě naopak krásně vyčistil...
jani a kde máte obřad a hostinu?
Profilova fotka
rosi - teď jsem v 10.tt, na svatbě budu v 16.tt - tzn. na konci 4.měsíce. Dík ;-) pavlí - já se těším moooooooc! A já se nebojím, bude to do března stejný jako teď, akorát budu mít jeho příjmení. Spíš mám strach pak po mimísovi, to bude rošambo! :-D
Profilova fotka
Hakli obřad máme na zámku ve Slakově u Brna a pak na hostinu přejíždíme do Silůvek v restauraci U Pece. Je to tam moc pěkné, takové útulné a já ty lidi znám, občas jsem tam už byla i na večeři, takže jídlo tam vaří taky suprovy a obsluha je šikovná a milá Foggy teda už 10.týden...to to utíká, to je super :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?