Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
A na svatbu budeš mít vlnité nebo si je necháš narovnat?
Profilova fotka
Ahojte holk,y ta uces se mi libi varianta dve - prijde mi to prirozenejsi - ale jestli to budete zkouset jeste jednou nech se vyfotit zepredu i z boku - at je co porovnat. No moje kadernice vcer nevysla ma nemocneho maleho takze dneska se jdeme domluvit kdy jindy muze.....chjooooo Jinak my nedelame vubec nic, uplne stagnujem a zacinam mit hruzu jestli mame vsechno.......holky vy budete rozvazet kolacky predem nebo je budete davat az na svatbe - vuebc nevim jak se to dela .......
Profilova fotka
Jani, na svatbu chci mít půl vyčesané a půl asi vlnité.. :-) Baru, my budeme výslužky rozdávat den předem a ti, co dojedou zdaleka, tak ti budou mít nachystané výslužky taky v pátek, ale dáme jim to až na svatbě, resp. po svatbě.. ale všichni to budou mít nachystané předem!! :-)
Profilova fotka
Baru my je budeme dávat den předem a ti co bude odjíždět až po svatbě, tak je dostanou při odjezdu...a držím palečky, abyste zkoušku u kadeřnice domluvili na nějaký brzký den, už se těším na fotky ze zkoušky :-)
Profilova fotka
ja prave resim jak to udelat den predem je pro me zabijarna, ........mam to vsude jakoze aj do prace daleko a je to tak na den jezdeni....a budu muset dochystat tu svatbu - ozdobit stoly, obliknout zidle atd....takze se mi moc nechce ..no musim se nejak domluvit rozume s tchyni.... no uces - taky doufam ze se nejak domluvime :)
Profilova fotka
hooookýýýýý, byla jsem se jen tak podívat v jednom salonu tady v brodě a okouzlily mě jedny šaty!!!! Dělá tam kámoška, tak mě do nich i hned narvala, dala závoj, čelenku do vlasů a je to BOMBA!! Málem jsem se rozbrečela! A super je, že v nich mám rezervu, takže i za měsíc s bříškem by mi mohly být......
Profilova fotka
Jo a byli jsme se juknout na prstýnky i s přítelem, jemu se samozřejmě nic nelíbí, chtěl by silnější a silnější, nejlépe chirurgickou ocel, jenže to mi nepřijde jako snubní prstýnek... Nakonec jsme se teda na jedněch shodli (hodím vám je do alba) a paní prodavačka řekla cenu, tak jsem se málem skácela k zemi - 21.tis.!!!!!
Profilova fotka
Hani, tak doufám, že nám ukážeš aj ty šatičky.. určo jsi nádherná v nich, když říkáš, že je to bomba!!:) x-)
Profilova fotka
leni - šatičky ukazovat nebudu, stejně to na těch fotkách ze salonu nevypadá úplně a nechci, aby je náhodou Ládík objevil, víš... A prstýnky jsou tady http://www.retofy.cz/index.php?p=excl... a líbí se nám 16/B a 16/E
Profilova fotka
S těma šatičkama tě chápu, já je tu taky nemám - kdyby náhodou!! A prstýnky jsou nádherné!!!!!!! x-) Holky, jdu se sbalit a frčím na zahradu.. :) papa večer..
Profilova fotka
leni - ahoooj, užij si to!
Profilova fotka
Baru tak to nech až po svatbě to rozvážení, je to vcelku jedno zda před nebo po svatbě... Foogy prstýnky jsou krásné a je super, že sis šatičky vybrala a je v nich dostatek místa i na bříško :-) Leni ahojky
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, ahooooj :-)
Profilova fotka
baru - my budeme buchtičky rozvážet 3.října - to je budeme péct a na svatbě už nikomu dávat nebudu. Prostě si myslím, že je to další starost - zbytečná. Ale třeba tchýňka přemýšlí, že ona lidem z jejich strany dávat bude. Ale to mě fakt nezajímá. Já to chci mít hotové. jani - díííík ;-) Taky máš vybrané dvoje šaty, kdyby se ti vyloupl pupíček, ne? My právě vybraly dvoje, ale ty první jsou krásnější ;-) Ale stejně se ještě chci jet podívat do Jihlavy, abych toho viděla co nejvíc. Jo, holky, hlavně mě překvapila ta cena - jsou nové, zatím jenom 3x půjčené a cena 5.tis! To mmi přijde fakt málo...
Profilova fotka
jani - prstýnky jsou sice hezký, ale ta cena už ne. Jdu teď hledat na netu ještě nějaké, myslela jsem, že to pořídíme tak do 13.tis.
Profilova fotka
Hani, moje šaty za půjčení jsou 5.300,-
Profilova fotka
leni - no a přijde ti to málo? Mně jo. Já počítala tak 8. - 10.tis. Právě mě to překvapilo. A kor, že je to novinka...
Profilova fotka
Foogy jj mám zamluvené dvoje šaty, ale jak říkáš, i u mě jsou ty první hezčí :-) a je pravda, že ta cena u těch prstýnku už tak hezká není...tak držím palečky, třeba objevíš krásnější a zalepší cenu :-) Jinak moje šaty jsou za 7500,-...takže máte levnější :-)
Profilova fotka
Jani - tak to máme nastejno ;-) Jani a snažíš se držet v jídle, abys nepřibrala a nebo jíš dle hladu. Já osobně mám hlad furt. Jím i o půlnoci - třeba banán. Zatím jsem přibrala jenom 1 kg, tak doufám, že to vydrží... Holky a ještě dotaz - budete si radši zamlouvat i nějaké bolerko přes ramena, kdyby byla zima?
Profilova fotka
Foogy no s jídlem to mi povídej, jedla bych stále, ale snažím se jíst tak pravidelně po 2 až 3 hodinách, třeba alespoň nějaké ovoce nebo zeleninu...ráno se budím ale s kručením v břiše a pokud bych se nenajedla, tak mi začne břicho bolet...a od začátku těhu jsem nabrala 6kg, takže to prozatím není tak hrozny... A určitě přes ramena něco mít budu, myslím, že na kožíšek ještě taková zima nebude, takže něco lehčího...
Profilova fotka
Hani, já si koupím jenom takovej šál přes ramena - dá se pak vynosit .. No, když vás tu tak poslouchám s cenama, tak jsem si říkala, že jsou fakt levnější.. jinak mně se ta moje cena zdála tak akorát :-N
Profilova fotka
Holky, ráda bych tu s váma klábosila, ale už frčím na kole na zahrádku.. tak se tu mějte hezky, pěkně všechno rozeberte, ať mám co dočítat :-D jinak takovej drobnej dotaz: kde je Jindřiška (vorllinka)???? Už se tu dloooouho neukázala.. :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, teda jste se rozjely ;-) My máme objednaných 90ks oznámení a v pátek by měli dorazit, tak jsem na ně zvědavá ;-) Půjčovné šatů mě vyšlo na 4500,- a bolerko mám zamluvené a bylo v ceně šatů..
Profilova fotka
ahoj...zdravím po delší době nemám teď nějak čas sem chodit...Honza má dovolenou...včera jsme byli v Plzni v zoo a dinoparku, no splavená jsem byla jak jetel :-. dojeli jsme domů v 10 večer, tak jsem vykoupala malou a šli jsme spát jinak v pondělí nám přišli na vyzkoušení prstýnky, jsou nám akorát, takže je pošleme zpátky na rytí a máme jednu důležitou věc z krku foogy: já bolerko zamluvený mám, pro strýčka příhodu, kdyby bylo chladněji...přeci se pak nebudu klepat jak ratlík moje šaty i se spodnicí a bolerkem stojí 6600.- tenhle týden budeme dávat dohromady objednávku na cukroví a koláčky, i když to vypadá, že koláčky budeme péct samy s babičkou a mamkou my budeme mít i na hostině nějaký cukroví...a rozvážet budeme výslužky taky těsně před svatbou holky vůbec nevím kolik mám čeho objednat...vypadá to,že kromě svatebního dortu budeme objednávat ještě další 2, kolik tak budete dávat kousků cukroví do výslužek?
Profilova fotka
ahoj pavlí já taky ještě nedočetla, musela jsem se nejdřív pochlubit, pač jsem měla ohromnou radost :-D pavlí - tak já právě objednala 100 ks, projistotu - matinka chtěla. Pavlí - to máš safra levný, teda... Takže šály a bolerka máte, ok, budu mít taky, radši.... Ale stejně je nevyužije, pač bude nááádherný počasíčko, sluníčko, teploučko, už to vidím x-)
Profilova fotka
Mamka objednala půl kila koláčků a budeme to v sobotu dávat do pytlíků, abychom viděly kolik se jich tam vejde a kolik jich teda objednat celkem.. Výslužky budeme dávat při odchodu z hostiny a budou tam minizákusky, možná kousek dortu a minivínko.. Jinak oznámení s koláčky budeme dávat průběžně, ale asi kolem půlky září
Profilova fotka
Jasně, že bude teplo :-D Ale kdyby náhodou nebylo, tak abych se neklepala a neměla fialovou pusu ;-)
Profilova fotka
ahoj Leni!! My budeme dávat jenom buchtičky - žádné dorty, žádné cukroví a budu dávat jenom takové ty košíčky a je to. Takže ti fakt v tomhle neporadím, bohužel. Uděláme tady pak hitparádu s půjčovnou cenou za šaty ;-)
Profilova fotka
já teď řeším kytku...všude píšou, že vysoké nevěsty by měly mít převislou kytku, ale tu já nějak nechci, tak to asi vyřeším dlouhýma stonkama a nějakou převislou trávou, která z ní bude koukat to my jsme tedy v počtu oznámení žabaři podle toho co tu píšete 8-) já dneska posílala návrhy k tisku a děláme jich jenom 20, budeme mít prostě malou svatbu
Profilova fotka
určitě bude krásně....loni byl úžasnej říjen....2. října se mi narodila dcera a pršelo jenom 6. října, když jsme jeli z porodnice...jinak bylo úžasně, pamatuju si to, protože jsme byli každej den venku s kočárkem

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?