Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Uvidíme ;-) Napíšu to hned po víkendu x-)
Profilova fotka
my taky jdeme o víkendu dolaďovat spoustu věcí na svatbu.. takže taky budeme mít "nabitý" víkend.. :-) už se těším, co napíšeš.. ;-)
Profilova fotka
Holky, tak mám vybrané 2 kytky, dneska mám schůzku s tou floristkou, ta to rozsekne. Tak jsem ráda, že jsem pokročila. A příští týden už jedu na šaty. Nejvyšší čas!
Profilova fotka
Juchů a právě mě objednala i kosmetička na zkoušku a líčení, to mám radost, jak mi to jde pěkně od ruky, haha
Profilova fotka
no tak to gratulace, to ja jdu dnska na radu ke kadernici a .....kosmeticku mam az na 5 zari...a kviti musim taky co nejdriv poresit ........reknu vam jak vidim mojeho a jeho snahu tak ....bychom se asi nikdy nevzali :)
Profilova fotka
baru - to jsme na tom stejně. Na druhou stranu mi to ale vyhovuje. Já si to ráda zařídím sama. Spolu jsme zařídili obřad a afterparty, ostatní mám v režii já. Akorát na prstýnky se ještě musíme domluvit. Mojí kamarádku budoucí manža dost buzeroval a o všem chtěl rozhodovat taky, to by mě mrsklo! ;-) baru - já jdu na zkoušku účesu a ke kosmetičce až 1.října. Fakt až týden před.
tak my vzdycky, kdyz neco zarizujem, tak to mame desne rychle nastesti :-) pac se vetsinou nerozhodujem a je to :-) oznamka uz jsou rozeslany, to byla fuska je vsechny rozstrihat a poskladat, nechali jsme si okopcit 2 na A4, aby to bylo levnejc, pac jsme jich potrebovali asi 100 kytku si necham uvelat jednoduchou z bilych ruzi a bez vatickovani a takovejch tech serepeticek, pac ji po obradu a foceni dam stejen do vody... no ale dost mi zacina vrtat v hlave kadernice... kamirka - cim dyl se to utaji, tim lip podle me :-N
Profilova fotka
ahojte holky.. :) jste šikulky, jak vám to jde všechno od ruky.. ;-) Rosi, ty budeš kytičku dávat do vody? To má nějakou symboliku nebo jen tak? :-)
Profilova fotka
AHojky holky, tak jsem doma ze zkoušení, i z centra... Do alba jsem vložila dva účesy, co jsme vyzkoušely, třetí jsme už zapomněly vyfotit...a byla jsem si vyzvednout plyšové pejsky na auta, tak je vyfotím a hodím taky do alba... A zítra budu volat ještě jedné vizážistce, tak uvidím jak to dopadne... Jdu vás dočíst, abych alespoň věděla, co jste probíraly :-)
Profilova fotka
Ahoj Jani, mně se líbí ten první účes, kde máš vlásky natočené :-)
Profilova fotka
Ahoj,tak už jsem konečně taky dneska dorazila domů!!!!Hodím teď nohy na stůl a nebudu nic dělat!!!! Ty paličkové šperky jsou naprosto úžasné!!!!!Taky se přidávám k holkám-kdyby náhodou-beru je!!!! :-D
Profilova fotka
Leni u toho druhého účesu to mám taky natočené, jen jsme jej zkoušely až jako druhý a to ty lokýnky už tolik nedržely, sestra to dělala jen kulmou, takže v pátek mi dá natáčky a v sobotu ráno uvidíme, jak moc budu mít vlasy natočeny a jak to bude vypadat... A do alba jsem hodila už i ty pejsky... Holky a gratuluji k tomu, co jste dneska zařídily a obvolaly...jste šikulky, jak vám ty přípravy jdou :-)
Článek se načítá
leni - nee, to jen aby mi nezvadla :-) pac mi to bude vazat svědková ;-)
jani libi se mi moc ten druhej uces, ten prvni by byl fajn, ale pripada mi, ze ti to nakroutila moc - mas jinak rovny vlasy? ja mam totiz neco polovlnityho, ale aji tak mi pripada, ze jakykoli vlny na me vypadaji neprirozene. Holky, malem jsem chcipla, kdyz nam ted dorazily po mesici fotky na oznamko od kamarada, co vymakaně fotí akty a má megafoťák. uz se nám na to nechtelo cekat, tak jsme se nechali na oznamko vyfotit od segry (takova normalni vesela fotka, mam to v albu s useknutejma hlavama :-) no a ted jsem koukala na ty fotky od kamose a jsou fakt neuveritelne hnusny, nechapu, jak z nas moh udelat takovy prisery a to sme se specialne fotili v levandulovym poli v Provence! vypadame tam jak blbci, fakt :-N ja jsem tam tlusta jak bečka a chytla jsem z toho pořádnou depku, že jako bych asi měla shodit, jenže pak se koukám, že na té fotce je i přítel děsně bachratej, což nechápu, jak se mohlo povíst, pač má 180/60 kg :-D :-D takže nějak špatně vykalibrovaný poměry a výsledek fakt otřesnej, ještě že nás ta ségra do zálohy vyfotila :-N :-N no měl nám původně fotit na svatby, tak jsme ho taktně zrušili :-D a dali to kámošovi, kterej je osvědčenej :-D
Profilova fotka
Holky, téda, vy jedete!! hele, pro představu - kolik jste si nechali dělat oznámení? Myslím kousků... rosi - vidíš to, i profi fotograf nemusí bejt 100%, viď? Zlatá ségra!
Profilova fotka
Holky já z toho snad zešílím,hledám noty k písničkám co nám budou hrát při obředu a nemůžu nic najít.... :-(
Profilova fotka
luci - a co sháníš? Moje sestřenka studuje hudeb. konzervatoř, tak by ti to třeba mohla sehnat ;-)
Profilova fotka
Jani, pejsci jsou krásní.. !! Mně se líbí ten první účes.. to je jen můj názor:) Hani, my jsme si nechali tisknout 35ks oznámení, ale dodali nám jich asi o 5ks víc.. :-) Rosi, ještěže jste si to posichrovali.. ;-)
Profilova fotka
Tak mě se jani líbí ten druhej, akorát těžko se to hodnotí, když tě nevidíme ještě zepředu... leni - ahá, tak 35 ks by nám nestačilo, já myslela tak 70 a mamka mi dneska nakázala 100 kousků. Nic, jdu sníst 3 talíř zelňačky a jdu juknout na VKV a do hajan. Zítra jdeme s MP na prstýnky a pak se půjdu po Brodě juknout na šaty, tak se vám pak ozvu. Dobrou berušky!
Profilova fotka
tak už jsem to zadala mému šikovnému bratříčkovi,tak snad to najde... Ony to jsou moderní písničky jako Hallelujah od Alexandry Burke,atd...
luci a jaky pisnicky mate jeste? az se muzu inspirovat :-) taky vybiram :-) ale uz mame pisnicku na novomanzelskej tanec, hodim odkaz, takova ne moc tradicni... :-N
Profilova fotka
Jani, líbí se mi na tobě víc ten druhý účes ;-) Holky, o víkendu nám odpadl kameraman, ale právě jsem konečně uhnala jinýho ;-) jupíí a taky jsem si dneska koupila nový botky, tak už mám na svatbu dvoje, jsem to ale.. A co říkáte na moje jmenovky?
http://www.azlyrics.com/lyrics/rachae...
luci jmenovky jsou k sežrání :-D :-D :-D
Profilova fotka
risi, juj, no díík, však si ani nepřej vědět, co bonbonů jsem u toho slupla, takže jsem se zorhodla, že je koupím a zapíchám az později, jinak to nedopadne dobře :-p jsem mlsoun :-D
luci, tak to chapu, pac ferrero je moje nej x-) sem jednou dostala valentynsky srdce s ferrerama a sežrala ho na posezení :-N
Profilova fotka
Dobré ránko :-) my se dneska moc nevyspali, mimčo mě každou chvíli lehtalo v břiše, fakt legrace a ráno v 5 vstával přítel do práce :-S Rosi jj jinak mám rovné vlasy a to jsem vždycky chtěla vlnité...ale to většinou tak, kdo má rovné, chce vlnité a kdo má vlnité, chce rovné :-) Foggy my si necháváme tisknout 50ks oznámení... Jinak děkuji za komentáře k účesům, v sobotu to možná budeme zkoušet ještě jednou, tak zkusíme udělat ještě nějaké fotky a kdyžtak dodám... Luci jmenovky jsou super, hned bych si jednu dala...a to teď na sladké moc nejsem :-)
Profilova fotka
Ahoj holky.. :) Luciku, jmenovky jsou krásné.. taky bych si jednu dala :-D ferrero já taky můžu a víc než raffaelo ;-) A můžu se zeptat, co jsou ty fialové "věcičky" =-) Jani, já mám vlnité a žehlím si je žehličkou.. ale je pravda, že když jdu spát s vlhkou hlavou, tak se ráno vzbudím jako pudl :-D
Profilova fotka
Leni no přesně, moje mladší sestra má taky vlnité a od té doby, co chodila na školu se učit kadeřnicí, tak si začala žehlit vlasy...a při tom jí ty vlnité vlasy moc sluší...
Profilova fotka
Jani, mně prý taky moc sluší.. ale já když už mám vlnité, tak je chci mít hezky vlnité a proto třeba difuzérem si je víc navlním.. :) ale žehlím si je jenom občas.. většinou přes zimu a v létě to nechávám na přírodě :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?