Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Pavli, mně se nejvíc z těch dvou teda líbí ty druhé (na osmé straně).. :-N ale já je nosit nebudu.. :-D
Holky, a že je výjimečného a ne výjímečného =-) jsem teď zase zcela nahlodaná. To je děs, protože já si myslím to první a na tom oznámku z kterého jsem to obšlehla je to druhé, takže jsem na vážkách, trapas :-D a musím teď potvrdit tomu copy centru, tak ať mi to nevytisknou s čárkou nad tím měkkým i :-N
Profilova fotka
Kami, já bych řekla, že je: výjimečného!! :-)
Profilova fotka
teď jsem to zkoušela aj ve wordu a s dlouhým "i" mi to podtrhlo jako chybu a bez dlouhého "i" bylo v pohodě.. takže opravdu bych jak jsem psala dala "výjimečného" ;-)
jéé už tam nejsou, nesmí se létat od 6 měsíce později jenom na potvrzení od lékaře. Dělám v cestovce, tak radím odborně.
že jo :-D mamka mi teď tvrdila, že to druhé, že na gymplu za to dostala basu :-D takže jsem nevěděla už vůbec :-D ale pak když jsem ji řekla, že se to říká vyjímka a píše se výjimka, tak taky řekla, že to je výjimečného ;-) ale já s tím počítala, že to tak je napsané a normálně se řádně podívám do náhledu a tam je čárka! Bych si toho snad vůbec nevšimla!
Profilova fotka
hakli, já se na prstýnky dívala na moon.cz - taky už tam nebyly.. :-N
Leni, děkuji za rady x-)
Profilova fotka
:fakt to bude výjimečného!! aj word mi to schválil :-D
:-D Jako kdyby se mě někdo zeptal, tak řeknu a jsem si jistá...ale když to na tom oznámku od někoho tak bylo, mamka mi tež řekla...tak mě to prostě znervozní a už si nejsem tak jistá 8-( :-)
Profilova fotka
pavlí - mně se líbí obojí ;-)
Profilova fotka
Dobre rano holky, tak ja jsem vcera totalne mela blby den asi jsem si prihodila uzec ci upal ...nikdy nevim co je z ceho ale ......krasny vecer a jeste krasnejsi dnesni rano - nastesti to uz ustupuje....i kdyz v praci tak ......snad uz to bude jenom lepsi. Vcera mi prisly ty sperky tak jsem vam je nafotila a hodila do albicka - jsou krasne a doufam ze mi hodne dlouho vydrzi (i kdyz udrzba palickvane krajky je narocna ).....snad se vam budou taky libit.
Článek se načítá
Profilova fotka
hakkli - tak to díky, to je super, díky za radu, takže letět můžu. Paráda
No Baruš, krása! Opravdu koukám a super! To je to na tu zakázku? ;-) Slintám nad těma náušnicema...a ten náhrdelník je úžasně provedený, tý jo...fakt super ;-)
Profilova fotka
Báro - to je nááááádhera!!! Jako to je luxusní!!! Úžasný! Nemám fakt slov! Jsem fakt nadšená!!!! A ať ti je líp!
Profilova fotka
Baru, je to krásné, opravdu!!!! Fakt ti to sluší.. x-)
Profilova fotka
Dekuji....dekuji taky me to moc tesi jak to vypada..jojo to jsou ty na tu zakazku......uz vim co dam asi nekomu k vanocum - fakt krasna prace a uplne supr je to udelane aj ty nausnice.....bomba :)
Profilova fotka
Baru, nám se to líbí a k Vánocům bysme to klidně uvítaly, jen je nás tu víc - to by se ti asi prodražilo :-D :-D
Leni, jen Barču nech, když chce, nebudeme se bránit přece :-D
Profilova fotka
Já se taky bránit nebudu :-D :-D Baru, mám ráda hnědou anebo spíš by se mi hodila červená varianta :-D :-D
Leni, podívej se prosím, prosím jestě na to oznamko. Myslíš, že ty adresy by měly být černě a nebo tak, jak tam jsou-barevně? Pořád na tím váhám, jestli to nebude moc přeplácané...ale už si říkám, že jsem prdlá, protože když má někdo nějaké andelíčky atd. tak to mám oproti tomu zcela decentní :-N
Profilova fotka
Kami, hned se na to jdu kouknout, ju? ;-)
Profilova fotka
Kami, nechala bych to barevně.. tak je to jednak hezčí a jednak to dodává tu symboliku toho oznámení :-) kdyby to bylo černě, tak to ztrácí tu "pointu" ;-)
Dobře :) Přítel mi teď napsal, že to taky mám nechat barevně...Já nemám ráda přeplácané věci a v jednu cvhíli mi to přišlo =-) no znáte to, jak to chce mít člověk hezké :-D Děkuji moc, Leni :-)
Profilova fotka
No hned a vsem vam necham neco udelat co ......to me vyjdete skoro stejne draho jako svatba :)
Profilova fotka
Kami, není vůbec zač.. od toho tu jsme, ne? :-) Když nad tím člověk moc přemýšlí, tak už ho napadá spousta věcí.. takhle barevně je to krásné a fakt to tak nechte!!!
Leni, necháme to tam :) Opravíme tak tu hrubku :-N a snad v pátek to budeme mít vytištěné... ;-) A začneme rozdávat. U přítele to rodina ještě neví!!!U nás se vše drží pod pokličkou :-N takže to pro ně bude o víkendu novinka ;-) (rodiče a sestra to ví, jinak nikdo, z jeho strany jde asi 40 lidí-snad nebudou na dovolených)
Profilova fotka
Tak to bude pro všechny překvápko.. teeeda, pak se ozvi, jaké byly reakce a překvapení :-)
No jsem zvědavá, jedna jeho teta vždy brečí, tak to bude asi komedie :-D a ostatní to nečekali. tím, jak jsem Ti psala, že jsme teď byli pryč, tak asi nečekali, že když se někdo vrátí, tak to dvou měsíců bude hned svatba :-D Jsem moc zvědavá co řeknou-tak doufám, že to bude pozitivní :-N
Profilova fotka
určitě to bude jen a jen pozitivní reakce od všech!! uvidíš, že jo.. ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?