Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Holky, já vám tak závidím (v dobrém ;-) ) nové velké kuchyně - to je můj sen .. ale to až si jednou postavíme.. dělám si z Mišáka srandu, že kuchyň bude v baráčku ta úplně největší místnost :-D
Profilova fotka
My včera koukali na prstýnky, asi jsme už dohodnutí, které to budou, ale ta částka za ně je naprosto příšerná!!!! 8-( Jenomže jsou jediné, na kterých jsme se shodli, takže to tak asi přeci jen dopadne ... :-N
Profilova fotka
Já si tuhle kuchyň moc přála a taky jsem si na ni vzala úvěr ze stavebka.. :-) Hani, tak se zeptejte taky na cenu.. my bysme si taky vybrali tam a ona nám řekla že 12tis. (tak jsme na sebe s MP mrkli, že do toho půjdem a ona dodala, že za kus).. :-D tak nám teda spadla brada a šli pryč :-D :-N
Profilova fotka
Pavli, kolik budou stát ty vaše prstýnky?
Leni, máš fotky kuchyně na modré střeše? Musím sehnat inspirace :) 12 tisíc za kus bych nedala ani náhodou =-) My tak do 9ti tisíc za dva. Více snad nee!Je to strašně kolik všechno stojí...
Profilova fotka
Se úplně bojím to sem napsat .... 22tis |-|
Profilova fotka
leni - a kde jste se na ně byli podívat? Nevíš?
Profilova fotka
Dobré ránko, teda holky vy jste toho opět napsaly, to je dobře :-) Já před chvílí vylezla z postele, jsem dneska nějaká polámaná, na 6 jsem vezla přítele do práce a pak šla ještě spát...nakonec mě vzbudil pošták, ale neměla jsem dost financí u sebe, abych mu zaplatila balíček, takže jej mám na poště...dorazili mi plyšový pejsci na auta pro nevěstu a ženicha...jak balíček vyzvednu, hodím fotku do albíčka :-) ¨Leni 12tis. za jeden prstýnek, tak to je opravdu moc...my budeme dávat za dva zhruba 8tis, plus nám ještě odečte cenu, jelikož tam přítel dával svůj starý snubní prstýnek, aby si jej tam nechali a udělali z něj něco... Pavli a kolik tedy ty vaše budou stát?
Profilova fotka
Pavli, ale zase jsou to jediné prstýnky na kterých jste se dohodli.. pro každého je to jinak - někomu se to zdá drahé, pro někoho akorát, pro někoho málo ;-) a my tě přeci vůbec odsuzovat nebudeme!!!!! :-) Kami, můžu ti je poslat na mail.. nemám je na střeše.. Hani, je to blízko toho obchodního centra, ale název obchůdku nevím.. vím, že tam mají oblečení, kabelky a vzadu v obchůdku je zlatnictví :-) Jani, ty naše budou cca stát 11tis. oba..
Profilova fotka
A to tam je jen jeden kámen (zirkon), kdybych chtěla brilianty, tak ještě o 5tis víc :-x
Profilova fotka
Pavli, já taky mám jeden kamínek a zirkon.. ;-)
Profilova fotka
Je to strašně moc peněz jen za šperky, na druhou stranu je to na celý život (nebo aspoň v to oba doufáme)... je to těžké rozhodování, dnes ještě zkusíme na nějaké juknout, ale čas se krátí, takže už nemůžeme dlouho čekat...
Článek se načítá
Profilova fotka
Pavli, to je jasné.. my jsme si řekli, že náš cenový strop je 13tis./oba.. a každý to má jinak, takže v pohodě a vůbec se nemusíš nijak "omlouvat" - prostě se vám líbily a chcete je, i když jsou dražší x-)
Profilova fotka
leni - tak to vím, kde. To je nejdražší prodejna v HB. pavlí - když na to máte, tak proč byste si je nekoupili? Nikdo tě odsuzovat nebude, spíš ti někdo (Foogyna) bude závidět ;-) :-D
neume a to máte od Rýdla? Kdysi ho tu jedna nevěsta chválila, ale asi je opravdu drahý. My máme od Kouřila v Brně a stáli dva 14 tisíc, 6,5mm široké a já mám ze 3ma briliantama o velikosti 2mm jeden.14 tisíc krásná cena.
Profilova fotka
Kdyby aspoň bylo co závidět, ale na první pohled opravdu nepoznáš, že jsou tak drahé.. Jsou trochu masivnější, tudíž těžší a nejsou z barveného bílého zlata, ale přírodního... no jo no, snad ušetříme na něčem jiném.. holky, když se nám to takhle přiblížilo, máte už někdo naplánovanou svatební cestu tak, že víte, že určo pojedete?
jo jo kuchyňě to je radost. Taky ji máme ze stavebka.
Profilova fotka
Hakli, nene, je to od firmy MOON
No cena je jedno, hlavně aby nebyly z měkkého zlata- toho bílého je více druhů. Už to tu někdo v diskuzi o prstenech vysvětloval a kamoška mi to potvrdila, rok po svatbě mají prsteny úplně poškrabané a matné a to levné nebyly. Právě ten Kouřil říkal, že používá to nejtvrdší bílé zlato. Před tím by mě vživotě nenapadlo že je více druhů tvrdosti, znala jsem jen karáty 15 a 18. a pozlacení haha.
jo 14 karátů vlastně haha :-|
Profilova fotka
Tak to je teda super cena, Hakli.. Brilianty jsou příšerně drahý a takhle velký vůbec... To Vám je udělal fakt za krásnou cenu
až divný, že. Mám je v albu. A vy máte které?
Profilova fotka
hakli - je fakt, že se mi u Rýdla taky líbilo hodně prstýnků už před rokem, co jsem to projížděla
Profilova fotka
Pavli, my na svatební cestu pojedeme až příští rok.. chtěli bysme někam letět a mít all inclusive :-) letos už nepojedem nikam - vlastně jsme ani nikde nebyli :-N :-( ale vynahradíme si to příští rok.. :-) Hani, ahaa.. no, my nevíme, co kde je.. ale doporučili nám to, ale po zjištění ceny jsme se otočili a šli pryč.. :-D
Profilova fotka
Pavli je to sice docela dost, ale pokud se vám líbí a máte na to, tak si je kupte...jak říkáš, máš je na celý život...to mi říkal přítel taky, že šaty, oblek apod se vrátí, kytka zvadne, ale prstýnky nám zůstanou, takže jsme ani žádnou hranici ve vybírání neměli...prostě jsme si vybrali, paní nám řekla cenu a tak jsme si je hnedka zamluvili, i kdyby stáli víc... Holky musím se prozatím s váma rozloučit, jedu za sestrou. Má dneska v práci volno a tak jdeme vymyslet nějaký svatební účes. Beru i foťák, tak pokud něco vymyslíme, tak vyfotím...tak držte palce...zatím papa
Profilova fotka
Dala jsem prstýnky do alba, tak rychle jukněte, ať je můžu zase smazat...
Profilova fotka
pavli - my bysme rádi po svatbě odletěli, ale nesmíme o tom před nikým mluvit, pač budou mít všichni pindy, že jsem v 5.měsíci a letíme na dovolenou. leni - dyk jo. Škoda, že jsme se neznali dřív, mohla jsem ti přesně říct, kam máte jít... Neva.
Profilova fotka
V 5. měsíci by to mělo být v pohodě, ne? Nedoporučuje se létat ve vysokém stupni, což si představuji od sedmého měsíce výš...
Profilova fotka
jé, mně se ty prstýnky nezobrazily... :-( Já je chci vidět!
Profilova fotka
Mě se zobrazují normálně - no nic, tak na stránkách moon.cz jsou ty, co se nám líbí nejvíc na desáté straně (rozdělovník snubní prsteny s kameny) třetí od zhora a ze strany v pravo - cena začíná na 21814,- a ty druhé jsou na straně osm, poslední řádek uprostřed - cena 18709... Teď si jdu nechat udělat nové nehtíky, vrátím se po obědě... tak pište dojmy a názory

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?