Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Hakli, já Ti asi taky nepomůžu, my je máme z miadesign a tam oznámka z fotek asi nedělají... Ale zkus se podívat na doporučené firmy tady na beremku, třeba na něco narazíš..
Profilova fotka
holky, v mejlu mi přišel návrh oznámení - to je tak nááádherný!!! Hlavně je to bílé na černém a už to fakt za 6 týdnů proběhne.... Já se tak těším!!!!!!!!! x-)
Profilova fotka
Foogy, normálně jsi mě teď pěkně vyděsila... já se vdávámuž za 7 týdnů a mám strach!! :-N pomóóc.... to bude určitě strašnej propadák.. ježku, já to asi zruším.. :-(
Profilova fotka
Teda já se jako těším, ale na druhou stranu vůbec... Mám pocit, že nic nestíhám, že nic nemám a že to bude strašný..
Profilova fotka
Nemu tak to máme stejný pocit...tak nějak si pořád ještě ani neuvědomuji, že se to rychle blíží... A hlavně ty myšlenky v hlavě, že něco bude špatně, že budu třeba moc brečet, nebo že udělám nějakej trapas...no prostě myšlenky fakt super...
děvčata, základní věci tam určitě budou a bez těch drobností se to objede. Jak já, mám na obřad pár povinností - obléci se, učesat a namalovat. Už půl roku se mi zdá, že jsem se nestihl namalovat! Nedovedu si představit jak by to bylo, kdybych měla dělat celou veselku. Haha, to by mě asi noční můry pronásledovaly co noc. Ještě k tomu mému snu: jsou různé, prvně nemůžu najít žádné stíny ani řasenku, pak už musím jít a jdu nenalíčená..., další sen je že už je hostina sedí tam plno lidí, ale obřad teprve bude a já nemám v kabelce žádné líčení ´a hledám a heledám...
Profilova fotka
Jé, to já už se na svatbu strašně těším! Fakt moc a moc! A přítel se tuhle přiznal, že on už taky, že už budeme rodina, že to bude fajn! A svatba mi teď i překrývá mimouše. Si teď vůbec neuvědomuju, že mi něco roste v bříšku ;-) A nebojte, dopadne to dobře. Proč by to jako mělo dopadnou špatně???? Důležité je, abysme byli nalíčené, učesané a v šatičkách, ženich, aby měl oblek a měli jsme prstýnky a o nic jiného nejde, ne??? hakli - tý jo, to je ftipnej sen. A líčíš se denodenně nebo nejsi zastáncem líčidel?
foogy no tos na to kápla! nalíčené učesané a oblečené! haha, z toho jsou právě ty nervy hahha. já se líčím každý den o víkendu jen řasenku, pokud jsem doma. Jsem zastánce upravené ženy, pro chlapa musí být stále atraktivní. Tak neváhám utratit za pěkné tepláky nebo vyřadit pěkné tričko dřív a začít je nosit na doma. Flogy a ty čekáš plánovaně miminko?Kolik ti je? Mě 26 a furt si připadám malá na mimčo. Ale přítel už by moc chtěl.
Profilova fotka
hakli - jo, tak to jsme na tom stejně, taky se líčím a moc mě to baví. když nejsem nalíčená, přijdu si jak nahá ;-) Akorát od té doby, co jsem těhu, tak na to nějak prdím. Kor, když mi bylo ráno špatně, tak mě fakt nějak malování nezajímalo. A teď zase vstávám na poslední chvíli, takže .... Jsem prostě dobytek ;-) hakli - no, plánované to nebylo, jednou jsem si nevzala čípek a ono to zrovna vyšlo ;-) Ale nevadí nám to, jsme rádi. Přítel teda víc. Mně je 25 a jemu 33. Ze začátku jsem byla spíš v šoku, ale nakonec mi došlo, že můžu bejt ráda, že nám to vyšlo takhle přirozeně a rychle a né jako ostatním párům, co s snaží 2-3 roky a nic.. To musí být šílené nervy. Jo a v pátek jsem se po dlouhé době viděla se sestřenkou a vdávala se v říjnu na konci 4.měsíce a mimouš se jí narodil v březnu. Prostě naprosto stejně jako já :-D To je ale náhoda!
tak takhle je to ale fakt dobré, možná lepší nad tím nepřemýšlet a neplánovat. Moje kamarádky už všechny mají, často nejsou ani vdané.
Ahoj brnacko :) nemam tip, rozhodne ne z Brna, ale myslim, ze ti to udelaji v kazdem copy, ci grafickem studiu, v grafickem ti to dle meho soudu udelaji lip, znaji proporce a daji si to rovnou do spravdneho formatu.
Profilova fotka
Když půjdu nenalíčená, tak se asi nic nestane a řasenku bude mít po ruce asi deset ženských, tak to nějak zvládneme...a z nejhoršího půjdu v džínách.. Spíš se bojím toho obřadu, z toho že to bude chaos a na hostině nuda a z toho, co bude potom.. Jestli to ustojíme a zvládneme žít jako rodina .. Ono se to popisuje dost blbě, tak snad aspoň trochu chápete z čeho mám strach..
Článek se načítá
jdu tedy hledat nějakou diskuzi o oznamkách. dík za rady. a tu není žádná Brnačka?
Profilova fotka
Holky, nějak nestíhám číst.. :-N jsme s MP doma, má den dovču, tak si to užíváme.. :-) byli jsme ve městě a teď si asi hodíme nožky nahoru a budem relaxovat.. :-D
Profilova fotka
hakli - kde vůbec budete mít svatbu, když máš v passu napsané zahraničí? Jsem zvědavá, co? :-D hakli - prostě to tak mělo být, prostě k nám už čmelda chtěl a tak to prostě je ;-)
Jinak ja se taky tesim.... v praci mam odpocitany obraceny kalendar, takze dneska vim, ze to mam za 54 dni a uz bych chtela aby to bylo klidne tenhle vikend :) Nervy mam jen z pocasi a trosku z vlasu a liceni. Ve stredu jdu na zkousku ucesu a bude tam i pani co me bude licit, ale tu jsem jeste nevidela :) Kazdopadne ja chci vlasy jen trosku natocit a malinko zvednout, zadny drdoly, tak snad se povede.
Leni.... ticha zavist :) Uzivejte si.
Profilova fotka
nemue - neboj se, obřad má v režii matrikářka, ta se o to postará, od toho tam je a na hostině nuda nebude, když hraje kapela, tak je to pohoda. Lidi se rojedou sami, ničeho se neboj. No a co bude potom? To, co teď. ;-) Akorát budeme mít jiné příjmení :-) Ale chápu tě. Já mám zase strach, jaká budu matka a jak to zvládnu a jestli to zvládnu. Ale říkám si, zvládly to jiné, zvládnu to taky. leni - tak to teda fakt záááááááááááááááávidím! Chci být taky doma a válet se na zahradě...
Profilova fotka
klate - to už je fakt za chvíli, viď? Jo, to už jde na zkoušku účesu? To já jdu až týden před svatbou. A rovnou si nechám i šamponkem obarvit vlásky. Ale je fakt, že kdyby se ti to nelíbilo, tak to můžeš ještě milionkrát změnit a najít si jiný účes a popřípadě jinou kadeřnici. To já mám krátké vlasy, já nic moc vymýšlet nemůžu ;-)
Profilova fotka
Klári, Hani - to je po dlouhé době, co má MP dovču:) a jelikož jsme letos nikde nebyli a ani nebudem, tak si řekl, že budem spolu doma :-) Já jdu na zk. účesu ve čtvrtek před svatbou :-N a to mě taky obarví.. ;-) Já se ještě cítím docela v klidu, ale je fakt, že to hrozně rychle utíká.. :-N
Taky se uz prestavam bat, ze se lidi nezabavi... my jich teda mame cca 65, takze to bude trosku vetsi srumec, ale nejak se to zvladne, doufam :) Spis se bojim, aby zvladli to nase foceni, nechceme ho odbyt a oni na nas budou muset cekat... z toho jsem trosku nerv. S vlasy to je tak, uz stejne musim na smik smik, tak to jen zkusime, ale vzhledem k tomu, ze pani nevedela ze chci zavoj, tvrdila jsem ze Neee tak to bude takovej sok.... snad uz ale nic nevymyslim. Foogy, taky mam obavy jaka budu mamka, jednou...doufam brzo :) kor kdyz tu svoji pekne zvladnu kritizovat a to ona je zlata :) Ale zvladnem to, stopro :))
Profilova fotka
leni - to mi měli dovču společnou minulý čtvrtek - jeli jsme na Štiřín, pak v Humpolci 3 hodiny koupání a pak jsme jeli ještě na jeden kšeft. Tak to byla Leni naše letošní společná dovolená..... Ale včera jsme se dohodli, že po naší svatbě odletíme, pokud mi bude dobře - jakože bude. Ale nebudeme to nikde říkat, pač by nám to všichni rozmlouvali, řekneme to 2 dny před odletem a je to! MP si musí odpočinout, musí někam vyrazit a já si chci užít svojí poslední dovolenou bez robátka ;-)
Profilova fotka
Hani, to je jasné.. my letos asi pojedeme příští víkend do Zoo, tak to bude naše dovča.. ale co, příští rok si to vynahradíme a místo týdne dovolené budeme mít třeba 14dní v kuse :-) Kam byste chtěli letět? ;-)
jojo dobrej nápad, my jedeme v sobotu na týden. A pak až na svatbu. Odletáme 16.10. Foogy koukni na fotky, tam je vše napsané. Já měla zkoušku účesu o víkendu! Budu se česat sama, tak jsem si večer v pátek umyla vlasy a mamka mi je důkladně natočila na natáčky, spala jse na nich a ráno jse byla jak pudl. Pak to trochu povolilo a bylo to hezké. Drží mi to ještě teď. Koupila jsem si na to tužidlo Redkem za 800 kč, tak to by v tom byl teda fakt čert kdyby to nedrželo. :-D
Profilova fotka
Jezisku my to mame za chvili :) .......toto to snad neni mozne ze to tak leti.......porad jsem si rikala casu dost casu dost.........no co ...povede se povede nepovede se nepovede - jakoze hostina a zabava hostu........se prece nezblaznime ne? Hlavni je byt v cem oblecena, v cem chodit, byt nejak namalovana a ucesana, mit co navliknout na prst a mit toho druheho kteremu se oddame na cely zivot :) ja nic jineho nepotrebuju, teda jeste nekoho kdo mi to odsvedci
Profilova fotka
Tak si jdu zrovna volat ohledně líčení, tak mi držte palce. Už jsem se dneska jednou rozčílila skrz nemocenskou, si připadám, že si tam ze mě dělají srandu ]-( už mě fakt vytáčí...
Profilova fotka
jani - držím, pak napiš, jak to dopadlo! hakli - no jo, jsem debilka, taky mě mohlo napadnout juknout do albíčka, viď? Hele, to je paráda! A kdo to vymyslel a kolik vás při té svatbě bude?
holky.... MP - to je zkratka pro - muj pritel? jsem tele, co? Ale fakt nevim :-| Jinak taky bych se nejradsi cesala sama, ale mam pocit, ze to bude preci jen jistejsi, pojedu 2 hodiny autem a vlastne od ucesani az za 4 hodiny bude obrad..... tak se bojim, ze bych to pak moc resila.
Profilova fotka
Klári, jj MP = můj přítel.. já se taky asi 2-3 stránky zpětně ptala na to stejné, taky jsem nevěděla.. nejdřív jsem myslela, že je to můj pes, ale nesedělo mi to do vět :-D :-D takže v klidu, nejsi tele.. anebo jsme obě dvě :-D
Profilova fotka
Já jdu na zkoušku účesu 5.9., večer máme závěrečný koncert k ukončení sezóny, večer raut a pak kalba s kolegy, tak si myslím, že se to hodí.. Ona ta akce je dost formální...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?