Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Lenni, jojo, pohovory jsou fuj, ale někdy ten výsledek stojí za to. a na jakou pozici to je, smím-li se zeptat...
Profilova fotka
klasika - administrativní pracovník :-) ale nerada vždycky říkám, něco kam jdu, atd. protože kolikrát to nevyjde, tak to nechcu roztrubovat zbytečně.. :-N
Leni to bude v pohode, co je to za pozici, jestli muzu byt tak osobi?
Profilova fotka
ráda bych, ale nevěřím, že by to vyšlo.. :-( až mi oni dají vědět, co a jak, tak vám řeknu víc.. teď se snažím na to nemyslet :-D :-N
dobra tak s nama pojd premyslet o necem jinem :) co mate v planu na vikend?
Profilova fotka
My měli v plánu rozdávat další oznamka, ale přítel má službu, tak zas bude celý víkend pracovat, takže nic...tak aspoň s mamčou spočítáme výslužky, kolik krabiček a sáčků koupit a tak..a jinak klasický víkendový nicnedělání, jeden z posledních víkendů s našima, tak si to musíme užít, dokud jsem jen jejich ;-)
Posilam neco na rozptyleni devcata :) http://www.photofunia.com/ No my mame v planu roznaset, ale jen dvema tetam, nikdo jinej nebude doma :) Ale jinak to budeme mit podobne, takove lenosenicko :)
Profilova fotka
klate: ty jsi moc hodná.. takhle mě rozptýlit, to přesně potřebuju ;-) My dneska jedem za našima. Mamka má narozeniny, tak jsem jí dělala takovej rychlej nepečenej dort:) Snad se jí bude líbit a hlavně chutnat.. koupila jsem k tomu ještě dortové svíčky :-D takže budeme asi sedět, kecat.. Trochu jsme chtěli probrat svatbu - cukroví, dorty, hostinu - chceme se zajít domluvit přímo s majitelem na detailech.. Včera jsem řešila s floristkou květiny, tak se to někam hne všechno.. příští týden nám mají přijít prstýnky, tak netrpělivě čekáme:) V neděli bysme se měli sejít se známýma, tak jim chceme dát oznámení, včera jsme taky dali jedno.. takže ono to postupně někam spěje:))
Profilova fotka
klate: to je to, jak se dává do alba?? :-N
Leni, to nevim, ale muzes tam pridavat fotky a pak si to ulozit a podle me klido nechat vytisknout, ja uz si udelala tri, mam tu jen 6 fotek a strasne se bavim. Kvetinarka je to posledni co mi zbyva doresit, nejak je problem s moji vybranou kytickou, tak to trosku resim, jinak uz krom tloustnuti a hubnuti nic :)) Jinak sedet a krafat to by se mi taky libilo, mam rada takove ty rodinne oslavicky ;)
Profilova fotka
já taky.. a když se sejdeme všichni, tak nás je 8 :-)
tak to je parada, i kdyz ted me napada, ze ja se s mamkou radsi o svatbe bavit nechci... vetsinou to konci ohnem na strese, musi u toho byt svedci, pak je to ok ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Klári, je to dobrej nápad - taková hloupost a jak to člověka zabaví a rozptýlí, co? :-D a jakou chceš kytičku, že s ní máš problém??
Profilova fotka
a koho máš jako svědky?
Profilova fotka
Lucíku, máš pravdu, že takovéto užívání si s rodičma dokud jsme ještě jejich, je prima.. Na mě padne taková nostalgie kolikrát, když si představím - jaká jsem byla našich holčička, tatínkova malá princezna a že najednou už budu mladá vdaná paní a budu "muset" rodinu tvořit já, atd. :-D hold bude mě mít na krku manžel :-D :-D
Podivej se do meho alba, mam to tam i s problemem popsane, je treba ji videt. Ted nevim, jestli teda nemam chtit jen puget stejne ladeny, a nechat z toho spodku treba jen takove ty dlouhe trsy travy s perlickama.... budu se s ni muset jeste holt nejak sejit, puvodne to zarizuje segra, ale je ze Svycarska, tak to nejde po emailu musim dodelat ja. Je celkem dekoracne zrucna, tak ji verim a nechala jsem to na ni, ale tohle si musi clovek propovidat. My budeme mit segry, jak ja, tak zenich. Jen zenichova sestra bude v 8mem mesici, coz e ji moc nelibi, ale nam to nevadi, klidne muzou sedet vedle rodicu, nemusi preci nutne stat. A vy mate koho?
Je Leni, taky 17.10.? Tak to si budem prat paracek spolu :)
Profilova fotka
Tak jsem se vrátila z nákupu,výborný nakupovat v takovým vedru,sednout si potom do toho auta je paráda.... :-S Jinak já mám sice velikost 38,ale začala jsem dost cvičit a světe div se ono to pomáhá,příští týden ve středu jdu na zkoušku šatů a už jsem se domlouvala s paní v salónu jestli by byl problém změnit šaty-prý ne,takže budu ještě zkoušet... :-D my máme dorty z Jihlavy-tady pečou úžasné jovo dorty-mňam,mňam...Cukroví máme od paní z Luk a koláčky zase z Třince-máme to trošku složitější!!!!
Profilova fotka
Klári, dívala jsem se do alba a myslím, že zručná floristka si s tím poradí ;-) ta kytička je pěkná!! Já budu mít moji nej kamarádku z vysoký (bráchy totiž mám dva, tak aby se neprali :-D ) a ženich bude mít taky kamarádka z dětství - byl mu loni za svědka, tak si to "oplatí" :-)
Ahoj Lucko, to rada verim, ja jsem v klimatizovane kancelari a kdyz se sem vracim z obeda, rikam si, jak to tu vlastne miluju :) Jojo, cviceni je nejlepsi, jenze ja ted 14 dni delam velke nic, nebot jsem byla trosku nemocna, pak dovca a ted uz mi zacali i jine pracovni aktivity po vecerech - nemejte na mysli nic zleho, jedna se o umelecke aktivity :))) takze casu bude min a min, ale alespon 2kra tydne bych od zari zas mela zacit zvladat, tak uvidime, snad nebude tak zle.
Leni to ona si s tim poradi, ale rekla, ze ty prepadle ruze by trcely a pokud se to nebude drzet urcitym zpusobem, bude to vypadat divne, a ja zas nechci aby je tam navazovala a pak ty kvitky zvadly, protoze nemuzou do vody. Proste uvidime.
Profilova fotka
Klári, třeba se dají zpevnit nějakým drátkem ;-) jj, obě 17.10. x-) Luci, a nakoupila jsi? Já kdybych se v takovým vedru měla někde plahočit po nákupech a ještě bych nic nekoupila, tak bych byla naštvaná.. proto aj klidně gumičku do vlasů si koupím :-D a sem hned spokojená.. :-)
Profilova fotka
Jéé, Klári - ty máš foto ;-)
Profilova fotka
Já s kyticí taky ještě nevím,chtěla bych buď kaly,nebo tulipány nebo bílé růže,ještě nevím,musím se poradit s floristou...
Profilova fotka
Já jsem byla hlavně pro jídlo na víkend,vždycky dělám v pátek takový větší zásobovací nákup... :-D :-D
Profilova fotka
Adi - ja mam dort od Budaru maji vyrobnu na 2 namesi v Uh ale ja jsem zaleja do Ostrozske lhoty -dort 3patrovy - pocitaji kg 160kg - asi 7kilovy nechala jsem tam rovnou upect aj pro rodice. Kolacky mam z Vlcnova - www.vlcnovskekolacky.cz pani je horzne hodna a ochotna a cukrovi ....pecou znami od tchyne, ale u budaru ti udelaji aj to :)
no je to z te photogalerie jak nas jako nekdo kresli.... ale nic prevratneho :) Lucko, kaly jsu naherny, puvodne jsem o nich uvazovala taky, tak snad Ti pani dobre poradi.
Profilova fotka
Já vím Klári.. taky si s těma šablonama hraju:) Luci, taky jsem původně chtěla kaly - jsou překrásné, ale bylo by to všechno drahé a chtěla jsem si schovat a vylisovat jeden květ na památku do svatebního alba .. a to bych s kalama nemohla :-(
Profilova fotka
Já taky pořád nevěděla, co za kytičku..a už asi týden mám jednu v hlavě a jsem z ní nadšená. Miluju orchideje, dala jsem ji do alba ;-)
Profilova fotka
Přidala jsem do alba jmenovky a prosbu o dary!!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?