Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Tak jsem se tu zase objevila holky, já budu mít přítelovo příjmení s -ová. A přítel bude mít smoking s bílou košilí a bílostříbrnou mačkanou kravatou, myslím, že správný název pro ni je regata =-)
Profilova fotka
Přeju krásné slunečné ráno :-) Luciku, máš pravdu - je to regata ;-)
Profilova fotka
Dobre rano holky, tak co se prijimeni tyce libi se mi Plch ..bez ova a pro tonny pouze s I bez ova - jsem z Opavy a tam mam hodne lidi poslke prijimeni a zni mi to logicteji a krasneji :) Holky ja jsem vcera zkousela to zrdce na auti....trvalo mi to asi jenom 20 minut - ale je fakt jenom na zkousku - ted to upravim to foto a hodim do albicka .......a ukazovala jsem to aj mojemu - se dival jak jsem tvorila a odsouhlasil varinatu dvou srdci na atuo - jsem kreslila jak diva aby to pochopil :) Kosile - MP jsem koupila zelenou - uplne stejnou jako mam ja saty a bude mit bilou kravatu abychom ladili s doplnky spolu (ja bile boty, kyti, sperky, a celenu do vlasu) on kravatu a korzas...uz se tesim jak to vube vypadat.......snad nebudem jak vodnici :) Dneska to vypada na velky parak......to bude den v te kancelari...
Profilova fotka
Baru, už se moc těším na to srdce, určitě ale bude krásné - to vím, už teď ;-) Já jsem se teď domlouvala s floristkou na mých kytičkách.. poslala mi takovej soupis, je to hodná holka a dost šikovná!! Tak jsme dolaďovaly nějaké věci a měla bych se rozhodnout, protože nevím co na auto.. buď něco poskládaného z jednotlivých květů anebo taky to srdce (dám to do alba).. Jooo, dneska bude velkej pařák, ale na víkend se prý má ochladit.. :-( Baru, když se ti líbí víc Plch, tak si nech to.. ;-)
Profilova fotka
Ještě k těm ozdobám na auto, tak kdybych tam měla to srdce, tak by to možná chtělo aj tu organzu, ne? A u těch jednotlivých mi přijde, že je to ozdobeno těma kytkama - je to takové netradiční a mně se to hroooozně moc líbí teda.. barvu auta budu mít cappuccino :-)
Profilova fotka
Baru, to srdíčko je opravdu mooooooooooooooooooooooooc krásné!!!!!!!!! :-) Jsi šikulka.. by ses tím mohla živit!! ;-)
Profilova fotka
Mně se právě jednoduché věci líbí někdy víc než ty složité.. ale říkám někdy :-D
Profilova fotka
no ja planuju uplne normalne stuhy na kapotu ze zelene organzy a dole misto kyti jenm srdicka, ale necham ton a ...svagrynich ..co bude vypadar lepe - me by se libili terba aj jenom ty srdicka......a auti...ja pry pojedu Pajerem toz uz vidim jak tam lezu nahoru :)
Profilova fotka
já pojedu fabii combi :-) no, já myslím, že "skládání se do auta" patří k nevěstě a jejímu dni :-D
Profilova fotka
tak na nastesti budu mit ten nejmensi kruh a mozna ho aj potom sundam takze....toho se moc nebojim ale aj tak to bude sranda. Holky jak mam roztahnout boticky - nechchi v nich chodit po venku at si je do svatby neznicim.....jsou phodlne ale potrebuju aby mi sedly uplne na nozku :( nejaka rada??
Profilova fotka
Baru, máš takové ty kopyta?? Dají se koupit v obuvi, anebo boty (pokud jsou kožené) natři krémem a choď v nich doma.. tak povolej..
Profilova fotka
jj mam, nekdo mi tu ted opradil namoc ponozku a vlez no nich oni povoli........no majne nerven :)
Článek se načítá
Profilova fotka
baru nemas nejakeho znameho sevce? nam to vzdycky roztahuje on, maji na to nejake nastroje :-) Holky prosim vas jak jste vyresili problem s tim co na sebe kdyz bude zima? ja mam korzetove satky a budu si muset pujcit neco k nim. Muzu se zeptat kolik vas stoji v pujcovnach pujceni bolerka nebo pelerinky? dekuju
Profilova fotka
Adélko, já pokud budu chtít si půjčit bolerko či něco podobného, tak to mám v ceně půjčovného.. Ale nebudu mít asi nic.. koupím si asi jen takovej bílej nebo růžovej šál.. :-)
Profilova fotka
Adi...nemam nic a verim ze bude teplo (nemam - teda mam jenom sifonovy sal :) ), ja to mam jinak k satum v cene - jenom se k nim nic nehodi tak to ani kombinovat nebudu - budu verit :)
Profilova fotka
Baru, tak jsme na tom stejně ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, teda pár dní tu nejsem a teď nestíhám číst a tak nějak reagovat na vše, co jste tu probíraly, tak se omlouvám... Adelko já mám bolerko nebo pelerinku v ceně, ale pokud bych už chtěla s kožíškem, tak si za ni připlatím 300, což je myslím dobrá cena... Jinak příští týden bychom měli mít hotovy oznámení. Je trochu pozměněné, než to co je v albu, jelikož ta fotka má špatnou kvalitu...tak jak bude hotové, tak sem potom hodím fotečku :-) A mám jednu novinku, dneska sjem dostala první malý kopaneček :-)
Profilova fotka
Jani, jééééééééé... to je krásné!! :-) a jaký to je pocit? Nám by měly přijít příští týden prstýnky ;-)
Profilova fotka
Jani tak to gratuluju...to je mi ale zprava :)
Profilova fotka
jani x-) super, v kolikatem jsi tt? To ja si jeste chvili pockam :-) Leni, snad nam nebude prset. ja bych si ale neco obleci mela, at nenastydnu,nechtela bych prckovi ubliit,ale na druhou stranu pujcovne bolerka je 450kč a moc me to asi nezahreje :-(
Profilova fotka
Leni - nam taky a uz se nemuzu dockat, jenom doufam ze jse si zvolili dobrou velikost :)
Profilova fotka
Adélko já mám bolerko...to co bylo původně u těch šatů by mě před zimou moc neochránilo, tak jsme vybrali jiný a půjčovný u něj je 500
Profilova fotka
leni a mas ho nejak "vyteplene"? :-N
Ahoj holky, nejaky cas jsem byla dost mimo , takze jak jsem se zjevila hned jsem odesla. Nema cenu reagovat na vse, tak se zkusim vmezerit do diskuse. Lennni ty poskladane kyticky jsou nadherne, to srdicko je proti nim opravdu tradicni a takovou vzydobu jsem ja osobne jeste nikdy nevidela, fakt paradni napad. Btw. od pulky zari ma byt podzimni pocasi. Tak snad to bude nad nulou :)
Profilova fotka
Leni je to krásný pocit, už tak tři týdny zpátky to bylo spíše lehtání v bříšku, ale dneska se mi i malinko zvedlo bříško, bylo to vidět, jak jsem ležela na zádech a nijak se nehýbala... No vidíš a na prstýnky jsem úplně zapomněla, příští pátek by nám měla volat paní, že by prstýnky měly být hotové :-) Adelko jsem v 19.tt...a jakpak se cítíš ty? Baru děkuji :-)
Profilova fotka
Klate: mně se taky víc líbí ty jednotlivě poskládané kytičky.. ;-) a na 99,8% procent to chci mít takhle - jenom to bude z růží (bílé a růžové).. :-) Jani, tak to je skvělé.. když člověku není špatně, tak je to asi krásný pocit.. Holky, tak pište, jak to probíhá, jak se cítíte, atd. Já se těším, až taky pak budu čekat miminko a chci si koupit spoustu krásného těhotenského oblečení - máte už taky nakoupené? :-) Teď tu byl pán, že mi přišel balík (bylinky na ten můj močák), tak si ho odpoledne vyzvednu.. :-)
Profilova fotka
jani ja dnes koncim 6tt ale miminko je mensi, takze rodit budeme pozdej :-) a citim se bajecne, zatim zadne nevolnosti, vsechno OK, vcera jsem prdolku poprve videla :-) a u se moc tesim na prvni kopanecek :-)
Profilova fotka
Leni já už naštěstí nevolnosti mám za sebou, měla jsem je asi týden, ale to jsem opravdu vyzvracela všechno co jsem snědla a vypila...a těhotenské oblečení mám prozatím jen kalhoty, sukně na léto mám prozatím nějaké ještě s gumou, tak se do nich vejdu a kraťase taky, ale na zimu si určitě budu muset koupit více věcí...mě spíš baví kupovat ty malé oblečky pro miminko :-) Adelko tak to je krásny, že jsi drobečka poprvé včera viděla, moc gratuluji a že je všechno v pořádku :-) my jsme taky o trochu menší, ale ty termíny se stejně vždycky mění, jelikož někdy je miminko hodně stočené do klubíčka jindy zase narovnané, takže přesně to změřit stejně nikdy nejde... Baru máš moc krásné to srdíčka, jsi opravdu šikulka...my si na auto nakonec objednali dva malé plyšáky, pejsky, tak čekáme až nám dorazí poštou...
Taky se pridavam k gratulaci, pred mesicem jsem vysadila HAK, zatim se teda branim ;-) ale po svatbe uz se branit nebudu :-) jen se bojim, co ve me ty hormony provedli za neplechu a doufam, ze to pujde ruku v ruce se vsim prirozenym. Mam kolem sebe hodne kamaradek, co by chteli ale nedari se :-( chmury pryc, snad bude dobre :) clovek musi byt optimista a moc netlacit na pilu, ze? Mimochodem, minuly tyden jsme byly navstivit jedno miminko, kterymu jsou 2 mesice, ale narodit se melo ted v sobotu. Uz je v poradku, vsechno je jak ma byt, ale holky, to je takovy drobinek, a furt spinkal, za 8 hodin otevrel jen jednou prave ocicko, kdyz pozovala cela rodina na fotkach, ale jemu to bylo sumak. Proste prdelka. Takze vam vsem uprimne zavidim. :)
Profilova fotka
klate: to je pěkný, jak si to tak hezky popsala.. :) Neboj, až budete chtít, tak se vše povede ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?