Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Pavli, snad už to bude jenom lepší a lepší.. tak si víkend užijte a odreagujte se, je to potřeba!! :-)
Profilova fotka
Řešily jste toho tady docela dost.. ;-) Už jsem to tu asi psala, ale my rozlučku se svobodou pořádat nebudeme ani jeden... Svobodná budu i po svatbě, takže pro mě to ztrácí smysl :-) Pořád se nějak nemůžeme dohodnout na podobě snubáků, takže možná ani žádné mít nebudeme 8-( Nebo budeme mít každý úplně jiný ... Jo a taky to vypadá, že se o něco rozšíříme .. Michal si to asi rozmyslel a chce pozvat ještě nějaké další lidi.. Tak uvidíme, kolik nás nakonec bude Leni, to máš pravdu. Hlavně budeme pořád spolu, takže toho snad dost pořešíme. Co chodíme do práce, tak se skoro nevidíme a to ani o víkendech..
Profilova fotka
Pavli, neboj.. na snubácích se nějak dohodnete, u nás to taky nejdřív byly boje, ale pak se to ustálilo a teď už jen netrpělivě čekáme, až nám přijdou.. :-) Já rozlučku mít budu a to ve formě posezení s kamarádkama u kýblu mojita, atd. Prostě nic velkého, jenom posezení, kafíčko, panáček, hudba.. klábosení.. atd. x-) Pavli, víkend si užijte, potřebuješ ho a Michal asi taky... budete spolu, tak bude zase dobře ;-)
Profilova fotka
Když já chci úplně jiný než chce Michal, tak nevím, nevím, jestli se dohodneme :-( Jsem si původně myslela, že bych holky taky pozvala na véču a na taneček, ale nespíš se na to vykašlu.. V termín, kdy jsem to chtěla uspořádat, budou dvě na dovolené u moře, a pak už nebudu mít čas něcov pořádat.. Však se na to taky oba těšíme.. Ten zámek vypadá na fotkách moc hezky, přes léto tam pořádají různé akce, tak to bude určitě fajn
Profilova fotka
Pavli, já holky pozvu právě na kýbl mojita, zaplatím jim panáka každé.. a pak už se bude pít za své..protože bych se jinak nedoplatila a svatba už tak není levná záležitost!!
Profilova fotka
Mojito je dobrej nápad ;-) Vyrábím si ho i doma, je to nejlepší na letní večery na balkoně ;-) Jo, to mi povídej. Z toho, jak je všechno pekelně drahý, mi jde hlava kolem.. Svatba je hold velice dobrej business
nemue - tak krasnou dovcu x-) ja kamosky pozvu k sobe dom na kolacky a vino, chvilu budem motat vyvazky (nezneuzivam je ani trochu :-D ) a pak si pujdem zatancovat nekam :-))) jinak svobodna budu taky i potom, ale mame to s holkama jako tradici a tak nechci vynechat prilezitost s nima zapařit :-)
Profilova fotka
Tak ...to vam jenom zavididm, ja kdybych chtela pozvat svoje kamardky .......tak nevim jestli by se semnou MP bavil - mame hodne spolecnych kamaradu ....snad to nejak ukocirujem, hlavne mi presne vadi ze to bude stat dalsi penizky a ....na opile lidi se fakt netesim - holt kazdy tu rozlucku bere po svojem! Rosi - to neni zneuzivani, to je jenom sprosta vypomoc :) pavli - peknou dovolenou , hlavne odpocivat a .......byt spolu :)
Profilova fotka
Holky, já si taky říkám, že svobodu neztrácím a proto jsem dala do pozvánky "pobavit, oslavit svobodu.." :-)
Profilova fotka
Muze mi nekdo rict v cem mam chodit do prace, rano bylo na teplomeru 12C a ted je tam asi 31C..jako to se neda toto.....nehodi se vubec toto pocasi.........jak ja bych ted lezela na koupaku... Ja svobou taky neztracim, jsem porad svobodomyslna....a navzdy budu :)
Profilova fotka
..tak si Baru vezmi nějakej lehkej svetřík nebo sáčko ráno na sebe.. nebo když máš sukni/šaty, tak silonky a ty si pak můžeš sundat :-)
ja ted resim intenzivne svy jmeno, nevim totiz, jesi si zvyknu na pritelovo, takze fatalni otazka: měníte - neměníte? basska - uklidnim te, ze sedim nad učením imrvére 8-( 8-( 8-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Rosi, já si příjmení měním.. i když taky nevím, zda si na něj zvyknu :-N
ja sem furt desne nerozhodna, ale mozna si to zmenim ryze z praktickych duvodu :-N
Profilova fotka
a přítelovo příjmení je kratší nebo složitější, že váháš? Já teda se s tím jednu chvíli nemohla smířit, že budu mít jiné příjmení než teď.. ale už mě to přešlo a teď to beru normálně.. :-)
Profilova fotka
ja si teda po dlouhem premysleni nechavam pritelovo ale bez ova.......bohuzel nase zakony jsou tak hloupe ze kdybych si nechala obe dve co jsem puvodne planovala ...tak deti muzou neste jenom jedno prijimeni.....takze jsem to zjednoddusila........mam hrozne netradicni kombinaci ale co .......me se to libi
Profilova fotka
Baru, a jak se teda budeš jmenovat? :-)
Profilova fotka
Holky, zajímavé svatební tradice.. ale jsem opravdu ráda, že su Češka!! :-) http://www.super.cz/sex-a-vztahy/vzta...
jo to já také řešila, přítel z toho byl trochu nesvůj že bych nechtěla jeho jméno. Zas když jsem si představila že celá jeho rodina jsou Trnavská a já bych byla Lenka Trnavský tak mi to taky přišlo blbé.
Profilova fotka
Hakli, mně právě přijde divné mít na konci -ský.. takže já mám klasicky jeho příjmení s -ová :-)
ted michalova kolegyně se jmenuje nově Hillová. Tak to bych brala Lenka Hill ale když je to takové tradiční ryze české či slovenské jméno tak se to nehodí. Nebo jedna paní je Mesarč tak to ještě také jde.
Profilova fotka
Jo, Lenka Hill by bylo pěkné.. (jsem taky Lenka).. souhlasím s tebou, že ryze české či slovenské příjmení se nehodí zkrátit..
Profilova fotka
a ani mi to vůbec nevadí, že budu mít klasické s -ová :))
Profilova fotka
ja budu podškubka...a nevadi me to , se na to tesim a MP je rad ze budeme mit jedno prijimeni, nez se jmenovat jinak nez on :)
Profilova fotka
"podškubka" ??? Asi si teď sedím na vedení, ale nechápu.. =-)
Profilova fotka
no to je moje prijimeni nove :) nediv se :)
Profilova fotka
Podškubová? nebo Podškubková? :-)
Ahoj holky, zdravím po delší době. Jak se všechny máte? :-) Já si budu nechávat přítelovo příjmení s ová. Líbí se mi a beru to tak nějak jako samozřejmost. Samo chápu, pokud má někdo nějaký důvod k tomu nechat si svoje nebo přít. bez ová ;-) Leni jeslti jsem to správně pochopila, tak bassky příjmení bude Podškubka - bez ová ;-)
Profilova fotka
Ahoj Jindřiško, ahaa.. tak to já jsem dneska úplnej mimoň.. já sem to právě nepochopila =-) Jak se máš ty? Já zatím dobře.. zítra jedem k našim, mamka slaví narozeniny.. :-) měla jsem tu svědkyni, tak jsme pokecaly, užili si to.. :-)
Profilova fotka
No Leni..persne jak rika JIndriska.......ale ja to chapu, taky mam sve dny ....kdy nechapu vubec nic :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?