Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Třeba mě úplně udivuje a já hrozně žasnu, že třeba v půlce listopadu se objevuje kolem silnic (dost na Vysočině a u Phy) - "pravej moravskej burčák" a on je to přitom jabčák.. jsem se musela smát.. jednou jsem za pánem šla, nechala si nalít a říkám, odkud ho máte a on že ze Znojma - prý je to pravý moravský.. tak jsem ho musela uzemnit, že já jsem ze ZN a tohle je klasickej jabčák a ne burčák a už se se mnou nebavil - prý ať odjedu :-D :-D
Profilova fotka
vy se mate, ja letosni slavnosti vina v Uh nesthihnu, mam posledni ligovy zapas v Trutnove tak ...jsem ted nastvana, ani hody u nas nestihnu protoze to mame zrovna v sobotu svicu.....a v nedeli chodime na obed (tak to taky nevyjde). Jak ja miluju burynu, a dobore stanky se samyma vecickama....no ......miluju to :)
Profilova fotka
Ahojky holky, než jsem vás stihla dočíst, co jste tu všechno napsaly, tak už si nepamatuju, na co bych měla reagovat... Vím, že jste se bavily o příjmení a o zkoušení podpisů...já si ten podpis ještě ani nezkoušela a na příjmení si zvyknu snad rychle...přítel mi poslední dobou stále říká ať si své příjmení ještě užiji, že už je brzo ztratím...a dobrý na tom je to, že se budu jmenovat jako jeho sestra...jmenuje se totiž taky Jana... Luci taky jezdíme každý rok na znojemnské vinobraní, loni jsem tam dokonce byla i na ten koncert Bílé a pak na ten ohňostroj...je to tam super...
Profilova fotka
To máš pravdu Leni,je jich tady kolem cest dost... Já sice nejsem z jižní Moryvy,ale mám tam kamarádku za kterou často jezdíme-na vinobraní,zarážání hory,na hody,atd. (je ze Strážnice),takže sem tam něco poznám... ;-)
Profilova fotka
Leni co nadelas u nas uz tyden prodavaji Burcak u silnic.....je pravda ze pak pam pisou burcak z vina...ale bavi me to :) v srpnu a burcak....jsem rikala mojemu z ceho by to tak vzali :)
Profilova fotka
.. já se taky právě docela usmívám, že už brzo v srpnu je burčák.. většinou je opravdu až začátkem září a to je nějakou brzou odrůdou.. protože jinak je burčák až v půlce září a to do půlky října určitě.. to je určo burčák ;-) mně se taky vinobraní líbí - jednou jsme to s našima spojili s vinobraním v Mikulově - bývá ve stejný víkend.. :-) Jani, no vidíš, tak to jsme na znoj. vinobraní byly obě dvě ani jsme o sobě nevěděly :-D Luci, já sice z jižní Moravy pocházím, ale žádnej výraznej expert na poznávání vína nejsem .. :-N
Profilova fotka
leni - právě, že jsem ve Znojmě na vinobraní nikdy nebyla a strašně mě to mrzelo. A taky jsem si právě říkala, jestli není na burčák brzy...
foooooooogy, kurňa, babo, jaktože nevím, že v říjnu? :-D omlouvám se, že sem tak lezu, ale tohle mi prostě nedalo :-N
Profilova fotka
helisek: nám nevadí, že si sem přšla Hanči vynadat :-D :-D :-D
Profilova fotka
Hani, tak si letos udělejte výlet do Znojma na vinobraní.. je druhý víkend v září (11.-12.9.) ;-)
Lennnia: tak to je dobře :-D :-D
Profilova fotka
no v tom terminu jsou v hradisti aj slovacke slavnosti vina....a ja trcim v Trutnove......grrrrrrrrr
Článek se načítá
Profilova fotka
heli - hihi ;-) Díky ještě jednou x-) leni - a proč to není víkend před nebo po... sakriš! MP zrovna hrajou. Ach jo. Udělám si vinobraní asi u nás doma na zahradě :-D
Profilova fotka
Hani, bývá to vždycky druhý víkend v září jak to vychází.. někdy to vychází třeba až na 17... ale teď je to takhle no.. to víš, že jo.. koupíte si burčák a budeš ho mít na zahradě :-)
Profilova fotka
Holky, budete mít ke svatebním šatům pompadůrku?? Jak se dívám na ty všechny svatební fotky,tak to téměř každá (ne-li každá) nevěsta má :-N Já žádnou kabelku či pompadůrku mít nebudu - přijde mi to zbytečné, stejně se v ní hrabat ani jednou nebudu, budu mít kytku, budu si zvedat šaty, tak by mi byla akorát na obtíž.. a tak trochu nechápu ty nevěsty, zda to mají jenom kvůli tomu, že je to "in" nebo že je to pouze doplněk a stejně v ní nic nemají anebo ji opravdu potřebují.. ?? :-N
Profilova fotka
leni - já o pompadůrce zatím nepřemýšlela, ale budu si potřebovat někam dát pudřenku, lesk, kapesníčky. Kapesníčky schovám do ruky ke kytce (pač během obřadu budu brečánkovat, to je jasný) a lesk a pudřenku během obřadu nepotřebuju, možná si to hodím k mamce do kabelky a je to.
Profilova fotka
Hani, joo - takové věci si taky dám buď k mamce anebo k MM - přece jenom bude mít kapsiček víc a lesk či pudřenka není žádná velká věcička, aby se mu tam nevešla ;-)
Profilova fotka
Leni já ji určitě mít taky nebudu...jak říkáš příjde mi to zbytečné, le některé nevěsty ji třeba využijí, některé v ní opravdu něco mají, jiné jen na ozdobu :-) Jinak do Znojma na vyinobraní taky chceme letos na chvíli vyrazit, tak se tam potkáme třeba letos :-)
Profilova fotka
leni - a co močák? už je to OK?
Profilova fotka
Jani, bylo by fajn, kdybysme se tam potkaly, ale nemyslím si, že v takovém počtu lidí bysme na sebe narazily.. :-S Já neříkám, že ji některé nevěsty opravdu nevyužijí.. ale já bych ji opravdu nevyužila.. takže ji rozhodně nechci, pro mne by to bylo jen na obtíž a jen proto, abych ji měla - to mi přijde zbytečné a nepraktické!! Hani, močák už asi dobré.. ale pořád piju brusinkový čaj a včera jsem zapomněla na atb. - měla bych je však brát do čtvrtka.. :-N Holky, a co svícu - rozlučku se svobodou, kdy ji budete dělat? A jak, co budete mít za "program"? Přemýšlely jste o tom už? Já už asi mám termín kdy, ale nevím, co bysme s holkama dělaly - budu zvát asi jen 4 .. :-)
Profilova fotka
holky, mě se pompadůrka teda ani moc nelíbí, takže ji mít taky nebudu ;-)
Holky a uvidí Vás předem nebo chcete až těsně před obřadem? Já právě nevím...Moje mamka mi řekla, že to je můj výmysl až před obřadem :-( Nemyslela to zle, ale mě to zamrzelo :-( Pompadůrku mít asi nebudu a pokud ano, tak mi ji ušije babička ze zbytku látky ze šatů ;-) Taky budu mít pár věcí, ale když tak si je dám k někomu, to snad není problém. Máte tany na brms svatebni listy? Ja prave jo a stale nevim co se nam jeste bude hodit, tak kdybyste mi daly tip :-N Baruš, nebyl v Trutnově teď nějaký turnaj? Slow? Kamarádka tam jela...,
Profilova fotka
O rozlučce jsem přemýšlela, ale vůbec nevím, jak to pojmout..mám kamarádky, který se mezi sebou třeba vůbec neznají, tak nevím jak to udělat |-|
Profilova fotka
Luciku, já taky mám kamarádky, co se třeba mezi sebou neznají a mám trochu obavy, zda by měly společnou řeč.. ale určitě chci mít tam svou svědkyni - nejdřív jsem si říkala, že bych udělala posezení a následně pařbu jenom s ní, ale pak jsem nad tím přemýšlela a pozvu ještě asi 3-4 kamarádky z vysoké - vlastně všechny i se svědkyní jsme společně chodily na vysokou.. :-) Kami, MP mě uvidí u nás doma, až si pro mne přijede.. takže to sice bude před obřadem ale trochu dřív než před ním samotným.. Svatební listy nemám.. ale víme, co by se nám hodilo :-) chceme si pořídit za případné peníze velkej jídelní stůl s min. 6 židlema.. to je naše priorita a pak se uvidí, podle penízků :-)
Já rozlučku tedy asi nepořádám...Mohla bych pozvat dvě opravdové kamarádky a u dalších si opravdu nejsme jistá, že to jsou kamarádky, takže si zajdeme jen někam sednout a hotovo...Jako pařbu rozlučka to určitě nenazvu. Já na ty pařby stejně nejsem =-) a svobodná budu i potom :-)
Profilova fotka
Nojo, ja jsem si říkala, že pozvu jen svědkyni a ještě jednu kamarádku (prostě jen ty dvě, který jsou nej) a tím to asi hasne
Profilova fotka
Holky, já díky těhu žádnou rozlučku dělat nebudu, není na to síla a hlavně vlastně ani čas - pač máme jedny buchtičky, svatbu, moje buchtičky, moje svatba, další buchtičky a svatba, takže není kdy. Ale kdybych nebyla těhu, tak by 100% byla - pozvala bych si všechny kamarádky i ty, které se mezi sebou neznají, poznají se na rozlučce, ne? A mně Ládík uvidí doma, až mi ponese kytku, ale z domu mě bude vyvádět taťka a Ládík mě pak uvidí až na obřadě. Kamirko - a je to tvoje svatba, tak si to udělej tak, jak chceš ty!!!! Je to přeci jenom tvoje rozhodnutí!!!!
Tak to jsme na tom Luci podobně...Jako mohla bych pozvat dejme tomu 10 kamarádek, ale přijde mi to zbytečné =-) za nima se svými problémy nechodím, ony za mnou taky ne,..nevím no...zajdeme ve dvojko někam,pozvu se asi na večeři, pokecáme, popijeme a žádná velká pařba :)
Profilova fotka
Kami někdo se domluví na tom, že se sejdou až před obřadem, takže ji ženich vidí až přímo tam... My budeme s přítelem se oba dva oblékat u nás na bytě, jelikož se bude vyjíždět od nás, takže mě uvidí už v bytě...ale až to bude celé komplet :-) Svatební listy nemám a svicu taky dělat nebudu, takže s nějakým programem bohužel neporadím...s holkama si zajdeme jen sednout do cukrárny nebo někam a to bude všechno... Leni no v tom houfu lidí co tam bývá, je malá pravděpodobnost že se potkáme...
A všichni tady už spolu bydlíte nebo jsem jediný exot? :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?