Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
jsou krémový...šifonová dlouhá sukně bez vlečky, hořejšek zdobený perličkama do takovýho půloblouku a k tomu mám bolerko z mačkaný látky a na hlavu jenom korunku bez závoje...no byly to první šaty, který jsem vyzkoušela a bylo to prostě ono...a jako dárek dostanu podvazek :-N
Profilova fotka
leni - super!!! Jůůů! Tý jo, to jsem zvědavá na fotky.
Profilova fotka
Leni,gratuluju k šatům!!!!!!! U mě bylo na prvním místě zařídit šaty a pak všechno ostatní!!!!! :-D Teď jsem přijela domů od našich a hned hlídám dvě malé neteře,takže docela záhul... :-p
Profilova fotka
no fotky budou až za měsíc...jsem si tydýt nevzala foťák a fotila to jenom na svůj mobil, kterej nedělá nic moc fotky, takže holky budete muset vydržet
Profilova fotka
Ještě k tomu jídlu-my nemáme předkrm jelikož máme obřad až na 13:30,polévka knedlíčková+nudličky,hlavní jídlo kuřeci závitek se šunkou a eidamem (kdo nechce eidam dá si hermelín) s opékanýma bramborama a velkou oblohou a večer máme raut (grilované prasátko,kuřátka,krkovičku)...Jinak tam máme ještě obložené mísy a nějaké to sladké...
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se vrátila ze zahrady.. dělali jsme dřevo.. ve středu za mnou dojede zase svědkyně:) byla tu na víkend s přítelem a už se na ni těším :-)
Profilova fotka
lucka: já taky sháněla šaty jako první, ale povedlo se mi to až po 3 týdnech
Profilova fotka
Já vlastně šaty mám zamluvené někdy od března x-)
Profilova fotka
Barunko strasne moc se nam libi to, ktere mate vy :-) maji to tam hodne levne, co? A jak je to tam s tou pripravou tisku? Foogy :-) no jo, taky jsme necekali, ze svatba bude ted,ale je to dobry, ne? stihneme to :-) my mame zatim jenom obrad, hostinu, dneska nam vypadla fotografka a kameraman, tak snad brzo najdeme nekoho jineho :-). na prstynky jdeme v sobotu a vizazistku, kadernici a nehty si chci domluvit taky o vikendu. Oznamka bychom mohli vybrat nekdy pristi tyden a co se tyce jidla to vyresi maminky, jesteze je mame :-) saty nastesti mam a kytku to myslim pocka :-)
Profilova fotka
no my se pro svatbu v říjnu rozhodli na konci července, takže máme ve všem trošku skluz my máme všechno v hrubých obrysech, jenom to chce doladit a bude to dobrý ;-)
leni - taky gratulace k satum, ja mam taky smetanovy, ale uz sem uplne zapomnela, jak vypadaji :-D
Profilova fotka
Dobre ranko holky, tak vypada to zase na parny den, skoda jen ze sedim cely den v praci v kanclu :( Adelko - vsak neni nic jednodusiho nez si je objednat a vypadaji fakt krasne i s tim pozvanim ke stolu....v jednoduchosti je nekdy krasa :) My jdem zitra vyzvednout ten oblek a snad uz kouipme aj zenichovi kosili, dneska by mu meli prijit od moji sestry svatebni dar - rucne site italske boty ....tak jsme oba dva zvedavi co vubec dojede :) jsetli ten svatebni dar prijmeme nebo s diky odmitneme :)
Článek se načítá
Profilova fotka
Musela jsem odstranit z alba fotky satu, obleku a prstynku - zacinaji sem chodit.....znami a tak pro jistotu :)
Profilova fotka
Baru, to je dobrej nápad.. protože každá z nás chce přece ty příbuzné, známé a rodinu v den D překvapit :-) a ne aby řekli, to už jsme viděli.. :-N Všem přeju krásné ráno ;-)
Profilova fotka
Adel .....ohledne tisku - napises si co chces v textu do objednavky a ....popslou ti uplne stejny navrh jaok je ted to oznameni, akorat ho odsouhlasis a druhy den to tisknou - bez obav. CO se cen tyce tak .......bylo pro nas vzhledem k velekmu poctu co jsme tiskli prijatelna.
Profilova fotka
Taky přeji krásné ráno-byla jsem vzhůru už od půl šesté-ty neteře mi ale dávají zabrat-takhle brzy vstávat o prázdninách je skoro hřích... :-D
Profilova fotka
Luci, máš trénink až jednou budeš mít své děti :-N :-)
Profilova fotka
To máš teda pravdu,ale když budu mít svoje děti,tak se budu snažit je mít s delším časovým rozestupem!!!!!Už teď si říkám aby bylo dvanáct a já dala alespoň jednu spát... :-o
Profilova fotka
Ahoj holky!!!! Jo, včera tady za mnou byla kamarádka, která dělá v tiskárně a udělá nám oznámení. Ptala jsem se jí na předběžnou cenu, tak říkala tak 10 Kč, což je teda fakt slušný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A moje dnešní noc - to já měla dneska hroznou noc. Šli jsme do postele ve 23.hodin (to já ale už 2 hodiny spala na gauči u TV, to je to těhotenství) a u nás se šíleně blejskalo. Po 15 minutách to MP nevydržel a šel pro psa ven a dal jí na chodbu a uklidil slunečník a nábytek. Po dalších 15 minutách začala šílená buřina, tak jsme šli vypnout všechny přístroje z elektřiny a začali jsme se bát, takže jsme si sbalili peřiny a šli spát dolů (máme patrový barák - klasika) do pokoje pro hosty. A když jsme lehli, tak se mi udělalo zle od žaludku, tak jsem se šla najíst, ulevilo se mi. A ráno v 5 MP vstával a já zase musela jít jíst, jak se mi udělalo zle. A pak šla ještě spát a pak jsme se nemohla vyhrabat z postele. Tak jsem jak praštěná palicí
Profilova fotka
Hani, jen takovej malinkatej detail... co znamená MP? :-N
Profilova fotka
leni - můj přítel ;-) A brzy už budeme psát MM - můj manžel x-)
lennia - MP je muj pritel :-D (aspon doufam, ze to neni muj pes) jinak mne dneska ceka dalsi ucici den :-p saty tu ani nemam a mit nebudu, pac jsem se u zkousky nefotila, aby mi z toho pak nehrabalo a necucela na to furt :-D luci - ja taky hlidam sve dve netere a je to čurina, ale ta starsi obcas desne zlobi, ma megatvrdou palici, no osobnost proste :-D pujde mi za druzicku tak doufam, ze ji nechytne rapl, jsou ji 3.
ja budu mit asi problem rikat muj manzel, pac deset let to je proste pritel :-D
Profilova fotka
rosi - hihi, můj pes :-D :-D Já fotit šaty nebudu na zkoušce, uvidíte až konečný výsledek ze svatbičky. rosi - já myslím, že si zvyknem rychle - já teda určitě. Už se na to moc těším. Že prostě budeme my dva (v březnu teda budeme už tři, hihi) a že budeme mít stejné příjmení a prostě k sobě budeme patřit (je to jak z románu, ale já to takhle fakt cítím).v
Profilova fotka
pro me to bude porad a jenom jmenem a kdyz ho predstavuju nekomu jinemu tak mu rikam "muj + jmeno"..misto manzel pritel......ted si ze me holky delali v praci srandu ejstli jsem uz trenovala podpis a slyseim na nove prijimeni......tak jenom abyste vedeli ani jedno, ani druhe :) jak vy uz se chystate, trenujete? Ja asi budu mit problem se podepsat novym jmenem do svatebni listiny........abych se nepodepsala jak jsem zvykla po staru :)
Profilova fotka
baru - tak na nové příjmení asi hned slyšet nebudu... A taky mám trošku strach, že budu rozrušená a podepíšu se postaru, musím se pak hodně soustředit ;-)
Profilova fotka
holky, já jsem si jednou zkoušela psát nové příjmení a to hned po zásnubách :-) na nové příjmení taky hned asi slyšet nebudu - prostě x let jsem zvyklá na to své, tak to nepůjde ze dne na den.. Je možné, že se podepíšu starým příjmením i na svatební listinu.. bývalá švagrová se taky podepsala obojím, tak to po obřadu šli opravit - znovu se podepisoval manžel, manželka a svědkové - nic se neděje.. co si pamatuju, tak se matrikářka a oddávající jenom usmáli.. prý se jim to už několikrát stalo :-) takže žádnej stres ;-) Hani, Rosi - já si právě říkala, zda MP není můj pes... ale ve větě mi to nepasovalo :-D už vím, co to je.. díky :-)
Profilova fotka
leni - taky jsem si příjmení jednou zkoušela... leni - máš ráda jako Znojemačka burčák? Já ho holky miluju. Teď, jak jsem těhu, tak nemám vůbec chuť na alkohol a to já víno a šampíčka miluju. No a včera jsem šla kolem vinotéky a oni tady už mají burčák. To jsem se fakt jako olízla :-p
Profilova fotka
Hani, to víš, že mám hodně ráda burčák.. těším se na naše znojemské vinobraní - to je všude kolem :-) to byl ale nějakej první burčák - asi ne ten 100%, ale asi dobrej.. Většinou pravej burčák bývá tak začátkem září a třeba do půlky října - záleží na odrůdě:)) Byla jsi Hani na zn. vinobraní? To je parádní akce.. spousta dobrého jídla, hlavně burčák, dobové stánky, mlsky - si třeba koupíme s MP :-D tureckej med .. loni jsme si s našima dávali pořád Mikeše (to je opečená klobáska v placce potřená česnekem).. hmm.. k tomu burčáček.. chodíme po stánkách, zajdeme na nějaký hudební program.. prostě pohoda :-)
Profilova fotka
Jo,tak o té tvrdé palici bych ti taky mohla vyprávět... :-D :-D :-D Ale musím Vám děvčata říct,že lepší antikoncepce není-opravdu!!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?