Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
kamirka - ty sladky jmenovky delala sestrenka, do raffaela pichla dratek s ceduli. my budem mit dražbu, ale nestarame se o to, delaji nam to kamosi, tak doufam, ze to nebude moc vopičárna.
Profilova fotka
a bylo to dobrý :) mně to chutnalo.. ;-)
Profilova fotka
Leni tak na tu kostku z brambor se zkusím optat, zda tam třeba něco takového nedělají... Kamirko já se taky přízpůsobím tomu, jak to bude v restauraci...vnitřek restaurace je do oranžova, takže asi i stoly budou ozdobené do oranžova nebo pak do žluto zelinkava...ještě uvidíme...
Profilova fotka
no ted jste me s tou druhou veceri fakt dostali - uz vidim jak to reknu doma ze ....to bude moc ...asi budeme mit bohaty raut......mozna tak na dvakrat.....a bude nez druhou veceri.....nedovedu si ro predstavit.....vzdy mam problem i na svatbach ze se prejidame a ...no fuj. Predkrm....u nas rijai ze jsou velike porce takze predkrm neni potreba, my jsme zastanci mensich porci ale ve vetsicm poradi, takze ja si za predkrmem stat budu, bud nejakou tu rolku, nebo nejaky salat nebo plnenou broskev - mame docela hodne deti a nedovedu si predstavit ze oni papaji kren....asi s nejakou syrovou naplni..jeste uvidim, pak polivku asi tradicni nudlovou s knedlickama....a pak bych to videla na dva kousky masa asi veprove kureci, kousek kurecich jater anebo nejaky plneni prirodni steak s ruznyma oblohama, moje mam chce za kazdoku cenu stejne jako sestra s rodinou ryzi , brambori a hranolky......a at si kazdy veme co mu chutna. jako aperitiv bude asi cinzano a deti a nepici bude vinu (top topic aby jim to nebylo lito) . nad tema pranima jsem uvazovala ale zarazila me ta cena...kde s nim prisla Kamirko? muzes mi poslat pls infosku do IP. Jinak tombolu chystam - taky se mi zda vybirani penizku takova divna tradice........na to mam cele zari abych to domysela ale nevim jak na to jeslti mam fakt vybirat 80 cen, nebo jestil nejake ceny utechy pro ty kdo nevyhrava.......a hlavne ...doufam ze nase hudba bude bajecna, chci ayb tam bylo i karaoke, protze cela nase a mojeho rodina zpiva tak snad k tomu dojde kdyz ne ...bude aspon sranda :) ale hrozne se bojim zabavy, moje sestra neni moc organizacni typ......takze jsem zvedava jak to bude, vcra muj pronesl ze vymyslime nejake spolecenske hry..no uz se bojim ted :)
Profilova fotka
Jinak Leni, sestra sudovala v Italii doktorandske studium - dva semsestry a nasla si tam k vuli drahym koljim podnajem u .....sveho soucasneho muze.....takze je to takova sranda on je arab, ona ceska bavi se spolu italsky maji dve deti...proste ....chaos jak ma byt :)
Profilova fotka
ahoj berušky děkuju za gratulace k svátku, milé!!! Díky! jani - tak teď se pustíš do příprav svatby a bude líp, viď?
Profilova fotka
baru - krásný vývazky, jsi šikulka leni - je fajn, že už ti je líp!!! To je paráda!!!
Barčo, o těch přáních jsem četla někde na beremku a prodává se na aukru a někdo to už koupil, najdu diskuzi, hodím tady odkaz pro všechny ;-)
http://www.beremese.cz/forum/show.php... kopiruji z diskuze: "Ahoj holky, u nás vypouštěli lampiony všichni, respektive každý pár co tam byl, protože jsem je sehnala velice lacino, jeden vyšel na necelých 40 Kč, i s rozpočítaným poštovným, podívejte na Aukro - lampy nebe. Rychle je dodají a můžete si vybrat barvu jakou chcete."
Profilova fotka
no koukala jsem vsude mozne a jsou okolo 100-150 plus postovne coz je brutalni :(
Profilova fotka
ahooooj holky, došla jsem z města a je tam děsné hic - akorát tak být někde u vody, asi odpolko půjdu na zahradu.. Baru, to je pěkné.. tvá sestra má prostě mezinárodní rodinu a manželství :-D :-) my jsme sice oba Češi, ale Itálii máme doma taky.. někdy makáme jak Bulhaři, občas děláme u našich maltu (když se stavělo) - takže Malta taky už v naší rodině proběhla, občas každej mluvíme jako Maďaři či Tataři.. takže bych řekla, že taky někdy mám mezinárodní vztahy :-D :-D
Profilova fotka
toz myslim ze mezinarordni vzrahy maji asi vsude....ale popslala jsi to krasne, jsem se zasmala :)
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D :-D
Profilova fotka
uz jste premyselali nad hudbou nejak zvlast?
Profilova fotka
Baru, já už jo.. ale mám pořád dilema, zda živou nebo z CD.. tu z CD jsem už tady psala.. ale zkopíruju to znova ;-) 1) příchod - Dana Glover (It is you) - ze Shreka :) nebo klasickej pochod Lohengrin (Bridal Chorus - Wedding March) 2) proslov - James Last (Yesterday - instrumental) 3) gratulace - Righteous Brothers (Unchained Melody) - to je z hříšného tance:)
Profilova fotka
Baru, ty jsi přemýšlela? :-)
hudbu uz mame, na obrad varhanika (mladeho, dynamickeho, zadnyho paprdu) a scholu a na veselici kamose DJ :-) moc totiz nemusim typicky svatebni tria a dua typu Eva a Vašek, blby je, ze to clovek casto dopredu nepozna. Kamaradce se stalo, ze jim par dni pred svatbou vybouchla supr cimbalka a pak jim hrala kapela takova, ze Helena Eva Vasek hadra :-D Zpevacka mela country klobouk a jeji zlaty hreb vecera bylo,kdyz zacla zpivat pisnicku od Heleny "sundej kravatu, dej nohu na patu" nebo jak to tam je a inovovala to "sundej kalhoty, lalalala" a nad hlavou tocila kravatou jednoho muzikanta jako lasem :-D Se tomu smejeme dodnes, nastesti to nevesta s zenichem vzali sportovne :-D
Profilova fotka
No, já bych to asi těžko rozdejchávala, ale nakonec bych se tomu taky asi zasmála :-D
Profilova fotka
tou to je neco pro me, me by asi omylo a asi bych se zacala hrozne smat :)....miluju tyto trapasy.... no ja jsem zacla nezacla, my tam zivou kapelu do toho kosteliku nenarvem, takze je tam CD....tak muism neco splodit.....me by se na muj prichod lbil treba moby - porcelain - z filmu plaz, ale co na obrad, atd vubec netusim......nevi jestli je lepsi instrumentalka aby bylo slyset co ta oddavajici rika (no uz ted se toho bojim) ..........ja totiz sem vcera dostala zachvat smichu a muj nasledne kdyz jsem mojemu prehravala svatbu moji kamaradky - taky mela civilni obrat jak je tam ta ....oddavajici (u nas to bude msitostarostka a ma tam vzdy nejakou babu coji uvadi atd a .....rika dovolte abych vam predstavila snoubence slecnu a pana ....ja tam umru smichy kdyz toto zazni.....a jestli bude aj basnicka tak ...to uz nerozdycham vubec :) a muj jakbysmet :) jinak kapelu na svatbu mam jsou 4 takze to vychazi na 2x eva a Vasek , sice jsem je nidky neslysela musim jim zavolat at mi daji nejakou svoji nahravku nebo neco at se nezvencnu........chtela jsem kamarada co hraje jenom spanelske pisnicky a jsou uzasni, ale babicky by si nemohli zatancovat atd.....no tesim se cim dal tim vic :)
Profilova fotka
Baru, nám matrikářka rovnou řekla, že na proslov musíme mít instrumentálku.. a jinak, že jim je to úplně jedno!! My máme na svatbu - hostinu dva chlapy.. jeden hraje spíše klasické české, dechovky, .. a ten druhý moderní písničky, takže tam bude pro všechny všechno :-) a já mám ráda jak klasiku (valčík, polku), tak třeba Kabáty, atd. ;-)
Profilova fotka
ahoj holky :-) Baru,prosim te mohla bych se zeptat odkud mate vase oznameni?
Profilova fotka
holky - juchů! Na čtvrtek na 9. hodinu máme domluvenou schůzku na štiříně kvůli podrobnostem, juch! mám radost, zase se to hnulo.
Profilova fotka
My budeme mít na Štiříně z magnetofonu a v sobotu na oslavu máme kapelu 5ti chlapů, hrajou úúúúžasně!!! Už jsme na nich byli na jedné svatbě a byla to nádhera! Hrajou všechno a hlavně ten zpěvák má krásnej hlas....
Profilova fotka
Tak my od nich nějaké 3-4 dechny zahrát necháme, ale jinak bude Olympic, Turbo, Kabát, Lucie a tak podobně. To já miluju ;-)
Profilova fotka
adelka www.stloukalovi.cz
Profilova fotka
Adi mohu jenom doporucit, hrozne rychli a .....ani nemaji tak drahe vzory ja jsem vnedeli poslala objednavku, v utery mi to prislo na kotekturu a myslim v patek jsem je uz mela doma...docela fofr :)
Profilova fotka
foogy :-) tak se budem potakvat i tady :-) my jeste nemame skoro nic zarizeno, mohli byste mi holky prosim vas ve zkratce napsat co je nejdulezitejsi zaridit? Nejak mni to hlava nebere...
Profilova fotka
adelko - jojo, hihi, to je náhoda, viď? adel - já svatbu zařizuju necelých 14 dní a hlavně jsem si zamluvila termíny obřadu a afterparty a zamluvila jsem si kapelu a fotografa a kadeřnici (pač ona má šílenej nátřesk). A teď zařizuju vizážistku, prstýnky, oznámení. A naposledy nechávám šaty a kytku
Profilova fotka
ahoj holky tak máááááááám šaty...přesně takový jaký jsem chtěla, jsou úplně úžasný...jsem z nich byla tak nadšená, že jsem jela o 2 zastávky autobusem dál než jsem měla :-D :-D :-D
Profilova fotka
leni - paráda!!!! To mám radost!!! Tak to má být, hihi!!!! A jaký jsou? Nádherný, viď? A barvu?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?