Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
ahoj holky, přeju krásné slunečné ráno.. :-) Leni, mě ty jmenovky bavilo vyrábět.. jsem si u toho pustila TV a tak nějak jsem se v tom patlala :-D Holky, dneska je 17. 8. - přesně za dva měsíce se vdávám :-N
Profilova fotka
Ahojte holky....tak weekend byl docela pekny ne? Dneska u nas zase sviti, to se nam to bude pracovat. U nas pokroky hlasim, v sobotu to zaclo vyberem konecne obleku pro zenicha ......je to fajn ze je docela levny a v zari prijde nova kolekce, pokud by si vybral novy typ tak muze jenomv ymenit kus za kus a usijou mu k tomu i vesticku ....no proste parada...... V sobotu dopoledne jsem zacala s vyvazkama a .....jsou hotove 90+2 pros vedky, sice mam z te tavne pistole trosku spaleny prst (to lepidlo zatracene pali :) ) ale uz jsou hotove, dokonce jsem dostala pochvalu od mojeho :) - jsou v albicku a v sobotu odpoldne jsem obehali zbytek mojeho rodiny a rozdali oznameni... Dort objednany.......jak svatebni tak i ty dva mensi pro podekovani (ale my to budem mit bez textu - prijde mi to uchylne tam nechat psat dekuji za syna, dceru atd) takze uz se to zacina rysovat, zitra jdu na kosili mojemu a snad vyloviv nejakou tu kravatu, maji prijit boty na odzkouseni........tak ja snad dotvorim ty dekorace na auto (na zkousku), na stoly vcetne jmenovek a ......nejhorsi za nama. Pekny den :)
Profilova fotka
Baru, pochvala i ode mne - krááásné vývazky, opravdu !! ;-)
Profilova fotka
Dobré ránko holky, moc vám děkuji za podporu, já doufám, že to tak pojmou i moje babičky... Baru krásné vývazky :-) jsi šikulka :-)
Barčo, Ty jsi ty vývazky dělala pouze s lepidlem? tzv jsi tak lepila mašličky k sobě, tu kytičku a i ten špendlík tam? Jen ať vím a případně si koupím tu pistol jak přijedu...Máš je opravdu krásné...Já u nás nevím, kde se kupují ty kytky, ale asi v galanterce co...Musím to oběhnout... Leni, dva měsíce a to uteče jak voda x-) A jakou ozdobu mate na auto? mi se libi jen z te organzy tak svazane, ale nevim, zda bych to zvladla - tu masli vepredu na aute a taky kde sehnat nejake ty kytky, ktere tam vetsinou maji... =-)
Profilova fotka
Kami, ty kytky se dají objednat v květinářství.. Mně ozdobu na auto bude dělat floristka právě :-) Já mám doma taky tu pistol, ale ještě jsem s ní nedělala, tak jsem měla obavy, abych to nakonec nějak nezkazila, proto jsem to šila .. a ty kytičky jsem koupila v galanterce / švadlence.. ;-)
Profilova fotka
Ahojte, dekuji dekuji dekuji No vyvyzky zjistila jsem ze idealni je 18 cm stuzky tu jsem si v ruce pripravila, slepila k sobe jednotlive spoje, pak jsem enchala vychladnout, prilepila kyticku (normalne k sotani v galanterii), a pak zezadu napichla spendlik...aby se mohl kdyz tak pripichnout k myrte nebo kruspanku. na auto...uz jsem psala budu zkouset z dratu si udelat nepravidelne srdce a obmotat ho kruspankem - snad mi muj dneska prinese drat abych to vyzkousela a jinak normalne stuhu - kyti na auto nechci - zaciname setrit :)
Mi se prave panna na auto nebo tak moc nelibi, jako je to hezke, ale ja bych to nechtela...pokud nebude nic jineho, tak mi asi nic nezbude 8-( Leni a jak Ti je? Už lepší? Az budu doma, tak vyvazky musim vyzkouset, zkusim to s temi 18 cm:-)
Profilova fotka
Kami, děkuju.. je mi lepší.. zrovna si dělám čaj, chystám se snídat, abych si mohla vzít atb. Neboj, vývazky se ti taky povedou.. ;-)
Profilova fotka
Leni jé já ani nepostřehla, že ještě bereš antibiotika...jsem ráda, že je ti už lépe :-) Kami vývazky určitě zvládneš :-) jste šikulky
Profilova fotka
Dobré ráno holky, snažím se vás postupně dočítat.. Adélko, vítej zpátky a gratuluju k miminku! ;-) Baru, moc hezké vývazky! Nechceš je udělat i pro mě? ;-) Leni, jak je? Je to lepší? Jani, máš můj obdiv. Jsi silná a tak to má být. Svatbu určitě udělejte, uvidíš že i ty babičky budou nakonec rády. My abychom toho neměli málo, tak v ten samý den umřela druhá teta. Obě na rakovinu.. Dnes je jeden pohřeb a ve středu druhý.. Se z toho jen tak nevyhrabeme.. Sice jsme to čekali, obě byli hodně nemocné, ale aby umřeli najednou, to je teda šok! Tak se s vámi loučím a kouknu na vás asi příští týden, tenhle se mi nechce nic... :-S
Profilova fotka
Pavli drzte se, to neni moc stastny mesic...ale neboj zari a rijen uz bude lip!!!!!
Článek se načítá
Profilova fotka
Pavli, to je mi hrozně líto !! Takové smutné zprávy se musí přeměnit v dobré už taky.. Holky, moc mě to mrzí a jak už jsem psala - musíte být obě silné !!!! Všechny tady na vás myslíme a držíme palečky, abyste to zvládly!! ;-) Pavli, jak už jsem psala - je mi lepší, ale pořád beru atb. - musím tak do čtvrtka / pátku..
Profilova fotka
Baru, můžu tě opravit? Říjen bude pro nás nejkrásnější měsíc .. :-)
Profilova fotka
Pavli je mi to moc líto, je to hrozné, i když to člověk čeká, je to hrozná rána...drž se beruško...u nás to bohužel byla rána z "čistého nebe", ráno táta odešel do práce a už se nikdy nevrátí... Ale už nebudeme mluvit o smutných zprávách, raději...
Profilova fotka
Jani, já mám z toho husí kůži a brečím jak želva ;-( ;-( ;-( - neumím si představit, co to pro vás muselo znamenat - z ničeho nic .. Musíš však myslet na to malé, na toho prďolku.. :-) musíte se všichni snažit jít dál a myslet na pozitivnější věci, i když to asi tak lehce nejde, jak se mi to píše..
Profilova fotka
Leni neplač...jde to těžko a chce to ten čas... Už se o tom raději bavit nebudeme...lepší téma bude svatba, miminka apod...
Profilova fotka
Jani, máš pravdu.. hurááááá na miminka, svatbu, atd. :-) Co ty, budeš taky dělat vývazky a jmenovky? Některý holky tvrdí, že na to nejsou tak šikovný, ale já jim nevěřím !! V každé znás dříme nějakej ten talent, když na to přijde :-D
Profilova fotka
Leni vývazky už mám, sama jsem je nedělala, jsem docela ten typ, že jak mi něco nejde, tak se u toho vztekám apod., tak jsem to zavrhla hned na začátku...ale jmenovky si budu dělat sama...bude nás tam jen pár, takže s tím problém nebude...koupím si nějaký ozdobný papír, trochu jej nazdobím a napíši ručně... A dál na nějaké výzdobě se ještě musím domluvit pak v restauraci...majitele známe, takže se s nimi v září zajedeme nějak domluvit... Hlavně nad čím si lámu hlavu je to, jaké bude hlavní jídlo...
Profilova fotka
no tak na tom jsme stejne......jidlo...ceka me premysleni a vymysleni.....moje cast rodiny jsou totiz muslimove takze musim zohlednit jejich zvyky jinak by sestra asi s manzelem a detma nevim co jedli .......no a na vecerni raut - ja mam strach aby toho nebylo na jednu stranu malo anebo moc tak ze to pak budeme dalsi tyden dojidat :)
Profilova fotka
Jani, my budeme mít toto: aperitiv - nad tím jak víte váhám - nevím předkrm - šunková rolka buď s česnekovou pěnou anebo s křenem polévka - knedlíčková hlavní chod - přírodní plátek se šunkou, sýrem.. hranolky, krokety.. obloha večeře - bramborový salát, řízek druhá večeře - studený raut :-)
Profilova fotka
Bass takže taky máš těžké rozhodování... Aperitiv ten určitě mít budeme, ten v té restauraci dávají vždy, i když tam jdeš pouze na večeři...no polévka též knedlíčková ale ten hlavní chod... Krokety, hranolky apod. by nebyl špatný nápad, jenže to zase nejí babičky a hlavně děda...a svíčkovou jsme říkali, že tu jen už v krajní nouzi, pokud nevymyslíme opravdu nic jiného...
Profilova fotka
Leni ty budes mit dve vecere?? nad tim jsem ani nepremyslela.....neni to moc?? Na kolik mas obrat? my na 12 tak pocitam ze se k jidlu dostaneme tak okolo pul druhe/druhe +- kdyby se zacalot ak do 3 se papa a pak ...dort sladke, a raut jsem myselal zak na 6-7 hodinu......tyjo jeste jednu veceri? neni to moc??
Profilova fotka
tak si můžete nechat udělat brambory.. my jsme loni byli na svatbě a tam byla na talíři kostka brambor - vypadalo to jako lasagne.. taky nějak tak skládaný.. :-)
Profilova fotka
Baru, my máme taky obřad na 12.. a právě nám bylo doporučeno, že bude kolem 19-20hod večeře a pak studený raut.. je to pravda, protože když se třeba slaví do rána, tak lidi mají s pitím aj hlad.. U obou svateb mých bráchů jsme měli dvě večeře.. a myslím, že se všichni nabaštili a moc to nebylo :-) Baru, a tvoje ségra je vdaná za muslima nebo jak se k té víře vaše strana dostala? To je docela zajímavý, víš.. :-)
Profilova fotka
Bass my máme obřad o půl 12 a počítám že než se udělají fotky a než se dostaneme ze slavkova do té restaurace, tak to bude taky kolem 2 hodiny... Takže pak jídlo, kafe, dort, zákusky, popovídat a počítáme, že bychom skončili tak mezi 6 a 7...naštěstí večeři už řešit nemusím ...
Profilova fotka
Leni to je vlastně pravda, pokud budete slavit až do rána, tak se ty obležené mísy apod. hodí...když má někdo na něco chu´t, tak si může kdykoli vzít...
janulev - tak to je drsny s tim tatinkem :-( my jsme taky ted resili menu a nevim, jestli to nemam prosadit bez predkrmu, neznam totiz nikoho, komu by ta sunka s krenem chutnala, premejslim bud o variante s nejakym syrem nebo vubec predkrm ne, no uvidime. Na obed bude svickova, ale protoze mame v rodine vegetariany, tak vymyslime jeste jedno jidlo, ktery si dam s nima. Vegetarian sice nejsem, ale svickovou a veproknedlo od mala nesnasim :-) jenze pritel se po tom muze utlouct, tak nechcu delat nejakej blbej kompromis, proste si dam jiny jidlo s vegetarianama :-) co se tyce dvou veceri - tak jsme to taky resili a dosli k nazoru, ze je to moc. Obed bude cca v jednu, ale pak tam bude spousta kolacku a podobnyho, tak v pet dame poradny raut, kde budou maly rizecky a teply kureci stehynka :-D
My budeme mít oběd nějak na půl 3, první raut na 7 hodin a jeste kolem desate dalsi jidlo, at se to doplni, jako samozrejme se to bude i prubezne, ale na tom vecernim bude zase neco jineho trosku :) Kolik mate vubec lidi? My tak cca 50 a asi 6 dětí...Jaké máte ty jmenovky pro děti? Někdo psal, že má nějaké sladké, že bych se nechala inspirovat :-) Já ještě nad jmenovkama váhám a zejména taky nad barvou svatby! Protože nevím jaké mají v restauraci a já se klidně přizpůsobím-jsme divná? No prostě podle jejich barvy si udělám vývazky, jmenovky a tak :-) Máte létající přání? Na netu prodávají nějaké s za 40 Kč a prý jsou zcela stejné jako ty za 100 :) My máme už 4 koupeny, my dva jeden, pak rodice a pak nevím-...no ostatní budou muset koukat, neda se nic delat :-) i kdyz mozna ty levnejsi nakoupim, uvidim... Budete mit tombolu? My penizky vybirat nebudeme, kazdy si vytahne listecek a bude mit svuj, i kdyz mozna na to ani nebude cas....
lennia - tu kostku brambor jsem taky mela, byly to jakoby postouchany brambory s cibulkou osmazenou a moc dobry a fakt to pripominalo lasagne

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?