Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Leni, já používám Mega brusinky od Swiss-jsou výborné, koupila jsem si je na doporučení od lékařky. Močák jsem měla jednou, ale zánět ledvin vícekrát. Taky jsem si koupila ledvinový pás a opravdu se hlídám a pokud něco "cítím" dám si na večer ledvinový čaj (mám ho namíchaný od bylináře-normální obchod s bylinkami), ty mega brusinky, je jich tam nevím kolik a stojí to asi 300, podívám se Ti jestli budeš mít zájem...Jo a taky jsou dobré věci na vyčištění organismu-nějaké prášky, ty jsem si koupila taky...Všechno Ti když tak můžu poslat do IP...Když tak dej vědět ;-) a ať to rychle odezní!
Profilova fotka
Kamirko, to bys byla hrozně hodná, pokud bys mi to všechno poslala do IP.. :-) Já v březnu byla na horách (na prodloužený víkend u známých), ale protože před tím než jsme jeli, tak jsem marodila 14dní se žaludkem, tak jsem si hory moc neužila, jelikož jsem nakonec kvůli ledvinám skončila hned v pátek na kapačkách v nemocnici :-( jenže z vyšetření (moč, krev, odběry) - nic nezjistili .. neměla jsem zánět ledvin, nic.. Ani pak ze sona nic nezjistili.. :-(
Profilova fotka
Leni....jezisi to mas teda" leto"......ja jsem mela mocak taky nescetnekrat a pomohl mi urinal, urologicky cas, brusinky - susene dostanou se uz koupit v jakemkoliv obchode (susene) i drzus - ten maji v tescu .....a vydrzet nez to prejde a pak po vyleceni mit tak jeste na 2 tydny pust s pritelem - ono se ti to jinak hoodne rychle vrati - to je zkusenost :) ALe jak Rika Karmirka taky kdyz citim cokoli c oneni normalni urologicky cas a urinal to jisti...a ted uz mam vic jak 3/4 roku klid :)
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit... Postihlo nás to, co Janču, jen to není táta, ale teta ;-( , tak teď máme trochu jiné starosti.. Až se to trochu usadí, tak sem juknu.. Leni, pořádně to vylež a dober všechny léky, ať se Ti to zas nevrátí.. Holky ahoj a držte se...
Profilova fotka
Ahojky Pavli..to je mi moc lito, drzte se!
Profilova fotka
Baru, je to hrozné letos.. nevím, co mám dělat už .. je pravda, že jak jsem se minulý týden z toho nejhoršího vyléčila, tak jsme teda půst neměli a je to tu zase :-( Holky, mooooooooc vám děkuju za informace a zkušenosti !! Pavli, hrozně mě to mrzí ;-( to je hrozné, takové zprávy.. držím pěsti, abyste všechno zvládli !!! Upřímnou soustrast ;-(
Profilova fotka
Kami, mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc děkuju za veškeré informace, jsi zlatíčko !! :-)
Leni, není zač, opravdu ;-) Hlavně, když to pomůže a budeš v pořádku ;-) našla jsem papír od teěch grepových kapek a stály 65,- Jo a ještě v Ikea prodávají brusinkový nápoj a brusinkový sirup 500 ml za 69 nebo 79 Kč, to pití je 250 ml a je to za 25 Kč. ;-)
Profilova fotka
Pavli,hlavně se držte!!!!!!! Leni,já jsem tyhle problémy nikdy neměla (musím to zaťukat),ale od kamarádky vím,že je to prý děs,tak budu držet palečky ať jsi z toho brzy venku!!!
Profilova fotka
holky našla jsem na netu jednoduchý šaty, docela by se mi líbily takhle jsou s kabátkem: http://www.beremese.cz/_gallery/11967... takhle samotný: http://www.beremese.cz/_gallery/11967... a tohle je vzorek látky: http://www.beremese.cz/_gallery/11967...
Profilova fotka
pavlí - drž se!!! Je mi to moc líto!!!! Hodně sil! Leni - hodně pij a sušené brusinky seženeš všude. Mají obchody, že se dají koupit vážené a nebo mají v obchoďákách už navážené v pytlíkách. Kdybys je nemohla v Humplu sehnat, tak ti je tady koupím a pošlu. Mám hned vedle sebe obchod, kde to naváží. Když tak písni do IP adresu. Holky, já mám dobrej den - volal přítel, že mu volal soused, že nám zdrhl ze zahrady pes. Tak jsem zavřela obchod, letím 30 km domů a Annie je vesele na zahradě. Tak jdu za sousedem a on, že jí nakonec chytl a zavřel.... Tak jsem jí zavřela s kostičkou na chodbu a jela jsem 30 km zpět do práce...
Profilova fotka
Mě dneska můj hodný bráška napsal a vytisknul jména na jmenovky a taky přání svatebních darů!!! ;-) Teď ještě udělat ty jmenovky!!! :-S
Článek se načítá
Profilova fotka
luci - super!!!! Další věc, co si můžeš odškrtnout, viď? Já dneska volala kámošce a domluvily jsme se, že se v pondělí staví a že mi natiskne oznámení a pozvánky, je tiskařka, takže paráda!
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem dneska v opečovávání příbuzných.. byl tu za mnou můj taťka (měl cestu kolem) a skorotchýně tu se mnou byla asi přes 3 hodiny.. koupila mi taky nějaké brusinkové tabletky, urologickej čaj, nějakou mlsku, vitamínky (i když teď na atb. je nemůžu).. :-) Těší mě, že jste se mnou a přejete mi brzké uzdravení!! To je člověku hned líp :-) Leni, ty šatky jsou krásné.. jen mně se líbí bez toho bolerka :-N Pavli, moje mamča se mi taky poptala u své kolegyně, která na tohle dost trpěla co brala, atd. a tak už moje mamka určitě nakupuje nějaké bylinky :-D Luci, neboj.. jmenovky budeš mít krásné a třeba tě ta tvůrčí činnost nakonec chytne ;-) Hani, tak to je dobrý - ty se trmácíš domů a váš bafík je doma :-D :-D
Profilova fotka
lenni: mně právě taky...ale taky jsem se na jiný diskusi tady dozvěděla, že jsou děsný, prý jako by si babička brala dědečka...taky bych to viděla bez toho bolerka
Profilova fotka
Leni, každému sluší něco jiného a každému se taky líbí něco jiného.. jen s tím bolerkem se mi to nelíbí.. a jsem ráda, že jsme se shodly.. nerada bych ti něco hanila.. ;-)
Profilova fotka
lencza: nejsou děsný, ale to bolerko se mi taky nelíbilo. Jelikož mám velikost 44, tak jsem taky řešila co na sebe a tak a zjistila jsem, že satém v žádném případě. Ještě více to rozšiřuje. Zkus něco z taftu. Prý teď letí organza a zase to prý bude samý kanýr a krajka. No ještě, že se vdávám letos :-)
Profilova fotka
jak říkám, vyzkouším a kdyžtak vrátím :-) :-D
Profilova fotka
saténový je to lemování průramků a ten pásek pod prsama, jinak je podšívka z taftu
Profilova fotka
Leni, taky se mi to bolerko nelíbí, ale samotný šatičky jsou moc pěkný ;-) Lenni, děkuju za pochvalu prstýnků a přeju brzké uzdravení, se zánětem jsem se trápila zhruba před měsícem tak hezky odpočívej, ať jsi brzy fit.
Profilova fotka
Luceka: děkuju.. už to začíná být lepší, tak aspoň že tak.. :-) jak pokračujete v přípravách? Povídej.. ;-) možná už jsi to psala a pokud ano, tak se omlouvám.. :-N
Profilova fotka
Dobre rano...uz se nam to sobotiiiiiiii
Profilova fotka
Dobré ránko všem, ahoj Baru.. :-)
Profilova fotka
tak co jak je Leni....uz je lip??
Profilova fotka
jo, je to lepší, atb. zřejmě už zabírají.. čaj piju neustále, ale je to naštěstí už lepší :-)
lennia: Ten nutrilon, jak jsem Ti psala, se bere při léčbě antibiotiky...Je to lepší pro floru v těle...Když tak si to kup, je tam přímo, že se to bere zároveň, prtoože ATB Ti něco berou z těla atd...AŤ Ti někdo pro to skočí :)
Profilova fotka
Kami, děkuju.. mamka včera mluvila se svou kolegyní (taky na to dost trpěla) a ta jí doporučila nějaké stránky (pošlu do IP) - jsou to bylinky.. prý si ještě koupila nějakou tinkturou od homeopatika a prý jí to přestalo.. :-) tak snad se to začne léčit i mně.. ;-)
Díky ;-) Se koukám, že tam jsou nějaké brusinky v kapkách, asi jak ty grepové kapky, prostuduju to :-) Holky, četly jste to v prvním rozvodě? Jedna se bude rozvádět po dvou měsícíh, chlap ji je nevěrný 8-( to je fakt děs...
Profilova fotka
Kami, já to nečtu, protože jsem to četla jednou a normálně jsem měla celej den smutnou náladu..
Profilova fotka
tedy holky vy jste odvážný, číst před svatbou diskusi o prvním rozvodu ;-) ;-) tam já radši nechodím

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?