Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
holky a už máte písničky na nástup a pak na gratulace??
Profilova fotka
Pavli, počítej na hostině cca 1tis. / osoba.. to je normální cena.. My jsme včera odhlašovali původní místo hostiny a kdybyste slyšely, co říkal, tak bych ho nejradši poslala někam.. takové chování.. ]-( Jinak menu máme asi už vymyšlené, jen doladit ten přípitek - jak už jsem psala, já ty aperitivy moc nemusím, tak mi holky poraďte něco sladšího :-) klidně všem objednám něco a já budu mít něco extra - vždyť jsem taky nevěsta, ne? :-D My jsme se na prstýnkách shodli docela rychle.. jen pak šlo o to, zda budou hranaté anebo na konci zakulacené.. zásnubní mám hranatý a fakt mi vyhovuje úplně parádně, ale snubní budou zakulacené.. Botky jsme kupovali mýmu taťkovi na promoci u Batě - náááááádherný teda, dělali mu krásnou nohu, byly na konci "useknuté" takže nic do kulata, nic do špičky.. a cena? 899,- což si myslím, že je parádní cena.. taťka si je prošlápl rovnou na promoce, aby o svatbě v nich vydržel.. jsou lehké, takže ho na noze taky nijak neškrtí.. :-) Taky musíme Tomovi vybrat oblek, jeden už měl (Hooper´s London) ale šli jsme na ples a nějak se kvůli mně popral, takže kalhoty může vyhodit a sako je bez knoflíků.. :-N :-( ale že se mě pěkně zastal!! Sem ho pak ošetřovala..
Profilova fotka
Já se taky těším-konečně poznám někoho nového!!!!!! :-D :-D :-D
Profilova fotka
No teda leni,tak to tvůj budoucí manžel je gentleman!!!!!!!!To je dobře vědět,že se na něho můžeš spolehnout i v takových situacích...
Profilova fotka
Hani, nad písničkama jsem přemýšlela, ale mám více variant.. a ještě váhám, zda si nenechám hrát live na obřadě.. 1) příchod - Dana Glover (It is you) - ze Shreka :) nebo klasickej pochod Lohengrin (Bridal Chorus - Wedding March) 2) proslov - James Last (Yesterday - instrumental) 3) gratulace - Righteous Brothers (Unchained Melody) - to je z hříšného tance:)
Profilova fotka
Luci, já jsem ty kecy těch blbečků neposlouchala, ale oni pořád rýpali.. no a ten můj se za mne postavil (v novém obleku :-D ).. joo, i když to teda odnesl dost, protože na něj byli dva nebo tři a on byl sám.. tak o to víc jsem si ho vážila a to víc jsem ho opečovávala.. jen jsem měla hroznej strach, aby mu nic nebylo ..
Profilova fotka
Foogy - hudbu ještě vybranou nemáme, máme pár tipů na písničky, takže to musíme nějak poskládat, aby to k sobě šlo, případně dovybrat nějaké další.. Leni, no právě, nás bude 20, takže cca 20tis, NE 50tis.. :-o :-S No, ještě to s Mišákem probereme co tam necháme a co vyhodíme... U Baťy se nám nic nelíbilo a jedny, co se nám líbili ve Stivalu, tak neměli jeho číslo .. tak kuknem jinam, času ještě trochu máme..
Profilova fotka
Leni - téda, ten tvůj budoucí manža - to je teda MUŽ!!! A bylo by mi úplně fuk, že se musí kupovat nový oblek, tohle je teda nádhera!!! Pavli - to je super, že máš oblečeného ženicha. A budou mít vaši chlapci vestu? Mně se právě vesty líbí, přijde mi to svátečnější... Leni - a pánovi se nelíbilo, že hostina nebude u něj, jo? To víš, je krize, to je pochopitelný, těšil se na money... leni - jdu to najít na youtube, co sis vybrala.. Musím taky něco vybrat.
Profilova fotka
Pavli, my jsme ty boty kupovali někdy koncem května.. takže je možné, že je to buď přebrané anebo opět nasazená cena.. ]-( určitě vyberete, naštěstí je času dost, takže žádnej stres.. To je divný, že 50tis. - a co všechno tam v tom máte započítané?? Neplatíte ještě pronájem sálu v tom?
Profilova fotka
Hani, mně je taky jedno, že musí kupovat nový oblek, jenže jeho to hrozně mrzí.. protože to byl jeho první oblek pořádnej a tak ho chtěl mít rovnou na svatbu .. a byl dost drahej, tak i proto.. Nee, vestičku mít můj manža mít nebude.. Nechodí na plesy, atd. takže to by byl úplně vyřízenej v něčem takovým .. i když se musím pochlubit - prý klidně bude se mnou chodit do tanečních pro manželé od ledna.. :-) a navrhl to sám.. :))) No, pán byl teda protivnej.. že sme to měli rezervovaný, že s tím počítal, tak mu přítel řekl, že se zúžil počet lidí a on že to nebude komentovat a sbohem.. Přitom jsme neměli zaplacenou zálohu nic, když jsme mu tam volali, tak to zvedal jenom číšník.. no prostě divné chování !! Prvně nám slíbil, že nám ukáže fotky uspořádání stolů, výzdoby - prostě foto z dřívějších svateb co tam měli, ale když jsme o ně poprosili, tak odbočoval od tématu, nechtěl se k tomu vyjadřovat, atd. :-S
Profilova fotka
pavli - 20 a platíte 50. tis??????????? Tý jo, to je teda šílený!!!!! To je strašný! To máte i s ubytováním, ne? leni - na přípitek si dej co chceš, je to tvoje svatva, ne? Já nemám ráda martini, dáme šampusík, přijde mi to slavnostnější. Holky, my udělali super kup před 3 roky v Číně. Byli jsme tam na dovče a to byli super nákupy. Když člověk ví, kam jít... Nakoupili jsme tam originály od Armaniho, Louis Vuitton, Dolce Gabana, Lacoste a tak podobně. A přítel si tam právě koupil krásnej oblek, košili i botky od Armaniho, vůbec se to nemečká, je to nádhernej materiál, měl to sice už na sobě 3x, ale myslím si, že to snad nevadí, ne? Akorát k tomu chci sehnat vestu.
Profilova fotka
Hani, tak to je úžasnej kup !!!!!!!!! Vůbec nevadí, že to měl už na sobě.. kdoví, zda ostatní ženiši neměli ty obleky již na sobě? Nikdo to nepozná :-) A co budete mít za přípitek po obřadě - se svědky a oddávajícími? Já právě nevím, co dáme jako přípitek.. Ostatní docela rádi Campari, atd. - já teda moc ne, ale kdyby to bylo něco sladšího, tak bych do toho šla ;-) co budete mít vy anebo co vám chutná????? Hani, my to budeme mít s ubytováním a za ubytování platíme myslím 250kč / osoba / noc.. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Hani tak to je mazec i kdyz ..nas je 80 teda zatim a ja mam rozpocet na svatbu - hosinu 100tis takze ....te chapu...taky padam do mdlob kde jsou jeste ty dalsiv eci jako saty, oblek, kolacky, prstenky...no co vam budu povidat. Me se co se hudby tyce horzne libi .......od mobyho myslim se to jmenuje porcelain - hralo to tenkrat ve filmu uplaz ......nouzzo baaajo a my jdem konecne na oblek v sobotu - ale to jeste musim zajisti nejakou tu kosili aby si pritel vybral, ja chci aby mel vesticku, ono jak pak sunda sako je to peknejsi (traba aj pujcenou) ale chci aby ji me - nastesti s tim souhlasi ze se mu to taky libi, a na fotkach to vypada lip. Ale netusi ze ho chci narvat to zelene kosile ktera mi bude ladit k satum a bile kravaty.....to bude zase reciiiii :) co se pripitku tyce tak ja jsem metropolova....ale mam rda aj sampicko a frizantino........my vzhledem k tomu ze mame poviny odber alkoholu na 10 lidi 1l tak .......asi cinzano at se toho poctu zbavime - nevim kdo vypije 8l tvrdeho a k tomu vino a slivovici :) my mame v planu nepit (ja doufam uz nebudu moct)
Profilova fotka
No, je v tom právě jen výzdoba a to jídlo - takže oběd, raut a pití (víno, džusy, voda) Ale asi ten raut stáhnem, nemusí tam být tolik druhů jídla a v takovém množství .. Ubytování bude placeno zvlášť... My budeme mít na přípitek na oběd asi cinzano bianco - to se pije asi nejvíc, ale ten šampus vůbec není špatný nápad, zkusím to doma nadhodit.. A po obřadu nejspíš šampaňské.. to se tak u nás dělá.. ;-) Holky, Michal ten svatební oblek bude mít taky na sobě dřív než na svatbě - od září totiž budeme chodit na taneční pro páry.. :-D A Leni, taky mi to navrhl sám ;-) ... já se pak akorát musela postarat o zajištění účasti na kurzu ;-) :-D
Profilova fotka
Ještě tři příspěvky a budu mít 500! :-D
Profilova fotka
Pavli, my budeme taky chodit pro páry.. ale až po svatbě - v lednu myslím to začíná.. My máme na výběr skrz pronájem sálu - buď se na osobu projí 400kč (což na svatbě není problém) anebo se platí poplatek za pronájem sálu.. víno si můžeme vzít svoje, ale tvrdé nee.. víc se musíme domluvit přímo s majitelem či jeho ženou.. Pavli, tak honem honem.. ať máš jubileum 500 ;-) Baru, se pořád snažíte o miminko? Neboj.. já myslím, že to vyjde v nečekanou chvíli ;-)
Profilova fotka
no to doufam.....ted zacina byt peklo v praci, nejak se nam krize nevyhla ba naopak, tak ...byhc rada co nejdriv at nemusim resit hledani nove prace atd kdyby to vyslo nahodou aj na me :( Leno to mate dobre, to se urcite proji.....bych byla v klidu, my mame jeno povinny odber alka - podle osob a zbytek si muezm natathat, ale kdo by se tahal s tim nealkem a pocital to .......takze mimo nealka, pripitk a tvrdeho z povineho odberu bude vsechno nase - vino a slivovice..zbytek jedine na baru za hotove.......
Profilova fotka
My si taky můžeme donést víno i slivovici a nemáme povinný odběr ničeho...Máme to v nové restauraci v Rantířově-to je za Jihlavou a je s nima super domluva,tak jsem ráda!!!I když máme obřad posunutý na 13:30,protože nám v restauraci řekli,že nemůžou zavřít celou hospodu,a že v salónku budou podávat obědy cca do 16:00 a po obědech nám celou hospodu zavřou a budeme ji mít jen pro sebe!!!! :-D
Profilova fotka
Luci, nemyslíš náhodou Rančířov? Vím, kde to je.. jezdím přes to směr Znojmo :-)
Profilova fotka
holky, tak jsem zpět z obídku. Jé, tak do tanečních bych Ládina nedonutila, nechce, ale je fakt, že když mě požádá o ruku (to je jak z románu), tak jedině na valčík nebo polku. Haha. basska - prostě s vestou to vypadá líp, viď? A chci jí taky půjčit, kupovat si myslím je zbytečnost. Když si to vezme jednou - dvakrát. A zelenou košili, jo? Hmmmm. My budeme asi v růžové nebo fialové, ještě nevím, až dle floristky. Holky, tak s oslavou a jídlem nemám strach, pač jak jsem psala, je to u známých v restauraci, takže paráda. Naše mamka tam teď měla 50. a bylo to super. Už jsem si zamluvila i čoko fontánku - ňam.
Profilova fotka
Teda, čokofontánka.. to zní dobře, ale mám strach, že bych u toho stála a pocákala si šaty :-N Do tanečních bych toho svýho taky nepřinutila ani párem volů, ale on tohle navrhl sám, což jsem čučela jak puk teda.. A jako první tanec budeme mít ploužák a možná nějaké překvápko pro ostatní :-D
Profilova fotka
leni - mamka to měla na 50. a kdybys viděla tu záclonu, která byla kousek od toho.... Mazec! Fakt nechápu, jak to lidi mohli tak zaprasit....
Profilova fotka
Ne Leni-on rančířov (směr Znojmo) a potom je Rantířov (směr Pelhřimov)... My budeme mít ploužáček na naši písničku,na kterou jsme spolu poprvé tancovali=Evanescence-My immortal
Profilova fotka
Luci, ahaaa.. to se omlouvám :-N Hani, to vidíš.. a jak by dopadly asi moje šaty a oblečení ostatních :-D a to jsme všichni dospělí :-D :-D
Profilova fotka
..holky, koukám na televizu a byste nevěřili, všude už jsou Vánoce - už asi ve třetím seriálu :-N
Profilova fotka
Taky jsem chtěla čokofontánku ... Vůbec mě ale nenapadlo, že bych mohla mít postříkané šaty.. :-N To je docela dobrá připomínka, Leni My budeme mít nejspíš taky ploužák na první tanec, ale co to bude zač, to se nemůžeme dohodnout :-D Ale asi to bude naše společná a to Phil Collins - Another day in Paradise
Profilova fotka
My budeme mít nějaký krásný český ploužák nejspíš.. uvidíme.. :-)
Profilova fotka
My tohle máme naštěstí rozhodnuté!!!!Pokaždé když tu písničku slyším,tak mám slzy v očích... :-N
Profilova fotka
Jé, tak na první tanec chci taky ploužák... Jéééééé, já už to vidím, to bude krása :-D Holky, ale my teda od čokolády nikdo zaflákanej nebyl, ale záclona za fontánkou jo.... Tak nevím, co s tím ty lidi dělali. Jdu hledat písničky x-)
Profilova fotka
Foogy, jak rychle to teda teče? Já myslela, že je se to jenom tak pomalu valí dolů po té fontánce.. :-N ale když byla zastříkaná ta záclona, tak teda nevím..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?