Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Ahojky holky, jak vikendujete? ja dneska mluvim jenom nemecky, protoze se musim nejakym zpusobem dostat do sveta maturitnich otazek :-) leni jak bylo na plese? vyhrali jste hlavni cenu? :-)
Profilova fotka
Ahoj Adélko, já včerejší den prospala, odcházeli jsme z plesu v 5 ráno.. Ples byl parádní, ale hlavní cenu jsme nevyhráli :-( Byla jsem na podiu s Tomášem Matonohou a pak sme se spolu vyfotili :) No Name úžasní!! No prostě ples se podařil!!
Profilova fotka
Ahoj holky, jak je po víkendu? Teda Adél, máš můj obdiv, já se takhle zodpovědně na maturu neučila. Začala jsem měsíc před maturou ... :-N Leni, koukám ples super, co ta zkouška, dobrý?? My byli v sobotu u našich a trochu jsme probírali tu svatbu. A moji drazí rodiče to začali brát natolik vážně, že taťka mi začal shánět svatební šaty a mamka se ptala po koláčcích a dortech a ostatních drobnostech... Přitom mám ještě tolik času :-D Taťka mi dokonce řekl, že bychom měli na ty šaty vyrazit už příští víkend a chtějí mi je koupit s tím, že potom si s nimi můžu dělat co chci :-D :-D Asi se vážně zbláznili.... :-D
Profilova fotka
Ahoj Pavli, jj ples byl super a na zkoušce jsem nebyla.. nešlo to! Přišli jsme v 5 ráno a před 12 na zkoušku - to se nedalo! :-x Tééda, koukám, že to vaši vzali fakt hopem :) U nás to bylo naopak, oni na všechno měli čas a pak, když se taťka začal poptávat po hudbě, tak měl štěstí, že ten pán kterého jsme chtěli neměl svatbu, ale jen jinou drobnější akci, takže byl ochoten si ji přehodit :-) Víš, ono je lepší mít takové ty "velké" věci zamluvené dopředu s tím, že nemusíš pak stresovat a shánět, kdo má volno - popř. dělat kompromisy na úkor kvality třeba.. Já se taky koukala, jak se Áďa pečlivě učí!! :-) já jsem se učila hlavně o svaťáku a předtím jsem se učila jen osnovy do ekonomiky a trochu němčinu.. jinak všechno až později.. :-x
Profilova fotka
A jé! Tak máš jiný termín na zkoušku? Abychom věděly, kdy Ti máme držet palce ... ;-) :-) To máš asi pravdu, ale já to chtěla zařizovat až tak začátkem léta. Teď na to není moc času, potřebujeme dodělat byt a hned jak to půjde, tak se vrhneme na zahradu s chatičkou. Chceme tam dělat posezení a do léta jsme měli mít hotovo, tak pak by byl čas na zařizování svatby.. Teď se mi to zdá brzy :-N No uvidíme, jak se to vyvrbí.. Já se taky učila nejvíc o svaťáku. To už jsem s Michalem bydlela, ale věděla jsem, že se s ním nic nenaučím, tak jsem se na ten týden odstěhovala k babičce a pak jsem odmaturovala s vyznamenáním :-D
Profilova fotka
Pavli, tak to si byla pilná studentka, já odmaturovala bez vyznamenání a je mi to jedno - nikdo se mě nikdy neptal, jak jsem odmaturovala :-) Já mám právě v květnu zkouškový, hned začátkem června státnice, takže určitě v květnu ani před státnicema nebudu mít náladu zařizovat svatbu. Od července bych asi začala pracovat, takže budou "problémy" s hledáním práce.. Zatím jediné co vím je to, že bych měla mít termín koncem února.. já určitě ale napíšu, abyste mi mohly držet palce ;-)
Profilova fotka
Tak jsem si konečně vytvořila album.. Zatím je tam jen pár fotek, ale budu doplňovat až bude čas... ;-)
Profilova fotka
Mě se taky na známky nikdo nikdy neptal... ;-) Já jen, že konečný vysvědčení ze čtvrťáku nebylo nic moc a pak maturitní s vyznamenáním - všem rejpalům jsem aspoň zavřela hubu :-D :-D Stejně jsem ráda, že už do školy nechodím.. Švagrovka studuje při práci.. Docela ji obdivuju, protože nevím, kde bych na to při svý práci vzala čas.. :-| Ale chtěla bych si jednou udělat aspoň bakaláře, ale to nebudu moct dělat to, co teď dělám :-D Možná při mateřské :-D ;-) V červnu se vdává moje sestřenka, tak od ní budu moct leccos odkoukat a případně přebrat nějaké dobré kontakty.. Akorát jim budu muset nějak diplomaticky vysvětlit, že na naši svatbu s velkou pravděpodobností pozvání nedostanou.... chjo... strašně nerada bych někoho z rodiny naštvala nebo urazila... :-(
Profilova fotka
ahojky holky, jen jdu objasnit moji snahu v uceni ;-) musim se ucit, abych se mohla vdavat a v cervnu se odstehovat za milackem do Brna :-) tak jdu na to, dneska jsem mimochodem docela projela patologii, takze zas tak dobre pripravena nejsem, predevsim na nematuritni predmaty :-D a velice intenzivne vybiram saticky o vikendu je chci objednavat. http://www.landybridal.com/ kdyby se vám hctelo, holky, tak se mrknete na saticky a kdyztak mi do IP poslete, ktere b se vam libily na drobne, cernovlasce s malymi nadry :-) dekuju vam papa vecer se ukazu
Profilova fotka
Áďo, já se pak kouknu později, nevadí ne? :) proberu to, až budu mít víc času.. :)
Profilova fotka
adélko, tak jsem se dívala na ty stránky podrobněji a řeknu ti to asi takhle: musíš asi vyzkoušet různé typy šatů, aby jsi zjistila, jestli ti to sluší nebo ne.. já zkoušela různé - bez ramínek, s ramínkama, se širokýma spadenýma ramínkama, za krk, zvlášť sukně a korzet, jednoduchá sukně, nabíraná, atd. Tohle si musíš někde v salonu vyzkoušet, a pak to budeš mít jednodušší ten výběr.. Omlouvám se, ale takhle ti poradit neumím.. :-(
Profilova fotka
leni jj, dekuju za radu uz jsem asi vybrala http://www.landybridal.com/Product/Pr... ted vyzkousim jen typ, jestli budou sedet a hura na objednavku x-) mam veelkou radost
Článek se načítá
Profilova fotka
ty sou krásný!! Ale ono je těžký říct o některých šatech, že nejsou krásný.. uuuuuurčitě, ať si vybereš jakékoliv, tak v nich budeš jako princezna, o tom nepochybuju!! mám radost i za tebe :-)
Profilova fotka
Ahojda, Adélko, podívám se na to až budu mít trochu víc času a pak dám vědět. Jen jsem tak v rychlosti koukla na ty tvoje vybrané a jsou moc krásné... Holky, já dostala včera od mojeho takovej vylágoš, že na svatební přípravy me přešla chuť na dlouhou dobu. Možná mě přešla chuť na to se vdát..! :-( ;-(
Profilova fotka
copak se stalo nemue?
Profilova fotka
Pavli, jak to? Co se stalo? :-( bylo to kvůli svatbě? Držíme s Adélkou pěstičky, aby se vše zase urovnalo :-.
Profilova fotka
Promin Pavli, doted jsem neznala tve krestni jmeno :-)
Profilova fotka
já jsem se taky musela zeptat :-) :-x
Profilova fotka
Holky moje, děkuju! No jo, kvůli svatbě.. Ukazovala jsem mu nějaké nápady a on se najednou strašně rozčílil, že ta svatba bude hrozně drahá, protože si vymýšlím kytku o 120 květech a různé dekorace, že je to zbytečný a nebudeme z toho dělat žádnou slávu a hotovo... Navíc o tom až do léta prý nechce slyšet ani slovo... :-( Hrozně se mě to dotklo, protože jsem mu ukazovala cca 5 fotek, na kterých jsou jenom nápady jak by to mohlo být a on takhle... :-( Nejsem žádná svatební hysterka, jen jsem se chtěla podělit o nápady.. Navíc kdyby to trvalo hodinu, tak neřeknu, ale 5 fotek - to nebylo ani 10 minut.. A protože jsem tvrdá palice (to jsme vlastně oba), tak spolu teď mluvíme na půl "huby". .. chjo, to jsou všichni takový??
Profilova fotka
Pavli, to mne mrzí, ale neboj se.. přejde ho to!! Teď ti řeknu, jak to bylo u nás.. Po zásnubách a od vyprávění kamarádek a známých jsem se chtěla bavit o tom, kde budeme mít hostinu, kde ubytování a termín - tohle jsem chtěla vědět nejdřív. Takže jsem si bláhově myslela, že se mnou bude Tomáš hledat na netu, kde by se nám to líbilo, atd. Jenže jsem se dočkala jen toho, že mi řekl, jak moc to hrotím.. :-( Když jsme teda měli termín (to jsem zařizovala já), tak jsme si na netu vybrali restauraci, která je blízko, za rozumnou cenu a kde je hlavně i ubytování (tohle jsem obvolávala s našima).. pak jsem mu jenom řekla, že tato restaurace je favorit.. Před Vánocema jsme se tam jeli podívat a ouhle!!! Najednou už měli obsazeno (na listopad!!!!) - takže viděl, že je pravý čas tohle shánět a že to nehrotím!! Jenže omluvy jsem se nedočkala.. stejného názoru byly i moji rodiče :-( ..v lednu jsme změnili termín kvůli hostině.. teď následovala hudba, fotograf a kameraman.. Kameraman byl v pohodě, ale fotografka měla volno jen kvůli tomu, že fotí i její manžel :-N a hudba? Je to taťkův známý a?? Už na náš termín měl obsazeno, ale naštěstí nešlo o svatbu, ale o hraní v domově důchodců, takže jim prý zahraje jindy.. naštěstí!! Po tomhle se mi naši omluvili, že kdybych to podle nich "nehrotila" tak bych musela vzit to co by bylo a třeba horší nebo dražší.. mezi tím jsem se stejně jako ty dívala po různých blbůstkách, ale nic extra, že bych musela mít všechno - jen to, co se mi líbilo :) třeba inspiraci na vývazky, který budu dělat s mou mamkou, atd. A Tomáš mi řekl úplně to stejné - že nebudeme utrácet za takový blbosti, že je to zbytečný.. :-( nejdřív jsem z toho byla dost smutná, dotklo se mne to, ale pak jsem rezignovala.. nebavila jsem se už vůbec o svatbě!! .. pak přišly otázky od jeho rodičů, jak si představuju svatbu - hostinu, výzdobu, jakou chci kytku, jakou chci hudbu, v kolik asi se budeme shromažďovat u nás, co by měl mít ženich na autě, atd. - oni mají jenom jeho, takže žádné zkušenosti se svatbou nemají.. na tohle jsem jim odpověděla, že se o to už nezajímám, že to Toma rozčiluje se o tom bavit, že je brzo a že jim všechno řekne on, až bude ten pravý čas.. :-) tohle teda zabralo.. :-D ..teď mu nevadí se o tom bavit a spíš naopak, sám hledá písničky na obřad, atd. :-) ........ufff, to sem se rozepsala.. snad ti to Pavli pomůže a nebudeš se trápit dlouho. Je to všude stejný :-x
Profilova fotka
Leni, díky. Mám v plánu to udělat podobně... Odteď už neuslyší ani slovo a až se mě někdo zeptá, tak je budu odkazovat na Michala... Dnes u oběda jsem se ptala Michalovi spolužačky (má květinářství a bude nám nejspíš dělat kytky), jestli prodávají i myrtu.. Ptala se mě, jestli někdo plánuje svatbu, načež Michal řekl, že někdo jo.. Nejspíš si myslel, že jí to řeknu, ale já ji odpověděla, že se mě na to ptala mamka (což je vlastně pravda) a že jí odpověď vyřídím.. Takže ta jeho spolužačka o naší svatbě nic neví a já budu dělat mrtvého brouka... Mám chuť to celé nechat na něm a pokud to nebude jak má být, tak tu svadbu prostě odvolám a hotovo ]-(
Profilova fotka
Pavli není zač, vím jaké to je.. je to nepříjemný a člověka to zamrzí :-( Myslím, že si to udělala parádně a určitě si tím Michala překvapila, že ses hned nehrnula do vyprávění o koho se jedná :-) Já jsem taky měla chuť nechat to na něm, ale nedá se to.. neodoláš!! A jelikož se vdávat budeš chtít, tak stejně ustoupíš... ale nenech si to kazit ;-)
Profilova fotka
Pavli nic si z toho nedelej, chlapi vnimji svatbu jako distres, kdezto my zeny jako eustres je to vedecky dokazany. Nedelej si z toho vrasky. U nas je to podobne, ale teda hlavne kvuli skole, Mirek taky nekolikrat mel nejake reci proti, ale u nas byla chyba ve mne, kamaradka se vdava 14 dnu pred nama a tak jsem srovnavala oni uz maji tohle a tamto a my nic. Muj je strasne tolerantni,takze to vzal v klidku, slibila jsem mu, ze nase svatby nebudu "srovnavat" a docela se mi dari. taky se mu uz bojim rikat treba : "Milacku meli bychom zamluvit uz hudbu..." apod ale vim, ze je to potreba. ja ty chlapi v podstate chapu, ale kdyz je tezke se zacit chovat stejne jako oni :-N
Profilova fotka
Holky díky, jste zlaté.. Ještě mám jednu věc - včera byl můj drahý u svého známého pro šachové knihy. Shodou okolností je to místní zastupitel a Michal chtěl, aby nás oddal. A prý až se s ním uvidí, tak se ho zeptá. Když se vrátil, tak jsem se ptala jen na knihy (přinesl jich další plnou tašku a to už jich doma máme asi 300ks ]-( ). Michal mi řekl, že je divný, že se neptám, jestli nás oddá a jestli mě to zajímá, tak jsem mu řekla, že mě to nezajímá :-N A v tu chvíli opravdu bylo a vlastně je mi to jedno i teď, když Vám to píšu... Tak mě otrávil, že to teď opravdu nehodlám řešit... :-D Však on přijde a ještě rád ]-( Adélko, koukala jsem na ty šaty a musím říct, že bych Ti vybrala ty samé, co jsi nakonec chtěla... Ale všechny jsou moc krásné, takové princeznovské.. Určitě Ti budou moc slušet! ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem včera byla na Mírovi Bosákovi - měl u nás v klubu takový sezení, povídání, asi něco jako beseda :) Paráda.. je to naprosto bezva chlap, a těch mužských, co tam bylo kvůli němu :-D Mám s ním fotky, už se těším až je budu mít.. x-)
Profilova fotka
Neznám Míru Bosáka.. :-( Co je to zač? Holky, budete si nechávat dělat předmanželskou smlouvu? Já o tom dost uvažuju, oba jsme OSVČ, tak si myslím, že by to bylo dobré. Michal teda tvrdí, že to není potřeba, ale já si myslím, že je.. Teď se máme rádi, ale v případě (nedejbože) rozvodu víme houby, jak se k sobě budeme chovat.. Možná tam zahrnout i děti, když vidím ty únosy jednoho z rodičů do jiný země... Co si o tom myslíte?
Profilova fotka
Pavli, Míra Bosák je sportovní komentátor - komentuje hlavně fotbal a golf. Jinak taky byl ve StarDance :-) O předmanželské smlouvě jsme se taky už bavili, ale nic jsme nevyřešili je to takové ožehavé téma.. Jinak se koukni do diskuze, která se jmenuje přímo předmanželská smlouva ;-) tam si přečteš i názory jiných nevěst :-)
Profilova fotka
Pavli, tady je ta diskuze: http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Profilova fotka
Aha :-) Mě sport moc nebere a na televizi moc nekoukám.. ;-) Něco jsem tam už četla. Je to rozdělené na dva tábory, jedni si myslí, že je to nutnost, další zas že zbytečnost, tak babo raď :-D
Profilova fotka
..jsem ta baba?? :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?