Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
ahoj všem lennia: já miminko nečekám, já už jedno mám :-D mám 10-měsíční holčičku, 2. října jí bude rok, takže budeme mít jednu oslavu za druhou jinak mně je čerstvých 31 a přítelovi bude 31 za 14 dní....pro Honzu už to bude 2. svatba, má už taky 8-letýho syna janulko: upřímnou soustrast...je hrozný, že v době kdy bys měla mít největší radost přijde takováhle zpráva :-( já jsem taky na ruční práce levá, takže vývazky nechám povolaným a koupím je
Profilova fotka
lencza: aha, já myslela, že čekáš miminko :-N jé, tak ty máš takovou princezničku doma? :-) to je pěkné..
Je to opravdu jedoduche, tady na netu jsou ty obrazky nevesty a zenicha, zvetsite si to, A4ka v pohode, prenesete tuzkou na pecici papir, prezehlite na tricko (pokud budete mit napis nevesta, tak musite prekreslovat dvakrat, at to nemate obracene). Jo aha, vlastne to se dela takovou specialni tuzkou, ted jsmesi vzpomnela, nevim nazev, ale mam hodne kamaradek stejne uchylnych jako ja, takze Vam nazev napisu, stoji asi 60 Kc, no pak to tedy prezehlite a mate to na tricku, Pak staci obrysy objet radne a opatrne(tenky stetec a nebo tuba na barvy cca 19 kc) a uvnitr to vymalujete steteckem ;-) fakt Vam kdyz tak poradim...A budete to mit lepsi rucne udelane.Ja si delala tricko a to jsem si i na rukav udelala cosi, tak byste mohly i tam a nebo treba dozadu nahoru (ke krku jak jsou ty znacky vzdycky a nebo male obrazky) tak tam treba napsat Nevesta, pokud nebudete mit i velky obrazek vzadu...Jo a jeste jak budete barvit tricko, tak hlavne nezapomenout na noviny :-N to by byl maler, kdyz barva prosakne na druhou stranu trika :) Ty vyvazky si urcite udelam, ale musim hlavne najit galanterii a ty kyticky na to...A jeste nevim barvu svatby, to je trapas :-x :-. Leni, Ty Tvje šaty jsou úžasné! Na převlečení bájo! Akorát já bych se bála jít někomu jinému na satbu v bílém :-x
Profilova fotka
leni - tak si píšu do sešitu - sehnat myrtu, hihi. Fakt jsou hezký!!
Profilova fotka
my teď řešíme, kde si nechat udělat rytí do snubáků z chirurgický oceli....protože v jednom klenotnictví tady u nás si řekli 50 kaček za jedno písmenko :-o jsem šla do mdlob, když jsem to slyšela....bysme dali víc za rytí než za prstýnky tak přemýšlím o tom, že bysme je tam nechali a koupili si jinde jiný....nejhorší je, že oba máme prstíky poněkud silnější a prstýnky, který by se mi líbily, jsou nám malý :-|
Profilova fotka
ony nejsou bílé.. jsou žluto-bílé!! je to výrazná žlutá barva jako spodnička a to bílé to je jenom krajka, takže ta žlutá prosvítá :-) v bílém bych taky nikomu na svatbu nešla - nevěsta je jednom jedna!!!! kamirko, kdyžtak bych tě poprosila o podrobnější popis, až bych ty trička dělala.. prostě jako pro blbce.. :-D pro mne krok po kroku - ale to bych ti napsala ;-)
Profilova fotka
lencza: my máme rytinu zdarma.. ale to je teda síla, taková částka.. by to měli nechávat všude zdarma, když už si u nich kupuješ prstýnky..
Profilova fotka
Hani, děkuju za pochvalu.. a kup si radši lesklejší stuhu.. vypadá to líp, tak slavnostněj.. ;-) já měla tenkou a lesklou a výsledek je v albu, jsem ráda, že se líbí :-)
Profilova fotka
lennia: no já čekala, že řekne tak 300 to je obvyklá cena, co jsem tak koukala na netu, ale tohle mi vyrazilo dech...včera jsem brouzdala po netu a našla jednu stránku, kde by nás prstýnky i s rytím vyšly na 1300, tak do nich nejspíš půjdeme, velikosti známe, tak to nejspíš vyřešíme takhle
Profilova fotka
tak to je fajn.. a nechceš si dát nějaké fotky do alba, abysme se mohli kouknout.. ;-)
Profilova fotka
to bych i mohla :-)
Profilova fotka
jé, ty jsou pěkný.. :-) !! to máte kombinaci bílého a žlutého zlata? A ten černej proužek? Jsou celé lesklé nebo máte matné?
Článek se načítá
Profilova fotka
My prstýnky zatím nemáme,ale všude řekli,že rytí je zdarma k prstýnkům... Leni,ty šatky jsou úžasné a moc ti sluší!!!! :-o
Profilova fotka
lennia: díky...ne je to chirurgická ocel, u mýho je zlatej proužek a jsou matný, dám je tam ještě jednotlivě u tý oceli je problém, že je tvrdá a špatně se to do toho ryje, vím, že u zlatých je rytí zdarma, ale u ocelových je příplatek
Profilova fotka
Luci, moc děkuju.. :-) A vy budete shánět prstýnky kdy? Máte představu? Lencza: ahaa.. já myslela, že právě máte zlato.. s ocelí nemám žádné zkušenosti.. :-N
Profilova fotka
Jsou fakt moc pěkný!!!!! :-D
Profilova fotka
Já jsem teď u našich,takže až přijedu,tak se na to vrhneme,v průběhu příštího týdne by jsme je chtěli vybrat... Já už mám tak nějak vybráno-fotku mám v albu,tak uvidíme!!!
Profilova fotka
já jsem během posledních 14 dní oběhla u nás ve městě snad všechny zlatnictví, ale nic mě neokouzlilo natolik, abych do toho šla, tak už zbývá jenom ten internet....i když zítra jedu kvůli šatům do Písku, tak se kouknu ještě tam ani šaty jsem zatím nesehnala takový, ze kterých bych byla nadšená....všechny, co jsem zkoušela, mají dlouhý vlečky, sice vypadají krásně (dokonce i na mně :-D :-D ), ale jelikož budeme mít malou svatbu, tak bych radši něco umírněnějšího
Profilova fotka
Luci, tak ty prstýnky, které máte vybrané jsem viděla na fotce přímo ze svatby u někoho tady.. a jsou opravdu krásné!! Řekla bych, že jsou hezčí ve skutečnosti než na obrázku.. :-) Leni, já si zkoušela taky krásné šaty s dlooouhou vlečkou, ale to se hodí buď někam ven anebo do kostela.. takže taky nemám vlečku.. :-)
Profilova fotka
navíc budeme mít na svatbě 5 dětí v rozmezí od 1 roku do 8 let, takže trošku dětská školka x-)
Profilova fotka
my nebudeme mít na svatbě žádné děti.. kromě mé družičky na obřadě :-)
Profilova fotka
Leni, ty vaše prstýnky se mi hroooozně moc líbí :-)
Profilova fotka
Já vlečku taky nemám,ale chtěla bych ji,takže přemýšlím o změně šatů,příští týden bych měla jít na zkoušku,tak uvidím jak pochodím!!! :-S My budeme mít jen dvě děti-jedna skoro 3 roky a druhá 8 měsíců-máme pozvaných dost kamarádů,kteří nemají děti a nejsou ještě manželé= NĚKDO ZAČÍT MUSÍ,NE??? :-D
Profilova fotka
no já jsem zvědavá, jak je ukočírujeme...obě moje ségry už mají děti (2 a 4 roky), pak Honzovo syn a syn Honzovo bráchy, tomu je 7 a k tomu ta naše skoro roční kotrmelína
Profilova fotka
Luci, to víš, že musí někdo začít ;-) my byli loni dvoum přítelovým kamarádům na svatbě, letos my a vypadá to, že příští rok se budou ženit další jeho dva kamarádi.. moje svědkyně se bude příští rok taky vdávat.. chtěli letos, ale odložili to.. tak to vidím, že příští rok do toho taky praští :-D
Profilova fotka
Leni, zvládnete to.. neboj.. ;-)
Profilova fotka
ono nám nic jinýho nezbyde ;-) ;-) ony už si je rozeberou babičky a zabaví je
Profilova fotka
To víš že jo!!!Zase na druhou stranu to budete mít veselejší!!! :-D Děti do svatby vnesou úplně jinou a hlavně bezprostřední atmosféru... No nevím,u nás to zatím nevypadá na nikoho-nikdo o ničem nemluví,tak jsem zvědavá kdo bude další!!! ;-)
Profilova fotka
holky, už tu svítí sluníčko.. hned je to hezčí :-)
Profilova fotka
mně se teď sluníčko probudilo, takže jdeme baštit ;-) :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?