Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Leni tak joo, kousek nějakého dortu, s tím marcipánem, ale ne krémový :-D, ju? Díky :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jasný, pošlu ti takovej moc dobrej dortík.. takže, dneska pošlu expres :-D :-D krémové já taky moc nemusím..
foogy tak ty jsi super, i ten toaletní papír ;-)
Profilova fotka
joo, ty kapesníčky i toaleťák se mi líběj :-D :-D
Profilova fotka
ahojte holky Jani je mi to uprimne moc lito.....zivot uz je takovy bohuzel ze nam klade prekazdy v dny ktere si chceme nejvic uzit......hodne sil preju vsem, drzte se. Kamirko: no hraju, ja jsem se k tomu vratila po 8,5 letech a ted beham na hristi s holkama cca o 10 let mladsima a ...snazim se jak to jde .....nekdy me to stoji hodne sil, ale je sranda a za tu srandu na lize mi to stoji :) Foggy: tak to jsi asi jedina ktera nechce marcipan, my jsme tady marcipanove vily :) skoro vsechny...... Ja jsi jdu zrovna obednat ty palickvoane sperky at uz to odsypa.....vcera misto vyvazku jsem byla ha hristi brigadnicit.......dneska jdu na Harryho Pottera a zitra trening.......takze .....jsem zvedava kdy se na to vrhnu, ted o weekend jdeme rozvazet to oznameni tak..me cekaji dva dny besedovani :)
Profilova fotka
leni - néé, to né, jenom, že to bude zase úplně něco jiného a už se těším na fotku! Pač všichni mají růžové, oranžové, žluté - ty budeš mít něco extra! vorli - viď? taky se mi to líbí - objednám sobě a matinkám ;-)
Profilova fotka
Já právě chci mít čistě bílé růže.. bez žádné růžové, atd. To bude mít svědkyně a na mém autíčku :-)
Profilova fotka
basska - tý jo, ty jsi taky akční, co? Jako jsem byla já, než jsem otěhu! Já nebyla jeden večer doma, buď na sportu nebo s holkama... Jenže teď jsem ráda, když se dovalím po práci domů na gauč...
Profilova fotka
foogy: a kolik ti vlastně je? možná už jsi to psala, tak se omlouvám.. :-N
Profilova fotka
leni - 25 a vám tady?
Profilova fotka
Hani, mně je 22 a příteli je 29..
Profilova fotka
leni - tak mě 25 a příteli 33. Holky, budete se pak navečer převlíkat? Právě jsem na netu narazila na ftipná trička, ale nevím, jestli by mi to doma prošlo. Jsou bílá a s nápisem novomanželka a novomanžel
Článek se načítá
Bess: Já se chci taky vrátit :-D
Profilova fotka
Hani, já se převlíkat nebudu, až druhý den ráno a to jsem dávala už jednou fotku do alba (můžu ji tam dát znovu).. ;-) Jo, ty trička jsou pěkná.. taky jsem nad nimi uvažovala, ale pak jsem si řekla, že bych je využila jenom jednou.. a pak bych je nosila jenom doma.. a to si klidně koupím u "ťamanů" obyčejné tričko bez nápisu a dám si tam nechat udělat nápis.. protože když jsem se dívala na jeden server, tak ty trička byly teda dost drahé.. :-N
Profilova fotka
leni - jé, tak mi jí tam ještě jednou hoď, ju? Ať se juknu, jo? Díky ;-) Já našla jedno za 290 Kč, ale spíš mi jde o to, jak mi bude sedět...
Profilova fotka
už v albu je ;-) je to fotka z promoce, ale do těch šatek se obléknu druhý den.. A přítel má žlutou košili..
Profilova fotka
Foggy: tak me je uz 30 a pritelovi 29 (beru si mladsiho aby mi delsi dobu vydrzel:) ) Ja se prevlikat asi nebudu - uvidim co ty saticky jestli v nich vydrzim cely cen.......ale doufam ze ano, me se ty tricka mooc libi - ale dala bych si asi udelat svuj vastni navrh (asi na svicu jakoze zenich a nevesta)- moje teorie je ze ......kdyz uz platime takove nehorazne penize za saticky tak az do vecera :)
A nechcete si ta trička udělat samy?Já mám barvy na textil a chystám se na to. Už jsem si dělala obyč tričko a myslím, že Vás potěší, že si to uděláte samy ;-) Pokud budete chtít jen černou barvu, tak to fakt stojí tak 60 Kč podle toho jakou barvu.Já Vám pak když tak poradím jak si to z čablony přenesete na tričko a pak stačí udělat obrysy a vybarvit :)
Profilova fotka
basska - hihi, bodejť! No, já v nich jakoby celý den budu ve čtvrtek a pak v sobotu máme afterparty, tak jsem si myslela, že bysme si to mohli vzít tam. Aby nás nikdo nepřehlídl :-D
Profilova fotka
Hani, tak to by byl dobrý nápad.. ale já si taky možná udělám tričko sama, pokud budeme ty trička chtít.. :-)
Profilova fotka
teď jsem to napsala špatně - já budu v šatech celý den ve čtvrtek, takže si je krásně užiju a pak v sobotu už chceme neformální oblečeníl. Holky, když vy jste tady všechny tak šikovné na ruční práce... To já jsem matloňka
Profilova fotka
Ale nejsi matloňka - ty vývazky zvládneš a do toho trička bych se taky pustila jen za pomocí rad kamirky - nikdy jsem je nedělala, takže abych to nezkazila úplně :-)
Profilova fotka
Moje kamarádka měla dvojité vývazky a uprostřed nalepenou perličku, tak bych to chtěla podobně, tak tento týden půjde shánět proprietry a uvidíme
Profilova fotka
no jeste ze si poradime, ja bych to asi vymylsela a nechala to nekde zanest k tiskarovi at mi to natiskne nebo polepi - ale pravda rucni vyroba je rucni vyroba - uz jsem si kdysi davno pomalovavala kalhoty tak snad bych zvaldla aj toto, ale se sablonami?? to si nejsem jista :) ja jsem taky gramloň neboj Leni....me se jen tak neco nepovede, vzdy kdyz to delam doma na zkousku tak je to supr a pak jak to delam nekomu nebo pro nekoho tak z toho vznikne takova ....patlanina ze to svet nevidel......se vzdy stydim az za usima :)
Profilova fotka
basska - čéče, to není špatnej nápad nechat si to natisknout. Moje kámoška je tiskařka, bude nám dělat i oznámení, tak by nám mohla udělat i trika. Dík ;-)
Profilova fotka
Já teda nemám dvojité vývazky, protože jsem chtěla jednoduché.. budu tam ještě dávat myrtu, tak aby toho nebylo moc.. někdo právě myrtu už nedává a má ty dvojité a barevné.. Já dělala jenom bílé, aby se to všem hodilo k oblečení.. :-) a místo perličky, tak tam mám kytičku - je to vyfoceno v albu ;-) Baru, já bych to taky nejradši odnesla někam potisknout.. :-N sem taky v tomhle gramloň.. :-D
Profilova fotka
leni - já právě nevím, jestli myrtu někde seženu, uvidím. A do alba jsem ti na vývazky koukala, máš to krásný!!!
Profilova fotka
leni - ty šatičky máš teda nááádherný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To máš šité, jo?
Profilova fotka
Dobré ráno děvčata-přiznávám se,že jsem vstávala teprve před hodinou-včera jsem měla menší akci (jela jsem k rodičům,tak obíhám všechny kamarády a známé-zase na rok dopředu)!!! :-N Jinak gratuluju všem co si děláte vývazky samy-já jsem na ruční práce hrozný antitalent,takže mám přesnou představu jak by to asi dopadlo... :-D Jaňulko,hlavně hodně,hodně sil!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Myrtu určitě seženeš.. moje floristka říkala, že se dá sehnat a v květináči ;-) děkuju za pochvalu.. Ty šatky nejsou šité na míru, ale jsou kupované v Brně.. je to teda dost kvalitní materiál (teď si nepamatuju značku, ale cena byla taky docela vysoká :-N ).. Naši však řekli, že na promoci a pak po svatbě se budou hodit, že je určitě vynosím a třeba i někomu na svatbu je budu mít.. výhodou je, že vzadu mají šněrování, takže podle sebe si to zavážu - resp. mamča měla trénink na svatbu :-D a děkuju za další pochvalu :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?