Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Jindři, nechám si francouzskou na svoje nehtíky.. do gelovek už nepůjdu.. taky se mi ty první líbí nejvíc, ale jde taky o to, jak ty svoje budu mít dlouhé.. :-N
Taky bych si rada nechala svoje nehty, gelovky nevynosim, takze se mi to zda zbytecne... Ja uz si s lennniou tusim psala ;-) dlouho jsem tady nebyla... Ja z Vas budu urcite posledni ;-)
kamir a máte už termín?
vorr: Ano, rikam, ze budu stopero posledni ;-) (posledni rijen)
No tak to asi jo, nevím o nikom, kdo by měl poslední říjen. Se budeš mít na co těšit ;-)
Profilova fotka
kamirko, jejda.. tak to si nepamatuju :-N ale je to klidně možné.. takže vy se berete 31.10.?? A kde? :-)
No jeste je v uvahu 17. ale to asi nestihneme...Uvidime...My ted nejsme na miste cinu,takze ted nam pripravy par mesicu lezi...Pak me asi klepne pepka:)
Profilova fotka
kamirko, 17. se vdávám já ;-) bysme měly stejný termín.. :-) no, já myslím, že byste to zvládly.. opravdu!! Stačí si vyhradit 3dny a všechno obvolat, zamluvit a pak už jen objezdit osobně, poplatit zálohy, atd. x-)
No mame fotografa, obrad, to muzeme posunout oboji...Restauraci mame taky a pozor! prstynky taky :-N ja mam saty, boty a to je tak asi vse :) Jeste musim sehnat hlavne nejakou kadernici, ale jsme smurena s tim, ze budu mit rozpustene vlasy, vlastne se mi to i libi...Kolace zarizuji nasi a uz snad nic dalsiho neni ne :-N Nacvicujete prvni tanec nejaky specialni? A na jakou hudbu budete nastupovat? Si poustim pisnicky z youtube a myslim, ze se nerozhodnu |-|
Profilova fotka
ahoj holky, jdu vás dočíst. Jenom jsem teď četla na seznamu, že v září mají být ještě hici, takže my v říjnu budeme mít ještě krásné počasí - podzimní. Paráda, ne?
Profilova fotka
my možná budeme mít remix písniček, takovou srandu.. ale ještě nejsme rozhodnutí a nenacvičujeme.. hudbu taky ještě pořád řešíme.. :-) je to těžké vybrat.. takže možná taky zvolíte dřívější termín (17.)? :-)
Profilova fotka
Ähojky holky, jdu vás jen pozdravit, bohužel nemám teď sílu na to sem chodit a vlastně ani nevím, zda nakonec svatba bude :-( to se teprve všechno rozhodne...v pátek mi zemřel táta, takže nějakou svatbu teď neřešíme ;-( ;-( Sem tam si vás přečtu a všimla jsem si, že tu jsou nové nevěsty, tak je tu vítám apřeji příjemné přípravy... Zatím papa a hezky si to užívejte...i za mě ;-( ;-(
Článek se načítá
Profilova fotka
leni - tý jo, ty tvoje vývazky jsou fakt náádherný!!!! Jsi šikulka!!!! Fakt se ti povedly! Moje mamka dělá nehty už 13 let, já k ní chodím 4,5 roku a jsem s nima strašně spokojená. A je paráda, že si dycky s mamkou aspoň chvilku popovídáme. Takže já budu mít určitě gelovky, ale přemýšlím, že moje kámoška strašně hezky nehty zdobí, takže si to nechám nazdobit od ní. Mamku to stejně nebaví... no, vidíte - ještě písničky, co? tý jo
lennia: Asi ano,ten drivejsi termin ;-)
Profilova fotka
Jaňulko, to je mi hrozně líto ;-( moc mě to mrzí !! Vím, že je to pro tebe hrozně moc těžké, ale musíš to překonat, už kvůli tomu maličké(mu) v bříšku!! Nevím, zda se to sem hodí.. ale je to slušnost: upřímnou soustrast ;-( Drž se!!!! Budeme na tebe myslet, aby to tolik nebolelo..
Profilova fotka
janul - to mě moooc mrzí! Posílám ti hodně sil, abys to zvládla! Drž se!!!!
Profilova fotka
foogy: děkuju!! Kdyby si chtěla udělat, stačí říct.. ale myslím si, že bys to určitě taky zvládla!! Nic těžkého na tom není.. Jeden nebo dva první zkazíš (resp. nebude to ono) a pak už ti to půjde samo.. ;-) Tvoje mamka má studio v HB? A ta kamarádka má taky nebo to má jenom jako hobby? kamirka: tak že bysme se nakonec vdávaly ve stejný termín? :-) ;-)
Profilova fotka
foogy: máš v albu moc krásné kytičky a dorty ;-) máš mezi nimi nějaké favority? (jak kytiček, tak dortů)
Profilova fotka
leni - a jak jsi to myslela, že bys nám pomohla v obchodě? Sháníš práci? Pač my sem někoho místo mě sháníme :-D Jojo, moje mamka má studio v HB a ta kámoška ve Světlé nad Sázavou. Ta dělá nehty asi rok, ale má je moc hezké! Jednou jsem u ní taky byla a super! Hlavně krásně zdobí. leni - no, díky za nabídku, ale přemýšlím, že to zkusím sama a když mi to nepůjde, tak bych si pak řekla tobě, jo? ;-)
Janul je mi to moc líto, hodně sil |-| Zase bude líp.. Když budeš mít jenom trochu náladu, tak sem za náma přijď, ať přijdeš na jiné myšlenky.. |-|
Profilova fotka
foogy: sháním práci.. :-N víc si můžem popsat buď v IP nebo třeba mailem.. Ta tvoje kamarádka nemá náhodou webovky? Nebo nějaké obrázky nehtíků? Myslím, že mou pomoc potřebovat nebudeš, protože určitě to hravě zvládneš sama ;-) a budeš z toho mít větší radost.. tak to mám já - měla jsem z toho radost jako malá holka :-D
Profilova fotka
leni - no, budou buď fialové tulipány a nebo růžové růže (viz. 1.obrázek), ale záleží, jak se domluvím s floristkou. A dort nevím, ale nechci s marcipánovou polevou.
Profilova fotka
foogy - to já zase marcipán miluju :-N já budu mít taky kulatou kytičku z bílých růží.. a floristku mám - je to jedna nevěsta ze Znojma 8-)
foogy já bych taky chtěla tulipány, jsou nádherné x-)
Ty jo vy se jenom bavíte o marcipánu a já jsem dostala chuť na něco sladkého :-N Ještěže tady nic nemám :-)
Profilova fotka
leni - no, vidíš to, na koho na beremku člověk nenarazí, viď? ;-) leni - webovky nemá :-(
Profilova fotka
Jindři, chceš něco sladkého poslat? :-D
Profilova fotka
foogy: kdyby něco, tak ti do IP pošlu mail, ju? Jinak máš pravdu, já na beremku si domluvila floristku i kosmetičku ;-)
Profilova fotka
leni - z bílých růží? hm, tak to jsem fakt zvědavá na výsledek! já holky marcipán ráda samotnej, ale na dortu ne. Naši mi dali dort k 18. s marcipánem a já celou noc objímala mísu a od té doby to fakt na dortech nemusím. A kámoška měla čokoládovej a byl vynikající. Právě musím zavolat té její tetě, která jí to pekla, jestli by mi ho taky neudělala. Jé, jdu objednávat http://www.krasnasvatba.cz/papirove-k...
Profilova fotka
Myslíš, že z bílých růží to nebude pěkné?? :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?