Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
leni - díky za to povzbuzení, tohle jsem potřebovala slyšet!!! Díky! A máš pravdu, že je jedno, kdy to proběhne, ale jak si to člověk užije. A my si to určitě užijeme překrásně!!! Právě jsem volala s fotografem, je zamluvenej! Pošlu vám odkaz na fotky, jo? http://www.fotime.fotoradce.cz/index.php
Profilova fotka
leni - máš recht, my ženský jsme nejšikovnější a kor, když jde o takovouhle věc, viď? vorli - nebude, budeme mít krásně, já to tuším... hihi. Jojo, čmelda by měl být na konci března. Vyjde nám to hezky na jaro a léto, my totiž máme baráček na vesnici a tam je nádherně, takže to vyšlo suprově. Prdnu mímo a kočár na terasu a bude, haha :-D vorli - moje mamka si teď teda užívala - co se týče boreliozy, jsem jí fakt litovala. Tak eště štěstí, že to nemáš tak hrozné!!!
Profilova fotka
foogy, my se tu vzájemně podporujeme.. takže tebe v tom taky nenecháme a všechno zvládneš, uvidíš.. Já opravdu třeba vůbec nic nezařizovala od toho dubna do června, protože jsem měla starosti ze státnicema, takže tohle šlo bokem a věř mi, že když se do toho vložíš, tak stihneš klidně za 3dny dohodnout úplně všechno :-) Jinak krásné fotky, opravdu!! A teď jsem si všimla, že bydlíš v okrese Havl. Brod.. ;-) Jindři, tak to je fajn, že to není nic vážného.. ;-)
Profilova fotka
leni - díky! Tohle jsem fakt potřebovala!! leni - jojo, HB, ale obřad bude na Štiříně ;-) Ženil se tam brácha a mně se to strašně zalíbilo, takže to bylo jasné. leni - do Znojma na svatbu jedeme 24.října, to je náhoda, viď?
Profilova fotka
Fakt? A kdo se tam vdává / žení? :-) já teď bydlím v Humpolci :-D
Profilova fotka
leni - jde to rychle, už mám fotografa i kadeřnici
Profilova fotka
leni - kamarádi s roční chlapečkem leni - neke, to jsi odemně kousek... Tý jo, to je náhoda! hihi
Profilova fotka
vím, že jsme od sebe kousek :-) a můžu se zeptat, jak se jmenují? Třeba je budu znát ;-)
Profilova fotka
foggy: Já se vdávala loni v říjnu, celá rodina pořád otravovala proč podzim, že bude hnusně atd., a pak v létě tolik dnů propršelo a my měli v říjnu krásné počasí. Pravda, ráno byla zima a měli jsme docela obavy, ale odpoledne už bylo překrásně, teplo, svítilo sluníčko... Takže je to jedno, kdy se člověk vdává, vždycky může být hnusně a naopak... Počasí stejnak neovlivníš... A mě se na podzimu líbilo, že to není o prázdninách, kdy jsou všichni na dovolených a tudíž nemohou na svatbu dorazit, taky že už není velké vedro a bývá krásné teplé světlo, nevdává se tolik lisí a tak. A ještě jsem Tě chtěla uklidnit, my loni touhle dobou teprve pozvolna sháněli prstýnky, zařizovali líčení a česání, v podstatě i šaty, které se mi šily, jsem začala řešit až v půli července...
rebel, díky za zkušenost. Taky si myslím, že počasí neovlivníme ani v srpnu ani v říjnu ;-) foogy ty fotky jsou parádní!! Takové podobné si taky představuji ;-) No vidíš jak rychle šlo zamluvit jednu věc, a takhle to je se vším :-D S mimčem je to super, že vám vyjde takhle na jaro, už bude teplíčko x-) Jo a o tom krásném počasí jsem taky přesvědčena :-D
Profilova fotka
Ahojte holky, tak to je supr jak se rozrustame i o male prcky :) Foogy ted jsem byla v HB na soustredeni........paradni mestecko a paradni sportovni areal :) tak ted jsem doladili s panem sperkarem ty prstynky - nejake nesrovnalosti ve velikostech a sire prstenu......a hlasim ze me nechce nic delat. Jak ja bych se rada uz valela a pripravovala na materskou.....zavidim vam
Profilova fotka
leni - Alča je zdravotní sestřička a hraje volejbal, teď je na mateřské, on je Petr Sádlo. Tak nevím.. Oba hrajou voliš. rebelie - díky za povzbuzení, holky, díky vám mám z října fakt hned lepší pocit a už se moooc těším! Už vidím, jak bude svítit sluníčko, bude barevné listí popadané na zemi - to budou krásné fotky!!!! jojo, máte pravdu, zařizování jde od ruky - až překvapivě :-D basska - fakt??? A kde jste bydleli a co hraješ za sport? basska - kdybych nemusela trčet v práci a nebylo mi každé dopoledne zle, tak bych se taky připravovala na mateřskou. Ale je to na prd, je mi zle a musím chodit do práce. Máme s přítelem obchod, on nestíhá, takže tady sedím denně od 9 do 17. Je to šílený!!!!!!!!
Článek se načítá
foogy a co prodáváte?
Profilova fotka
vorli - máme koupelnové studio ;-)
Profilova fotka
holky, ještě mi prosím poraďte, jak to máte s vývazkama? Děláte si samy neboj objednáváte?
Profilova fotka
Vítám novou říjnovou nevěstu!!!!! Úplně přesně jsem přemýšlela já-miluju podzim pro jeho barevnost a i když bude pršet,tak to nevadí (užijeme si to i tak)!!!!A hlavně děvčata,my budeme mít celý říjen krásné počasí a pokud bude někdy pršet,tak ne v soboty!!!! :-D Jinak jsem zase nakupovala-stuhy na auto,sáčky na rýži a zelené stužky k nim,zelené a bílé papíry na srdíčka a děrovačku srdíčko,zelené pytlíky z organzy,zelené krystalky-no je toho dost (a těch peněz bylo taky dost)!!! :-S
foogy já jsem vývazky objednávala, tenhle týden by měly přijí ;-) ale jinak myslím, že si je tady nějaké holky dělaly, třeba Lenča :-) Luci tedy nákupčila jsi pěkně, jsem zvědavá pak na výtvory ;-)
Profilova fotka
No to já taky!!!! :-D Jinak mě vývazky dělá paní ze svatebního salónu-je to zlatíčko!!!
Profilova fotka
foogy: já jsem si vývazky dělala sama a to podle návodu, co mám v albu.. mám aj vývazek na fotce (jen jde špatně vidět).. docela mě to začalo bavit, takže mám já osobně z toho větší radost než když bych to objednala.. sice to není tak precizně udělané jako z obchodu, ale je to prostě moje :-) foogy: tak já vám v obchodě pomůžu :-D luci, svatba je jenom jednou, tak proč litovat peněz?? :-N Kde je Pavlíinka? Haloooo, nemue !! :-)
Profilova fotka
Tu som, za kaktusom .... :-D Jsem v sobotu byla na sestřenčině svatbě, včera jsem s tchýní zavařovala okurky, dnes jsem byla na školení, zítra jedeme pro oblek, boty a prstýnky, takže vás jdu jen pozdravit a zase pádím.... Vítám nové nevěsty - já mám taky svatbu ve čtvrtek a v říjnu proto, že 15.10. 2000 jsme spolu začali chodit, tak abychom si pamatovali jen jedno datum.. tak pááááá :-)
Profilova fotka
Pavli, tak to je fajne, že ses ozvala :-) máš teda frmol.. tak se pak pochlub prstýnkama ;-) a musíš nám pak popsat svatbu sestřenky.. jaké to bylo, ponaučení, atd.
Profilova fotka
ahoj já se taky hlásím jako říjnová nevěsta...máme to naplánovaný na 10.10., ale s přípravama jsem trochu na štíru :-| zatím nemáme vůbec nic, taky jsme se rozhodli teprve před 14 dny, takže to bude taková rychlosvatba
Profilova fotka
Vítám tě Lenczo! Máme stejný datum!
Profilova fotka
no ono nás s tím 10.10. bude asi víc ;-) z diskuse znám JanuliV, potkáváme se na fóru o těhulkách je tu nějaká nevěsta z jižních Čech?
Profilova fotka
ahoj Lenczo, taky máme svatbu 10/10 a i když jsme se rozhodli už dřív, pořád jsme byli v klidu a najednou koukám, že nic nemám :-) takže teď šílím :-D, já jsem z Vysočiny.
Profilova fotka
Ahoj všem říjnovým nevěstám, s radostí se k vám připojuju, svatbu máme 3.10.
Profilova fotka
Dobré ráno holky:) Vítám nově příchozí nevěsty :-) to se to pěkně rozrůstáme, jupííí x-) !!!! lencza: takže ty taky čekáš miminko? Pokud ano, tak je vás tu víc ;-) tonny: a ty jsi přímo z Jihlavy? luceka: koukala jsem na vaše prstýnky, jsou krásné :-)
Ahoj, tak sw pridavam zase a znova:) Pred nekolika mesici jsem nakoukla, ale neni casu...Po nakouknuto jsem zjistila, ze tady je i nekdo zapalen do softballu, i kdyz ja uz nehraju :-| A zjistila jsem, že teda nemám vůbec nic :-| jdu Vás dočíst a až budu doma,tak budu muset máknout :-)
Ahoooj holky, teda to je paráda :-) Vítám všechny nové říjnovky x-) Povězte něco o sobě ;-) Leni ty nehtíky, co máš v albu (nejvíc ty první s růžovýma kytičkama) jsou moc pěkný. Necháš si francouzskou na svoje nehty nebo půjdeš do gelovek? Nebo něco úplně jiného? :-)
Profilova fotka
Ahoj kamirko, softball hraje Barča (basska).. a ty máš svatbu kdy? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?