Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Jani, s chybama si nic nedělej.. já taky občas napíšu nějakou tu chybu, to je tím, že člověk to kolikrát po sobě nečte.. Tak sundej prstýnky a opaluj si tlapky ;-)
Profilova fotka
Leni jj už to taky vypadá, že budu to muset nějak opálit :-) snad se to opálí tak rychle, jak ten výstřih :-D O co úklid, stihla jsem včera? Mě to čeká dneska, vysát, vyžehlit...
Profilova fotka
Úklid včera jsem stihla - všechny okna jsem umyla, vždycky mi nejvíc dají zabrat ty francouzský =-) pak jsem taky vyžehlila prádlo, které jsem dopoledne vyprala.. dneska vytřu a o víkendu vysaju (musím si půjčit vysavač, ještě svůj nemáme - koberec máme zatím jen v ložnici, pak bude v pokojíčku a v obýváku jen pod stolek - takovej ten čtverec/obdélník).. To víš, že to stihneš opálit.. poradím ti fígl - natři si ruce dětským olejíčkem.. bude to víc přitahovat sluníčko a půjde to rychleji ;-)
Profilova fotka
Ty jsi ale šikula :-) To my máme prozatím všude jen plovoučku, kvůli psovi, jelikož z koberců by se špatně vysávaly chlupy, ale časem bude koberec v děstké pokojíčku nebo nějaká ta dětská hrací deka...to se ještě uvidí...nějak to budeme muset vymyslet, jlikož psovi nezákažeme, aby nechodil do pokojíčku... Děkuji za tip, zkusím to hned dneska jak mi začne svítit sluníčko na zahrádku, je tu dneska krásně :-)
Profilova fotka
Tady je dneska taky hrozně krásně, jen mě to štve z jednoho důvodu - marodím s močákem a beru atb. My taky máme v místnostech plovoučku - jen na chodbě, WC a koupelně je dlažba.. a v ložnici jsme dali koberec, je to lepší a teplejší než plovoučka :-) Zkus ten olejíček, já se takhle opalovala.. jsem byla hloupá, protože to nemá žádný ochranný faktor.. ale na ruce to vůbec nevadí..
Profilova fotka
No tak to chápu, já brala antibiotika jednou a vylezla na sluníčko a byla jsem pak 14 dní celá osypaná... No přesně jak vy, chodba, WC a koupelna dlažba a na tom ty chlupy jsou vidět nejvíc...ten náš černej mazlík je prostě u nás v bytě vidět na každém kroku :-D :-D
Profilova fotka
:-D :-D to chápu, bývalá švagrová má labradorku (černou) a ta když je u našich někdy, tak na plovoučce a všude jsou její chlupy :-D i když by při její návštěvě nikdo nebyl s ní, každej by věděl, že právě ona se prohnala místností :-D
Profilova fotka
holky, přeju vám krásnej víkend.. papa :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se tu dostala až dneska. Mám zařízené i květiny i dorty. Dorty teda zařídila mamka, a asi budou tri a kazdý jiný, ale mě to neva a stejně je nejím.. :) Jinak snad všechno fakt už je zařízené... jen na matriku zajít vyplnit papíry a hotovo. už jen čekat na 3.10.
Profilova fotka
May: tak to máš super.. gratuluju!! Jaké budeš mít dorty? :-)
Profilova fotka
Krásnou a slunečnou sobotu!!!! Včera jsem byla v Brně a nakoupila zelené a bílé ubrousky,zelono-bílé okvětní plátky,mističky na svíčky a samozdřejmě bílé a zelené svíčky,takže jsem mocka spokojená!!!!! :-D
Profilova fotka
Luci, takže jsi měla úspěšný den!! ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte holky, zdravim novou nevestu, hlasim jsem totalne vycerpana a unavena........ale prezila jsem to ve zdravi to nase soustredeni.....vyprany vsechny veci (5 pracek spinaveho pradla od antuky, skvary a travy) a zitra hura do prace...... tento tyden se musim stavit do glanterky pro tu stuzku a ......doufam uz konecne ze se dostrkam k tomu abych zacala s tou vyzdobou, dneska jsem byla v Ikea okounout ubrousky a ....uz jsem si zvolila variantu.......jenom mit tak tdyen dovolene a vsechno postihat :)
Profilova fotka
Vůbec netuším, jak ty dorty budou vypadat... :) to jsem nechala na mamce, ona je nechala upéct u známe. Dala jsem do albumu moje šaty, jsou tam dvoje. Protože ty moje nakombinovali z těchto dvou :) Jsou to ty druhé, ale to vodorovné žebrování na břiše je ozdobeno jak na těch šatech prvních. Jsou asi trochu jiné než si teď nevěsty vybírají, ale mě se prostě líbí, tyhle jednoduché...
Profilova fotka
Ahoj! Dnes budeme odesílat oznamka. Všem, pže podle drahoška tak budou všichni překvapený víc .... i rodičové ;-) Jinak máme dovo, ale jsme v Pze, pže jdu ve čt na Madonnu a tak dnes vyrazíme do ZOO.
Profilova fotka
Ahojte holky, přeju krásné ránko .. Baru, takže se teď vrhneš do výzdoby? :-) Vývazky, jmenovky, ozdoby, atd. .. May: ty druhé šatky jsou moc krásné!!!!!!!!!!! Budou to nádherné šaty, uvidíš.. Já dorty dám mamce obrázky, které se mi líbí a jak bych to asi chtěla.. a uvidím, co z toho nakonec vzejde :-D Oskarko, takže parádní dovolená - pak musíš říct, jaké to bylo na koncertě a hlavně taky jaké byly reakce na oznámení ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k vám do října ;-) Před 14 dny jsem zjistila, že jsem těhotná a tak se chceme ještě letos vzít, aby se čmelda narodil do úplné rodiny. Zatím máme zamluven obřad, oběd a afterparty
Profilova fotka
Ahoj foogy, vítám tě!! :-) juu, tak to jste tu už dvě, které jste těhotné a berou se v říjnu.. Janča (janulev) čeká taky malýho prďolku x-) A gratuluji k miminku :-) Jééé, já mám radost, jak se tu pěkně rozrůstáme :-)
Profilova fotka
ahoj lenn - díky! To jsem ráda, že se můžu přidat a že tady nejsem těhu samotná ;-) Doufám, že tady ale nedostanu depku, co vy už máte všechno zařízené a co mně ještě chybí :-D Musím se do toho dneska pustit - mám číslo na kadeřnici, kosmetičku a fotografa a už to pojede ;-)
Ahoj holky, foogy vítám tě a gratuluji k mimču ;-) Koukala jsem do tvého alba a máte tam hezká oznámení, moc se mi líbí ta první tři ;-) Všechno stihneš, klid :-), hlavně že už máte místo obřadu ;-) Leni taky mám radost, jak se pěkně rozrůstáme :-)
Leni co močák, už jsi zdravá? Já z toho klíštětu boreliozu mám ]-( Za 3 týdny jdu znovu na krev, snad už to bude ok..
Profilova fotka
ahoj vorli - díky za přivítání taky se nám moc líbí, že je to zase trošku něco jiného. vorli - boreliu? tak to tě lituju. To měla teď mamka a byl to teda děs! Jsi na neshopence?
Profilova fotka
foogy, neboj.. všechno se stihne.. když si přečteš, jak třeba v rychlosti zařizuje Janča (janulev) nebo lucka.s, tak zjistíš, že panikařit vůbec nemusíš.. ;-) Jindři, močák mám už dobrej.. jen jsem fakt zvědavá na jak dlouho .. :-N jejda, borelku.. tak se léčíš? Musíš se nám brzo uzdravit ;-)
Profilova fotka
holky - jak vás vlastně napadlo, že budete mít svatbu v říjnu? máte rády podzim nebo proč?
Profilova fotka
leni - doufám, že jo, že to bude ok. Hlavně doufám, že už budu ve 4.měsíci a nebudu mít nevolnosti - jako si to užívám teď, ale krásně si to svatbičku užiju. My máme obřad ve čt na Štiříně - tam musíme akorát dojet na jednu schůzku a hostinu máme u známých a ti mi všechno zařídí, což je super, odpadne další starost. takže akorát zbývá kadeřnice, kosmetička, fotograf, šaty, prstýnky a vesta pro ženicha a kytka a je to... Toho zase není tolik, ne? :-D
Profilova fotka
mně to napadlo z více důvodů.. tak postupně popíšu :-D 1) jelikož naši jsou spolu 33 nebo 34let, a brali se v 27. listopadu a přítelovy rodiče jsou spolu 30let a brali se 7. listopadu, tak my jsme původní datum chtěli na 17.listopadu - jenže původní restaurace byla obsazená.. tudíž jsme se rozhodli pro 17. října :-) 2) můj jeden bráška se ženil v létě - shodou okolností to bylo nejteplejší den za 10let.. takže všichni jsme byli unavení, spocení, dorty a výslužky - to se každou chvíli hlídalo, aby se to nerozteklo.. atd. 3) mám ráda podzim a kor když je sluníčko :-)
Profilova fotka
foogy, kadeřnici a kosmetičku jsem domlouvala taky až později, to takovej problém není.. důležité jsou šaty, fotograf a prstýnky.. Já jsem si květinářku domlouvala asi před 14dny.. ;-) Takže se ničeho neboj, protože my ženský máme pro takové zařizování cit a jde nám to od ruky, když se do toho vložíme :-D
Profilova fotka
leni - ahá, tak to jo! No, když na podzim svítí sluníčko, tak to nemá chybu. Snad nám taky bude svítit... Já si právě dycky představovala svatbu v květnu a tak jsem byla trošku tím svým těhu zaskočená, že to nebude tak, jak jsem si představovala. Někdo mi radil, abysme to teda nechali až pak, ale to já nechci. A příteli to bylo jedno, ale když jsem řekla, že chci být rodina, až se to malé narodí, tak souhlasil a stojí ve všem za mnou.. Koukala jsem k nějaké slečně - mladé paní, co se vdávala vloni v říjnu a počásko měli nááádherné! Dokonce měli svatbu i venku... Proto chci mít obřad na Štiříně - pač může být i venku nebo uvnitř v kapli. Že se nebudu muset stresovat s počasím..
Profilova fotka
My jsme loni byli na svatbě (12. října) a počasí se vyvedlo na jedničku.. naopak si myslím, že měli na říjen dost velké teplo !! :-) Bylo to pěkné.. A prostě říjen se mi líbí.. nevím proč.. :-) když jsou stromy barevné, svítí sluníčko, tak je to prostě nádhera ;-) I když ses chtěla vdávat v květnu, tak říjen je taky krásnej a já si myslím, že v konečné fázi je to jedno, zda je svatba v dubnu, květnu nebo říjnu - když se to povede, všichni si to užijou a baví se, tak je to fuk.. ne? :-) A že my si to všechny užijeme!!! x-)
foogy my máme obřad venku, jsou tam takové altánky, takže i kdyby pršelo, tak budeme všichni schovaní, ale raději bych byla, kdyby byl teplý podzimní den ;-) Jinak já mám asi nějakou mírnou borel. protože normálně chodím do práce. Měla jsem jenom červený flek na noze, na který mi doktorka řekla, že je to zřejmě od klíštěte a zjistili mi to z krve. Brala jsem antib. ale teď už nemám ani flek ani antib. takže se nemocná vůbec necítím. foogy takže se vám mimčo narodí někdy v březnu? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?