Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Holky vy jste zlatíčka,jsem ráda,že se vám to líbí-pořád jsem byla va vážkách,ale snad to bude pěkné,ještě si to tam nějak vyzdobíme a bude to... :-)
Profilova fotka
Luci, to si právě vyzdobíte a budete to mít hrozně krásný.. takový přítulný, milý.. prostě jenom vaše na ten váš den D ;-)
Profilova fotka
Já už se na to tak těším!!!!! :-D
Profilova fotka
Mám takový menší problém se šatama-nemáte někdo zkušenosti s tím,že když mám zaplacenou zálohu na šaty,jestli je ještě můžu změnit???
Profilova fotka
Luci já s tím prozatím zkušenosti nemám, ale jelikož mi poroste bříško, tak mi většinou v salonech řekli, že když si nějaké vyberu a zaplatím zálohu, tak si potom můžu u nich vybrat jiné, pokud bych s nimi měla problém...takže myslím, že by neměl být ani problém s tím, že by ti tu zálohu převedli jen na jiné šaty...ale opravdu nevím, to si jen myslím
Profilova fotka
Lucko, to nevím, ale pokud je to v rámci jednoho salonu, tak by to asi neměl být problém.. Pokud je to v jiném salonu, tak nevím, jestli Ti část zálohy nepropadne... Určitě to najdeš na smlouvě o zapůjčení
Profilova fotka
Luci, já si myslím, že pokud si vybereš jiné šaty v tom stejném salonu, tak by neměl být problém.. ovšem, pokud třeba ty šaty nebude mít na ten samý termín rezerovaná už jiná nevěsta.. Pokud je to z jiného salonu, tak záleží na smlouvě.. někdy ti nevrátí vůbec nic, někdy jen část..
Profilova fotka
Ne,bylo by to ve stejném salónu,tak snad to nebude problém...Jsem zrovna z těch nevěst,které si dost vymýšlí-myslím,že si paní ze salónu oddychne až jí vrátím šaty a řeknu "nashledanou"... :-D Teď jsem si byla na poště vyzvednout balónky přání,tak mám radost.
Profilova fotka
Luci, myslím, že na tohle jsou ty paní v salonku zvyklé.. a kdybys byla fakt tak hrozně otravná, tak myslím, že paní by na tebe nebyla zrovna moc milá.. A jak vypadají? My budeme mít normální balonky.. :-) To je jasný, že máš radost.. !!
Profilova fotka
To jsou takové ty lampiony,co se zapálí a vznesou do oblak...Mám je v albu!!! ;-)
Profilova fotka
Já vím, co to je, ale jaký mají tvar? Klasický? nebo jsou aj nějaké srdíčka, atd. A jakou barvu máte? Tu bílou??
Profilova fotka
Tvar máme klasický a jsou bílé...Chtěla jsem bílo-zelené,ale pán mi napsal,že barva večer stejně nejde vidět,a že by mě to vyšlo zbytečně dráž!!!
Článek se načítá
Profilova fotka
K té záloze. V Adině (Pha)měli napsáno, že záloha nelze převést na jiné šaty pouze těhule mají vyjímku.
Profilova fotka
Já to mám v Jihlavě,no uvidíme-nějak to dopadne,ne?!? :-|
Profilova fotka
Tak jsem se byla podívat na smlouvu a není tam nic ohledně změny šatů,jen případ úplného zrušení objednávky,ale to nechci...
Profilova fotka
Si myslím, že by mohli být vstřícný o peníze přeci nepříjdou.
to si teda vymýšlí, protože je to nic nestojí že změní šaty. Chápete stačí jen přepsat jméno a pokud budou volné na ten termín tak je to snad jedno, které šaty jim půjdou.
Profilova fotka
Děvčata,děkuju za podporu,abych Vám řekla pravdu,jsem strašně ráda,že tyhle stránky existují-našla jsem tady super nápady a ještě suprovější lidi!!!!!! :-D
Profilova fotka
Holky tak jsem konečně doma a ještě vám stihnu napsat, jak jsem dopadla v poslední salonu...vítězky jsou v albíčku :-) A přítel je uvidí až v den svatby, naprosto netuší, jak by mohly vypadat :-)
Profilova fotka
Jani, ty jsou krásnééééééé :-) můj přítel taky neví, jaké budu mít šaty.. ani je nikde nemám v albu, protože on ví, že chodím sem na tyhle stránky a tak má zakázáno koukat sem a natož pak do mého alba :-) Luci, my se tu vždycky podpoříme.. ať už se jedná o cokoliv.. ;-) taky jsem za to ráda!! Holky jsou tu mooooc hodné.. x-)
Profilova fotka
Jani, a budeš mít závoj? A rukavičky? Nebo nějakou korunku do vlasů? A pompadurku? ... to je otázek, co? :-D
Profilova fotka
Ty šaty jsou krásné a moc Ti sluší!!!!! ;-) Včera jsem si napsala celkový seznam co ještě musím koupit a jde mi z toho hlava kolem!!! :-D :-D :-D
Profilova fotka
Luci a co všechno musíš koupit? Ať vím, třeba to musím koupit i já :-D
Profilova fotka
.. já dneska musím napsat jaké komu výslužky..
Profilova fotka
Dobré ránko holky, tak mi opět od čtvrt na 7 vzhůru, ještě, že ten náš taťka je o víkendu už doma a tak se vyspinkáme :-D :-D Děkuji holky, moc jste mě tím potěšily, jste moje zlatíčka ;-) :-) moc se mi líbí, jak mají ten výstřih do srdíčka, proto vyhrály :-) Leni rukavičky se ještě uvidí, dle kytky, ale chtěla bych, pak budu mít nějaký přehoz přes ramena, dle počasí a korunku...a já fotečku šatečků sem klidné dát mohla, jelikož přítel sice ví, že na nějaké takové stránky chodím, ale naprosto netuší kam a ani by se nekouknul...on moc na net nechodí a když tam na mail pak kouká na zprávy :-) Luci já ten seznam si taky napsala, ale pak když jsem se přihlásila na tyto stránky, tak jsem do toho nějaké ty věcičky ještě připsat musela, že jsem ani nevěděla, že na svatbu je něco takového potřeba :-D :-D
Profilova fotka
Jani a jakou chceš kytičku? Jojo, ten výstřih je krásnej ;-) Holky, my teda budeme kočky, co? x-) už se těším!! Já se vdávám v Česku poslední a celkově předposlední, co? =-)
Profilova fotka
Já hlavně dneska musím znova sepsat, kolik budeme přesně potřebovat těch oznámení, jelikož každou chvíli si na někoho ještě vzpomeneme...a o víkendu mám domlouvat tisknutí, tak abych věděla kolik zhruba jich bude potřeba... Holky a mám takový trochu blbý dotaz, ale zeptám se...nosím asi 5 prstýnků, nikdy je nesundávám, takže teď i přes léto je mám na prstech docela vypáleny...myslíte si, že bych si je na svatbu měla sundat nebo že si je můžu nechat? Jsou všechny stříbrné a snubní je bílé zlato, takže tam nijak kýčovitě vypadat nebude...
Profilova fotka
Leni chci kalu a jsem domluvená už ohledně kytky a právě se mi ptala, zda budu mít rukavičky, že by k těm kalám to bylo možná i lepší, ale že záleží na mě, takže ještě uvidíme, tak to nakonec bude... Leni jj jak to tak vypadá, tak je to tak...a budou znám opravdové princezničky :-)
Profilova fotka
Jani, na levé ruce bys neměla mít žádný prstýnek!! A na pravé ruce většinou taky ne, příp. jen zásnubní !! A oznámení radši objednejte cca o 5ks víc.. vždycky lepší jich víc než míň.. a nezapomeň jedno navíc k vám do svatebního alba.. ;-)
Profilova fotka
Jé holky omlouvám se za chyby, psala jsem rychle a ani jsem si to po sobě nepřečetla :-) Leni děkuji za radu, tak s tím budu muset něco udělat do toho října :-) a zásnubní ani nemám, ten jsme s přítelem jaksi obešli... Neboj a do alba určitě nezapomenu

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?