Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
to lucka.s: a svatební salony jsi zkoušela? myslím, že by Ti tam i půjčili. Já se chystám tento týden obejít salony v Jihlavě, tak bych se Ti mohla zeptat.
Profilova fotka
Luci, Tony: koho budete mít jako fotografa? Už jste nad tím přemýšlely? Já mám kamarádku, která fotí - můžu vám pak dát do IP kontakt, když byste chtěly.. :-)
já budu mít jednu holčinu z českých budějovic, fotí moc krásně. chtěla jsem zuzanu scharf, ale ta už je obsazená. No, ale když písneš kontakt, tak se zlobit nebudu :-) má webovky?
Profilova fotka
webovky má taky.. ale když jsi rozhodnutá, tak to je asi zbytečné posílat nebo není?
Profilova fotka
Já jsem ze severní moravy. Svatba bude v kostele, snad jste chtěly vědět tohle.. :-D No jinak je mi 25 let a přítelem jsme tři roky a tak nějak nás rodiče dostrkali do svatby a nakonec jsme rádi. Hlavně že to nechystáme rok dopředu. Dva a půl měsíce je tak akorád... :) Taková léčba šokem a už si to asi ani nerozmyslíme.. :)
Profilova fotka
Mayli, to víš, že jsme tohle chtěly vědět.. :-) a teda svatba bude na severní moravě.. Jé, rodiče vás "dostrkali" ke svatbě? Jakto? :-D
Profilova fotka
No, už se asi na nás nemohli dívat :-D Obvolali restaurace, zařídili místo, my seděli jak opaření a pak se s tím nějak týden smiřovali a teď jsme rádi... :) Dala jsem pár fotek do alba. Jinak asi už máme zařízené všechno. Šaty mám, oblek pro ženicha je taky, prstýnky i oznámení objednané (budou do 14 dní). Fotograf, DJ, kadeřnice, líčení. výzdoba vymyšlená, jen pořídit. A je to. :)
Profilova fotka
lennnia: jo to jo, ale mám spoustu kamarádek, kterým by se to příp. mohlo taky v budoucnu hodit, já už jsem myslela, že se vezmeme před dvěmi lety a musím říct, že některé kontakty z té doby jsem využila i teď :-)
Profilova fotka
Mayli, tak to jo.. koukala jsem do alba a máte krásné prstýnky:) Oznámení je taky moc pěkné, myslím, že máš stejný vkus jako vorllinka :-) Ty jsi šikovnější než já, máš teda toho dost zařízeného a vymyšleného.. co květinářka a cukrářka? Taky už to máte domluvené?? Já si květinářku dohodla definitivně předevčírem ;-) Tonny: kontakt máš v IP ;-) Holky, jinak přeju krásné slunečné ráno x-)
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Vítám mezi námi další nevěstu :-) gratuluji...koukám, že jste se rozhodli zhruba jako my, taky tak narychlo, jen my máme svatbu 10.10...koukala jsem do alba a máte nádherné prstýnky a kaly bych taky moc chtěla :-) Lenni krásné prstýnky ;-) Já byla včera na další zkoušce šatů, ještě dnes a pak budu vybírat :-) už teď mám 4 favoritky, takže to zas tak hrozné není...jen abych se do nějakých vešla :-D :-D
ahoj holky, vítám nově příchozí ;-) mayla máme stejné oznámení, je krásné, mám z něho radost. Odkud jste ho objednávali?
Profilova fotka
Dobré ránko :-) To jsme se pěkně rozrostly... To je dobře :-) Koukala jsem na alba nových tváří i na vaše prstýnky, Leni. Máte to moc hezký holky :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jani, koukala jsem na ty tvoje nové šatky a jsou taky moc hezký... To bude těžké rozhodování, viď? :-)
Profilova fotka
Nemu ahojky, jj to bude, ale mám favoritky, takže budu vybírat z nich. Je to ve stejném salonu, takže pokud bych se za ty dva měsíce nevšla do jednych, tak by byly jiné...to už by pak záleželo, které by byly na skladě... Trošku z toho mám strach, jelikož zrovna dneska ráno jsem příteli říkala, že mi to bříško začíná nějak růst, ještě to není ani týden a po ránu jsem měla spíše jen malý špíček a teď už mi je vidět bříško a začíná se kulatit...ale naštěstí jsem přibrala zatím 3 kila, tak snad to nebude nejhorší a kila budu přibírat jen na prsou a na bříšku :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já byla dneska ráno ve městě, kouknout po obchodech, a tam je teda vedro .. ufff.. Je tu ale krásně, z čehož mám radost.. dala jsem do pračky prádlo, protože včera se to nedalo a vrhnu se na úklid.. Okna, prach, atd. :-N sice je teplo, ale bude to všechno rychle schnout a odpoledne si dám leháro (zasloužený) :-D Z těch prstýnků mám radost a těším se na ně:) Jsem ráda, že se líbí.. Jani, taky jsem koukla na nové šatky a jak psala Pavlínka, bude to těžké rozhodování.. ty jsou taky moc krásné, ale jde o to, zda by ti byly i v pokročilém těhotenství.. protože ty "antické" tam je to vcelku jedno, jak velké bříško budeš mít ne? :-) a jaké jsou tedy tvé úplně nej favoritky? ;-) To je pěkné, že ti už roste bříško, ne? Jde vidět, že se ten prďolka má u tebe dobře !! x-)
Profilova fotka
Lenni no ani zas tak jedno u těch antických to není, oni totiž navrch vypadají volně, jenže vespod je spodnička a ta je upnutá, takže taky záleží na tom, jak moc se bude moct dát povolit...takže ani od všech těch antických bych se vejít nemusela...Mé úplně nej favoritky jsou 12 a pak 14 a teď nakonec ty poslední... Jj bříško krásně roste, jsem ráda a se šatama se to dá vždycky nějak vyřešit :-) Pokud chceš můžeš se juknout na fotky jak nám to břicho roste...tady je odkaz :-) http://janulka1985.rajce.idnes.cz/Ult... A věřím, že z těch prstýnků máš radost, jsou krásné :-) a nechceš přijít umýt okna i k nám? Taky by to potřebovalo, jenže přítel mi to zakázal a ta nevím, kdo nám je teda umyje :-D
Profilova fotka
Jani, to jsem vůbec nevěděla, že ty antické mají taky spodničku - to je tím, že jsem takové žádné nezkoušela.. Hmm.. tak to teda budeš muset pak vyzkoušet aj s bříškem, které ti padnou a ve kterých se budeš cítit nejlíp :-) Jéé, to bříško pěkně roste.. ;-) jak jsem psala, má se u tebe dobře:) :-D to víš, že jo.. vezmu kýbl, přípravky, hadr a objedu vás všechny a vygruntuju vaše domovy ;-) :-D Kdy se mám hlásit??? :-D :-D To je přítel hodnej, že tě takto hlídá.. třeba tě chce mít na očích anebo ti chce s úklidem pomoct :-)
Profilova fotka
Leni jj to on s úklidem pomáhá, koupelna a wc je v zásadě jeho práce, abych nečuchala ty smrady co se na to používají :-) a na ty okna se můžeš klidně hlásit kdykoli, já jsem stále doma :-) :-D Leni a ty máš dovču nebo studuješ nebo copak děláš, určitě jsi to tu psala, ale asi jsem to přehlídla...promiň
Profilova fotka
Jani, já jsem dostudovala v červnu vysokou, tudíž teď hledám práci :-N jenže nic zatím nemůžu najít, tak jsem z toho někdy fakt dost smutná - někdy to na mne prostě padne :-(
Profilova fotka
Leni nebuď smutná, ona se nějaká práce objeví, neboj...a na druhou stranu, alespoň máš teď dost času na přípravy :-) a to umývání oken u nás všech...než nás všechny objedeš :-D :-D Musím teď utíkat, jedu ještě juknout po obchodech a nakoupit, mám hroznou chuť na hrozny :-) tak zatím pa a pak se tu objevím :-)
Profilova fotka
Jani, kup mi taky nějaký hrozny, když už v tom obchodě budeš :-D :-D
Profilova fotka
Jani, bříško Ti pěkně roste ;-) Mimčo jste plánovali, nebo to bylo náhodou? :-) Holky, já se taky hlásím k těm oknům, možná i k úklidu celého bytu, nějak to teď nestíhám :-( Taky bych potřebovala někoho na nákupy. Když jdu domů z práce, tak už mají všude zavřeno nebo už nemají pečivo..
Profilova fotka
Ahoj-já jsem si byla ráno zaposilovat,ale teď už jsem zde!!! Fotografa máme Martina Dobrovolného-dělal nám i fotky za oznámení-dám je do alba!Je to známý a je suprový!!! A jinak jsem z Třince (Zaolší-taková malá vesnička,kterou nenajdeš ani na mapě). Salón mám Anelii-je tam naprosto úžasná ženská,která mi pomáhá kompletně ze vším-výzdoba na stoly,auta,věcipro družičku,atd.
Profilova fotka
Luci, tak to je paráda, že tam máte z toho salonu tak ochotnou paní.. :)) Jéé, z Třince - s Třincem jsme hrávali hokej (extraligu).. :-) Pavli, jasný.. píšu si tě na seznam, jsi druhá v pořadí.. nezavěšujte, počkejte na zaznění tonu :-D :-D Ale to je dobrá trasa - z Brna do Náchoda :-D (beru to z toho, v jakém okrese bude svatba).. :-) :-)
Profilova fotka
Luci, taky mám v salonu hodně ochotnou paní, pojedeme se tam s broukem podívat na prstýnky :-) Mají je o 30% levnější než v normálním zlatnictví.. Leni, jojo, je to ještě 30km od Náchoda, takže z Brna to je takových 200km, to se Ti určitě vyplatí :-) :-D
Profilova fotka
A jinak máme změnu místa-kaplička,ve které to mělo být je moc malá a tak nějak máme strach z počasí,tak jsme to ještě změnili,naštěstí nám nezačli tisknout oznámení tak se to dalo!!! ;-) Ale ještě to nevíme na 100 %,protože nevíme jestli je tam volno-farář má dovolenou a je ve Francii,tak musíme počkat do příštího týdne!!! ;-(
Profilova fotka
Přidala jsem fotku na oznámení a fotky nového místa!!!! :-D
Profilova fotka
Luci, ta fotka je krásná!!! A to místo taky, uvnitř to vypadá moc hezky - přítulně ;-) Pavli, já taky mám v salonu moc příjemnou, ochotnou, milou paní.. Je mi sympatická a je radost s ní něco domlouvat :-) až budete mít vybrané prstýnky, tak se nám pochlub ;-) určitě vyberete.. !!
Profilova fotka
Souhlasím s Lenčou. Nové místo na obřad je moc hezké, líbí se mi ta fotka s barevným listím - miluju podzim :-) Neboj, určitě sem ty prstýnky dám. Jsem taky zvědavá, jestli vybereme nějaký pěkný oblek. Mišan si chce koupit dva, jeden na svatbu a jeden do tanečních, kam začneme chodit cca za měsíc :-D A k tomu nějaké pěkné botky
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem tak do tří zase zpátky doma :-) Nakoupila jsem, ale hrozny nic moc, tak pak až ve městě, jdu tam s kamoškou zkouknout šaty, ale jinak jsem se už rozhodla :-) byla jsem teď u jedné paní, která půjčuje a šije šaty na míru...takže mi ušije šaty dle mých představ za cenu 6900,- což si myslím, že je slušné a pak jim je tam nechám a oni je budou půjčovat dál :-) takže si vyberu nějaké, které se mi líbí a s tou paní to dáme nějak dohromady :-) Leni takže horzny navečer :-) Nemu ne že bychom miminko plánovali, ale dělaly mi problémy prášky, tak jsme se s přítelem dohodli, že to necháme být a když to příjde tak to příjde a ono to miminko přišlo hned druhý měsíc :-) přítel si miminko už moc přál a já už před dvěma roky o jedno přišla, takže nám to vůbec nevadí a právě naopak, bude to vlastně takové naše vysněné štěstíčko :-) Luci nové místo je krásné a i vevnitř...a jko dovolená ve Frnacii, se teda pan farář má :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?